Nakliye

Nakliye

Nakliye

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1020 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Nakliye Firmaları

Begüm Öcal

Adem Çekici

Ramazan Aktur

İsmail BOZKURT

Tayfun Uğuztemur

Tayfun Uğuztemur

Tayfun Uğuztemur

EREN POLAT

adem kartal

Son gelen Nakliye talepleri

Temizlik Ev isleri dolap yerlestirme
Ankara / Çankaya
yenibosna basın expresteki tekstil firmasından koliler belli zamanlarda atölyelere taşınacak, kasalı minibüs veya kamyonet lazım.
İstanbul / Bahçelievler
2+1 Yük Asansörlü Ev Taşıma Yatak odası Modüler Dolap Bazalı Karyola (Sök Tak) Yemek Odası Yemek masası 6 sandalye Dresuar Oturma Odası Tv Ünitesi L koltuk 1 Berjer Zigon Sehpa Mutfak Seperatör 2 raf Harici olarak beyaz eşyalar ve 20-30 koli Nakliye Teklifi Gültepe İçi olacaktır. Toplam 1 km uzakta.
İstanbul / Kağıthane

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Nakliye ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Nakliye

Taşınmanın Kilit Noktası Nakliye  

Ev veya işyeri taşıma işlemleri sırasında insanları en çok sıkıntıya sokan konu, şüphesiz nakliye konusudur. Eşyalarınızı yeni evinize gönderirken onların güvenliğinden de emin olmak istersiniz. İşte bu yüzden nakliye firmaları arasında gezerken birçok kişinin aklında onlarca soru yer alır. Özene bezene seçilerek alınmış olan eşyalar, nakliye esnasında zarar görebilir. Ciddi bir masrafa neden olabilecek bu durum, manevi değeri olan eşyalar söz konusu olduğunda duygusal olarak sizi yıpratabilir. Dolayısıyla kişilerin herhangi bir sorun yaşamadan eşyalarını karşı tarafa ulaştırmaları nakliye konusunun kilit meselesidir.  

Nakliye hizmeti alınırken, işini iyi yapan bir firma ile çalışmak çok önemlidir. Dolayısıyla sıkı bir araştırma yapılmalı, yakın zamanda taşınan insanlardan fikir alınmalı ve internetten bu konuyla ilgili araştırma yapmalısınız. Çok iyi olduğunu iddia eden firmalar, eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir ve dahası eşyalarda oluşan zararı karşılamayabilir. Sözleşmeler okunmalı, ona göre imza atılmalıdır. Aksi takdirde ciddi bir mağduriyet ortaya çıkacaktır.  

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Nakliye firması seçerken, firmanın size sunacağı hizmet şartlarını çok iyi öğrenmelisiniz. Taşıma esnasında kullanılan kamyonlar, gerekliyse tırlar hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Küçük eşyaları firma paketleyecekse kullanılan paketler, sabitleme sırasında kullanılan ipler bu iş için önemlidir. Pek ilgilenilmeyen bir detay olarak firmanın daha önce kaza yapıp yapmadığı da araştırılması gerekir. Kaza geçmişi çok olan ve acemi şoförler ile taşımacılık yapan firmalardan uzak durulmalıdır. Kaza elbette ki olabilir ancak, yine de tedbir almanın büyük önemi vardır.  

Firma seçerken, taşınma sırasında meydana gelebilecek bir zarara karşı nasıl bir tepki gösterdiğinin büyük önemi vardır. Sözleşmesinde sigorta firması yazmayan firmalar ile çalışılmamalıdır. Kaza ya da firma kaynaklı eşyalara gelen ufak zararlarda, firmanın size ne gibi taahhütleri sağlayacağını mutlaka sorun. Yepyeni eşyaların çizilmesi, kırılması veya kaybolması kaldırılabilecek bir durum değildir. Dolayısıyla oluşabilecek her türlü zarara karşı bir güvence veren bir firma ile çalışmak çok daha doğru olacaktır.  

Nakliye firmasının yapılacak işlemin her bir detayını açıklaması gerekmektedir. Taşınma işi ile ilgili hizmet alacağınız firmadan her türlü detay hakkında çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz. Genellikle firma ile karşı karşıya oturulduğunda konuşulan konu fiyat ve pazarlıktır. Bu da önemli bir konudur ancak alınacak hizmet hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız sizi avantajlı konuma getirir. Taşıma esnasında hangi kutuların kullanıldığı, küçük eşyaların nasıl paketlendiği, kullanılan halatların hangi ağırlığa kadar kopma yapmayacağı gibi bilgilerin edinilmesi ve firmanın söylediği gibi olmazsa, durumun mahkemeye taşınacağının da bildirilmesi şarttır. Her şey bir kenara nakliye firmaları ile anlaşırken tüm detayların yer aldığı yazılı evrak oluşturup hem sizde hem de firmada bulunması gerekir.  

Taşınma işlemi ile ilgili bırakın işin ustaları size ulaşsın. Ustala.com’a vereceğiniz bir ilan ile aradığınız nakliye firmasını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Firmaların kişiye özel oluşturacağı paketler ile taşınma işini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.  

Nakliye Hizmeti Nedir? 

