Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz Eşya Tamiri

Tüm Ustalar

Kayıtlı 151 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Beyaz Eşya Tamiri Firmaları

Lütfiye İşbilir

Merhabalar Lider Teknik Servisi olarak 10 yılı aşkın iş tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti vermey

Nusret Yıldız

özgür hepözgün

ömer memecan

kurumsal İstanbul içi servis hizmeti garantili işcilik parça tedariği

Mert Yunus ŞEN

MEHMET SAATÇIOĞLU

Ramazan yalçın

mustafa ünal

Emirhan Serkuş

Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi Soğuk Hava Deposu Kurulumu ve Teknik Servisi Endüstriyel Mutfa

Son gelen Beyaz Eşya Tamiri talepleri

buzdolabı boyanması konusunda usta ihtiyacım bulunuyor
İstanbul / Ataşehir
Kapak kilitlemiyor çamaşır makinesi çalışmıyor kilit ekranda yanıp sönüyor
Kırklareli / Lüleburgaz
Buzdolabının ön kapağı paslanmış boyanacak
Aydın / Didim(Yenihisar)

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

120.5k

Kullanıcı

93.1k

İş talebi

79.8k

Mesajlaşma

91.3k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Beyaz Eşya Tamiri ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Beyaz Eşya Tamiri

BEYAZ EŞYA TAMİRİ

Beyaz eşya tamircisi mi arıyorsunuz, bulmak çok daha kolay, ihtiyacınıza göre ilanınızı Ustala.com’da oluşturun, adres bilgilerinizi girin, işinin uzmanı beyaz eşya tamirci ustalarının teklifleri size ulaşsın. Durumu değerlendirip, sizin için en uygun seçimi yapın.

Geçtiğimiz yüzyıldan bugüne gelişen teknoloji, yaşamımızın neredeyse her alanında kullandığımız modern çözümler üretti. Günümüzde çeşitliliğiyle insanların birçok ihtiyacını karşılamaya yarayan teknolojik aletler, günlük işlerimizi kolaylaştırdı. Kaliteli yaşam standardının yükselmesini sağladı. Teknolojik gelişmeler diğer alanlarda olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de büyük gelişmeleri beraberinde getirdi. Beyaz eşyalar insanların en çok kullandığı, gündelik hayatın bir parçası, işlerimizi hızlıca yapan, en önemli yardımcılarımız oldular. Firmalar insanların ihtiyaçlarına, beklentilerine ve karşılaştıkları sorunlarına göre yeni ürünlerini ürettiler. Üretim ve firma çeşitliliği rekabet oluşmasına, bu durumun da tüketici yararına dönüşmesine sebep olmuştur. Beyaz eşya sektörünün gelişmesi doğal olarak makinelerin kurulum, bakım, onarım, yedek parça ve servis ihtiyacını karşılayan, verimli ve sürekli çalışmalarını sağlayan, usta teknik ekip ve elemanlarına yeni yan iş alanları açmıştır. Eğitimli, tecrübeli ve deneyimli ustalar beyaz eşya tamiratı, kurulum, bakım, servis işinde hızlı ve kaliteli hizmet yapmaktadırlar. 

BEYAZ EŞYA SERVİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Yeni evinize, işyerinize sıfırdan beyaz eşya alıyorsunuz veya eskimiş kullanılamaz durumda olan beyaz eşyanızı yenilemek istiyorsunuz. Bunun için farklı özellik ve yenilikte, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayan farklı marka ve mağazaların ürün çeşitlerini incelediniz. İstek ve şartlarınıza uygun olana karar verdiniz ve satın aldınız. Firma garanti belgeli ürünler, beyaz eşyanızın kurulum, montaj ve ileride yaşayacağınız arıza sorunları için servis hizmeti sağlar. Firma satın aldığınız ürünü istediğiniz adrese taşır. Teknik ekip cihazınızın kurulum, montaj, elektrik bağlantıları, gerekiyorsa su ve atık su tesisat bağlantılarını yapar. Ustalar elektronik cihazınızın nasıl çalışacağını ve kullanacağınızı, programlama ve özelliklerini uygulamalı olarak anlatır.

