Evdeneve Nakliyat

İstanbul Evdeneve Nakliyat

İstanbul Evdeneve Nakliyat

Tüm Ustalar

Kayıtlı 431 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Evdeneve Nakliyat Firmaları

Tayfun Uğuztemur

Tayfun Uğuztemur

Tayfun Uğuztemur

EREN POLAT

ünsal ayırtır

Bayram Akdeniz

Merkez ofisi Maltepe Küçükyalı Barbaros Hayrettin sokakta yer alan firmamız 1970 yılında kurulmuştur

TÜREV NAKLİYAT & DEPOLAMA

Samet kızmaz

Murat Karacık

İstanbul'da şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.bunun yanı sıra dış cep

Son gelen İstanbul Evdeneve Nakliyat talepleri

Asansör istiyorum iki ev arası nesafe 500 metre kadar
Bursa / Osmangazi
seyyar asansörlü ev taşıma
İzmir / Bornova
Çeyiz taşınacak
Amasya / Hamamözü

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Evdeneve Nakliyat ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Evdeneve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmak her zaman meşakkatli ve yorucu bir iş olmuştur. Koliler arasında kaybolmak, eşyalarınızı taşıyacak uygun bir araç bulmak.  En sonunda da eşyaları taşımak ağır eşyaları yanlış bir şekilde taşırsanız belinizi incitebilirsiniz. Eşyalarınıza kalıcı hasarlar verebilirsiniz. Bütün bu aksilikleri yaşamadan ve çok da yorulmadan evinizi taşımak için bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmayı tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için ve evinizi taşıma sürecini en kolay şekilde sonlandırmak için en doğru nakliyat firmasını seçmelisiniz. Evden eve nakliyat hizmeti size biraz pahalı gelebilir fakat bu hizmeti hayatınız boyunca sayılı olarak alacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca düşük maliyetle evimi taşıtayım derken demirbaş eşyalarınıza gelen hasarla bu iş size daha pahalıya patlayabilir. Bu süreci sorunsuz atlatmanız için izlemeniz gereken adımlar vardır.

Evden Eve Taşınırken İzlenmesi Gereken Adımlar

 • Her şeyden önce bir eşya listesi hazırlamalısınız. Eşyalarınızın listesini yaparken yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaları da satın ya da bağışlayın. Böylece fazlalık eşyalar ayak altından kalkmış olacaktır. Aynı zaman da yaptığınız bu eşya listesi evden eve nakliyat firmasından fiyat alırken de işinize yarayacaktır.
 • Eşyalarınızı paketleyin, kırılabilecek eşyaları paketlerken dikkatli olun ve kırılabilecek eşyaları koyduğunuz kolilerin içinde kalan boşlukları gazete kâğıtlarıyla doldurun. Böylece koli taşınırken içindekiler hareket etmeyecektir. Kolilerin üzerine “kırılabilir eşya” ibaresini yazmayı unutmayın.
 • Bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşın.
 • Yeni evinizde önce aciliyeti olan eşyalarınızı yerleştirin.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı istediğiniz adresten istediğiniz adrese taşıyabilirler. Evden eve nakliyat firmalarında maliyeti belirleyen en temel unsur eşyaların taşınacağı adreslerin birbirine uzaklığıdır. Özellikle İstanbul gibi çok büyük şehirlerde nakliyat firmasının seçileceği ilçe önem arz etmektedir. Avrupa yakasında ki bir ilçeden tekrar Avrupa yakasındaki bir ilçeye taşınacaksanız seçeceğiniz nakliye firmasının da Avrupa yakasında faaliyet göstermesine önem göstermelisiniz. Çünkü nakliye firmaları mesafeyi hesaplarken kendi ofislerinden ya da depolarından eşyaların alınacağı adrese olan mesafe, artı eski adresten yeni gidilecek adrese kadar olan mesafe, artı yeni adresten tekrar ofise dönülecek mesafe olarak hesaplarlar. Mesafelerin bu kadar önemli olduğu bir sektörde aynı ilçeden aynı ilçeye taşınacaksanız ilçenizde faaliyet gösteren bir nakliyat firmasını tercih etmenizde fayda var. Pendik ilçesinde bir yerden bir yere taşınacaksanız Pendik evden eve nakliyat firmalarından birini tercih edebilirsiniz. Nakliyat firması seçerken mesafenin yanı sıra dikkat edilmesi gereken başka noktalar da vardır. Bunların başında nakliye firmasının güvenilir olması gerekir.  

