Bu alanda 85 hizmet veren var. Talep oluştur, teklifler hemen gelsin

Son gelen Ev Temizliği talepleri

1+1 evimin temizlenmesini istiyorum, ve bir makine ütü gerekli
Kırşehir / Merkez
3+1 İNŞAAT PİSLİĞİ OLMAYAN BİR BOŞ EV TEMİZLİĞİ İSTİYORUM. EV SAHİBİ ÇIKACAK YENİ EV SAHİBİ OTURMAYA BAŞLAYACAK. MUTFAK VE BANYODA ÖZELLİKLE DETAYLI TEMİZLİK İSTİYORUM ANCAK DAHA ÖNCE DE BELİRTTİĞİM GİBİ EVDE İNŞAAT PİSLİĞİ YOK.
Ankara / Çankaya
2+1 oda 90 metre 30 yaşında bir ev için 5 sene idare edecek şekilde parke, tuvelet ve banyo içi yenileme, 2 adet küçük balkonun Pimapen ile kapatılması ve bir kaç mobilya işi
Adana / Çukurova

İzmir Ev Temizliği Ustaları

Tugba Bayraktar
Funda gencayoglu
ilay B
Merhaba Yaşamsal Alanlarınız da sağlıkla huzur keyifle yaşamınız için profosyonel titizliği güvenilirliği saygı ve saygınlıkla ile temizlemekteyim.Çevre Konut Temizliği Hijyen Sanitasyon Sertifika Eğitimleri aldım.
Yeşim Yabanova
İpek ortaç
2010 yılından beri profosyonel şekilde ev temizligi hizmeti vermekteyim işimi titizlikle dpi köse hijyen kurallaeına uygun detaylı temizlik yapmaktayım kalite asla desadüf deyildir imkansız kir leke diye bişey yokdur benim için sadece biraz zamanımı alır
Didem ok
organizasyon ve temizlik alanlarında hizmet veriyorum
Hüsniye azar
arife dura
Kemal Akça

İzmir Ev Temizliği

Özellikle çalışan aileler için ev temizliği ve diğer ev işleri ile uğraşmak, en büyük sorunlardan bir tanesi. Hafta için yoğun geçen günlerin ardından hafta sonu dinlenmek yerine ev temizliği ve çeşitli ev işleri ile uğraşmak, yeni iş haftasına daha yorgun başlamanıza neden olacaktır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için ulaşım ve stres gibi sorunlar da düşünülünce, ev temizliğini çeşitli temizlik firmalarına yaptırmak en mantıklı seçenek olacaktır.

İzmir ev temizliği firmaları da temizliğe zamanı olmayan ya da temizlik işlerini çeşitli firmalara yaptırmak isteyen kişilere hizmet veriyor. Siz de ev temizliği için güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalar arıyorsanız, internet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda ihtiyacınız olan firmalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Ev Temizliği İçin Doğru Firmalara Ulaşmak

Ev temizliği hizmeti almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz farklı birçok firma ve kişi bulunuyor. Bütçenize uygun olarak dilerseniz profesyonel temizlik firmalarından hizmet alabileceğiniz gibi daha uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız İzmir temizlikçi ilanları üzerinden ihtiyacınız olan hizmete erişebilirsiniz.

Temizlik hizmeti veren birçok firmanın kendi arasında fiyat ve kalite farkı bulunuyor. Bu sayede siz de almak istediğiniz hizmetin içeriğini belirleyerek buna uygun firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Küçük bir eviniz varsa ya da yapılacak işlemler fazla iş gücü gerektirmeyecek küçük işlemler ise İzmir temizlikçi hizmeti veren kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Temizlikçiler genellikle firmalara bağlı değil bireysel olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle ev temizliği için harcayacağınız maliyet, diğer firmalara kıyasla daha düşüktür. Ancak bireysel olarak ev temizlik hizmeti veren kişiler ile çalışmanız durumlarında, temizlikte kullanılacak ürünler genellikle sizin tarafınızdan temin edilmektedir. Bu nedenle alacağınız fiyat tekliflerinde sadece temizlik hizmetinin masrafını değil, tüm masrafları gözden geçirmeniz gerekiyor.

Temizlik Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev ya da ofis temizliği için çeşitli firmalar ya da kişiler ile anlaşırken dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunuyor. Öncelikle yaptırmak istediğiniz temizlik işine göre farklı firmalardan fiyat almanız, çok daha uygun fiyatlara aynı işi yaptırmanıza imkan sağlayacaktır.

