Bu alanda 29 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Şehirler arası nakliyat İlanları
mardin kızıltepeden kocaeli merkeze taşınacak
16 gün önce
temmuz ayında İstanbul Esenyurt tan Erzincana nakliyat arıyorum
5 ay önce
İstanbul
Mardin

Şehirler Arası Nakliyat Ustaları

Ibrahim Hocaoglu

2000 yilinda İBRAHİM HOCAOGLU tarafindan kurulan firmamiz siz degerli musterilerimize EVDEN EVE NAKLIYAT sektorunde hizmet vermektedir.Firmamiz kurulus yilindan itibaren EVDEN EVE NAKLIYAT SEKTORUNDE etkin olarak hizmet vermektedir.Esyalarinizin ozenle paketlenmesi demonte edilmesi kirilacak esyalarinizin ozenle beyaz kagit ile toplanarak celik kolilerime yerlestirilmesi,ütulu elbiselerinizin askli tasima kolilerimize duzenli yerlestirilmesi uzman ekibimizle yapilir yeni eve gecildigin de demontesi yapilan mobilyalar istediginiz sekilde ve yerine kurulum yapilir avizeleriniz sökuldugu gibi ayni sekilde asilmasi beyaz esyalarinizin yerine konulup kurulumu yapilmasi askili utulu elbiselerinizin utuleri bozulmadan ozel seyyar dolaplarimiza yerlestirilip yeni eve gecildiginde ise ayni sekilde utusu bozulmadan dolaplara tekrar asilir güler yuzlu ekibimiz ile siz degerli müsterilerimize hizmet vermekten onur duyariz. Not:tum resimler bizim kendi calismamizdan cekilmistir saygilarimla HOCAOGLU NAKLIYAT İBRAHIM HOCAOGLU Iletişim : 02163114114 05327498637

Teklif Al
Serhat Yıldız

Teklif Al
Mümin Gökalp

antalya yiğithan nakliyat olarak şehir ici ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır antalyanin koklü firmalarından olup 2000 yılında kurulmuştursiz sayın müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız iletişim 05373685396 www.yigithannakliyat.com

Teklif Al
As Poyraz Nakliyat

Ankara Kurumsal As Poyraz Nakliyat

Teklif Al
Metin Boztaş

Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe yıllarca verdiği hizmetler ile firmamız İhlas nakliyat her zaman müşteri memnuniyetli taşımacılık konusunda kendini geliştirmiş ve bu yönde büyümeye devam etmiştir. Firmamızın başlıca hizmetleri olan evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat vb. bir çok alanda faaliyet göstermekte olup bu çalışmaların başında müşteri memnuniyeti gelmektedir, Eşyalarınıza gereken değeri ve hassasiyeti göstermekle yükümlü olan firmamız paketleme konusunda en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerin ilk tercihi olmakla beraber verdiğimiz diğer hizmetlerde tercih edilen firma konumunu almışızdır. Eşya taşıma esnasında mağduriyet yaşanmaması için elimizden gelenin fazlısı her zaman yapmaktayız, bu alanda resmi olarak yaptığımız sözleşme ve sigorta ile müşterilerimiz güvence altına alarak gerekli güven ortamını her zaman sağlıyoruz.

Teklif Al
Hasan Keser

Teklif Al
Bakircioglu Nakliyat

Teklif Al
Bakircioglu Nakliyat

Teklif Al
Yasin Avşar

Teklif Al
İsa Dönergöz
Teklif Al
Musa Yılmaz

null

Teklif Al
İdris Özak

Teklif Al
Mithat Yalçın

yalcin naliyat evden eve ve ofis taşımacılığı sevkiyat mobilya montaj tamirat tadilat  lojistik destek 0538 459 05 46 mithat yalcin..

Teklif Al
Süleyman Erbek

10 yılı aşkın süredir bu sektörde uğraştığımız için ilk hedefimiz her zaman sizlerin memnuniyetidir. Çünkü biz işlerimizin büyük çoğunluğunu müşterilerimizin tavsiyesi yoluyla buluyoruz. Kendi eşyalarımıza nasıl özen gösteriyorsak aynı şekilde sizin eşyalarınızada gösteriyoruz. Genel paketlememiz battaniye üstüne papat ve onları tutması için streçliyoruz. Kıyafetlerinizi fiber elbise dolanında taşıyoruz. Gardroplariniz için 10 yıldır bu işi yapan Süleyman Bey dikkatli bir şekilde söküp kurar. Toplama işini bizim yaptığımız zamanda da mutfak eşyalarınızı ambalaj kadığı ve balonlu patpatlarla paketleriz. Süleyman Bey ve güvenilir ekibimizle tüm istanbulların hizmetindeyiz

