Bu alanda 43 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Temizlik İlanları
dip köşe ev temizliği cam silme balkon camları mantolama yeni bitti biraz ince trmizlik gerektiriyor mutfak fayansları ve dolap silme ev içi kapıları
18 saat önce
sertifikalı ve tecrübeli ustalar dağcılık usülu
21 saat önce
6 katlı Bina Merdivenler Mermer Silinecek Asansör var Silinecek Apartman kapı girişi ve çevresi Haftalık rutin Aylık Ödeme Aylık 4 temizlik
bir gün önce
Bütün camların iç dış temizliği koltuk silme yerleri silme banyo genel temizlik mobilyaların temizliği mutfak dolap ve yerlerin silinmesi
2 gün önce
1+0 tarzında büroyu aparta çevirdik ve Rezervasyon arası temizlik yapılması gerekiyor, Çarşafların değişimi ve yıkanması ( Temizlikçi kendi evinde yıkayacak) Esnek çalışacagı saatler ancak genelde saat 11:00 de çıkış oluyor ve 13:00 de giriş yapılacağı için bu saatler arasında temziliğe ihiyaç var ,...
2 gün önce
bos ev temizligi esya yok tasinmadan once temizlik yapilacak
2 gün önce
camlar halılar koltuklar silinecek. perdeler utulenecek
2 gün önce
iki adet cam balkon camları silinecek. Salonda 4,5 metre ve 1,5 mt uzunluğunda 2 sürgülü kapılı cam, ve 1 oda ve 1 mutfakta birer adet 2 mt uzunluğunda sürgülü cam , 2 ader de 1mt uzunluğunda pencere camı var
2 gün önce
Camlar, yerler ve dolaplar. Mutfak tezgahı silinecek.
2 gün önce
ev temizliğı cam kapı toz banyo tuvalet temizligi mutfak dolap
2 gün önce
yeni sifir boş daire 2+1 cam silinecek mutfak dolabi temizligi genel temizlik.
3 gün önce
ev boş yeni taşınılıyo triplex bir ev.yerleşmiş kirler baya fazla. özellikle banyo ve mutfakta.3 kişi almak istiyoruz çok detaylı bir temizlik için.. evde hastamız var o yüzden ince temizlik konusunda ekstra hassasız.her kat ortalama 50m2 civarı. her kata bir kişi bodrum kata 3kişi birlikte gircek. ...
3 gün önce
Köşe bucak silinecek camlar kapılar dolaplar banyo mufak
3 gün önce
1 adet banyo - 1 dolap - rutin cam temizliği - mutfak buzdolabı ve dolap içleri
3 gün önce
apartman merdivenleri karkuluklar dış kapı silinmesi
3 gün önce
cam silmek Toz almak süpürge yerleri silmek banyo temizliği
3 gün önce
ev supurulup silinip toz alinicak yarım gün için istiyorum
4 gün önce
ev süpürüp silinme kapılar silincek mutfak dolapları ve camlar silincek banyo temizliği ve toz alincak
4 gün önce
2 oda 1 salon 100 mtkare temizlik. cam temizliği banyo temizliği
4 gün önce
5 katlı 13 daireli binamızın temizliğini yapacak kadın temizlikçi aranıyor.
5 gün önce
1 / 9 Sonraki
İstanbul
Bursa
Ankara
Adana
Mersin
Samsun
Antalya
Kocaeli
Balıkesir
İzmir

Temizlik Ustaları

Yesil Doğa

Teklif Al
Dogukan Temizlik

Ankara Dogukan Temizlik Şirketleri , Ankara Temizlik Firmaları Olarak Hijyen Anlamında Temizlik Hizmeti Beklentilerinize Tecrübeli ve Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Yaklaşıp Uzman Elemanlarımız ve Üstün Ekipmanlarımızla Ankara Temizlik Şirketi Olarak Hizmetlerimize Devam Etmekteyiz.

