Temizlik

Temizlik

Temizlik

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1272 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Temizlik Firmaları

eylul temizlik

Bayram pekmez

tepe teknik servis 10 yıllık deneyim var beyaz eşya kombi klima arza bakım ve montaj işleri yapılır

klima servisi

sahis firmasi

kaan albayrak

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz kocaklar oto kuofor

Halil

TUTKU TEMİZLİK

luna öztürk

18 yaşındayım daha yeni bu sektöre açıldım “temizlik”

Beşgül Karapınar

SİHİRLİ Koltuk Yıkama

Son gelen Temizlik talepleri

Merhaba, boş evim için temizliğe ihtiyacım var. Herhangi çıkmayacak zor bir lekesi ve tadilat pisliği yok. Mutfak dolaplarının iç dış temizliği, 2adet banyonun temizliği, kalorifer peteklerinin içlerinin temizlenmesi, camların silinmesi ve ufak bir balkon var onun yıkanması gerekiyor. Fiyat bilgisi alabilir miyim?
İstanbul / Maltepe
Daire temizlik
İstanbul / Büyükçekmece
3+1 sıfır boş daireye taşınıyorum. Detaylı temizlik istiyorum
İzmir / Menemen

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Temizlik ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Temizlik

Temizlik İşini Profesyonel Ellere Bırakın

Temizlik işlerinde destek almak uzun yıllardır yapılan işlerden biridir. Temizlikçi bayan eleman çalışanların ağırlıklı olarak yer aldığı bu sektörde binlerce firma hizmet vermektedir. Genel ev temizliğinden ofis, iş yeri temizliğine kadar gereken her alanda temizlik konusunda destek almak isteyenler temizlik şirketlerine başvurabilirler. Bu şirketler, temizlik alanında maksimum temizlik sağlamak için gerekli hazırlıkları en iyi şekilde yapmaktadır. Temizlik şirketlerinin çalıştırdığı elemanlar gerekli eğitimlerden geçerek sizlere profesyonel temizlik desteği sağlamada en iyisi olmaya çalışmaktadırlar. 

Temizlik Şirketleri Tarafından Yapılan Temizlik İşleri Nasıl Yürütülmektedir? 

Temizlik şirketleri tarafından yapılan temizlik işleri sistematik bir çerçevede yürütülmektedir. Bu alanda hizmet veren firmalar sizlere ideal şekilde temizlik desteği sağlamak adına öncelikle profesyonel eleman eğitimine önem vermektedir. Temizlikçi elemanı olarak görev yapan kişilerin yeterli derece hizmet verecek kapasiteye erişmesi için çalışma yapmaktadırlar. 

Temizlik İşlerinde Kalite Öncelikli Kuraldır 

Temizlik işlerinin olmazsa olmazlarının başında kalite gelmektedir. Hizmet veren başarılı firmalar temizlik işlerinin sekteye uğramadan en iyi şekilde yerine getirilmesi için gerekli itina ve özeni göstermektedir. Gerek eleman kalifiyesi gerekse malzeme kullanımı olması gerektiği şekilde ayarlanmaktadır. Temizlik işlerinde elemanların işini düzgün yapması kadar temizlikte kullanılan malzemenin kalitesine de dikkat edilmektedir. 

Temizlikçi Arayanlar Buraya 

Temizlikçi arıyorum diye yola çıkanlar için bu alanda en iyi fırsatlar sizleri bekliyor. Temizlik alanında sizlere destek sağlayan kaliteli firmaların temizlikçi elemanlarıyla iş yapmak için Ustala.com’a ilan vermeniz yeterli olacaktır. Verdiğiniz ilana çeşitli temizlik firmalarından gelen teklifleri vakit kaybetmeden incelemeye başlayacaksınız. Teklifleri inceleyerek temizlik alanında siz değerli müşterilere destek olacak pek çok firma ve çalışana kolayca ulaşabilirsiniz. Temizlik işlerinde sizlere destek olacak kaliteli eleman çalıştıran temizlik firmalarının tekliflerini inceleyebilir ve bu alanda maksimum hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman firmaların sunmuş oldukları fiyat tekliflerini inceleyerek sizin için en doğru ve iyi firmayı vakit kaybeden bulabilirsiniz.

Sizin İçin En Doğru Firmayı Bulun ve Çalışmalara Başlayın 

Temizlik alanında güvenilir ve tecrübeli kişilerle evinizin veya işyerinizin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Temizlikçi iş ilanı sayfalarında vakit kaybetmektense kendi ilanınızı verin ve tam olarak ihtiyacınıza uygun, alanında en iyileri sizlere ulaşsın. Size en yakın firma ve temizlik elemanına ulaşmak için bulunduğunuz bölgeyi yazabilir ve buradan bulunduğunuz bölgeye en yakın yerde bulunan temizlik şirketi size hemen ulaşsın. Eğer beğenirseniz temizliğe gelen kişi veya kişilerle çalışmaya devam edebilirsiniz.

Temizlik Firmaları Temizlik İşlerini Nasıl Uygular? 

Temizlik işi konusunda hizmet veren temizlik firmaları bu alanda maksimum destek sağlamak için öncelikle verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerekli planları hazırlarla. Bu alanda ihtiyaç duyulan hizmetin en iyi şekilde sağlanması için eleman kadrosunu düzenler, elemanlarına gerekli eğitimleri verir. Temizlikte ihtiyaç duyulan malzemelerin kaliteli seçilmesine dikkat eder. Temizlik işlerinde hijyen sağlamak adına en iyi temizlik ürünleri bu alanda seçilir. Temizlik ürünü seçilirken bitkisel içerikli ürün seçimine önem verilir. Böylece kimyasalların zararlı etkilerine maruz kalmak zorunda olmazsınız. Hem hijyen hem de güvenli temizlik sistemi uygulanır.  

