Bu alanda 9 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Tüm İlanlar
inşaatı yeni bitmiş bir apartmanın kabası alınmış dairesi için duvarlarının silinmesi ve genel temizliğin yapılması.
3 ay önce
250m2 salonumuza viruslere karşı dezenfeksiyon işlemi olucaktır.
5 ay önce
Yaklaşık 90m2 taban alanına sahip cafemiz için, misafirleri mız ve çalışanlarımizin sağlığına dair hassasiyetimiz dolayısıyla dezenfeksiyon işlemi yaptırmak istiyoruz.
5 ay önce
Restoran içi ayrıntılı dezenfeksiyon.
5 ay önce
İstanbul
İzmir

Dezenfeksiyon Ustaları

Dogukan Temizlik

Ankara Dogukan Temizlik Şirketleri , Ankara Temizlik Firmaları Olarak Hijyen Anlamında Temizlik Hizmeti Beklentilerinize Tecrübeli ve Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Yaklaşıp Uzman Elemanlarımız ve Üstün Ekipmanlarımızla Ankara Temizlik Şirketi Olarak Hizmetlerimize Devam Etmekteyiz.

Teklif Al
Ahmet Aslan

Teklif Al
Doğukan Tarakcı

Teklif Al
Sevgin Mutlu

Teklif Al
Hmc Ilaçlama

Teklif Al
Hakan Ecemi̇ş

Teklif Al
Makro Haşere İlaçlama

Mouse & Master ilaçlama 1996 yılında İstanbul'da kurulmuş profesyonel bir haşere kontrol hizmeti firmasıdır. Özellikle gıda, turizm, sağlık hizmetleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ürettikleri ürünleri, üretim sahalarını ve kalitelerini koruyabilmek amacıyla ihtiyaç duydukları haşere kontrol hizmeti Mouse & Master ilaçlama da yetişmiş uzman ekiplerce 365 gün 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir.

Teklif Al
Suleyman Arikan

biyosidal ürün uygulama belgesine sahip TSE belgeli iso 9001:2015 ve iso 10002:2015 ohsas belgeli hasere ilaclama ve dezenfeksiyon firmasi

Teklif Al