Teklif Al
Büşra Dinçer

Teklif Al
Ömer Uludağ

şahıs

Teklif Al
Berjer Temizlik

"Berjer Temizlik & Koltuk Yıkama, Burhaniye'de 2010 yılında kurulmuştur. Aradan geçen 10 yıl içerisinde kendisini geliştirmiş ve Körfez’e duyurmuştur Genelde halı yıkamacı ve temizlik firmalarının, amatörce ve ek iş olarak meslek edinmeye çalıştıkları koltuk yıkama, yatak yıkama, temizlik sektörünü diğerlerinden ayrı ele almıştır.Sayısız referans ve sayısız google yorumu ile kendisini kanıtlamıştır. 2010 yılından itibaren Körfez’de yaklaşık 10.000 müşterimize hizmet verdik. Bir müşterimizin bile kapısından çıkarken, hayal kırklığına uğradığını, yüzünü astığını yada memnun kalmadığını görmedik. Burhaniye’de sanayi tipi makineler ile buharlı ve bitkisel ürünler kullanarak, profesyonel temizlik, koltuk yıkama, yatak yıkama hizmeti veriyoruz.

Teklif Al
Çiğdem Tanır

Teklif Al
Aylin Canset Çelik

Teklif Al
Gülsüm Akbuğa

Teklif Al
Recep Erdemist

null

Teklif Al
Ümit Gül

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Üstün performans makinelerimiz ve kumaşlarınıza zarar vermeyecek köpüksüz ilâçlarımız ile sizlere hizmet vermek isteriz. Bizleri @gulum5722 ınstagram veya www.gulumhijyen.com adreslerimizden ziyaret edebilirsiniz.

Teklif Al
Fatma Islek

Teklif Al
Özcan Yardim

Teklif Al

Temizlik İşini Profesyonel Ellere Bırakın

Temizlik işlerinde destek almak uzun yıllardır yapılan işlerden biridir. Temizlikçi bayan eleman çalışanların ağırlıklı olarak yer aldığı bu sektörde binlerce firma hizmet vermektedir. Genel ev temizliğinden ofis, iş yeri temizliğine kadar gereken her alanda temizlik konusunda destek almak isteyenler temizlik şirketlerine başvurabilirler. Bu şirketler, temizlik alanında maksimum temizlik sağlamak için gerekli hazırlıkları en iyi şekilde yapmaktadır. Temizlik şirketlerinin çalıştırdığı elemanlar gerekli eğitimlerden geçerek sizlere profesyonel temizlik desteği sağlamada en iyisi olmaya çalışmaktadırlar. 

Temizlik Şirketleri Tarafından Yapılan Temizlik İşleri Nasıl Yürütülmektedir? 

Temizlik şirketleri tarafından yapılan temizlik işleri sistematik bir çerçevede yürütülmektedir. Bu alanda hizmet veren firmalar sizlere ideal şekilde temizlik desteği sağlamak adına öncelikle profesyonel eleman eğitimine önem vermektedir. Temizlikçi elemanı olarak görev yapan kişilerin yeterli derece hizmet verecek kapasiteye erişmesi için çalışma yapmaktadırlar. 

Temizlik İşlerinde Kalite Öncelikli Kuraldır 

Temizlik işlerinin olmazsa olmazlarının başında kalite gelmektedir. Hizmet veren başarılı firmalar temizlik işlerinin sekteye uğramadan en iyi şekilde yerine getirilmesi için gerekli itina ve özeni göstermektedir. Gerek eleman kalifiyesi gerekse malzeme kullanımı olması gerektiği şekilde ayarlanmaktadır. Temizlik işlerinde elemanların işini düzgün yapması kadar temizlikte kullanılan malzemenin kalitesine de dikkat edilmektedir. 