Mekanlarınız Dip Bucak Temizlenir 

Mekanlarınız uzman temizlik şirketleri aracılığıyla dip bucak temizlenir ve bunun sonucunda tertemiz olur. Evinizin ya da iş yerinizin ihtiyacı olan alanlarında kaliteli temizlik işleri uzman temizlik firmaları aracılığı ile yerine getirilir.  

Temizlik işleri yapılırken iş bölümü çevresinde hangi oda ya da alanın kim tarafından temizleneceği belirlenir. Hangi iş için hangi temizlik ürünün kullanılacağına dikkat edilir. Böylece temizlikte doğru yöntem ve malzemeler seçilerek etkili bir temizlik yapılır. Temizlik işlerinde temizlikçi bayan eleman olarak çalışan kişiler kendilerine verilen işleri büyük bir titizlikle yerine getirirler. Temizlik hizmeti veren görevliler kendi aralarında yaptıkları iş bölümü ile evinizi veya işyerinizi ideal şekilde temizleyerek pırıl pırıl yapar. İş bölümü sayesinde kısa sürede işlerin hızlı ve başarılı bir şekilde bitmesi sağlanır.  

Hangi Alanlarda Temizlik İşleri Yapılır? 

Ev, işyeri ya da ihtiyaç duyulan her alanda temizlik işleri profesyonel temizlik firmaları aracılığı ile en iyi şekilde yerine getirilir. Mutfak, banyo, salon, yatak odası, çocuk odası gibi evin istenilen her alanında, cam temizliği, yer temizliği, kapı temizliği, koltuk temizliği gibi akla gelebilecek her alanda temizlik işleri bu alanda uzman firmalar aracılığı ile yerine getirilmektedir. Mutfak ve banyo gibi zorlu alanların temizliği daha zor ve emek isteyen yerlerdir. Bu açıdan buraların temizliğinde etkili temizlik ürünleri kullanılarak gerekli hijyen sağlanmaya çalışılır. Zorlu ve inatçı kirler varsa uygun temizlik malzemeleriyle kir ve lekeler yumuşatılıp çıkarılmaya çalışılır. Sonrasında sırasıyla diğer işlere geçilir. Genel temizlikten önce cam temizliği, kapı, duvar temizliği gibi ihtiyaç duyulan alanların temizliği sağlanır. 

Temizlikçi Fiyatları 

Temizlik hizmeti veren kişiler bu alanda profesyonelliği ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaya çalışırlar. Yaptıkları işin zorluk derecesi ve temizlik süresine göre bu alanda talep edilen ücretlerde değişiklik olabilir. Mutfak ve banyo gibi yerler zor temizlenen alanlardır. Özellikle mutfakta inatçı yağ lekeleri çok zor çıkmakta ve bu alanlar için özel işlemler uygulanarak çok emek harcanmaktadır. Eğer yapılan temizlik işi bir inşaat sonrası temizlikse, inşaat kalıntılarını temizlemek bir hayli zorludur. Bunun gibi zorluk derecesine göre yapılan işler fiyatları doğrudan etkilemektedir. Temizlikçi fiyatları da doğal olarak duruma göre değişmektedir. Yine temizlenecek alanın büyüklüğü de temizlik işlerinde fiyatları belirlenmektedir. Temizliğin süresi de fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden biridir.  

Kaliteli Temizlik Firmalarını Tercih Edin 

Temizlikte en iyi sonuçları elde etmek için bu alanda işini en iyi şekilde yapan temizlik firmalarını bulmalısınız. Kaliteli temizlik firmaları sizlere bu alanda hak ettiğiniz gibi kaliteli hizmet sunacaktır. Temizlikte aradığınız üstün kalite ve sorunsuz hizmet bu firmalar aracılığı ile en iyi şekilde sağlayacaktır. Alanında seçkin ve uzman firmalar sizlere temizlikte aradığınız hizmet kalitesini mükemmel bir şekilde sunacaktır. Siz de temizlik alanında aradığınız ve hak ettiğiniz şekilde hizmet almak istiyorsanız bu alanda sizlere en iyi yardımcı olacak firma ile çalışmalara başlayın. 

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan uzman firmaların sunmuş olduğu fiyat teklifini derinlemesine değerlendirerek hem kaliteli hem de ekonomik şekilde temizlik işlerinde destek almanın ayrıcalığını yaşayın. Size en uygun ve yakın temizlik firmasını bularak ev ya da işyerlerinizi en ayrıcalıklı şekilde temizlemenin mutluluğunu yaşayın. Mekanlarınız kaliteli temizlik firmalarının desteğiyle en iyi şekilde temizlensin. 

Sıradaki İşiniz İlanlarda Sizi Bekliyor

Temizlik sektöründe aktif olarak çalışıyorsanız yeni müşterilerinizle ustala.com üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz. Binlerce ilan arasından yaptığınız işe ve bulunduğunuz lokasyona en uygun olanına hemen teklif vererek işe koyulabilirsiniz. İş yerinizin yakınındaki temizlik işini siz yapın, kazancınızı ikiye katlayın. Üstelik müşteri portföyünüzü geliştirerek, firmanızın adını daha fazla duyurabilir ve bu alanda tercih edilen bir marka olabilirsiniz.