Nakliye

Bursa Nakliye

Bursa Nakliye

Tüm Ustalar

Kayıtlı 861 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Bursa Nakliye Firmaları

Murat D.

Mustafa yağlı

Can Gündoğdu

gonca soydam

aşkın polat

- [ ] Evden Eve Nakliyat sektöründe profesyonel ekibi olan deneyimli bir firmayız. Önceliğimiz müşte

cuneyt tasyaran

GÜVENLE TAŞIYORUZ

tamer parlaktaş

Serhan ayhan

yıldırım ayaz akbulut

Son gelen Bursa Nakliye talepleri

190x110 cm ölçülerinde masa tablası, 4 masa ayağı ve 6 sandalye taşınacak
İstanbul / Sarıyer
Oturma grubu; 2 çek yat; Buzdolabı ve Çamaşır Makinası ile 12-3 hazırlanmış koli ve bir kaç Hurç
Konya / Karatay
Ankara’dan İstanbul’a 1 tek kişilik yatak, 1 katlanır masa 2 katlanır sandalye ve 10 koli taşınmasına ihtiyacımız var.
Ankara / Çankaya

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Nakliye ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Nakliye

Eşyalarınızı Güvenle Taşıyın

Bursa nakliye şirketlerine, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ustala.com’a üye olarak nakliye işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Taşınmaya karar verdiğinizde ilan verebilir ve çevrenizdeki Bursa nakliye şirketlerinden teklif alabilirsiniz. Böylece gezerek nakliyat firması arama derdinden kurtulabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için süreci iyi yöneterek tecrübeli Bursa nakliye şirketleri ile çalışmalısınız.

Taşınma süreçleri genellikle zor ve yorucu olmaktadır. Uzman bir firmayla çalışmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Taşınma öncesinde planlama çok önemlidir. Bursa nakliye şirketlerine detaylı bilgi verilmeli ve mümkünse yazılı bir şekilde sunulmalıdır. Taşınacak eşyaların boyutu, nakliyenin gerçekleşeceği adresler, evde bulunan eşyaların konumları, evdeki oda sayısı, evin yapısı, ölçüleri ve özel eşyaların varlığı konusunda Bursa nakliye şirketlerine bilgi verilmelidir. Ustala.com’a ilanınızı verin firmalardan gelen teklifleri değerlendirin ve hızlıca taşının. Taşınma süreçleri, sık gerçekleşen bir durum değildir. Tecrübelerinizi unutmuş olabilir veya ilk defa taşınıyor olabilirsiniz. Elbette evimizdeki eşyaların konumu, türü, boyutları değişmiş olabilir. Taşınacağınız evde aynı sıcaklığı ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz. Bursa nakliye şirketleri, verdikleri destek ile taşınma sürecinde yardımcı olacaktır. Taşınma işlemini daha kolay nasıl gerçekleştirebiliriz? Sorusuna yanıt, bilinçli olmak ve mantıklı hareket etmektir. Aklınıza takılan sorulara ilanı verdikten sonra Bursa nakliye şirketlerinden detaylı yanıt alabilirsiniz.

Evdeki Oda Sayısının Nakliyata Etkisi

Bursa nakliye şirketleri taşınma sürecini planlarken oda sayınızı, eşyalarınızın boyutunu ve benzer soruları soracaktır. Bu soruların sebebi eşyalarınızın kaplayacağı alanı tahmin edebilmektir. . Taşınma süreçleri planlanırken bu bilgiler oldukça önemlidir. Taşınma esnasında kaç personel gerektiği, paketleme malzemelerinin sayısı ve çeşidi, buna istinaden nasıl bir araç gönderileceği belirlenecektir. Aynı zamanda balkon ve kilerinizde eşya mevcutsa bunu Bursa nakliye şirketleri ile paylaşmanız gerekmektedir. Taşıma planı yaparken olabildiğince şeffaf davranılmalıdır. Bu konuları firma ile paylaşmayı ihmal etmemelisiniz.

