Ev Temizliği

Aydın Ev Temizliği

Aydın Ev Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 156 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Aydın Ev Temizliği Firmaları

Ayhan Güvenç

Son gelen Aydın Ev Temizliği talepleri

5+1 ev temizligi. 3 banyo temizligi. cam silme ve genel temizlik. iki adet koltuk yikama (yikama makinemiz var).
İstanbul / Üsküdar
Yeni tanışnacağım eve, taşınmadan temizlik yaptırmak istiyorum
İstanbul / Kadıköy
ofis temizliği
İzmir / Bornova

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ev Temizliği

Temizlik Saatlerinizi Almasın

Günümüzde yoğun iş temposu ve yorgunluk, temizliğe vakit ayırmanızı zorlaştırabilir. Ustala.com tecrübeli temizlik personellerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz dijital bir platformdur. Ustala.com’a üye olabilir ve ilan verebilirsiniz. Verilen ilanlara çevrenizdeki Aydın temizlik firmaları teklif verir ve uygun gördüğünüz firma ile çalışabilirsiniz. Aydın temizlik firmaları evinize veya iş yerlerinize tecrübeli temizlik personellerini göndererek işlerinizi halletmenize yardımcı olacaktır.

Temizlik, ev veya iş yerlerinizin görünümünü ve havasını doğrudan etkileyen faktörlerden biridir. Temiz değilse, en güzel tasarımlar ve dekorasyonlar bile kötü gözükebilir. Bu nedenle evleriniz ve çalışma alanlarınız düzenli olarak temizlenmelidir. Ancak günlük hayatın getirdiği yoğunluk nedeniyle temizliğe vaktiniz kalmayabilir. Elbette iş yerlerini temizlemek çok daha zor olacaktır ve mutlaka profesyonel destek gerektirir. Evlerinizi ve işyerlerinizi temizletmek için Ustala.com’a girerek ilan verebilirsiniz. Aydın temizlik firmaları verdiğiniz ilanlara teklif verir ve böylece uygun gördüğünüz firma ile anlaşabilirsiniz. Temizlik aşamaları nelerdir? Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Bahsetmeye çalışacağız.

Havalandırma Nasıl Yapılmalıdır?

Temizliğe başlamadan önce ortam mutlaka havalandırılmalıdır. Sıcaklık ne olursa olsun dört mevsim evdeki veya işyerlerinde havayı yenilemek sağlığınız için önemlidir. Duvarların, eşyaların ve pencerelerin temizliğinden önce havanın temiz olması gerekmektedir. Ortamın temizliğinin ilk göstergesi içerisindeki havanın temizliğidir. Aydın temizlik firmaları, tecrübeli personelleri ile temizlik işlemlerinizi gerçekleştirir. Evleri havalandırma işlerini sizler yapabilirsiniz. Özellikle sigara tüketilen ve açık mutfaklı evlerde havalandırma olmazsa olmazlar arasındadır. Temiz yaşam alanları oluşturmak istiyorsanız havalandırmayı ihmal etmemelisiniz.

Duvar Lekeleri Nasıl Giderilir?

Duvarlar ortamın karakterini yansıtmaktadır. Duvarlarda, anıları, resimleri, fotoğrafları veya el emeklerinizi sergileyebilirsiniz. Duvarlar zamanla rutubet, hava şartları ve dış etkenler yüzünden kirlenebilir. Aydın temizlik firmaları, duvardaki lekeleri gidermek için kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktadır. Özellikle kapsamlı ev temizliklerinde personel duvarları detaylı temizlemelidir. Evin veya işyerlerinin tüm odaları gezilerek lekeler tespit edilmelidir. Bu lekeler duvarların dokusuna ve boyaya zarar vermeyecek şekilde mikro fiber bezler ve temizlik ürünleri yardımıyla silinmelidir. Duvardaki lekeleri çıkarmanın bir diğer yolu ise sirke kullanmaktır. Ancak alternatif yöntemler siz söylemediğiniz sürece kullanılmaz. Personel kaliteli temizlik ürünleri ile evlerinizi ve iş yerlerinizi temizlemektedir. Personele isteklerinizi belirterek temizliği hızlandırabilir ve isteğinize uygun yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Perdelerin Temizliği Nasıl Yapılır?

Perdeler, güneş ışığının içeri girmesini engellerken, geceleri yaşam alanlarınızı izole etmek için kullanılan ürünlerdir. Duvar temizliğinden sonra perdelerin temizliğine geçilebilir. Perdeler yerlerinden sökülerek çamaşır makinesine atılmalıdır. Elbette yıkama esnasında uygun temizlik ürünleri kullanılmalı ve perdelerin zarar görmesi engellenmelidir. Perdeler yıkanırken camların temizliğine geçilebilir. Aydın temizlik firmaları tüm detayları inceleyerek gerekli temizlik yöntemlerini uygular ve temiz yaşam alanlarına kolayca kavuşmanızı sağlar.

