Evdeneve Nakliyat

Evdeneve Nakliyat

Evdeneve Nakliyat

Tüm Ustalar

Kayıtlı 431 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Evdeneve Nakliyat Firmaları

Adem Çekici

Ramazan Aktur

İsmail BOZKURT

Tayfun Uğuztemur

Tayfun Uğuztemur

Tayfun Uğuztemur

EREN POLAT

adem kartal

adem kargı

Son gelen Evdeneve Nakliyat talepleri

Asansör istiyorum iki ev arası nesafe 500 metre kadar
Bursa / Osmangazi
seyyar asansörlü ev taşıma
İzmir / Bornova
Çeyiz taşınacak
Amasya / Hamamözü

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Evdeneve Nakliyat ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Evdeneve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Taşınma işleri günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulan işlerin başında gelir. Taşınma ihtiyacınızı karşılamada artık zor ve meşakkatli yollara başvurmanıza gerek yok. Eski taşınma yöntemlerinde pek çok kişi kendi kendine taşınma işini görmeye çalışmaktaydı. Bu da kişiyi bir hayli yıpratmaktaydı. Taşınma için eşyaları toparlamak, eşyaların paketlemesi için malzeme aramak, eşyaları taşıyacak araç ve kişi aramak gibi pek çok zahmetli işi tek başına yapmaya çalışmak kişiyi çok zorlamaktaydı. Taşıma işlerinde artık eski saymış olduğumuz ilkel yöntemleri geride bırakalı çok oldu. Pek çok kişi artık taşınma işlerini işin uzmanına bırakmak istemekte. Çalışma hayatının yoğunluğu, taşınma alanında yaşanan zorluklar ve daha pek çok neden kişiyi taşınma alanında uzman arayışına itti.

Evden eve nakliyat taşınma işlerinde aradığınız profesyonel nakliye desteğini sunmada size mükemmel şekilde destek olmaktadır. Bu alanda hizmet veren profesyonel nakliye firmaları aracılığıyla taşınma işleriniz çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Uzman nakliye firmaları taşınma işlerinde ihtiyacınız olan her türlü desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. Eşyaların paketlenmesinden, araç seçimi ve personel seçimine kadar pek çok hizmet uzman nakliye firmaları aracılığı ile verilmektedir. Evinizden alınan eşyalarınızın yeni adrese teslimine kadar tüm süreç uzman firmalar tarafından takip edilmekte ve yeni adreste de yerleşim ve montaj gibi işlerde de firma desteği sağlanmaktadır. Size hemen hiçbir iş düşmemektedir. Uzman nakliye firmaları sayesinde tüm yorucu ve meşakkatli nakliye süreci gibi büyük bir yük üzerinizden kalkmaktadır.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri Neyi Kapsar?

Evden eve nakliye hizmetleri kapsamında pek çok hizmet yer almaktadır. Sağlıklı ve başarılı bir nakliye süreci için nakliye hizmetleri çok sayıda nakliye hizmetini bir arada sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmetleri içerisinde yer alan nakliye hizmetlerini sayacak olursak;

 • Eksper hizmetleri: Taşınma öncesinde uzman firmaların en çok önemsediği hizmetler arasındadır. Eksper hizmeti ile nakliye firması eşyalarınızı inceler ve eşyalarınızın durumunu tespit ettikten sonra eşyalarınızın taşınma sürecinde ihtiyaç duyulan malzeme, araç ve personel sayısı ayarlanır. Eksper hizmetlerini pek çok nakliye firması ücretsiz olarak verir.
 • Sigortalı taşımacılık hizmetleri: Taşınma sırasında eşyaların herhangi bir nedenle zarar görmesi durumunda eşyaların kaybından kaynaklı zararı ödemede sigorta sözleşmesi önemli rol oynar. Uzman firmalar taşınma öncesinde müşterileriyle sigorta sözleşmesi yaparak müşterilerine güven sağlarlar.
 • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti: Taşınma öncesinde eşyaların durumuna göre uygun şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmeden taşınması için yapılan hizmettir.
 • Şehir içi nakliye hizmetleri: Şehir içi taşınma işlerinde verilen nakliye desteğidir.
 • Şehirler arası nakliye hizmeti: Farklı şehirler arasında taşınma hizmetlerinin verilmesidir.
 • Evden eve nakliye hizmeti: Ev taşımacılığında profesyonel nakliye firmalarının vermiş olduğu nakliye hizmetidir.
 • Ofis ve büro taşımacılığı: Ofis ve büro taşımacılığında destek olunan nakliye hizmetidir.
 • Perakende taşımacılık: Öğrenci eşyası, bekar eşyası gibi az sayıda eşyaların taşınmasında destek verilen nakliye hizmetidir.
 • Asansörlü nakliye hizmeti: Yüksek katlı binalara kolayca erişim için sunulan nakliye hizmetidir. Asansörlü nakliye araçları ile hizmet verilir. Geniş palet sistemi ve merdiven aracılığıyla çok sayıda eşya aynı anda ve güvenli şekilde istenilen yükseklikteki kata taşınır.
 • Montaj ve kurulum hizmetleri: Eşyaların yeni adrese taşındıktan sonra yerleştirilmesinde destek olmak için montaj ve kurulum hizmetleri de uzman nakliye firmaları aracılığıyla verilmektedir.
 • Eşya depolama hizmeti: Eşyalarını koyacak yer sıkıntısı olan kişilere destek vermek için verilen nakliye hizmetidir. Hemen taşınmak istemeyen kişiler de eşyalarını eşya depolama merkezlerinde bekletebilirler. Kurumsal nakliye firmaları da ticaret ürünlerini depolama merkezlerinde muhafaza etmektedir.