Eşyaların Paketlenmesi

Eşyalarınızı kendiniz paketlemek isteyebilirsiniz. Sizin için anlamı ve önemi olan eşyaları paketleyebilir ya da taşınma maliyetinden tasarruf sağlamak için bunu yapabilirsiniz. Eşyaları kendiniz paketleyerek 100-300 TL arasında bir tasarruf elde edebilirsiniz. Elbette bu fiyatlandırma için Bursa nakliye şirketleri ile görüşmeniz faydalı olacaktır. Bursa nakliye fiyatları bu durumlara göre değişkenlik gösterebilir. Kendiniz paketleme yapmanız durumunda dikkat edilmesi gereken birkaç nokta mevcuttur. Paketleme düzgün yapılmaz ise taşıma esnasında eşyalarınız zarar görebilir. Eşyalarınıza zarar gelirse, sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Bu nedenle paketlemeyi iyi yapmalısınız veya paketleme işlerini nakliye firmasına bırakmalısınız. Tasarruf etmek isterken daha büyük masraflarla karşı karşıya kalmak istemezsiniz. Özellikle mobilyaların sökülme işlemleri, nakliye personeli tarafından yapılmalıdır. Bunun yanında mobilyalar taşınması zor ve hassas eşyalardır. Mobilyalarınızın zarar görmesini engellemek için sökme ve taşıma gibi işleri Bursa nakliye şirketlerine bırakmalısınız. Bursa nakliye şirketleri eşyalarınızı özenle paketler ve taşıma işlemini gerçekleştirir.

Evden Eve Nakliyat için Tavsiye Edilen Günler

Vakit konusunda esneklik yaratabiliyorsanız, Bursa nakliye şirketleri hafta içi uygun olduğunuz günleri seçmenizi önerecektir. Hafta sonları taşımacılık işlemlerinin en yoğun olduğu günlerdir.  Yoğunluk işlerin uzamasına ve daha stresli hale gelmesine neden olur. Vaktiniz uygunsa en uygun günler Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri taşınmak mantıklı olacaktır. Hızlı ve güvenilir taşıma için firma önerileri önemlidir.

Bursa Nakliye Şirketlerinin Sorumlulukları Nelerdir?

Bursa nakliye şirketleri belirlediğiniz eşyalarınızı paketler, sökülmesi gereken mobilyaları söker ve nakliyeyi gerçekleştirir. Eşyaları belirlediğiniz yerlerine taşır ve montajını yapar. Piyano gibi müzik aletleriniz varsa firmaya mutlaka bilgi vermeniz gerekir çünkü Bursa nakliye şirketleri bunlar için ekstra fiyatlandırma yapmaktadır. Ayrıca Bursa nakliye şirketleri duvar delme gibi işleri yapmazlar. Duvara monte edilecek eşyalarınız için firma ile görüşmelisiniz. Klima gibi elektronik ürünleri sökme işlemlerini de üstlenmeyeceklerdir.  Bu konuda klima servisinden destek almanızı öneririz. Bu gibi elektronik eşyalarınızın servislerinden destek alabilirsiniz. Bursa nakliye şirketleri temizlik işlerini üstlenmezler. Personelden temizlik konusunda elinden gelen özeni gösterecektir. Kendinizi bir takım önlemler alabilir ve yerlere koruyucu örtü serebilirsiniz. Nakliye sonrası temizlik işleri sizin sorumluluğunuzdur. En güvenilir ve hızlı hizmet veren şirketlere ustala.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Nakliyat Firmasını Bilgilendirmeniz Gereken Konular  