Temizlikçi Arayanlar Buraya 

Temizlikçi arıyorum diye yola çıkanlar için bu alanda en iyi fırsatlar sizleri bekliyor. Temizlik alanında sizlere destek sağlayan kaliteli firmaların temizlikçi elemanlarıyla iş yapmak için Ustala.com’a ilan vermeniz yeterli olacaktır. Verdiğiniz ilana çeşitli temizlik firmalarından gelen teklifleri vakit kaybetmeden incelemeye başlayacaksınız. Teklifleri inceleyerek temizlik alanında siz değerli müşterilere destek olacak pek çok firma ve çalışana kolayca ulaşabilirsiniz. Temizlik işlerinde sizlere destek olacak kaliteli eleman çalıştıran temizlik firmalarının tekliflerini inceleyebilir ve bu alanda maksimum hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman firmaların sunmuş oldukları fiyat tekliflerini inceleyerek sizin için en doğru ve iyi firmayı vakit kaybeden bulabilirsiniz.

Sizin İçin En Doğru Firmayı Bulun ve Çalışmalara Başlayın 

Temizlik alanında güvenilir ve tecrübeli kişilerle evinizin veya işyerinizin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Temizlikçi iş ilanı sayfalarında vakit kaybetmektense kendi ilanınızı verin ve tam olarak ihtiyacınıza uygun, alanında en iyileri sizlere ulaşsın. Size en yakın firma ve temizlik elemanına ulaşmak için bulunduğunuz bölgeyi yazabilir ve buradan bulunduğunuz bölgeye en yakın yerde bulunan temizlik şirketi size hemen ulaşsın. Eğer beğenirseniz temizliğe gelen kişi veya kişilerle çalışmaya devam edebilirsiniz.

Temizlik Firmaları Temizlik İşlerini Nasıl Uygular? 

Temizlik işi konusunda hizmet veren temizlik firmaları bu alanda maksimum destek sağlamak için öncelikle verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerekli planları hazırlarla. Bu alanda ihtiyaç duyulan hizmetin en iyi şekilde sağlanması için eleman kadrosunu düzenler, elemanlarına gerekli eğitimleri verir. Temizlikte ihtiyaç duyulan malzemelerin kaliteli seçilmesine dikkat eder. Temizlik işlerinde hijyen sağlamak adına en iyi temizlik ürünleri bu alanda seçilir. Temizlik ürünü seçilirken bitkisel içerikli ürün seçimine önem verilir. Böylece kimyasalların zararlı etkilerine maruz kalmak zorunda olmazsınız. Hem hijyen hem de güvenli temizlik sistemi uygulanır.  

Mekanlarınız Dip Bucak Temizlenir 

Mekanlarınız uzman temizlik şirketleri aracılığıyla dip bucak temizlenir ve bunun sonucunda tertemiz olur. Evinizin ya da iş yerinizin ihtiyacı olan alanlarında kaliteli temizlik işleri uzman temizlik firmaları aracılığı ile yerine getirilir.  

Temizlik işleri yapılırken iş bölümü çevresinde hangi oda ya da alanın kim tarafından temizleneceği belirlenir. Hangi iş için hangi temizlik ürünün kullanılacağına dikkat edilir. Böylece temizlikte doğru yöntem ve malzemeler seçilerek etkili bir temizlik yapılır. Temizlik işlerinde temizlikçi bayan eleman olarak çalışan kişiler kendilerine verilen işleri büyük bir titizlikle yerine getirirler. Temizlik hizmeti veren görevliler kendi aralarında yaptıkları iş bölümü ile evinizi veya işyerinizi ideal şekilde temizleyerek pırıl pırıl yapar. İş bölümü sayesinde kısa sürede işlerin hızlı ve başarılı bir şekilde bitmesi sağlanır.  

Hangi Alanlarda Temizlik İşleri Yapılır? 