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmaya karar verdiniz. Herhangi bir firmayla anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz evden eve nakliyat firmasının güvenilir olması gerekmektedir. Eşyalarınıza zarar vermeden, istediğiniz zamanda eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşımalıdır. Pendik evden eve nakliye firma araştırması yaparken firmaların aldıkları yorumlara ve puanlara bakmalısınız. Çünkü iyi yorumlar biriktirmek zordur. Memnun kalan her kullanıcı iyi yorum yapmayabilir fakat memnun kalmayan insanlar bunu dile getireceklerdir. Bu yüzden evden eve nakliyat firmaları için puan ve yorum skalası önemlidir. Ya da siz firmaları aramayın Ustala.com sitesine girin üye girişinizi yapıp ilanınızı verin, size teklif gönderen firmalar arasından size en uygun olanını tercih edin. Böylece uzun bir araştırma sürecinden ve uçsuz bucaksız telefon trafiğinden kurtulmuş olacaksınız. Evden eve nakliyat hizmeti biraz pahalı bir hizmettir ve ucuz fiyata kaliteli bir hizmet alma ihtimaliniz düşüktür. Bu yüzden birden fazla firma seçeneğiniz olsun firmaların kurumsal olmasına dikkat edin. Ayrıca firma yetkililerin evinize gelip eşyalarınıza bakmaları gerekebilir. Çalışmayı seçtiğiniz firma ile mutlaka bir evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlayın. Fiyatı netleştirebilmek adına almak istediğiniz hizmetleri iyi belirleyin ve firma yetkilisine sadece belirttiğiniz hizmetleri almak istediğinizi söyleyin. Ayrıca taşıma işi bitmeden ücretin tamamını ödemeyin. 

Pendik Evden Eve Nakliye Bölgesi Semt Listesi

 • Bahçelievler
 • Çamçeşme
 • Çarşı
 • Dolayoba
 • Esenyalı
 • Merkezköy
 • Şeyhli
 • Yaylalar
 • Yenişehir

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlandırmasını etkileyen pek çok etken vardır. Bunların başında mesafe gelir. Evinizi taşıyacak araç ne kadar çok yakıt harcarsa aldığınız hizmetin maliyeti de o kadar artacaktır. Nakliyat firmasıyla iletişime geçtiğiniz de fiyat konusunu netleştirmeye çalışın. Daha sonra fiyatın artması gibi aksilikler karşılaşmamak adına almak istediğiniz hizmetleri iyi belirleyin ve firma yetkilisine anlatın. Mesela eşyalarınızın tamamının nakliye firması tarafından paketlenmesini isterseniz bu da ücrete yansıyacaktır. Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bir fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun hizmeti alabilirsiniz. Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinin fiyatlandırması için bir örnek verecek olursak. 3+1 büyüklüğünde, asansörü kullanıma müsait, eşyaların gideceği adresin 2. katta ki asansörü kullanıma müsait bir daire için 700 TL ve üstü bir nakliye ücreti çıkacaktır. 

Daha Fazla İnsana Ulaşın

İnsanlar genel olarak evden eve nakliyat firmalarını bir tanıdıkları vasıtasıyla bulurlar. Bu da nakliyat sektöründe müşteri bulmayı zorlaştırmaktadır. Daha fazla insanın size ulaşabilmesi adına bir internet siteniz olmalı içinde telefon numaranız bulunmalı. Bütün bunlarla beraber daha fazla insana ulaşmak adına Ustala.com sitesine girin, üye kaydınızı oluşturun. Ardından size uygun ilanlara teklif vermeye başlayın. Böylece müşteri bulmak için bir kanal daha oluşacaktır.