Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 219 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ev Temizliği Firmaları

TUTKU TEMİZLİK

luna öztürk

18 yaşındayım daha yeni bu sektöre açıldım “temizlik”

Beşgül Karapınar

bahar akkaya

İlkay aşci

Serap Gezgin

İlkay aşcı

aylin doğdu

dilara zencirli

Son gelen Ev Temizliği talepleri

Merhaba, boş evim için temizliğe ihtiyacım var. Herhangi çıkmayacak zor bir lekesi ve tadilat pisliği yok. Mutfak dolaplarının iç dış temizliği, 2adet banyonun temizliği, kalorifer peteklerinin içlerinin temizlenmesi, camların silinmesi ve ufak bir balkon var onun yıkanması gerekiyor. Fiyat bilgisi alabilir miyim?
İstanbul / Maltepe
Daire temizlik
İstanbul / Büyükçekmece
Detaylı ev temizliği yapılmasını istiyorum, camlar, kapılar, mutfak, banyoların, dolapların özellikle temizlenmesini istiyorum
Sakarya / Serdivan

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ev Temizliği

Ev Temizliğinde Kaliteli Hizmet Almanın Püf Noktaları

Evlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz mekanların başında gelir. Yaşamımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimiz doğal olarak kirlenmektedir. Evlerimizin hijyen ve temizliğinin kaliteli bir şekilde yapılması sağlığımız açısından çok önemlidir. Pandemi döneminde olduğumuz şu dönemlerde temizlik işleri daha da önem arz etmektedir. Ev temizliğinde maksimum hijyen için bu alanda hizmet sunan temizlik firmalarından destek alabilirsiniz. Ev temizliği hizmeti olarak bu alanda uzman temizlik şirketleri aracılığı ile evlerinizin her köşesini en iyi şekilde temizletebilirsiniz.  

Ev Temizlik Şirketleriyle Eviniz En İyi Şekilde Temizlensin 

Ev temizlik şirketleri evlerimizin temizliğinde yardımcı olan temizlik kuruluşlarıdır. Profesyonel hizmet kalitesiyle ev temizliğinde ideal destek sunan temizlik şirketleri bünyesinde çalıştırdığı temizlik elemanları ile evinizi dipten uca mükemmel şekilde temizlenmektedir. Kaliteli malzeme sistemi ile temizlik için gerekli ve doğru ürünlerle eviniz ideal şekilde temizlenmektedir. Banyo, tuvalet, salon, mutfak ve diğer odalarınızın ve eşyalarınızın temizliğinde temizlik şirketleri aranılan hizmet kalitesini en iyi şekilde sunmaktadır. 

Temizlik Şirketleri Hangi İşleri Yaparlar? 

Ev temizliği işi olarak sizlere destek olan temizlik şirketleri genel olarak şu işlerde yardımcı olmaktadır; 

  • Genel temizlik 
  • Koltuk, kanepe gibi eşyaların temizliği 
  • Kapı pencere temizliği 
  • Yüzey temizliği 

Gibi evin genel ihtiyacı olan her noktada hizmet vermektedir. Ev temizliğinde uzman firmalar gerekli malzeme ve eleman kalifiyesi ile size yardımcı olarak evlerinizin ideal şekilde temizliğinde yardımcı olmaktadır. 

Doğru Malzeme ve Yöntemlerle Ev Temizliğinde En Etkili Çözüm 

Doğru malzeme ve yöntemlerle ev temizliğinde en etkili çözümler temizlik şirketleri aracılığı ile sağlanmaktadır. Temizlik şirketleri sizlere bu alanda yardımcı olurken öncelikle iş bölümü yapar. Hangi odanın kim tarafından temizleneceği ve hangi iş için hangi malzeme kullanılacağı önceden tespit edilir. Ev temizlik bayan olarak temizlik işinde görevli olan temizlik elemanlarına iş paylaşımı yaptırılır. Böylece personeller hangi iş ile görevlendirilmişse o işi yaparak mevcut kargaşa önlenmiş olur.  

Ev temizliğinde görevli olarak çalışan temizlikçi kadın veya erkekler bu işte yıllarca deneyin kazanmış ve temizlik alanında kendini kanıtlamış kişilerdir. Gerekli eğitimler temizlik şirketlerince verildiği için temizlikçi olarak görev yapanlar bu alanda en iyi hizmeti sunar.  

Yine aynı şekilde temizlik alanında kullanılacak malzeme kalitesi de ideal bir ev temizliği için çok önemlidir. Kaliteli temizlik şirketleri müşterilerini memnun etmek adına bu alanda en iyi temizlik malzemelerini kullanırlar. Sağlığı tehdit etmemesi açısından temizlik malzemesi konusunda bitkisel içerikli kaliteli ürünlere daha çok ağırlık verilir. Böylece kimyasal ürünlerin zararlı etkileri uzaklaştırılarak güvenli bir temizlik hizmeti sağlanır.  

Temizlik ürünü seçiminde ürünün kalitesi kadar doğru ürün kullanımı da önemlidir. Hangi ürün hangi temizlik işi için kullanılacak bunun çok iyi bilinmesi gerekir. Bu şekilde doğru ve etkili yöntemlerle ev temizliğinde etkili çözümler sunulmuş olur.  

