Bu alanda 267 hizmet veren var. Talep oluştur, teklifler hemen gelsin

Son gelen Evdeneve Nakliyat talepleri

Eşyalar çok az taşınacak ev 1. Kat taşınilacak ev 8. Kat
Bursa / Nilüfer
2+1ev esyasi yatak odasi mutfak salon ve cocuk odasi beyaz esya haric herseyi kolilicez tasinma sirasinda beyaz esya vs. Siz muhafaza ediceksiniz iki ev mesafesi cok yok iki evde de asansor yok cesyalarin alincagi ev 2. Kat gidilcek ev 4.kat merdivenler dar o yuzden disardan terasa asansor ile tasinmasi gerekiyor
İzmir / Buca
Ceyiz kolileri burdan alınıp yozgata gitmesi gerekiyor yatak odası takımı bulaşık Makinesi
İzmir / Buca

İstanbul Pendik Evdeneve Nakliyat Ustaları

Bayram aymaz

Pendik Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmak her zaman meşakkatli ve yorucu bir iş olmuştur. Koliler arasında kaybolmak, eşyalarınızı taşıyacak uygun bir araç bulmak.  En sonunda da eşyaları taşımak ağır eşyaları yanlış bir şekilde taşırsanız belinizi incitebilirsiniz. Eşyalarınıza kalıcı hasarlar verebilirsiniz. Bütün bu aksilikleri yaşamadan ve çok da yorulmadan evinizi taşımak için bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmayı tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için ve evinizi taşıma sürecini en kolay şekilde sonlandırmak için en doğru nakliyat firmasını seçmelisiniz. Evden eve nakliyat hizmeti size biraz pahalı gelebilir fakat bu hizmeti hayatınız boyunca sayılı olarak alacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca düşük maliyetle evimi taşıtayım derken demirbaş eşyalarınıza gelen hasarla bu iş size daha pahalıya patlayabilir. Bu süreci sorunsuz atlatmanız için izlemeniz gereken adımlar vardır.

Evden Eve Taşınırken İzlenmesi Gereken Adımlar

 • Her şeyden önce bir eşya listesi hazırlamalısınız. Eşyalarınızın listesini yaparken yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaları da satın ya da bağışlayın. Böylece fazlalık eşyalar ayak altından kalkmış olacaktır. Aynı zaman da yaptığınız bu eşya listesi evden eve nakliyat firmasından fiyat alırken de işinize yarayacaktır.
 • Eşyalarınızı paketleyin, kırılabilecek eşyaları paketlerken dikkatli olun ve kırılabilecek eşyaları koyduğunuz kolilerin içinde kalan boşlukları gazete kâğıtlarıyla doldurun. Böylece koli taşınırken içindekiler hareket etmeyecektir. Kolilerin üzerine “kırılabilir eşya” ibaresini yazmayı unutmayın.
 • Bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşın.
 • Yeni evinizde önce aciliyeti olan eşyalarınızı yerleştirin.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı istediğiniz adresten istediğiniz adrese taşıyabilirler. Evden eve nakliyat firmalarında maliyeti belirleyen en temel unsur eşyaların taşınacağı adreslerin birbirine uzaklığıdır. Özellikle İstanbul gibi çok büyük şehirlerde nakliyat firmasının seçileceği ilçe önem arz etmektedir. Avrupa yakasında ki bir ilçeden tekrar Avrupa yakasındaki bir ilçeye taşınacaksanız seçeceğiniz nakliye firmasının da Avrupa yakasında faaliyet göstermesine önem göstermelisiniz. Çünkü nakliye firmaları mesafeyi hesaplarken kendi ofislerinden ya da depolarından eşyaların alınacağı adrese olan mesafe, artı eski adresten yeni gidilecek adrese kadar olan mesafe, artı yeni adresten tekrar ofise dönülecek mesafe olarak hesaplarlar. Mesafelerin bu kadar önemli olduğu bir sektörde aynı ilçeden aynı ilçeye taşınacaksanız ilçenizde faaliyet gösteren bir nakliyat firmasını tercih etmenizde fayda var. Pendik ilçesinde bir yerden bir yere taşınacaksanız Pendik evden eve nakliyat firmalarından birini tercih edebilirsiniz. Nakliyat firması seçerken mesafenin yanı sıra dikkat edilmesi gereken başka noktalar da vardır. Bunların başında nakliye firmasının güvenilir olması gerekir.  

