Bu alanda 310 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Ev tadilat & dekorasyon İlanları
bolkona iki parça halinde pimapen 2.85 en 1.70 boy iki parça
21 saat önce
demir merdiven sağlam lastirmak için yarışı yapılmıştır
bir gün önce
Pimafen 3 oda 149x149 salon boy 149 uzunluk 199...
2 gün önce
iki adet cam balkon camları silinecek. Salonda 4,5 metre ve 1,5 mt uzunluğunda 2 sürgülü kapılı cam, ve 1 oda ve 1 mutfakta birer adet 2 mt uzunluğunda sürgülü cam , 2 ader de 1mt uzunluğunda pencere camı var
2 gün önce
Kaba inşaat mutfak ve ufak banyo tuvalet için komple içi sıva fayans mutfak dolabı pimapen cam yapılacak 3 bin tl peşin geri kalanı taksit yapacak
3 gün önce
ev süpürüp silinme kapılar silincek mutfak dolapları ve camlar silincek banyo temizliği ve toz alincak
4 gün önce
150 m2 alan sıvanıp montolama yapılacak
4 gün önce
4+1 dairenin duvarlarına köpüktuğla, duvar kagıdı , boya gibi işlemler yapılacak,
5 gün önce
140 a 140 ölçülerinde iki adet pencere yapılacak pvc olacak
5 gün önce
Acil yalıtımlı sıva yapan usta aranıyor
5 gün önce
banyonun tum su tesisati degisecek, fayans ve seramikler sokulup yenileri takilacak, banyodaki tum armatur ve vitrifiye hersey yenilenecek, kose duvar kirilip yeni duvar orulerek genisletilecek, ayrica tuvaletteki klozet de set olarak yenilenecek
6 gün önce
evde eksik kartonpiyerler var onlar yapılacak ve tavan boyası
6 gün önce
80 metre kare bi ev tadilat halinde boş duvarlara 2 kat saten çekilip.zımpara boya olucak
6 gün önce
boya alçı seten yapılacak 3 artı bir maseme bana ayit
7 gün önce
akrilik tezgah tamiratı yapılacak. en kısa zamanda yaptırmayı düşünüyoruz....
7 gün önce
100 metre kare ölçüsünde mütemadi veya radye temel inşaatı.
8 gün önce
duvara alçı çekilecek boya yapılacak malzemeleri kendim aldacagım
8 gün önce
11 mutfak dolabı kapağı, 4 çekmece beyaz parlak folyo ile kaplanacak
8 gün önce
lavabo tuvalet banyo tadilat mutfak gider degisecek petek doneseneck
10 gün önce
mutfak dolabını kaplatmak istiyorum 12 adet kapak var 4 tane cekmece
10 gün önce
1 / 18 Sonraki
Aydın
İstanbul
Bursa
Ankara
Tekirdağ
Uşak
Kars
Çanakkale
İzmir
Gaziantep
Sakarya

Ev Tadilat & Dekorasyon Ustaları

Matis Yapı

Teklif Al
Feyyaz Yenigul

Teklif Al
Servet Dicle

1988 senesinden bu yana gerek istanbul gerek anadolu bölgesinde yaptigjmiz calismalarla dinamik hızlı ve çözüm odaklı güller yüzlü personellerimizle siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten onur duyarız hbs mimarlık ve dekorasyon hep yaninizda olmaya devam edecektir

Teklif Al
İlker Gürsoy

Teklif Al
Yusuf Kuri

Teklif Al
Fatih Bi̇lerci̇oğlu

1992 yılında çelik kapı montaj işine başladım ve halen devam etmekteyim , 28 senelik montaj ustalığımla burada kaliteli güvenilir hizmet almak isteyen herkese hizmet vermeye hazırım, ayrıca çelik kapı, yangın kapısı ve bina giriş kapılarının da satış ve pazarlamasını da yapıyorum ve son olarak 3D (boyutlu) duvar boyası işine de başladim 3D BOYA eviniz de tv ünite arkasına, çocuk odasına, ofisleriniz de , cafeteryalar da ve bunun gibi bir çok yerlere uygulayabileceğim bir çok model seçimiyle eviniz de ve işyeriniz de farklılık yaratmak isterseniz şu anlik TÜRKİYE'DE tek yapan kişi olarak hizmet vermekteyim . ÇE-KA-SER & 3D CONQUEROR DESİGN

Teklif Al
Murat Polat

..

Teklif Al
Tarkan Ergunsü

Teklif Al
Şahin Kotan

Teklif Al
Ayhan Demir

Ayhan_demırdekorasyon.com

Teklif Al
Ayyildiz Tadi̇lat

Teklif Al
Ömer Dağlar

İnşaat Mühendisi

Teklif Al
Emre Kaya

Teklif Al
Arti̇st Mi̇marlik Ve İç Mi̇marlik

Artist mimarlık olarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...

Teklif Al

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? 

Gününüzün en konforlu dakikalarınızı geçirdiğiniz evinizde, her detayın içinize huzur vermesi gerekiyor. Evinizde değiştirmek istediğiniz çok fazla detay varsa ya da tesisatında eskimeler başladıysa, evinizde tadilat işlemlerini başlatarak sorunların önüne geçebilirsiniz.

