Bu alanda 27 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Tüm İlanlar
Sonuç bulunamadı

Petek Temizliği Ustaları

Ömer Aktaş

Teklif Al
Fikret Şenol Önal

belirttiğim 5 katogeride uzmanım

Teklif Al
Özgür Ulu

Teklif Al
Kadir Özünlü

Teklif Al
Mehmet Göçoğlu

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız ABANT ISI hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız. Firmamız ABANT ISI 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı,çalışmalarımızdaki titizlik,müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak,müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen ABANT ISI, uzman kadrosu ile müşterilerin işlerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan ABANT ISI, faaliyette bulunduğu doğalgaz-tesisat hizmetlerinde,saygı ve hoşgörüden taviz vermeden,sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Farkımız; Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran,programlı hizmetler sunmak.

Teklif Al
Füzuli Uyanik

Teklif Al
Ilker Kurt

Teklif Al
Mert Yılmaz

Mert Sıhhi Tesisat 26 yıldır güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Teknoloji cihazlarla nokta atışı Su kaçak tespiti. Klozet, Batarya, Rezervuar, musluk tamiri, şohben-termosifon montajı,Duşakabin. Her türlü tadilat tamirat montaj işleri.

Teklif Al
Isa Uyar

Pis su ve Temiz su Tamir, tadilat ve montaj

Teklif Al
Ramazan Koral

Teklif Al
Ahmet Aksoy

Kombi bakımı, petek temizliği

Teklif Al
Emre Işık

kombi - petek - satış ve tamir bakım

Teklif Al
Abdullah Aşlaycı

www.yhyteknik.com adresimizden yaptığımız uygulamaları görebilirsiniz tamir montaj demontaj bakım servis hizmeti, kombi bakım arıza onarım servis hizmeti, makine ile petek temizliği hizmeti.

Teklif Al
Zafer Ike

Sıhhi tesisat ve kalorifer sistemleri üzerine arıza bakım onarım ve ayrıca kalorifer kazan yakım işi de yapmakta olup hizmetlerimizi müşteriye en akılcı çözümler sunarak hizmet veriyoruz.

Teklif Al
İbrahim Sarı

Kat kaloriferi doğalgaz daire içi tesisatı yerden ısıtma mobil sistem petek kombi montajı petek temizliği isleri ve bu işlerin onarımı bakımı itina ile yapılır

Teklif Al