İstanbul Pendik Ev Temizliği

112 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ev Temizliği Firmaları

Muzaffer uslu

Son gelen Ev Temizliği talepleri

Mutfak dolaplari ic dış temizlenecek Tum cam ve kapilar silinip ev dip bixak temizlenecek
İstanbul / Kağıthane
1+1 Eve yeni taşındım küçük bir mutfak dolabı var silinmesini istiyorum. Çatı katı çok küçük 3-4 penceresi var silinmesini istiyorum. Kapıların ve mümkünse duvarların silinmesini istiyorum. Ufak bir banyo ve bir de dolap var silinmesini istiyorum. Yerler de silinirse tamamdır. Yarım gün yeter diye düşünüyorum.
İstanbul / Ümraniye
Cam lar banyo mutfak dolabı yerler yatak altları temizliği buzdolabı içi temizliği kapılar
İstanbul / Kartal

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor.

47.4k

Kullanıcı

21.9k

İş talebi

25.8k

Mesajlaşma

80.7k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarca profesyonel hızlıca teklif geçer

Daha fazla bilgi

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Daha fazla bilgi

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

Daha fazla bilgi
hero

Fiyat teklifleri cebine gelsin

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Pendik Ev Temizliği

Ev temizliği, yaşam kalitesini yükseltmenin en büyük etkenlerden bir tanesidir. Evinizin sürekli temiz olması, gün içerisindeki yorgunluğu evinizde rahatça atmanızı sağlayacak. Aynı zamanda günümüzdeki sağlık sorunlarını göz önüne alacak olursak, ev hijyenine daha fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Ancak özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için ev temizliğine zaman ayırmak büyük bir sorun olabiliyor. 

Ev temizliğine zaman ayırmak istemeyen kişilerin, evinin daha konforlu bir mekan haline gelmesi için çeşitli temizlik firmaları ile çalışmaları gerekiyor. Pendik ev temizliği firmaları da bu konuda özellikle çalışan ailelere yardımcı oluyor. Gün içerisinde çalıştığınız için ev temizliğine zaman ayıramıyorsanız, siz de çeşitli temizlik firmaları ile görüşerek hizmet talep edebilirsiniz. 

Ev temizlik firmaları, profesyonel personelleri ve sertifikalı temizlik malzemeleri ile bütün gününüzü alacak temizlik işlemlerinin birkaç saat içerisinde tamamlanmasını sağlıyor. Pendik temizlikçi hizmetleri için tercih edebileceğiniz farklı yüzlerce firma bulunuyor. Bu nedenle hizmet alacağınız firmaları seçerken dikkatli davranmanız gerekiyor. Temizlik sektöründe gelişen teknoloji, hizmet veren firmaların da hızla artmasını sağlıyor. 

Temizlik sektöründe hizmet veren kurumsal firmalar olduğu kadar temizlik işlerini halleden bireysel temizlikçiler de yer alıyor. Bu nedenle alacağınız hizmetin daha kaliteli olması için hizmet aldığınız firmanın kalitesi ve kurumsallığı büyük önem taşıyor.

Kurumsal firmalar ile çalışmak, temizlik işlemlerinde size her zaman avantaj sağlayacaktır. Temizlik işlerinin istediğiniz gibi tamamlanmaması durumunda, kurumsal firmalardan çok hızlı geri dönüş alabilirsiniz. Ancak bireysel kişiler genellikle temizlik işlerinin istediğiniz gibi olmaması halinde size geri dönüş yapmaz ve temizliğin geri kalanını sizin halletmeniz gerekir. 

Ev Temizliği Hizmetlerinde Firma Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Temizlik sektöründe hizmet veren birbirinden farklı yüzlerce firma bulunuyor. Bu nedenle hizmet alacağınız firmayı tercih ederken çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Temizlik işleriniz için kurumsal firmaları tercih etmeniz hizmet aldığınız süre boyunca çok daha az uğraşmanızı ve işlerin istediğiniz gibi tamamlanmasını sağlamaktadır. Ancak bu noktada, görüştüğünüz firmanın kurumsal olup olmadığını anlamanız gerekiyor. Peki, temizlik hizmeti veren firmanın kurumsal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Günümüzde gelişen internet ortamı ile birlikte, kurumsal firmaların birçoğunun da internet siteleri bulunuyor. Bu nedenle temizlik hizmeti alacağınız firmanın da kendi internet sitesi olması, kurumsal olduğuna işaret eden noktalardan birisidir. Kurumsal firmalar, müşteri ilişkilerine önem veren ve çalıştığı müşterileri ile sürekli çalışmayı planlayan firmalardır. Bu nedenle müşterilerine ulaşım konusunda avantajlar sunar. Ancak bireysel firmaların genellikle kendi web siteleri bulunmaz. Bunun yerine bireysel firmalara direkt olarak şubelerinden ya da telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal firmaları diğer firmalardan ayıran bir diğer özellik ise müşteri hizmetlerine verdikleri önemdir. Kurumsal firmalar, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendi isimlerini sektörde yükseltmeyi hedefler. Bu nedenle Pendik ev temizliği için görüşme sağladığınız firma yetkilisinin sizinle olan iletişime verdiği önem, firmanın kurumsal olup olmadığına işaret eden noktalardan biridir. Firmaya erişimin kolaylığı ve firma yetkilisinin size olan yaklaşımda hassas davranmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Ev Temizliğinde Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Ev temizliği sektöründe hizmet veren binlerce farklı firma bulunuyor. Bu firmaların kullandığı malzemeler ve personelin temizlik eğitimi birbirinden farklıdır. Bu nedenle her firmanın size sunacağı hizmetin kalitesi farklı olacaktır. Alacağınız temizlik hizmetlerinde yüksek kalite istiyorsanız, hizmet aldığınız firmanın fiyatlarının yanı sıra hizmetlerini de gözden geçirmeniz gerekiyor.

