Bu alanda 192 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Su tesisatı İlanları
bulaşık makinesi kurulumu için su ve gider tesisat bağlantısı yapılacak. aynı zamanda elektrik bağlantısı konusunda da yardıma ihtiyacım olacak.
2 gün önce
ev temizliğı cam kapı toz banyo tuvalet temizligi mutfak dolap
2 gün önce
lavabo tuvalet banyo tadilat mutfak gider degisecek petek doneseneck
10 gün önce
Kombinin altındaki su bağlantı borularınından su kaçırıyor
12 gün önce
Su tesisatı tamiri. İçme suyu tesisatı........................
16 gün önce
3+1 daire genel yenileme mutfak banyo çocuk odası kütüphane salon antre balkon lavabo wc
20 gün önce
her türlü temizlik yapılsın. pencereler de dahil olmak üzere tüm ev ve perdelerde
bir ay önce
banyo tesisatı ve fayans değişecek klozet konulacak
bir ay önce
serel marka gömme rezervuar şu kaçırıyor. değişmesi gerekiyor. Asma klozet degisecek
bir ay önce
100 M2 EVİN TADİLATI DIŞ CEPHE ÇATI BANYO MUTFAK KAPILAR DÖŞEME BOYA BADANA TÜM TESİSATLAR
bir ay önce
Banyo Soğuk su musluğundan su gelmiyor!
bir ay önce
Su tesisat kaçağı var. Kaçak tespiti yapılması ve tadilatının yapılmasını talep ediyoruz.
bir ay önce
1-Gömme sifon musluğu ve iç takımı değişecek. 2-Normal sifon su kaçırıyor, kontrol edilecek.
bir ay önce
8-10 adet küresel vana değişimi yapılacak, galvaniz boru ilavesi olacak, tesisat ve kaçak su işleri de mevcut
bir ay önce
Bodrum arti 2 katli binanın elektrik ve temiz pis su giderleri yapılacak. topraklama ve kolon içine linyeler atıldı. insaatin beton işleri bitmek uzere
2 ay önce
- Bir adet korniş sökülüp yerine yenisinin takılması. - Bir adet parke kapı eşiği montajı - Bir adet mutfak dolabı kapak bağlantı noktası onarımı / montajı - 2 adet pencere açma/kapama kolu onarımı/değişimi
2 ay önce
Ev tadilatı banyo mutfak komple alçılı boya parke kapılar değişecek fiyat istiyorum
2 ay önce
evimiz dubleks üst kat banyodan alt kat banyoya çok küçük sızma var
2 ay önce
Seramik sökülecek. Yeni seramik - mermer takılacak. (original: Remove ceramic. install Drain new ceramic - marble)
2 ay önce
kapı ve küvet banyosunun çıkarılması eski yer karolarının çıkarılması yeni su kanalı ve seramik montajı, mermer bariyer montajı
2 ay önce
1 / 3 Sonraki
İstanbul
İzmir
Tekirdağ
Yalova
Ankara
Çankırı

Su Tesisatı Ustaları

Ömer Aktaş

Teklif Al
Lider Tesisat / Abdullah Usta

Teklif Al
Onarım Tesisat

Onarım Tesisat Su Kaçağı Tespiti Servisi.

Teklif Al
İbrahim Boyraz

Teklif Al
Emre Karatay

Emre Sıhhi tesisat

Teklif Al
Metin Kuş

Teklif Al
Ramazan Guloglu

Teklif Al
Saadettin Şengül

Teklif Al
Mahmut Guney

Teklif Al
Mehmet Soylu

Teklif Al
Fatih Akyel

Teklif Al
Suat Usta

Teklif Al
Fehmi Cin
Teklif Al
Hasan Eralp

Teklif Al
Emre Yorulmaz

aysu dekorasyon mutfak banyo dekorasyon kombi tamir tadilat sihhi tesist dogalgaz tesisati

Teklif Al

Su Tesisatında Profesyonel Çözümler  

Tesisat sorunları ev ve iş yerlerinde karşımıza en çok çıkan sorunlardan birisidir. Su kaçağı gibi çok karşılaştığımız tesisat problemlerinde etkili ve profesyonel çözümler için bu alanda işin uzmanından destek alabilirsiniz. Bu alanda uzman, su tesisat işlerinden anlayan su tesisatçısı olarak görev yapan yetkili kişilerden yardım alarak bu sorunu çözebilirsiniz. Tesisat sorunları zamanında çözülmezse tamir edilmesi daha zor hale gelir. Hatta ilerleyen zamanlarda size büyük sorunlar açabilir. Bu bakımdan herhangi bir su kaçağının ya da olası durumlar için vakit kaybetmeden yetkili kişi ya da firmalardan destek almanız önemlidir. 