Teklif Al
Şenol Aydın

Teklif Al

Taşımacılıkta Şehirler Arası Nakliyat Güvencesi  

Taşınma işleri günümüzde en çok gereksinim duyulan ve talep edilen işlerden birisidir. Ev eşyası, ofis eşyası, fabrika taşımacılığı gibi daha pek çok alanda nakliye ihtiyacı olmaktadır. Nakliye taşımacılığı komple ev ya da işyeri taşımacılığı ve perakende taşımacılık olarak yapılmaktadır. Çok sayıda eşyaları olan kişiler komple nakliye taşımacılığı az sayıda eşyaları olanlar ise küçük nakliye adı verilen perakende taşımacılık olarak destek alırlar. Taşımacılıkta şehir içi taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık ayrı olarak ele alınır. Şehir içi taşımacılık şehirler arası kısa mesafeler için şehirler arası taşımacılık ise farklı iller arasındaki taşımacılık işleridir.  

Şehirler Arası Nakliyatın Diğer Nakliyelerden Farkı  

Şehirler arası taşımacılık işleri daha uzun mesafede olan nakliye işlerinden birisi olduğu için diğer nakliye işlerine göre daha emek ve zaman harcayan işler arasındadır. Farklı iller arasında nakliye yolculuğunda şehirler arası nakliye hizmetinden yararlanılır. Şehirler arası nakliye hizmeti profesyonel firmalar tarafından yerine getirilir. Şehirler arası nakliyat firmaları aracılığı ile bu hizmet yürütülür. Alanında uzman şehirler arası nakliyat firmaları aracılığı ile şehirler arası nakliye çalışmaları sürdürülür. 

Şehirler Arası Nakliye Hizmetleri Nasıl Verilir? 

Şehirler arası nakliye hizmetleri de tıpkı diğer nakliye hizmetleri gibi genel olarak plan ve proje çerçevesinde çalışmalar yapılarak sürdürülür. Aradaki oluşan mesafe farkından dolayı işlerin daha uzun süreçte ve daha profesyonelce yapılmasıdır. Şehirler arası nakliye yolculukları uzun sürdüğü için eşyaların taşınmasında sorun oluşmaması için bu alandaki tüm sorunların hesap edilerek ona göre tedbir alınması gerekir. Yol durumu, aracın dayanıklılığı, hava şartları gibi durumların her biri iyi tespit edilerek şehirler arası yolculuğa çıkılır. 

Şehirler arası nakliye taşımacılık için gerekli plan ve proje yapıldıktan sonra ekspertiz çalışmaları adı altında eşyalarınızın genel durumu incelenir. Eşyalarınızın sayı ve türü hesap edilir. Eşyaların durumuna göre nakliye aracı ve personel sayısı ayarlandıktan sonra taşınma işlemine geçilir. Gerek görülürse diğer ek nakliye hizmetleri yerine getirilir. Asansörlü nakliye hizmeti, eşya depolama hizmeti gibi hizmetler gerek görülürse yapılır.  

Şehirler Arası Nakliye Hizmetlerinde Personelin Durumu 

Şehirler arası nakliyat firmaları aracılığı ile yerine getirilen şehirler arası nakliye işlerinin güvenli bir şekilde yerine getirilmesi için bu alanda çalışan personelin uzmanlık derecesi çok önemlidir. Aracı kullanan şoförden, eşya taşıma, montajlama işlemi gibi pek çok nakliye işinde görevli elemanların eğitim derecesine kadar her şey hesap edilir. Bu alanda uzman personeller gerekli eğitimden en iyi şekilde geçerler ve ona göre işe alınırlar. Şehirler arası nakliye hizmetinin en iyi şekilde yapılabilmesi için bu alandaki personellerin iyi şekilde yetişmesine azami derecede önem verilir. 

Şehirler Arası Nakliyede Hangi Araçlar Kullanılır?

Şehirlerarası nakliye hizmetinde araçların genel durumu da hayati önem arz etmektedir. Şehirlerarası gibi uzun yolculuklara dayanabilecek şekilde araçların kaliteli olması önemlidir. Eşyaların sorunsuz şekilde zarar görmeden taşınması için bu alanda tercih edilen nakliye araçları çelik kasalı sağlam araçlar olarak seçilir. Aracın periyodik bakımlarının yapılması sürüş öncesinde çok önemlidir. Periyodik bakım zamanı gelmiş nakliye araçlarının bakım ve onarımı yapılmadığı takdirde yol esnasında birtakım sorunlarla karşılaşılması kaçınılmazdır. Can ve mal güvenliği açısından araçların genel olarak periyodik bakımlarının yapılmasına firmalar tarafından önem verilir. Bakım ve onarımları yapılan araçlar gerekli muayenelerden geçtikten sonra yolculuğa çıkmak için hareket edilir. 