Ev, işyeri ya da ihtiyaç duyulan her alanda temizlik işleri profesyonel temizlik firmaları aracılığı ile en iyi şekilde yerine getirilir. Mutfak, banyo, salon, yatak odası, çocuk odası gibi evin istenilen her alanında, cam temizliği, yer temizliği, kapı temizliği, koltuk temizliği gibi akla gelebilecek her alanda temizlik işleri bu alanda uzman firmalar aracılığı ile yerine getirilmektedir. Mutfak ve banyo gibi zorlu alanların temizliği daha zor ve emek isteyen yerlerdir. Bu açıdan buraların temizliğinde etkili temizlik ürünleri kullanılarak gerekli hijyen sağlanmaya çalışılır. Zorlu ve inatçı kirler varsa uygun temizlik malzemeleriyle kir ve lekeler yumuşatılıp çıkarılmaya çalışılır. Sonrasında sırasıyla diğer işlere geçilir. Genel temizlikten önce cam temizliği, kapı, duvar temizliği gibi ihtiyaç duyulan alanların temizliği sağlanır. 

Temizlikçi Fiyatları 

Temizlik hizmeti veren kişiler bu alanda profesyonelliği ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaya çalışırlar. Yaptıkları işin zorluk derecesi ve temizlik süresine göre bu alanda talep edilen ücretlerde değişiklik olabilir. Mutfak ve banyo gibi yerler zor temizlenen alanlardır. Özellikle mutfakta inatçı yağ lekeleri çok zor çıkmakta ve bu alanlar için özel işlemler uygulanarak çok emek harcanmaktadır. Eğer yapılan temizlik işi bir inşaat sonrası temizlikse, inşaat kalıntılarını temizlemek bir hayli zorludur. Bunun gibi zorluk derecesine göre yapılan işler fiyatları doğrudan etkilemektedir. Temizlikçi fiyatları da doğal olarak duruma göre değişmektedir. Yine temizlenecek alanın büyüklüğü de temizlik işlerinde fiyatları belirlenmektedir. Temizliğin süresi de fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden biridir.  

Kaliteli Temizlik Firmalarını Tercih Edin 

Temizlikte en iyi sonuçları elde etmek için bu alanda işini en iyi şekilde yapan temizlik firmalarını bulmalısınız. Kaliteli temizlik firmaları sizlere bu alanda hak ettiğiniz gibi kaliteli hizmet sunacaktır. Temizlikte aradığınız üstün kalite ve sorunsuz hizmet bu firmalar aracılığı ile en iyi şekilde sağlayacaktır. Alanında seçkin ve uzman firmalar sizlere temizlikte aradığınız hizmet kalitesini mükemmel bir şekilde sunacaktır. Siz de temizlik alanında aradığınız ve hak ettiğiniz şekilde hizmet almak istiyorsanız bu alanda sizlere en iyi yardımcı olacak firma ile çalışmalara başlayın. 

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan uzman firmaların sunmuş olduğu fiyat teklifini derinlemesine değerlendirerek hem kaliteli hem de ekonomik şekilde temizlik işlerinde destek almanın ayrıcalığını yaşayın. Size en uygun ve yakın temizlik firmasını bularak ev ya da işyerlerinizi en ayrıcalıklı şekilde temizlemenin mutluluğunu yaşayın. Mekanlarınız kaliteli temizlik firmalarının desteğiyle en iyi şekilde temizlensin. 

Sıradaki İşiniz İlanlarda Sizi Bekliyor

Temizlik sektöründe aktif olarak çalışıyorsanız yeni müşterilerinizle ustala.com üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz. Binlerce ilan arasından yaptığınız işe ve bulunduğunuz lokasyona en uygun olanına hemen teklif vererek işe koyulabilirsiniz. İş yerinizin yakınındaki temizlik işini siz yapın, kazancınızı ikiye katlayın. Üstelik müşteri portföyünüzü geliştirerek, firmanızın adını daha fazla duyurabilir ve bu alanda tercih edilen bir marka olabilirsiniz.