Ev ve ofis temizliği sektöründe, sabit bir fiyat olmadığı için tüm firmalar size farklı fiyatlar teklif edecektir. Kurumsal firmalardan daha uygun fiyat teklif eden bireysel ev temizlikçilerinin ya da kurumsal olmayan firmaların hizmet kalitesi de bu firmalara kıyasla daha alt seviyelerdedir. Sadece uygun fiyatları yüzünden tercih edeceğiniz bir firmanın yaptığı temizlik işlerinin ardından, evinizin detaylı temizliğini de kendinizin yapması gerekebilir. Bu nedenle ev temizliği için fiyat alırken, firmanın sunduğu kaliteyi de göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Ev temizliği fiyatlarında genellikle temizliğin detaylarına göre fiyat değişmektedir. Temizlik hizmetleri genellikle evin tüm odalarının genel temizliğini içermektedir. Temizliğin daha detaylı gerçekleştirilmesini istiyorsanız, alacağınız hizmetten önce firmaya bu talebinizi belirtmeniz gerekiyor. Genellikle mutfak ve banyonun detaylı temizliği ya da yatak odasında yapılması gereken detaylı temizlikler ek ücrete tabidir. 

Ev Temizlik İlanları Sayesinde İstediğiniz Firmaya Kolayca Ulaşın

Pendik ev temizliği ilanları sayesinde siz de artık ev temizliği işlemleriniz için firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Ustala.com’da her sektöre özel ilan açarak, hizmet veren tüm firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede alacağınız ev temizlik hizmetleri için sektörde hizmet veren tüm firmalar ile tek tek iletişime geçerek fiyat talebinde bulunmanıza gerek kalmıyor. 

İlanınıza gelen firma tekliflerini değerlendirerek kendinize en uygun hizmeti sadece birkaç dakika içerisinde alabilirsiniz. Ev temizliği için ilan açtıktan sonra, sistemde yer alan tüm temizlik firmaları tarafından ilanınız görüntülenmeye başlayacaktır. Bu sayede farklı firmalardan direkt olarak ilanınıza özel fiyat teklifleri alabilirsiniz. Oluşturacağınız ilanda, almak istediğiniz hizmetin tüm detaylarına yer vererek daha net fiyatlar da alabilirsiniz. 

Ev temizliği ilanlarının size sağlayacağı en büyük avantajlardan bir tanesi, firmalar ile tek tek iletişime geçmeye uğraşmadan, tüm firmalardan fiyat teklifleri almanızı sağlamaktır. Böylece firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek fiyat teklifi almak yerine sadece ilan oluşturabilir ve firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ev temizlik ilanları, hizmet almak istediğiniz firmaların hizmet kalitesi hakkında da birçok fikir edinmenizi sağlıyor. Temizlik ilanınıza fiyat teklifi veren firmaların profilini ziyaret ederek, daha önceki işlerinden gelen yorumları inceleyebilirsiniz. Böylece firmanın daha önceki işlerinden gelen olumlu ve olumsuz yorumları değerlendirebilir, firmanın hizmet kalitesi hakkında yorum yapabilirsiniz. Hizmet alacağınız firmanın kişisel profilinde olumlu yorumların olması, firmanın müşterilerine verdiği hizmetin kaliteli olduğunu göstermektedir.

Ev Temizliği İlanları Sayesinde Müşterilerinize Kolayca Ulaşın

Ev temizlik sektörü gibi rekabetin yüksek olduğu sektörlerde müşterilere ulaşmak da kimi zaman zor olabiliyor. Firmanızın internette popüler olması ve arama motorlarında üst sıralarda yer alması, müşteri potansiyelini artıracak en temel noktalardan bir tanesidir. 

Ustala.com’da yer alan ev temizliği hizmetleri sayesinde, ev temizliğine ihtiyacı olan tüm müşterileri tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hizmete ihtiyacı olan kişilerin açtığı ilanlara teklif vererek, müşterilerin size ulaşmasını beklemeden siz müşterilere ulaşabilirsiniz. Firmanızın profilinde, uzmanlaştığınız alanları ve hizmet kalitenizi gösterecek detayları anlatarak, müşterilerin firmanız ile ilgili fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Firmanızın müşteri potansiyelini artırma konusunda, tamamladığınız işlerinize gelen yorumların da büyük bir önemi bulunuyor. Firmanızın profilinde, geçmişte tamamladığınız tüm siparişlere gelen olumlu ve olumsuz yorumlar görülmektedir. Bu nedenle tamamladığınız siparişlere gelen olumlu yorumlar, sizinle daha önceden hiç çalışmamış kişilerin size karşı olumlu düşünmesini sağlamaktadır. Ancak tamamladığınız ilanlarda çeşitli sorunlar yaşamanız halinde, hizmet verdiğiniz müşteriler de firmanız hakkında olumsuz yorumlar bırakacaktır. Bu gibi durumlarda ise yeni iş alacağınız müşterilerin firmanıza karşı güveni sarsılacaktır. Müşteri potansiyelinizi her zaman en üst seviyelerde tutmak için aldığınız işleri müşteri memnuniyetini önemseyerek tamamlamanız gerekiyor.