Su Tesisatı

Su Tesisatı

Su Tesisatı

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1150 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Su Tesisatı Firmaları

Konya sıhhi tesisat

murat soy

Ferdi özdemir

özdemir inşaat ve dekorasyon

sadık tunç

kombi-doğalgaz-tesisat-servisi,baymak-kombi-servisi,denmirdöküm-kombi-servisi,alarko-kombi-servisi,f

sucunuz apme tesisat

SERHAT eren

sebahattin bakan

uğur demir

serkan teber

Son gelen Su Tesisatı talepleri

KEŞİF ÜZERİNE TEKLİF ALINACAKTIR TADİLATINI YAPACAĞIMIZ TESİSİTEKİ YENİ BANYO TUVALET TEMİZ SU PİS SU DOĞALGAZ TESİSAT İŞLERİ
İstanbul / Pendik
pimaş gider borusu tıkandı yılan sallanacak
Aydın / Didim(Yenihisar)
Üst dairenin banyosundan banyom su çekiyor. Banyo tavanı dökülüyor.
Trabzon / Araklı

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Su Tesisatı ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Su Tesisatı

Su Tesisatında Profesyonel Çözümler  

Tesisat sorunları ev ve iş yerlerinde karşımıza en çok çıkan sorunlardan birisidir. Su kaçağı gibi çok karşılaştığımız tesisat problemlerinde etkili ve profesyonel çözümler için bu alanda işin uzmanından destek alabilirsiniz. Bu alanda uzman, su tesisat işlerinden anlayan su tesisatçısı olarak görev yapan yetkili kişilerden yardım alarak bu sorunu çözebilirsiniz. Tesisat sorunları zamanında çözülmezse tamir edilmesi daha zor hale gelir. Hatta ilerleyen zamanlarda size büyük sorunlar açabilir. Bu bakımdan herhangi bir su kaçağının ya da olası durumlar için vakit kaybetmeden yetkili kişi ya da firmalardan destek almanız önemlidir. 

Su Tesisatçısı Ne İş yapar?

Su kaçağı gibi su tesisatında ortaya çıkan sorunları çözen ve tamir eden kişilere su tesisatçısı denir. Su tesisatçısı olarak alanında uzman profesyonel kişi ya da kuruluşlardan destek alarak yaşadığınız tesisat sorununun kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlarsınız. Su tesisatçısı, ev veya iş yerinin su tesisatını döşer, yaşanan tıkanıklıkları açar, su kaçağını tespit eder ve tesisat üzerindeki tüm arızaları tamir eder. 

Su Tesisatı Nasıl Döşenir?

Pratik ve sorunsuz bir su kullanımı için sağlıklı bir su tesisatı büyük bir önem taşır. Su tesisatından zaman içerisinde herhangi bir nedenden dolayı sorun çıkabilir. Su tesisatlarında oluşan su kaçakları genelde tesisat sisteminin sağlam yapılmamasından kaynaklanır. Su tesisat sisteminiz yeterli derecede kaliteli değilse kısa sürede sistemde sorunlar oluşacaktır. Su kaçağı, su tesisat sorunlarında karşılaşılan önemli sorunların başında gelir. Profesyonel bir su tesisatçı her arızayı sorunsuz bir şekilde çözer. Su tesisat tamiri konusunda bilgili ve deneyimli kişi ya da firmalardan destek alarak su kaçağı sorununu kolayca çözebilirsiniz. Teferruatlı bir işlem olan su tesisatı döşemesi şu adımlardan oluşur;

  • İç tesisatın hazırlanması,
  • Boruların seçilerek gerekli şekilde döşenmesi,
  • Boruların montajı yapıldıktan sonra musluklar takılır.
  • Suyun kaynaktan binaya çekilmesi için beslenme borusu döşenmesi yapılır.
  • Beslenme boruları döşendikten sonra su sayaçları takılır bir bağlantıları yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su tesisat işlerinde günümüz tesisat çözümlerinden en etkilisi olarak bilinen kırmadan tesisat tamiri ile su tesisat sistemindeki mevcut sorunun kolayca çözülmesi sağlanır. Eskiden su tesisatında kaçak olduğu zaman tesisat sisteminin olduğu yere ulaşmak için o bölgeye kadar kırılırdı. Su kaçağına ulaşmak ve tamir etmek için tesisatın olduğu alan kırılır ve o şekilde kaçak tespit edilirdi. Bu da bir hayli zorlu ve meşakkatli bir uygulamaydı. Üstelik her yerin inşaat kalıntıları ile batması da ayrı bir çileydi. Günümüzde ise su kaçağının tespiti ve tamiri için bu alanda etkili cihazlarla su kaçağı olan yer kolayca tespit edilmekte ve tamir edilmektedir. Kırmaya dökmeye gerek kalmadan cihaz sayesinde su kaçağının olduğu alan tespit edilerek sorun giderilmeye çalışılmaktadır. 

