Ev Temizliği

İstanbul Ev Temizliği

İstanbul Ev Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 160 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Ev Temizliği Firmaları

yasemin bodur

Yasemin Bodur

ayşenur parlak

elif sevim

nurdane Yıldırım

eda salkim

EMRAH BEY

Ergün ÇETİNEL

10 Senedir İSTANBUL geneline İNŞAAT SONU TEMİZLİK,OFİS TEMİZLİĞİ,DIŞ CEPHE CAM OKUL ,VİLLA VE ENDÜST

filiz zeren

Son gelen İstanbul Ev Temizliği talepleri

Yarım gün temizlik istiyorum, detaylı bir temizlik olmayacak etrafın toparlanması silme süpürge
İstanbul / Ataşehir
3+1 temizlik
Samsun / Atakum
3 saat ütü. birkaç cam temizliği
Ankara / Gölbaşı

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ev Temizliği

İstanbul Ev Temizliği Firmaları

Gün içerisinde evinizin temizlik işleri ile uğraşacak kadar zamanınız yoksa, evinizin detaylı şekilde temizlenmesi için çeşitli firmalardan destek almanız gerekiyor. İstanbul ev temizliği firmaları da bu konuda size yardım ediyor. Ev temizliği firmaları sizin yerinize evinizin tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirerek, size konforlu bir yaşam sunuyor. 

Özellikle çalışan aileler için ev temizliği en büyük sorunlardan bir tanesidir. Hafta içinde yoğun geçen günlerin ardından, hafta sonu boyunca temizliğe vakit ayırmanız halinde yeni haftaya çok daha yorgun başlayacaksınız. Buna bağlı olarak da zamanla yorgunluğunuz ve stres seviyeniz de artış gösterecektir. Ancak İstanbul temizlik servisi sayesinde hafta sonunuzu tamamen kendinize ayırabilir ve evinizin firma personelleri tarafından detaylı şekilde temizlenmesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ev Temizliğinin Önemi 

Eviniz, gün içerisinde en çok vakit geçirdiğiniz mekanların başında geliyor. Bu nedenle ev temizliğine dikkat edilmesi de oldukça önemlidir. Özellikle günümüzde artan sağlık sorunları ile birlikte, ev temizliğinin de düzenli olarak yapılmaması ortamda üreyecek çeşitli mikroorganizmalar sayesinde ciddi bir sorun haline geliyor. Evinizi en az haftada bir kez detaylı şekilde temizleyerek siz de istediğiniz temizlik seviyesine ulaşabilirsiniz.

Evinizde temizlik yapacak kadar zamanınız yoksa, ev temizliği için çeşitli firmalardan hizmet almanız gerekiyor. Temizlik firmaları evinizde ihtiyacınız olan tüm temizlik işlemlerini birkaç saat içerisinde gerçekleştirerek, temizlenen evinizi size teslim etmektedir. Firmalar tarafından kullanılan tüm malzemeler güvenlik ve sağlık sertifikalarına sahip patentli temizleyicilerdir. Bu sayede ev ortamında kullanılması uzun vadede sağlığınızı olumsuz yönde tehdit etmezken, mobilyalarınızda da yanlış temizlik ürünü kullanımına bağlı olarak çeşitli renk solmaları ve benzer deformeler görünmüyor.

Ev Temizlik Firmaları ile Anlaşırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev temizliği hizmeti alacağınız firma ile anlaşmadan önce, firma hakkında bilmeniz gereken birkaç detay bulunuyor. Öncelikle, ev ve ofis temizliği sektörünün gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaştığını bilmenizde fayda var. Bu nedenle temizlik firmaları da henüz tam olarak devlet kontrolünde çalışmıyor. Alacağınız hizmetlerin kalitesinin tek garantisi ise hizmeti aldığınız firmalardır. Bu nedenle temizlik hizmeti almadan önce firma yetkilileri ile iletişime geçerek firmanın verdiği hizmet detaylarını öğrenmeniz çok daha doğru olacaktır. Peki, hiç tanımadığınız ve daha önce hizmet almadığınız bir firmadan ev temizliği hizmeti alırken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

  • Öncelikle, firmanın kurumsal anlamda hizmet verdiğinden emin olmanız gerekiyor. İstanbul temizlikçi sektöründe hizmet veren yüzlerce farklı firma bulunuyor. Ancak bu firmaların büyük bir bölümü ya basit düzeyde şirketlerden ya da bireysel temizlikçilerden oluşuyor. Çok daha kapsamlı temizlik hizmeti almak ya da evinizde yapılan tüm işlemlerin profesyonel temizlik personelleri tarafından gerçekleştirilmesini istiyorsanız, kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekiyor.
  • ‘’Temizlik firmasının kurumsal bir şirket olduğunu nereden anlarım?’’ diyorsanız, dikkat etmeniz gereken birkaç farklı nokta bulunuyor. Öncelikle ev temizliği hizmeti alacağınız firmanın kendine ait bir web sitesine sahip olması gerekiyor. Web sitesi, kurumsal firmaların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu nedenle günümüzde tüm kurumsal firmalar daha çok müşteriye ulaşmak ve kendini internet ortamında tanıtmak için web sitelerini oluşturuyor. Web sitesi olmayan firmalar ise genellikle küçük ölçekli ve daha basit hizmet veren firmalardır. Firmanın web sitesine giriş yaparak, sahip olduğu sertifikalardan, şirketin oda kaydına kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise firma personellerinin sizinle olan iletişimidir. Kurumsal firmalar genellikle müşteri potansiyelini arttırmak ve daha kaliteli hizmet vermek için bünyesinde çalışan tüm personellere, müşteri ile ilişkilerinde daha başarılı olmaları için çeşitli hizmetler vermektedir. Bu nedenle ev temizliği hizmetinize fiyat tekliflerini ya da sadece firmaların verdikleri hizmetleri öğrenmek için firma ile yapacağınız görüşmelerde firma yetkilisinin size karşı olan tavrı, firmanın hizmet kalitesini gösteren en büyük detaylardan bir tanesidir.