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmaya karar verdiniz. Herhangi bir firmayla anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz evden eve nakliyat firmasının güvenilir olması gerekmektedir. Eşyalarınıza zarar vermeden, istediğiniz zamanda eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşımalıdır. Pendik evden eve nakliye firma araştırması yaparken firmaların aldıkları yorumlara ve puanlara bakmalısınız. Çünkü iyi yorumlar biriktirmek zordur. Memnun kalan her kullanıcı iyi yorum yapmayabilir fakat memnun kalmayan insanlar bunu dile getireceklerdir. Bu yüzden evden eve nakliyat firmaları için puan ve yorum skalası önemlidir. Ya da siz firmaları aramayın Ustala.com sitesine girin üye girişinizi yapıp ilanınızı verin, size teklif gönderen firmalar arasından size en uygun olanını tercih edin. Böylece uzun bir araştırma sürecinden ve uçsuz bucaksız telefon trafiğinden kurtulmuş olacaksınız. Evden eve nakliyat hizmeti biraz pahalı bir hizmettir ve ucuz fiyata kaliteli bir hizmet alma ihtimaliniz düşüktür. Bu yüzden birden fazla firma seçeneğiniz olsun firmaların kurumsal olmasına dikkat edin. Ayrıca firma yetkililerin evinize gelip eşyalarınıza bakmaları gerekebilir. Çalışmayı seçtiğiniz firma ile mutlaka bir evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlayın. Fiyatı netleştirebilmek adına almak istediğiniz hizmetleri iyi belirleyin ve firma yetkilisine sadece belirttiğiniz hizmetleri almak istediğinizi söyleyin. Ayrıca taşıma işi bitmeden ücretin tamamını ödemeyin. 

Pendik Evden Eve Nakliye Bölgesi Semt Listesi

 • Bahçelievler
 • Çamçeşme
 • Çarşı
 • Dolayoba
 • Esenyalı
 • Merkezköy
 • Şeyhli
 • Yaylalar
 • Yenişehir

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlandırmasını etkileyen pek çok etken vardır. Bunların başında mesafe gelir. Evinizi taşıyacak araç ne kadar çok yakıt harcarsa aldığınız hizmetin maliyeti de o kadar artacaktır. Nakliyat firmasıyla iletişime geçtiğiniz de fiyat konusunu netleştirmeye çalışın. Daha sonra fiyatın artması gibi aksilikler karşılaşmamak adına almak istediğiniz hizmetleri iyi belirleyin ve firma yetkilisine anlatın. Mesela eşyalarınızın tamamının nakliye firması tarafından paketlenmesini isterseniz bu da ücrete yansıyacaktır. Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bir fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun hizmeti alabilirsiniz. Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinin fiyatlandırması için bir örnek verecek olursak. 3+1 büyüklüğünde, asansörü kullanıma müsait, eşyaların gideceği adresin 2. katta ki asansörü kullanıma müsait bir daire için 700 TL ve üstü bir nakliye ücreti çıkacaktır. 

Daha Fazla İnsana Ulaşın

İnsanlar genel olarak evden eve nakliyat firmalarını bir tanıdıkları vasıtasıyla bulurlar. Bu da nakliyat sektöründe müşteri bulmayı zorlaştırmaktadır. Daha fazla insanın size ulaşabilmesi adına bir internet siteniz olmalı içinde telefon numaranız bulunmalı. Bütün bunlarla beraber daha fazla insana ulaşmak adına Ustala.com sitesine girin, üye kaydınızı oluşturun. Ardından size uygun ilanlara teklif vermeye başlayın. Böylece müşteri bulmak için bir kanal daha oluşacaktır.