Evinizde tadilat yaptırmanın farklı birkaç nedeni olabiliyor. Evinizin çeşitli odalarında değişikliklere gitmek istiyorsanız, ev tadilatı firmaları ile iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Tadilat firmaları tarafından müşterilere sunulan farklı birçok avantaj bulunuyor. Bu yüzden evinizin tadilat işlemlerinde tadilat işlemlerini çok daha uygun fiyatlara tamamlayabilirsiniz. 

Ev Tadilat Süreci Kaç Gün Sürmektedir? 

Ev tadilatının birçok nedeni bulunduğundan bahsetmiştir. Tadilatın tamamlanma süreci, yapılacak tadilatın kapsamına ve nedenine göre değişmektedir. Evinizde sadece bir odanın tadilatını yaptıracaksanız, süreç yaklaşık olarak 1 hafta ile 15 gün arasında tamamlanmaktadır. Çeşitli verimsizliklerden ya da rutubete bağlı olarak duvarlarda görülen küf sorunlarından dolayı tadilatlar sıklıkla tercih edilmektedir. Evin tek odası için yapılacak tadilatlar yaklaşık 1 hafta sürerken, tüm ev için yapılan tadilatlar daha uzun sürmektedir.  

Genel olarak 3+1 bir evin tüm tadilat işlemleri 20 ila 25 gün arasında sürmektedir. Ancak evin eşyasız olmasına dikkat edilmesi, tadilat süresi açısından büyük önem taşıyor. Tadilatı yapılacak evin içerisinde eşya olması halinde tadilat süreci 35-40 güne kadar uzamaktadır.  

Ev Tadilatında Nasıl Bir Yol İzlenmelidir? 

Eski ev tadilatı sırasında mümkünse tüm odaların tadilatı aynı anda yapılmalıdır. Ancak tüm evin tadilatına ayıracak maddi durumunuz yoksa, tadilata ihtiyacı olan odaların öncelik sıralamasını belirlemeli ve belirlediğiniz sıra ile tadilat işlemlerine başlamalısınız. Aklınızda, tadilat yapılacak odalara yapılması gereken işlemler hakkında bir bilgi yoksa tadilat hizmeti veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede evinizde tadilat işlemlerinde çok daha profesyonel adımlar izleyebilirsiniz. 

Mutfak Tadilatında Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Mutfak, evimizde tüm yemeklerin yapıldığı ve dolayısıyla en hijyenik olması gereken noktalardan bir tanesidir. Bu yüzden mutfak dolaplarının eskimemiş olması, tüm yemek malzemelerinin sağlıklı bir ortamda depolanması için oldukça önemlidir.  

Mutfak tadilatlarında dikkat edilmesi gereken en temel nokta, mutfağın rutubet sorunlarının engellenmesidir. Bu nedenle tadilat sırasında dolap arkaları ve mutfak tezgahının altında su ve benzeri sıvıların bırakılmaması gerekiyor. Mutfak dolabı tasarımlarında mümkün olduğu kadar mutfak dolabı, tezgâhı ve zemin tasarımı pratik kullanıma uygun olarak tasarlanmalıdır. Mutfak tadilatı işlemlerine ise mutlaka öncelikle tesisattan başlanılmalı, sonrasında iç cephe boyası ve zemin uygulamaları yapılmalıdır.  

Mutfak tadilatı sırasında rutubete bağlı duvarlarda boya atması ve küf gibi problemler varsa, tadilat sırasında bu sorunların ilerleyen dönemlere tekrarlamaması için de önlemler alınması gerekiyor. Mutfak, duvarların tadilatına uygun hale getirildikten sonra öncelikle mutfak duvarlarındaki boya ve küf tabakası temizlenmelidir. Bunun ardından, duvarda tekrar aynı problemlerin görülmemesi için uygun yalıtım malzemeleri ile duvar kaplanmalı ya da rutubet ve nem geçirmeyen bir boya ile boyanmalıdır.  

Banyo Tadilatında Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Banyolar, pek fark edilmese de günün en çok zaman geçirilen kısımlarından bir tanesidir. Yorgun geçen günün ardından alacağınız duşun, tüm yorgunluğu üzerinizden alması gerekiyor. Bu nedenle konforsuz bir banyo tasarımı her gününüzü daha da verimsiz hale getirebiliyor. Banyo tadilatı sırasında öncelikle su tesisatı ve altyapı sorunlarından başlanmalıdır. Böylece tadilat sonrasında çeşitli tesisat arızaları ile karşılaşma ihtimalinin önüne geçilmektedir.  

Banyo tadilatı sırasında dilerseniz kullandığınız duşakabin sistemi yerine daha konforlu bir seçim olarak küvet de tercih edebilirsiniz. Böylece tadilat sonrasında çok daha konforlu bir banyoya kavuşabilirsiniz. 