Taşınma konusunda hizmet alacağınız firma ile anlaşmadan önce teklifleri çok iyi değerlendirmelisiniz. Nakliye hizmeti şehiriçi veya şehirlerarası ev taşımacılığı yapan kişilerin ihtiyaç duyduğu eşya taşıma hizmetidir. Bir yerden bir yere taşınırken eşyalarınızın zarar görmeden, güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşmasını istersiniz. Bu yüzden eşyalarınızı işini ciddiye alan profesyonel kişilere teslim etmek istersiniz. Hiç kimsenin kendi başına eşya taşıyabilecek potansiyeli yoktur. Öyle olsa dahi eşyalara ciddi zararlar gelebilir ve bu durum insanları mağdur edebilir. Dolayısıyla kaliteli bir firmadan, kaliteli bir nakliye hizmeti alınması hayatınızı kolaylaştıracaktır. 

Nakliye firması ile anlaştıktan sonra taşınma işleminin gerçekleşeceği gün ve saat belirlenmelidir. Bunun için taraflar bir araya gelerek ortak bir gün ayarlamalıdır. Kamyonun geleceği adresin park yeri uygunluğu, sokağın genişliği ve dar olması, o gün orada pazar olup olmaması, diğer komşuların durumla ilgili bilgilendirilmesi... Taşınma gününü tam bir kaos içinde yaşamak istemiyorsanız nakliye firması ile iş birliği içinde çalışmalısınız. Tüm evi nakliye firması toplayacak ise sizin göreviniz onların geleceği saate kadar evi en uygun hale getirmek olmalı. Taşınma işlemi için geldiklerinde vakit kaybetmeden işe başlamalarını sağlamalısınız. Küçük ev eşyalarının toplanması işi için farklı fiyatlar verilmektedir fakat çoğu firma, ev sahibi tarafından paketlenen ürünler dolayısıyla sorumluluk kabul etmez ve onların başına bir şey geldiğinde genel olarak zararı karşılamaz. Dolayısıyla bu konuda biraz daha fazla ödeme yaparak küçük eşyaları toplama işini de firmaya bırakmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra eşyalar olunabilecek en iyi şekilde paketlenir ve araçlara yerleştirilir. Eşyaların kaymayacak ve birbirlerine zarar vermeyecek şekilde araca yerleştirilmesi şarttır. Daha sonra tüm eşyalar en iyi şekilde araca sabitlenir. Çamurlu ve bozuk yollardan ilerleme sağlansa dahi, eşyaların birbirlerine temas ederek zarar görmeleri engellenmektedir.  

Son olarak eşyalar geldikleri eve dikkatli bir şekilde taşınır ve en iyi şekilde yerleştirilir. Bu yerleştirme kişinin zevkine bırakılmaktadır, personeller kişi nasıl isterse o şekilde yerleştirecektir. Daha sonra işlem tamamlanır ve eşyalar kontrol edilir, özenli ve dikkatli bir şekilde konulmuş, eşyalar hiçbir zarar görmemişse nakliyecilere paraları ödenir ve işlem tamamlanır. Son derece basit görünen bu işlemin tüm basamakları insanları son derece yormaktadır. Taşınma işlemi kesinlikle kolay bir işlem değildir ve kişiler taşınmaya karar verdikleri andan itibaren çok yorulmaya başlamaktadır.  

Nakliye Fiyatları 

Nakliye fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Genel olarak daha kaliteli iş yapan firmalar daha yüksek ücretler teklif etmektedir. Nakliye ücretleri biraz da uzaklık ile ilgilidir. Daha uzun mesafelere daha yüksek ücretler teklif edilir. Bunun yanı sıra yolu rampalı, çamurlu ya da bozuk olan yerlere giriş sağlandığında, firma daha kaliteli sabitleme yapması gerektiği için dolayısıyla daha yüksek ücretler teklif edebilir. Taşımacılık köye yapılacaksa, ücret yükselir.   

Nakliye işi son derece uzun ve karın ağrılı bir dönemi beraberinde getirir. İnsanları ister istemez strese sokan bu durum, eşyaların özenli bir şekilde taşınması ve zarar görmemesi ile nihayete erişir. Ev eşyaları ucuz değildir ve ev eşyalarının bir tanesine dahi gelecek zarar insanı büyük sıkıntıya sokabilir. Yenisini alacak durumun olmaması ya da firmadan bir beklentinin oluşu gibi durumlar, stresli süreci iyice uzatacaktır. İyi bir firma seçerek, kaliteli bir hizmet almak ve firma seçimi konusunda dikkatli davranmak esastır. Aksi takdirde beklenmeyen durumların ortaya çıkışı kaçınılmaz olacaktır.  

 Gözünüz İlanlarda Olsun 

Nakliye konusunda gelen ilanlara hızlı bir şekilde teklif vererek çok sayıda müşterinin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teklifinizi verebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyenlerle sayfanız üzerinden tanışabilirsiniz. İlan sayfalarında yer alan geçerlilik süresi dahilinde müşteri ve uzmanların tanışarak ve karşılıklı anlaşarak her iki tarafı memnun edecek fiyatlarla çalışmalara başlayabilirsiniz. Sayısız ilan içerisinde size en yakın olan müşteriye kolayca ulaşabilir ve başarı çıtanızı ve gelirinizi böylece arttırabilirsiniz.