Su Tesisatçısı Ne İş yapar?

Su kaçağı gibi su tesisatında ortaya çıkan sorunları çözen ve tamir eden kişilere su tesisatçısı denir. Su tesisatçısı olarak alanında uzman profesyonel kişi ya da kuruluşlardan destek alarak yaşadığınız tesisat sorununun kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlarsınız. Su tesisatçısı, ev veya iş yerinin su tesisatını döşer, yaşanan tıkanıklıkları açar, su kaçağını tespit eder ve tesisat üzerindeki tüm arızaları tamir eder. 

Su Tesisatı Nasıl Döşenir?

Pratik ve sorunsuz bir su kullanımı için sağlıklı bir su tesisatı büyük bir önem taşır. Su tesisatından zaman içerisinde herhangi bir nedenden dolayı sorun çıkabilir. Su tesisatlarında oluşan su kaçakları genelde tesisat sisteminin sağlam yapılmamasından kaynaklanır. Su tesisat sisteminiz yeterli derecede kaliteli değilse kısa sürede sistemde sorunlar oluşacaktır. Su kaçağı, su tesisat sorunlarında karşılaşılan önemli sorunların başında gelir. Profesyonel bir su tesisatçı her arızayı sorunsuz bir şekilde çözer. Su tesisat tamiri konusunda bilgili ve deneyimli kişi ya da firmalardan destek alarak su kaçağı sorununu kolayca çözebilirsiniz. Teferruatlı bir işlem olan su tesisatı döşemesi şu adımlardan oluşur;

  • İç tesisatın hazırlanması,
  • Boruların seçilerek gerekli şekilde döşenmesi,
  • Boruların montajı yapıldıktan sonra musluklar takılır.
  • Suyun kaynaktan binaya çekilmesi için beslenme borusu döşenmesi yapılır.
  • Beslenme boruları döşendikten sonra su sayaçları takılır bir bağlantıları yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su tesisat işlerinde günümüz tesisat çözümlerinden en etkilisi olarak bilinen kırmadan tesisat tamiri ile su tesisat sistemindeki mevcut sorunun kolayca çözülmesi sağlanır. Eskiden su tesisatında kaçak olduğu zaman tesisat sisteminin olduğu yere ulaşmak için o bölgeye kadar kırılırdı. Su kaçağına ulaşmak ve tamir etmek için tesisatın olduğu alan kırılır ve o şekilde kaçak tespit edilirdi. Bu da bir hayli zorlu ve meşakkatli bir uygulamaydı. Üstelik her yerin inşaat kalıntıları ile batması da ayrı bir çileydi. Günümüzde ise su kaçağının tespiti ve tamiri için bu alanda etkili cihazlarla su kaçağı olan yer kolayca tespit edilmekte ve tamir edilmektedir. Kırmaya dökmeye gerek kalmadan cihaz sayesinde su kaçağının olduğu alan tespit edilerek sorun giderilmeye çalışılmaktadır. 

Su Kaçağı Sorununuzu Kolayca Çözün

Su tesisat tamiri konusunda deneyimli kişilerin desteği ile su kaçağı sorunu kolayca sonuçlanıyor. Su kaçağı sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken öncelikle bu işin uzmanından destek almaktır. Su kaçağı sorununda profesyonel çözüm ortağınız olma konusunda size destek sağlayan tesisat ustalarından bu alanda gereken desteği alarak su tesisat sorunlarını etkili bir şekilde çözebilirsiniz. Kırılma, dökülme derdi olmadan etraf batacak endişesi olmadan kırmadan su tesisat tamir işlemi yaptırarak su tesisat sorununu kolayca çözebilirsiniz. 

Su Kaçağı Problemi Ne Gibi Sorunlara Yol Açar? 