Beyaz eşyanızın daha uzun ömürlü, verimli ve performansının düşmemesi için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu sayede ileride daha kötü sorunların oluşması önlenmiş olur. Beyaz eşyanız hangi marka ve ne olursa olsun, başka sorunlar yaşamamanız için bu işlerin güvenilir, işinin ustası teknik kişiler tarafından yapılması önemlidir. Zaman içinde beyaz eşyanızın arızalanması en büyük sorunlardan biridir. Bozulan yiyecekler, biriken çamaşırlar ve bulaşıklar canınızı sıkar. Cihazınız uzun süreli kullanım, hatalı kullanım, üretim hatası, parça arızası ve benzeri sebeplerle bozulabilir. Beyaz eşyanızın garanti süresi geçmedi ise firma servis ustaları ücretsiz tamir işlerinizi halleder. Ya da konuşup anlaştığınız profesyonel beyaz eşya tamiratı yapan ustalar adresinize gelir. Cihaz ve makinenizin gerekli incelemesini yapar, arızayı ve sorunu belirler, tamirini hemen yaparlar. Bazen arıza yerinde yapılamayacak büyüklükte olabilir. Bu durumda ustalar cihazı yerinden söker, çalışma atölyesine götürüp sorunu çözdükten sonra tamir ve bakımını yaparlar. Parça değişiminde orijinal ürün kullanıldığında parça garantisi verilmektedir. Makineniz daha sonra yerine getirilip takılır ve çalıştırılıp kontrolü yapılır, onayınız alınır ve teslim edilir.

BEYAZ EŞYALAR YOKKEN HAYAT NASILDI?

Eski zamanlarda insanlar, yiyeceklerini farklı farklı yöntemlerle saklarlardı. Bunların bazıları günümüzde de hala kullanılmaktadır. Toprağın altı üstünden daha serin olduğundan, bazı sebzeler bez ya da kumaşa sarılarak yere çukur açıp gömülür, toprağın serinliğinde muhafaza edilirdi. Peynir, zeytin, et, turşu, balık gibi bazı yiyecekler tuzlama yöntemiyle, tuzun gıda içindeki suyu emmesi ve mikroptan koruması sayesinde saklanırdı. Aynı zamanda şeker kullanılarak yiyecekler uzun süre reçel yapılarak saklanırdı. Fasulye, üzüm, incir, patlıcan, biber gibi sebze ve meyveler ve balık, et güneşte kurutularak muhafaza edilebiliyordu. Tütsüleme yöntemiyle et, balık, peynir hafif pişirilerek uzun süre saklanabilirdi. Konserve yöntemi ile sebze ve meyveler uzun süre muhafaza edilirdi. Kışın dağlardan toplanan karlar mağaralarda toplanır içine yiyecek yerleştirerek saklanırdı. Kiler gibi binanın serin yerlerinde yiyecekler asılarak saklanırdı. Toprak testilerle suyun soğuk kalması sağlanırdı.

Çamaşır yıkama önce bol suyun olduğu dere kenarında sonraları evin bahçesinde yapılırdı. Burada sacayağı üzerinde su kaynatılan bir kazan ve önünde tokaç taşı bulunurdu. Kazanın biraz ilerisinde küllü su denilen ikinci bir kazan olurdu. Çamaşırlar küllü suda saatlerce kaynatılır sonra leğende çitileme yapılırdı. Kirleri arınsın diye tokaçlama yapılır, külleri arınan çamaşırlar diğer kazanda üç, dört su kaynatılırdı. Ardından sabunla çitileme yapılır, durulanır, sıkılır ve iplere asılırdı. O günlerde temizleyici olarak yeşil sabun, Arap sabunu, çivit ve soda kullanılırdı. Deterjanların çıkmasıyla kaynatma, çitileme, durulama ve ipe serme şeklinde yapıldı. Kuruyan çamaşırlar kömürlü ütüyle ütülenirdi. Ütünün içine mangaldan alınan köz parçaları konur, ısınan ütüyle çamaşırın üstüne su serpilip ütülenirdi. Ütü yoksa çamaşırları yer yatakları altına sererek düzeltilmeye çalışılırdı.