Ev Temizliğinde Kaliteli Temizlik Şirketlerinden Destek Alın 

Ev temizliği hizmeti konusunda kaliteli hizmet almak için bu alanda uzman, profesyonel temizlik şirketlerinden destek alın. Artan ihtiyaçtan dolayı piyasada ev temizliği konusunda hizmet veren pek çok firma vardır. Bu firmalardan hepsinin kaliteli hizmet verdiğini söylemek yanlış olur. Ev temizlik işlerinde hizmet veren firmalardan bazıları gerçekten işin hakkını vererek kaliteli hizmet verdiği gibi bazı firmalarda sadece para odaklı çalışmakta ve kaliteyi önemsememektedir. Ev temizliğinde aradığınız hizmet kalitesini alabilmek için yapmanız gereken bu alanda uzman firmalardan destek almaktır. Ucuz olsun diye kalitesiz iş yapan firmalarla çalışmayı düşünmek son derece yanlıştır. Öncelik kalite olmalı ve bu anlamda araştırma yapılarak kaliteli temizlik şirketlerine ulaşmaya çalışılmalıdır. 

Kaliteli Firmaları Nasıl Ayırt Ederim? 

Ev temizliğinde hizmet veren kaliteli firmaları seçebilmek ve doğru karar verebilmek için piyasa araştırması yapmanız gerekir. Bu alanda işini iyi yapan temizlik şirketlerini bularak çalışmalara başlamanız en doğru olanıdır. Kaliteli bir firmayı bulabilmek için bu konuda belli başlı bazı kriterlere dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Örneğin firmanın almış olduğu referanslar, yetkinlik belgeleri, iyi isim yapmış olması gibi bazı noktalara dikkat ederek kaliteli firma seçimi konusunda etkili bir tercih yapabilirsiniz. Kaliteli firmalara ulaştıktan sonra içlerinde fiyat açısından en uygun fiyat politikasını sunan firma ile anlaşabilir ve çalışmalara başlayabilirsiniz. 

Ev Temizlik Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Ev temizliği fiyatları ev temizlik işlerinde müşterilerin merak ettiği konulardan birisidir. Hangi temizlik firması ne kadara bu işi yapar. En uygun fiyat politikası ile çalışan firmaya nasıl ulaşabilirim gibi sorular da bu alanda merak konusudur. Ev temizliğinde hizmet veren firmalar bu konuda belli bir bedel karşılığında bu işleri yapmaktadır. Fiyat konusunda karşınıza farklı fiyat politikaları çıkabilir. Her firmanın bu işte belirlediği fiyat farklıdır. Ev temizlik fiyatları olarak temizlik şirketleri fiyatları genelde şu noktaları esas olarak belirler; 

  • Evin metrekaresi 
  • Hangi işler için destek alınacağı 
  • Evde hayvan olup olmaması 
  • Evin kirlilik oranı  

gibi noktalara dikkat edilerek ev temizlik fiyatları belirlenir. 

Müşteri ve Şirketlerin Buluşması 

Ev temizliğinde destek almak isteyen müşteriler ve ev temizlik hizmeti sunan şirketlerin buluşması için en ideal nokta Ustala.com’dur. Bu alanda uzman firmalara ulaşmak için ilanınızı oluşturabilir ve işin ustalarından gelecek olan teklifleri değerlendirebilirsiniz. Ev temizliğinde hizmet veren firmaysanız müşteri çekmek için ilan sayfalarında aktif bir şekilde rol alarak hızlı yanıt verebilirsiniz. Bu sayede müşterilerin sizlere kolay bir yoldan ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda rekabet olduğunu düşünerek müşteri çekmek adına müşterilerinize cazip fiyat politikası sunabilirsiniz. Teklifinizi değerlendiren müşteriler eğer uygun görürse sizinle çalışmalara başlayabilir. 

Evleriniz Tertemiz Olsun 

Ev temizliği işi olarak hizmet veren kaliteli firmalar ile evinizin her noktası dipten uca tertemiz olsun. Ev temizliğinde destek olan firmalar bu alanda yetiştirdikleri temizlik elemanları ile size en iyi temizlik hizmetini sağlar. Firmalar tarafından evleriniz temizlenirken evinizin kirlilik derecesine göre plan yapılır. Temizlikte kullanılacak malzemeler ayarlanır ve iş bölümü yapılarak kimin hangi işi yapacağı belirlenir. Ev temizliğinde en çok kirlenen mutfak, banyo gibi odaların temizliğinde doğru yöntem ve etkili malzemeler kullanılarak buraların en iyi şekilde temizliği sağlanır. Koltuk, kanepe temizliği gibi işlerde destek alınıyorsa bu işler için de ayrı bir zaman ve emek harcanır. Sırasıyla istenilen her nokta bu alanda uzman temizlik firmaları aracılığı ile mükemmel bir şekilde temizlenmeye çalışılır. Eviniz bu alanda uzman temizlik şirketleri aracılığı ile en iyi şekilde temizlenerek tertemiz olur. Hiçbir kir kalmayacak şekilde dipten uca evinizin hijyenik bir şekilde temizliği sağlanır. Ev temizliği konusunda size destek veren firmalar kalıcı ve uzun süre temizlik için gerekli tüm desteği en iyi şekilde verecektir. Böylece evleriniz sadece temizlenmekle kalmaz aynı zamanda uzun vadede evinizin temizliği kalıcı olarak sağlanır. Siz de temizlik konusunda maksimum hizmet almak ve ideal şekilde evlerinizin temizlik ve hijyenini sağlamak istiyorsanız bu alanda uzman ve kaliteli temizlik firmalarından destek alın. Hak ettiğiniz gibi ev temizliği hizmeti için profesyonel temizlik şirketlerinden yardım alın.