Evden Eve Eşya Taşıma Hizmetinde Ücret Nasıl Belirlenir?

Evden eve taşıma ücretleri bu alanda merak edilen sorular arasındadır. Firmalar taşınma ücretlerini belirlerken pek çok ayrıntıya dikkat ederler. Ev taşımacılığında taşınılacak yerin uzaklığı, müşterinin almak istediği hizmet, eksper hizmetleri sonucunda eşyaların sayı ve durumu gibi pek çok etken taşınma ücretlerini etkilemektedir. Şehirler arası gibi uzak yolculuklarda mesafe uzun olduğu için kullanılan yakıt masrafı fazla olacaktır. Ayrıca şehirler arası nakliye hizmetleri daha zor ve profesyonellik isteyen işler arasında olduğu için fiyatlar da ona göre değişecektir.

Nakliye ücretlerini etkileyen diğer bir etken de verilen hizmettir. Örneğin eşya paketleme hizmetini müşteri kendisi yapmak isteyebilir. O zaman paketleme ve ambalajlama ücreti düşer. Komple ev nakliyesi ile perakende ev nakliyesinde  de ücret açısından farklar olacaktır. Komple ev nakliyesinde daha çok eşya olduğu için daha büyük nakliye araçları ve daha çok malzeme ve eleman sayısı ayarlanır. Buna göre fiyatlar da bu oranda değişir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında En Çok Tercih Edilen Siz Olun

Evden eve nakliyat firmaları olarak taşınma alanında hizmet veren pek çok nakliye firması bulunmaktadır. Taşınma işlerine olan yoğun talep nedeniyle bu alanda hizmet sektörü de çok genişlemekte ve bu alanda çalışan firma sayısı artmaktadır. Çok sayıda firma arasında seçilir ve tercih edilir olmak zor ve bir o kadar ayrıcalıklıdır. Sizin firmanızın öne geçmesi ve müşteriler tarafından tercih edilir olması için kalitenizi ve işinizi en iyi şekilde duyurun. Verdiğiniz kaliteli hizmetlerle, müşterilere sağlayacağınız kolaylıklarla, uygun ücret politikası ile rakiplerinizden bir adım daha öne geçebilirsiniz. Müşteriler nakliye firması seçerken sırasıyla kaliteye ve fiyat politikasına dikkat ederler.  Müşteri memnuniyeti bu alanda kaliteli firmaları her zaman için bir adım öne çıkaracaktır. İşini temiz ve kaliteli yapan nakliye firması müşterisinden tam puan alarak müşterisinin güvenini kazanır. Müşterilerini memnun eden firmalar iyi referans sağlayarak farklı müşterilere de ulaşma şansı yakalarlar. Siz de alanızda ayrıcalıklı firmalar arasında olarak müşteriler tarafından en çok tercih edilen firmalardan olun. Yaptığınız kaliteli işlerle müşteriler sizi tanısın ve nakliye işlerinden sizi tercih etsin.

Bir Tıkla Kolayca Müşterilere Ulaşın

Evden eve nakliye hizmetleri konusunda destek sağlamak ve kolayca müşterilere ulaşmak artık çok kolay olmaktadır. Artık ne müşteri kapı kapı gezerek ya da ona buna sorarak firma aramakta ne de firma müşteri ofisine gelsin diye beklemektedir. Online ilan sayfalarına müşteriler ilanını vermekte buradan firmalar da kolayca müşterisine ulaşmaktadır. Ustala.com üzerinden siz de müşteriye kolayca ulaşabilir ve teklifinizi verebilirsiniz. Müşterilerin aradığı özelliklere dikkat ederek ilan teklifinizi ona göre verebilirsiniz. Teklif verirken rakiplerinizin önünde yer almak için işinizi en etkili şekilde tanıtmaya özen gösterin. Müşterinin kalbine giren yolu en iyi şekilde keşfederek etkili bir tanıtım ile kolayca kendinize müşterileri çekebilirsiniz. Uygun fiyat teklifleri ile müşterilerin sizi tercih etmesini kolaylaştırabilirsiniz. Pek çok müşteri kalite kadar fiyatı da önemsemekte ve kendisine en iyi hizmeti en uygun fiyata veren firmayı tercih etmektedir. Bu bakımdan fiyat politikası belirlerken çok yüksek meblağlar vermemeye özen gösterin. Sizden daha alt fiyata teklif sunan firmaların öne geçeceğini ve tercih edileceğini unutmayın. Bu alanda referans ve kalite belirleyici olarak önemli rol oynasa da fiyat da önemli rol oynamaktadır. Bu bakımdan fiyat tekliflerinizi verirken makul olarak hareket etmeye özen gösterin, kazançlı çıkın.