İstanbul Ev Temizliği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ev temizliği hizmetleri için fiyatlar belirlenirken, firmanın ne kadar iş gücü harcayacağı ve temizlik sırasında kullanılması gereken temizlik malzemeleri dikkate alınmaktadır. Ev temizlik hizmetlerinde genellikle 1 ya da 2 personelin çalışması yeterlidir. Ancak eviniz daha büyükse tüm temizlik işlerinin aynı gün içerisinde tamamlanması için gereken personel sayısı da artış gösterebiliyor. Böyle durumlarda, firmalar temizlik işlerinden ek ücret talep etmektedir. 

Temizlik sektöründe genellikle sabit fiyatlar uygulanmaz. Bu nedenle İstanbul ev temizliği firmaları ile bireysel olarak iletişime geçmeniz ve firmaların her birinden fiyat talep etmeniz gerekiyor. Firmalarla fiyat görüşmesi yaparken, istediğiniz ev temizlik hizmetinin tüm detaylarını belirterek daha net fiyatlar alabilirsiniz. Genel olarak ev temizlik işlemlerinde koltuk ve yatak gibi mobilyaların temizliği ya da banyo ve mutfak tezgahlarının detaylı temizlenmesi ek ücretler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle fiyat görüşmesi sırasında alacağınız hizmetlerini detaylı şekilde belirtmeniz gerekiyor.

Kurumsal firmalardan alacağınız hizmetler genelde diğer firmalara kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Ancak kurumsal firmalar hem sizinle iletişim konusunda hem de temizlik sırasında diğer firmalardan çok daha yüksek kalite garantisi sunuyor. Bireysel temizlik işçileri, genellikle sıradan temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Bu nedenle özellikle mobilya temizliğinde çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 

Bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla ev temizliği hizmeti almak istiyorsanız, piyasada hizmet veren farklı temizlik firmaları ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. İstanbul temizlik servisi firmaları, yapılacak iş aynı olmasına rağmen farklı fiyatlar önerebiliyor. Bu nedenle siz de uygun fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, farklı kurumsal firmalardan teklif alabilirsiniz.

İstanbul Ev Temizlik İlanları

Alacağınız ev temizlik hizmeti için firmalar ile tek tek iletişime geçmek istemiyorsanız, Xxx.com sayesinde ev temizlik hizmeti veren tüm firmaları bir arada görüntüleyebilirsiniz. Sisteme kayıtlı yüzlerce farklı temizlik firmasından aynı anda fiyat teklifleri almak için tek yapmanız gereken, almak istediğiniz temizlik hizmetine uygun ilan oluşturmak.

Ustala.com’da yer alan temizlik ilanları kategorisinde, kendi istediğiniz temizlik hizmeti için ilan oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız ilanda istediğiniz ev temizlik hizmetinin tüm kapsamlarına yer vermeniz, daha net fiyatlar almanıza yardımcı olacaktır. İlanınızı oluşturduktan sonra, gelen teklifler arasından kendinize en uygun olanı tercih ederek temizlik hizmetlerine hemen başlayabilirsiniz. 

İlanınıza gelen çeşitli firma tekliflerini değerlendirirken sadece gelen fiyatlar üzerinden değil aynı zamanda firmanın profilini inceleyerek de karar verme seçeneğiniz bulunuyor. Firmaların profilinde, geçmişte çalıştığı işlerden gelen referansları görüntüleyerek firmanın önceki müşterileri ile olan ilişkilerini gözden geçirebilirsiniz. 

Temizlik İlanları ile Müşterilerinize Ulaşın

Ustala.com sadece kendisine hizmet arayan kişileri için değil, aynı zamanda firmalar için de çeşitli avantajlar sunuyor. Temizlik hizmetleri gibi rekabetin yoğun olduğu sektörlerde, müşterilere ulaşmak kimi zaman yorucu olabiliyor. 

Sistemde yer alan ilanlar üzerinden müşterilerin sizinle iletişime geçmesini beklemeye gerek kalmadan siz müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Bu sayede müşteri potansiyelinizi kısa sürede artırabilir, firmanızın tanınırlığını arttırabilirsiniz. Aldığınız işlere gelen müşteri yorumları bu konuda oldukça büyük öneme sahip. Geçmişte tamamladığınız siparişlerinize gelen müşteri yorumları direkt olarak firmanızın profilinde görülecektir. Bu nedenle aldığınız işlerde müşterilerden olumlu yorum almanız, gelecek işlerinizde yeni müşteriler ile anlaşma şansınızı da arttırmaktadır.