Su Kaçağı Sorununuzu Kolayca Çözün

Su tesisat tamiri konusunda deneyimli kişilerin desteği ile su kaçağı sorunu kolayca sonuçlanıyor. Su kaçağı sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken öncelikle bu işin uzmanından destek almaktır. Su kaçağı sorununda profesyonel çözüm ortağınız olma konusunda size destek sağlayan tesisat ustalarından bu alanda gereken desteği alarak su tesisat sorunlarını etkili bir şekilde çözebilirsiniz. Kırılma, dökülme derdi olmadan etraf batacak endişesi olmadan kırmadan su tesisat tamir işlemi yaptırarak su tesisat sorununu kolayca çözebilirsiniz. 

Su Kaçağı Problemi Ne Gibi Sorunlara Yol Açar? 

Evinizin ya da iş yerinizin duvar ya da zemininde küf, nem, ıslaklık gibi durumlar oluyorsa aynı zamanda su faturanız da eskiye nazaran daha çok geliyorsa muhtemelen su kaçağı sorunundan söz edebiliriz. Su kaçağı sorunuyla karşı karşıya kaldığınızda sizi birtakım problemler bekliyor demektir. Eviniz ya da iş yeriniz sorun çözülmediğinde nem ve küften kötü bir duruma gelebilir. Yaşanan kaçak nedeniyle su sızdırmaya devam edecek ve bu sorun çözülmediği takdirde su faturanız yüklü gelecektir. Boşu boşuna kullanmadığınız sudan dolayı ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu sorunlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken bir an önce kaçağın olduğu kısmı tamir ettirmektir. Aksi takdirde su kaçağı sorunu çözülmediğinde sözünü ettiğimiz sorunların yaşanması ihtimali yüksektir. 

Kırmadan Su Kaçağı Tamirinin Faydaları Nelerdir? 

Kırmadan su kaçağı tamir etmenin pek çok faydası bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı sorununu kolayca çözmenin yanı sıra modern yöntem sayesinde su kaçağı probleminiz zahmetsizce çözülür. Eviniz ya da iş yerinizde kaçağın tamir edilmesinden dolayı inşaat kalıntıları oluşmaz. Temiz ve çilesiz bir yöntem uygulanır.  

Geleneksel Yöntemlerle Sorunu Çözmenin Eksileri 

Su kaçağı konusunda sorun yaşıyorsanız bu konuda işin uzmanından yardım alın. Günümüz modern yöntem ve teknolojisiyle destek olan uzman kuruluşlar sizlere bu alanda istediğiniz rahatlıkta sorunun çözümü noktasında yardımcı olacaktır. Aksi takdirde geleneksel yöntemlerle bu işi çözmek istemeniz size bir takım farklı sorunlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Örneğin; geleneksel yöntemlerle sorunu çözmeye çalıştığınızda banyo ya da mutfağınız kırılıp döküleceği için her taraf batacak ve uzun bir süre banyo ve tuvaletinizi kullanamayacaksınız. Kırılma işlemleri sonucunda sağlam olan zeminlerin bile zarar görme ihtimali yüksektir. Tamirat işleri ayrıca daha uzun bir zaman aralığında gerçekleşeceği için faturanız da daha yüklü olacaktır. Kırmadan tesisat tamir işleminde ise hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek çok daha ekonomik ve hızlı bir şekilde sorunu çözebilirsiniz. 

Su Tesisat Fiyatları 

Su tesisat fiyatları incelendiğinde farklı firma ve ustaların farklı fiyat politikaları ile karşılaşabilirsiniz. Kaçağın durumuna göre önce kaçağın yeri ve durumu tespit edilir ve ona göre fiyat biçilir. Tesisat işlemlerinde uygulanan yöntemlerde fiyatı etkileyebilir. İşin uzun ya da kısa sürmesi, sorunun büyük ya da küçük olması gibi durumlar da fiyatları etkileyebilmektedir. 

İlan Ver Ustası Seni Bulsun

Su tesisatı arızaları için Ustala.com’a ilan vererek işin ustasının sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Kalitesi kanıtlanmış profesyonel su tesisatçılarının gönderdiği teklifler arasından cebinize en uygun olanı ile anlaşabilirsiniz. Su tesisat işlerinde en iyi destek ve kaliteyi sağlayacak olan firmaların referanslarını ve işlerini incelemeyi unutmayın. Uzman firma ya da ustaların vermiş oldukları fiyat tekliflerini karşılaştırın. İletişim için yazılan numaralardan uzmanlara ulaşabilir fiyatlar ve daha fazlası hakkında sorular sorarak istediğiniz bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Müşterilere Tek Tıkla Ulaşın 

Ustala.com üzerinden gelen ilanları inceleyerek su tesisatı hizmeti almak isteyen müşterilere kolayca ulaşın. İşin ustasıysanız yapmanız gereken çok basit! Su tesisatı ilanları kısmına giriş yapıp, size uygun ilanlara hemen teklif vererek hızlı şekilde aradığınız müşteriye ulaşmak. Bu sayede hem kolayca müşteri bulursunuz hem de kazancınıza kazanç eklersiniz. Sayısız ilan arasında konum olarak size en yakın müşteriye kolayca ulaşabilir bu şekilde müşteri bağlantılarınızı hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.