Banyo evin en ıslak bölgesidir. Bu yüzden banyo bölgesine yapılacak tadilatlarda su tesisatına dikkat edilmesi, ilerleyen dönemlerde sorun çıkmaması için oldukça önemlidir. Banyo tadilatı sırasında su tesisatının tüm detayları gözden geçirilmelidir. Eskiyen tesisat düzgün yenilenmediği takdirde ilerleyen dönemlerde banyo küvetinde akıtma, su giderlerinin tıkanması ve lavabolardan gelen kötü koku gibi problemlerle karşılaşılabilir. Bu problemlerin çözülmesi için tekrar bir su tesisatı tamiri gerekeceği için tadilat sonrası herhangi bir sorunla karşılaşmamak için tadilat sırasında tüm tesisatın detaylı incelenmesi oldukça önemlidir. 

Ev Tadilat Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Ev tadilat fiyatları farklı birçok kriter bir arada düşünülerek belirlenmektedir. Hizmet alacağınız firmanın bu konuda dikkatli seçilmesi gerekiyor. Tadilat firmalarının birçoğunda çalışan ustaların işçilik fiyatları farklılık göstermektedir. Bununla birlikte tadilat öncesinde evinizde hangi tesisatın hasar gördüğünün tespiti için de çalışma yapılmaktadır. Arıza tespit süreci için de firmalar tarafından ek ücretler talep edilebilmektedir.  

Eski ev tadilatı için ise firmalar ile görüşerek fiyat talep etmeniz gerekiyor. Eski evlerde genellikle tadilat sırasında elektrik ve su tesisatlarının da yenilenmesi gereklidir. Bu nedenle eski evler için yapılacak tadilat işlemleri diğerlerine göre daha masraflıdır. Ancak tadilat sırasında kullanılacak malzemelerin tarafınız tarafından tadilat öncesinde satın alınması halinde, bu malzemeler firma tarafından temin edilemeyeceği için daha uygun fiyatlara tadilat işlemi yaptırabilirsiniz. 

Tadilat işlemlerinin fiyatları belirlenirken dikkat edilen bir diğer kriter ise evin ne kadarına tadilat yapılacağıdır. Ev tadilatı işlemleri genellikle tüm ev için yapılmakla birlikte evin sadece birkaç odasını kapsayan tadilat işlemleri de yapılmaktadır. Tadilat masrafları planladığınız bütçeyi aşıyorsa, evinizin sadece tadilata acil olarak ihtiyacı olan odalarının tadilatını yaptırabilirsiniz.  

Ev Tadilatı İşlemlerinde Usta Seçimi Nasıl Yapılmalı? 

Ev tadilatı yaptırmadan önce tüm beklentilerinizi karşılayabilecek, aklınızdaki tasarımı gerçeğe dönüştürebilecek bir usta ile çalışmanız büyük önem taşıyor. Ustala.com sayesinde yapacağınız tadilat işlemleri için farklı birçok usta ve firma ile iletişime geçebilir, kendinize en uygun avantajları sunan kişiler ile anlaşabilirsiniz. 

Gelişen teknoloji ile birlikte tüm sektörlerde hizmet veren firma ve kişilere internet üzerinden de erişme imkânı sunuluyor. Böylece evinizde yaptırmak istediğiniz tüm ev tadilatı ve diğer işlemler için hizmet veren tüm firmalara birkaç dakika içerisinde erişebiliyorsunuz.  

Ev tadilatı işlemleriniz için Ustala.com’da ilan açarak firmaların ya da ustaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde tadilata ihtiyacı olan bölgelerin fotoğrafları ile birlikte detaylı bir ilan oluşturarak tadilat işlemlerinin ne kadar sürece tamamlanacağından, ev tadilat fiyatlarına kadar birçok detay hakkında teklifler alabilirsiniz. Açacağınız siparişlerde ne kadar detaylı bilgi verirseniz, alacağınız hizmetin ücreti hakkında da o kadar kesin veriler elde etme şansınız vardır.  

Tadilat Firmaları için Sürekli Kaliteli Adres 

Sadece müşterilerin firmalara erişim kolaylığı değil, aynı zamanda Ustala.com’da firmalara da çeşitli avantajlar sunulmaktadır. Evine tadilat yaptırmak isteyen kişilerin firmanızın iletişim adresini bulduktan sonra sizinle iletişime geçmesi ve işlemlere başlanması çok uzun bir süreci kapsıyor. Ancak platformumuz bünyesinde hizmet veren firmalar arasına katılarak siz de hizmet verdiğiniz sektörde firmaya ya da ustaya ihtiyacı olan kişiler tarafından oluşturulan ilanları toplu olarak görüntüleyebilirsiniz.  

Müşterilerin Size Ulaşmasını Beklemeyin 

Müşterilerin firmanıza ulaşarak almak istediği hizmeti anlatarak sizden fiyat almasını beklemenize artık gerek yok. Bu sürecin hem müşteri hem de firma için oldukça yorucu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Ustala.com’da açılan binlerce farklı ilanı görüntüleyerek firmanızın hizmet verdiği sektörde hizmete ihtiyacı olan tüm kişileri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede firmanızın hizmet alanına yakında bulunan ilanlara teklif verebilirsiniz.