Bursa nakliye şirketlerinin, taşınma süreçlerini daha verimli hale getirmek için bilmesi gereken konular bulunmaktadır. Evinizin ölçüleri, kapılarınızın ölçüleri, eşyalarınızın boyutu ve sayısı hakkında detaylı bir bilgilendirme yapmalısınız. Bilgilendirmeyi yazılı şekilde yapmanızda fayda vardır. Nakliyenin gerçekleşeceği adresler hakkında da şirketlere bilgi vermelisiniz. Nakliye araçlarının belirlenen adreslere ulaşması için bir engel olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bursa nakliye fiyatları bu durumlar çerçevesinde şekillenir. Eşyalarınızın kaçıncı kattan alınacağı ve kaçıncı kata taşınacağı da önemlidir. Asansör mevcut ise hangi eşyalar için kullanılabileceği belirlenmeli ve yöneticiden izin alınmalıdır. Eşyalarınızı kendiniz mi paketleyeceksiniz yoksa firmaya mı bırakacaksınız karar verilmelidir. Konum belirlenmeli ve eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmalıdır. Burs nakliye şirketleri ile güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eşyalarınıza değer veren firmaları ustala.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Bursa ucuz nakliyat fiyatlarına da ustala.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat, günümüzde oldukça popülerdir. Taşıma süreçleri gelişen teknolojiyle daha kolay ve pratik bir hale gelmiştir. Bursa nakliye şirketleri bu hizmeti sağlayacaktır. Ustala.com’a ilan vererek firmaların tekliflerini bekleyebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı belirleyin, ilanınızda detaylı olarak belirtin ve alanında profesyonel ekipler size ulaşsın.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat, eşyalarınızın güvenli bir şekilde evinizin balkonuna veya uygun pencerelere taşınması işlemidir. Kullanılan asansörler özel olarak nakliye işleri için tasarlanmıştır. Bu asansörler özel araçlara yerleştirilmektedir. Bu şekilde asansörlü nakliyat yapılacaktır. Bursa nakliye şirketleri için en önemli nokta eşyaların taşınacağı evde balkon veya taşımacılığa uygun pencerelerin varlığıdır. Asansörler özel sistemleri ile onlarca metre yüksekliğe ulaşabilir. Bunların yanında eşyaların kolay taşınmasını sağlayacak palet sistemine de sahiptirler. Zamandan, insan gücünden ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayan bu sistem birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Nakliyenin yapılacağı adresler uygun ise gerekli izinler alınarak işlem kolayca gerçekleştirilir.

Asansörlü nakliye sırasında eşyalar uygun bir şekilde alınarak pencere veya balkondan kafesli bir kabin içerisine yerleştirilir ve raylı sistem ile taşınır. Asansörlü nakliye hem zamandan hem de iş gücünden fazlasıyla tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda çalışanların ve eşyaların güvenliği için iyi bir nakliye yöntemidir. Bazı şehirlerde çarpık kentleşme yüzünden asansörlü taşımacılık zor yapılmaktadır.

Asansörlü nakliye işlemlerinde de yukarıda belirtiğimiz gibi Bursa nakliye şirketlerine bilgilendirmeler yapmalısınız. Asansörlü nakliye iş gücünden tasarruf edilmesini ve nakliyenin daha hızlı gerçekleşmesine imkan verir. Ayrıca eşyalarınızın, merdivenlerden veya binalarda bulunan asansörlerden taşınırken zarar görmesini de engelleyecektir.

Bursa nakliye şirketleri, Ustala.com’a girerek üyelik sözleşmesini okumalı ve yeni üyelik oluşturmalısınız. Karşınıza çıkacak ilanları değerlendirebilir ve size uygun müşteri ilanlarına teklif verebilirsiniz. Reklamlarla masrafından kurtularak hızlıca müşterileriniz ile iletişime geçebilir ve taşınma süreçlerinde hizmet verebilirsiniz. Müşteri portföyü oluşturarak uzun vadeli kazanç sağlayabilirsiniz. Kısa zamanda işletmenizi büyüterek daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Harekete geçin ve dijital platformda işlerinizi büyütün!