Cam Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Perdeler sökülerek çamaşır makinesine atıldıktan sonra camların temizliğine geçilebilir. Camlarınız dışarısı ile olan iletişiminizi sağlamaktadır. Dışarı bakarken temiz görünen camlar her zaman içinizi rahatlatır. Kirli camlardan dışarının güzelliğini seyretmek istemezsiniz. Aydın temizlik firmaları, tecrübeli personelleri ile camlarınızı parlatacaktır. Camlar temizlenirken, cam silme bezleri ve özel temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Bunların dışındaki temizlik malzemeleri camlarınızı çizebilir veya yıpratabilir. Cam silme sularının içerisine biraz tuz eklenebilir. Ayrıca suya sirke eklemek, cam silme işlemini pratikleştirecek yöntemler arasında yer almaktadır. Üstelik sirke, camların uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

Üst katlarda ikamet ediyorsanız, Aydın temizlik firmalarının gönderdiği personelin camlara çıkmasına kesinlikle izin vermemelisiniz. Her zaman iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulmalıdır. Bunun yerine uzayan cam silme ekipmanları kullanılmalıdır. Aydın temizlik firmaları çalışan güvenliğini ön planda tutarak evlerinizi temizler. Camların temizliği bitince, aynaların temizliğine geçilebilir. Aynalarda aynı yöntemlerle temizlenebilir.

Tozların Alınması ve Etrafın Toparlanması

Cam silme işleminden sonra etrafın tozu alınabilir. Toz almak temizliğin en zahmetli aşamalarından biridir. Ancak Aydın temizlik firmaları tecrübeli personeli ile evlerinizin tozunu derinlemesine alarak tertemiz olmasını sağlar. Tüm detaylar kontrol ederek dip köşe her yerin tozu alınmalıdır. Toz alınırken mobilyalar silinirken bir yandan etraf toparlanabilir.  

Temizlikte Ürün Kullanımı

Temizlik sırasında eşyaların tür ve niteliklerine göre ürün tercihi oldukça önemlidir. Temizlik ürünleri doğru seçilmezse eşyalarınız zarar görebilir veya yıpranabilir. Yanlış ürün kullanımın insan sağlığı üzerinde de olumsuz etkileri vardır. Cam ve sehpaların üzeri cam silme ürünleri ile temizlenmelidir. Ahşap ürünlerin temizliği ise ahşap için üretilmiş ürünler kullanılarak yapılmalıdır. Bu şekilde mobilyalarınızın yıpranmasını önleyerek uzun süre kullanabilirsiniz. Düzenli olarak tozu alınan evler daima temiz görünecektir. Mobilyaların, sehpaların ve çeşitli aksesuarların tozu alındıktan sonra kapı ve cam kenarlarının tozu da alınmalıdır.

 

Çarşafların Temizliği

Çarşaf ve kumaşlı mobilyaların temizliği de önemlidir. Önce tüm odalardaki çarşaf ve yastık kılıfları toplanmalıdır. Tüm çarşaflar ve yastık kılıfları yenileri ile değiştirilmelidir. Çarşaflar ve yastık kılıfları makineye atılarak gerekli derecede yıkanmalıdır. Yıkandıktan sonra balkonlarda havalandırılması faydalı olacaktır. Oturma grupları ve döşemeli mobilyaların temizliği de yapılmalıdır. Koltukların kumaş türleri hangi temizlik ürünlerinin kullanılması gerektiğini belirlemektedir. Aydın temizlik firmaları, tecrübeli personeli ve kaliteli ekipman kullanımı ile evlerinizi detaylı bir şekilde temizler.

Dolap ve Çekmecelerin Temizlenmesi  

Detaylı bir temizlik yaptırırsanız istediğiniz dolap ve çekmeceleri de temizleyebilirsiniz. Dolap ve çekmeceler özel eşyaları barındırabildiğinden temizlik personeline detaylı bilgi verilmesi gerekmektedir. Hangi dolap ve çekmecelerin temizlenmesi gerektiği açık bir şekilde belirtilmelidir. Dolap ve çekmeceler her gün üzerinizde taşıdığınız kıyafetleri muhafaza etmektedir. Bu nedenle temiz ve hijyenik olması sağlığınız açısından önemlidir. Aydın temizlik firmalarının görevlendirdiği personele dolap ve çekmeceler hakkında detaylı bilgi vermelisiniz.

Banyo ve Tuvaletlerin Temizliği  

Banyo ve tuvaletlerin temizliği çok önemlidir. Banyo ve tuvaletler düzenli olarak temizlenmez ise çeşitli bakteri ve mikropları barındırabilir. Sürekli maksimum hijyenin sağlanması gerekmektedir. Özellikle toplu yaşam alanlarında kullanılan tuvaletlerin her gün detaylı olarak temizlenmesi gerekir. AVM, hastane ve toplu taşıma alanları günden güne temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. Aydın temizlik firmaları, personelleri ile tuvalet ve banyo temizliklerine önem vermektedir.

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyo ve tuvaletlerin temizliği bittikten sonra mutfak temizliğine geçilebilir. Mutfak, evlerde en çok özen gösterilmesi gereken alanlardan biridir. Mutfakları her gün temizleseniz de zaman zaman detaylı temizlik yapılması gerekebilir. Dolaplar ve çekmeceler boşaltılarak içleri silinmelidir. Silindikten sonra tüm araç gereçler temizlenmelidir.  Temizlik personeli mutfakları temizlerken gerekli istekler tarafına söylenmelidir. Bu şekilde hangi dolap ve çekmecelerin temizleneceği belirlenir. Buzdolabı boşaltılarak temizlenebilir. Bunun yanında mutfak tezgahları gerekli temizlik ürünleri ile derinlemesine temizlenmelidir.  

Aydın temizlikçi iş ilanlarına ustala.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Siteye üye olarak çevrenizdeki Aydın temizlikçi iş ilanlarını inceleyebilir uygun gördüğünüz ilanlara teklif verebilirsiniz. Aydın temizlik firmaları, daha fazla müşteriye daha az maliyetle ulaşabilir ve firma kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Üstelik müşterilere memnun ederek puanlarınızı arttırabilir daha fazla müşteri ile etkileşim kurmayı kolaylaştırabilirsiniz.