Bulaşıklar elde taşıma suyla yıkanırdı. Sonraları suyun evlere gelmesiyle deterjanla elde yıkandı. Temizlik günü eşyaların tozu alınır, yerler su, sabun ve tel fırçayla temizlenirdi. Halı ve kilimler bahçede sopayla dövülür veya sabun ve fırçayla yıkanırdı. Yerler için çalı ya da ot süpürge kullanılırdı. Sonraları gırgır adlı aletler kullanıldı. Bütün bu işler o zamanlar büyük emek ve zorluklarla yapılırdı. Beyaz eşyaların hayatımıza girmesiyle bütün bu iş yükü üstümüzden kalkmıştır. Firmalar, ürün çeşitliliğini arttırmış, beyaz eşya tamiratı için profesyonel servis kadroları makinelerin verimli çalışmasına yardımcı olmuştur.

BEYAZ EŞYALAR İLE GELEN KOLAYLIK

İnsanların hayatlarını sürdürebilmeleri için en temel ihtiyaçları beslenmek, barınmak ve giyinmektir. Bilim ve teknolojinin gelişmesi temel ihtiyaçların karşılanmasını ve insan hayatının daha konforlu hale gelmesini sağlamıştır. İnsan hayatının büyük bölümünü evde geçirir. Mevsime göre sıcak ya da serin bir ev, temiz, ferah ve hijyenik bir ortam, taze, nefis, sıcak ve soğuk yiyecekler, rengarenk, tertemiz giyecekler, iyi ve rahat bir uyku… Ve tabii ki bunları elde etmemizde en iyi yardımcılarımız beyaz eşyalar bizi mutlu eder. Soğuk bir kış günü yorgun işinizden döndüğünüzde, elektrik süpürgeniz sayesinde eviniz tertemizdir. Çalışan kombi sıcak bir karşılamayla içinizi ısıtır. Belki şofben kullanıyor da olabilirsiniz, sıcak bir duş rahatlamanızı sağlar. Banyo sonrası elbise dolabını açtığınızda çamaşır makinenizin yıkadığı, kurutma makinenizin kuruttuğu, ütünüz ile ütülenmiş mis kokulu çeşit çeşit giysileriniz sizi karşılar. Saç kurutma makinesi saçlarınızı kurutur, mevsim yaz ise salondaki klimanız sizi serinletir. Mutfakta buzdolabını açtığınızda taptaze meyve ve sebzeler, kahvaltılıklar, önceki gün pişirdiğiniz yemekler ve çeşitli yiyecek ve içecekler daima sizin için tüketime hazırdır. Mutfak tezgahına çıkardığınız yeni yapacağınız yemeğin malzemelerini küçük ev aletleri hızlıca hazırlamanızı sağlar. Set üstü ya da normal ocak, fırın, ankastre set ve davlumbaz ne kullanıyorsanız yemeğinizi pişirmenize yardımcı olur. Keyif ve afiyetle yemeğinizi yersiniz. Bütün bulaşıklarınızı, bulaşık makinesi tertemiz yıkar ve siz sadece yerine yerleştirirsiniz. Geriye kalan zamanı istediğiniz gibi değerlendirirsiniz. Beyaz eşyalar hayatın birçok alanında refah seviyemizi arttırarak iş gücünden tasarruf edilmesini, aynı zamanda yapılan işin kalitesinin de artmasını sağlamışlardır. Usta ellerin teknik bakım desteği konforun devamlılığını sağlamıştır. Sağlamaya devam etmektedir.

BEYAZ EŞYA TAMİRİ İSTEYENLERE ULAŞIN

Ustala.com adresinden beyaz eşya tamiri ilanlarına giriş yaparak müşterilere hızlı ulaşın. İşinizin ustasıysanız istediğiniz size uygun ilanlara teklif verebilirsiniz. Böylece daha fazla müşteriye kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. İşleriniz artar ve daha çok kazanırsınız.