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları 

Şehirlerarası nakliyat fiyatları bu alanda merak edilen sorulardan birisidir. Şehirlerarası nakliye yolculuğunda size yardımcı olacak firmalar belli bir bedel karşılığında bu işleri yapmaktadır. Şehirler arası nakliye fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişir. Fiyatları etkileyen etmenler arasında yolun uzunluğu, taşınacak olan eşya sayısı, şehirler arası nakliye yolculuğunda çalışacak olan personel sayısı gibi pek çok faktör fiyatları etkilemektedir. Tüm bu faktörler ele alınarak fiyat belirlenir. 

Fiyat Tekliflerini Öğrenmek İçin Firmalarla Tanış 

Şehirler arası nakliye yolculuğunda sizlere destek olacak firmaların fiyat tekliflerini öğrenmek için bu alanda uzman firmalarla tanışmaya ne dersin? Şehirler arası nakliye hizmeti veren çok sayıda uzman firmadan hızlıca teklif almak için vakit kaybetmeden Ustala.com’a ilan verebilirsiniz. Net olarak anlaşmak için teklif aldığınız firmalara aklınızdaki her soruyu sorabilirsiniz. Her müşterinin taşınma öyküsü farklı olduğu için net fiyat bilgisi için uzman firmalarla iletişime geçmeniz gerekir. Taşınma fiyatınız hakkında net bilgi edinmeniz için birtakım nakliye sorularına yanıt vermeniz gerekir. Örneğin ne kadar eşyanız var, hangi şehirler arasında taşınacaksınız, eşya paketleme hizmeti gibi hizmetler almak istiyor musunuz gibi pek çok soruları yanıtladıktan sonra ortalama fiyat bilgisi edinebilirsiniz. En iyi ve doğru fiyat bilgisi firmanın evinize gelerek hazırladığı rapor sonucu belli olur. Firmanız evinizde eşyalarınızı inceleyerek gerçek bir taşınma planı oluşturur ve bu plan doğrultusunda sizden ne kadar ücret talep edileceği belirlenir. 

Şehirler Arası Nakliyatta Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ustala.com üzerinden yorumlara bakarak şehirler arası nakliyat tavsiye edilenlere bakarak son kararınızı verebilirsiniz. Çok sayıda firma ile karşılaşacağınızdan seçim konusunsa zorluk yaşayabilirsiniz. Referans konusunda sağlam olan kaliteli firmalarla çalışarak bu alanda talep ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz. Nakliye alanında uzman firmalar iyi isim yapmış ve daha önceki başarılarıyla tanınan firmalardır. Firma seçerken önceliğiniz bu şekilde uzman kaliteli firmalardan yana olsun. 

Kaliteden sonra firma seçiminde dikkat edeceğiniz hususlardan birisi firmanın bulunduğunuz konuma uzaklığıdır. Diğeri ise firmanın sunmuş olduğu fiyat politikasıdır. Her ne kadar bu alanda çok sayıda kaliteli firma ile tanışsanız da fiyat farkı açısından firmalar arasında değişiklikler olabilir. Bunun takibini iyi yaparak sizin için en iyi firmayı seçerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Teklifleri Değerlendir En Uygun Firma ile Çalış 

Şehirler arası nakliyat firmaları arasında sizin için en uygun fiyat politikasını sunan uzman firmayı araştırın. Yapılan teklifleri değerlendirerek sizinle en uygun fiyat politikasıyla çalışan firma ile anlaşın ve çalışmalara başlayın. 

Ekonomik Fiyat Garantisiyle Eşyalarınız Taşınsın 

Şehirler arası nakliye yolculuğunda size destek olacak uzman firma ile anlaştıktan sonra çalışmalara hemen başlayın. Uzman nakliye firmasının sunmuş olduğu ekonomik fiyat ayrıcalığı ile nakliye işlerini halledin. Eşyaların ekonomik fiyat garantisi kapsamında sorunsuz ve güvenli bir şekilde yeni yerine taşınsın. Eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi bir zarar ziyan durumuna karşı mağdur olmamak için firmayla çalışmaya başlamadan önce sigorta sözleşmesini mutlaka imzalayın. Sigorta sözleşmesi kapsamında eşyalarınız garanti kapsamında olsun. 

Gözünüz İlanlarda Olsun 

Nakliye konusunda gelen ilanlara hızlı bir şekilde teklif vererek çok sayıda müşterinin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teklifinizi verebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyenlerle sayfanız üzerinden tanışabilirsiniz. İlan sayfalarında yer alan geçerlilik süresi dahilinde müşteri ve uzmanların tanışarak ve karşılıklı anlaşarak her iki tarafı memnun edecek fiyatlarla çalışmalara başlayabilirsiniz. Sayısız ilan içerisinde size en yakın olan müşteriye kolayca ulaşabilir ve başarı çıtanızı ve gelirinizi böylece arttırabilirsiniz.