Evinizin ya da iş yerinizin duvar ya da zemininde küf, nem, ıslaklık gibi durumlar oluyorsa aynı zamanda su faturanız da eskiye nazaran daha çok geliyorsa muhtemelen su kaçağı sorunundan söz edebiliriz. Su kaçağı sorunuyla karşı karşıya kaldığınızda sizi birtakım problemler bekliyor demektir. Eviniz ya da iş yeriniz sorun çözülmediğinde nem ve küften kötü bir duruma gelebilir. Yaşanan kaçak nedeniyle su sızdırmaya devam edecek ve bu sorun çözülmediği takdirde su faturanız yüklü gelecektir. Boşu boşuna kullanmadığınız sudan dolayı ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu sorunlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken bir an önce kaçağın olduğu kısmı tamir ettirmektir. Aksi takdirde su kaçağı sorunu çözülmediğinde sözünü ettiğimiz sorunların yaşanması ihtimali yüksektir. 

Kırmadan Su Kaçağı Tamirinin Faydaları Nelerdir? 

Kırmadan su kaçağı tamir etmenin pek çok faydası bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı sorununu kolayca çözmenin yanı sıra modern yöntem sayesinde su kaçağı probleminiz zahmetsizce çözülür. Eviniz ya da iş yerinizde kaçağın tamir edilmesinden dolayı inşaat kalıntıları oluşmaz. Temiz ve çilesiz bir yöntem uygulanır.  

Geleneksel Yöntemlerle Sorunu Çözmenin Eksileri 

Su kaçağı konusunda sorun yaşıyorsanız bu konuda işin uzmanından yardım alın. Günümüz modern yöntem ve teknolojisiyle destek olan uzman kuruluşlar sizlere bu alanda istediğiniz rahatlıkta sorunun çözümü noktasında yardımcı olacaktır. Aksi takdirde geleneksel yöntemlerle bu işi çözmek istemeniz size bir takım farklı sorunlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Örneğin; geleneksel yöntemlerle sorunu çözmeye çalıştığınızda banyo ya da mutfağınız kırılıp döküleceği için her taraf batacak ve uzun bir süre banyo ve tuvaletinizi kullanamayacaksınız. Kırılma işlemleri sonucunda sağlam olan zeminlerin bile zarar görme ihtimali yüksektir. Tamirat işleri ayrıca daha uzun bir zaman aralığında gerçekleşeceği için faturanız da daha yüklü olacaktır. Kırmadan tesisat tamir işleminde ise hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek çok daha ekonomik ve hızlı bir şekilde sorunu çözebilirsiniz. 

Su Tesisat Fiyatları 

Su tesisat fiyatları incelendiğinde farklı firma ve ustaların farklı fiyat politikaları ile karşılaşabilirsiniz. Kaçağın durumuna göre önce kaçağın yeri ve durumu tespit edilir ve ona göre fiyat biçilir. Tesisat işlemlerinde uygulanan yöntemlerde fiyatı etkileyebilir. İşin uzun ya da kısa sürmesi, sorunun büyük ya da küçük olması gibi durumlar da fiyatları etkileyebilmektedir. 

İlan Ver Ustası Seni Bulsun

Su tesisatı arızaları için Ustala.com’a ilan vererek işin ustasının sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Kalitesi kanıtlanmış profesyonel su tesisatçılarının gönderdiği teklifler arasından cebinize en uygun olanı ile anlaşabilirsiniz. Su tesisat işlerinde en iyi destek ve kaliteyi sağlayacak olan firmaların referanslarını ve işlerini incelemeyi unutmayın. Uzman firma ya da ustaların vermiş oldukları fiyat tekliflerini karşılaştırın. İletişim için yazılan numaralardan uzmanlara ulaşabilir fiyatlar ve daha fazlası hakkında sorular sorarak istediğiniz bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Müşterilere Tek Tıkla Ulaşın 

Ustala.com üzerinden gelen ilanları inceleyerek su tesisatı hizmeti almak isteyen müşterilere kolayca ulaşın. İşin ustasıysanız yapmanız gereken çok basit! Su tesisatı ilanları kısmına giriş yapıp, size uygun ilanlara hemen teklif vererek hızlı şekilde aradığınız müşteriye ulaşmak. Bu sayede hem kolayca müşteri bulursunuz hem de kazancınıza kazanç eklersiniz. Sayısız ilan arasında konum olarak size en yakın müşteriye kolayca ulaşabilir bu şekilde müşteri bağlantılarınızı hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.