İnternet üzerinden İzmir detaylı temizlik üzerine hizmet veren farklı onlarca firmaya ulaşabilirsiniz. Bu firmalar ile tek tek iletişime geçerek temizlenmesini istediğiniz evin oda sayısını ve temizliğin detaylarını bildirerek detaylı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Birkaç farklı firmadan aynı iş için fiyat teklifleri alarak, kendinize en uygun fiyatları seçebilirsiniz. Sektörde sabit bir fiyat olmadığı için farklı firmalar size farklı fiyatlar verecektir.

Temizlik hizmeti almak istediğiniz kişilere ulaşabileceğiniz bir diğer seçenek ise İzmir ev temizlik ilanları üzerinden hizmet almaktır. Günümüzde sadece firmalar değil, aynı zamanda bireysel temizlikçiler de internet üzerinden ilan açarak müşteri potansiyelini artırmayı hedefliyor. Ancak temizlik hizmeti veren siteler üzerinden firmalara ulaşmaya çalışmak yerine, firmaların size ulaşmasını da tercih edebilirsiniz.

Ustala.com’da kendinize hizmet almak istediğiniz sektörde bir ilan açarak, burada hizmet veren firma ve ustaların ilanınızı görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Birkaç saat içerisinde, normalde sizin arayıp belirttiğiniz iş için fiyat talebinde bulunduğunuz firmalar sizin ilanınız üzerinden tekliflerini sunacaktır. Böylece sektörde hizmet veren farklı firmaların aynı iş üzerine fiyat tekliflerini görebilir ve buna göre en uygun fiyatlar ile çalışabilirsiniz.

Açacağınız temizlik ilanında, temizlenmesini istediğiniz evin detaylı bilgilerini vermeniz, alacağınız fiyatlandırmanın daha net olmasını sağlayacaktır. Evin oda sayısı, temizliğin kapsamı gibi bilgilere açtığınız ilanda yer vermelisiniz.  

Ev Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev temizliğinde göz önünde almanız gereken birkaç farklı nokta bulunuyor. Böylece siz de daha kaliteli hizmet alabilir, eviniz temizlenirken gözünüzün arkada kalmamasını sağlayabilirsiniz. Peki, ev temizlik hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken detaylar nelerdir?

  • Güvenilirlik

Tüm hizmet sektöründe olduğu gibi temizlik sektöründe de güvenilirlik en ön planda yer alıyor. Özellikle temizlik hizmetini eviniz için alacağınızı düşünürsek, güvenilirliğin önemi daha da artıyor. Temizlik hizmeti aldığınız kişi ya da firmanın, tüm mobilyalarınıza ve kişisel eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz özeni göstermesi gerekiyor. Bu nedenle temizlik hizmeti aldığınız firmayı dikkatli seçmeniz gerekiyor.

Bu konuda hassas olmanız gereken nokta, temizlik hizmetini alacağınız firmanın bir web sitesine sahip olmasıdır. Henüz devlet tarafından yeterince denetlenmeyen bir sektör olan temizlik sektöründe, firmaların daha önceki işlerini, çalışma prensiplerini ve işletme kaydını gösteren bir web sitesi her zaman daha güvenilir bir seçenek olacaktır. Web sitesi olan temizlik firmaları genellikle kurumsal hizmet vermektedir ve hizmet kalitesi diğer firmalardan daha yüksektir. Böylece alacağınız hizmetler için aklınızda bir soru işareti kalmaz.

  • Profesyonel Hizmet Veren Firmaları Seçin

Özellikle İzmir gibi büyük şehirlerde temizlik sektöründe hizmet veren farklı birçok bulunuyor. İzmir ev temizliği firmaları arasından profesyonel hizmet veren firmaları seçmeniz, aldığınız temizlik hizmetinin daha kusursuz işlemesini sağlayacaktır. Profesyonel temizlik firmaları ile çalışmanız halinde personelin işine verdiği önemden, temizlik sırasında kullanılan temizlik malzemelerine kadar birçok detay sizi memnun edecek şekilde ilerleyecektir. Profesyonel firmalar, farklı zemin çeşitlerine göre özel temizlik ürünleri kullanarak evinize tam olarak ihtiyacınız olan özeni göstermektedir.

  • Doğru Temizlik Malzemeleri

Hepimiz evimizde çamaşır suyu ve çeşitli ahşap temizleyicileri kullansak da bilinçsiz temizlik malzemesi kullanımı evinizde mobilyalara ve parkelere zarar verebiliyor. Bu nedenle temizlik sırasında zeminin ya da mobilyaların üretim malzemesine uygun temizlik malzemelerinin tercih edilmesi büyük önem taşıyor. Profesyonel firmalar, birkaç farklı temizlik malzemesini birlikte kullanarak evinizin tam ihtiyacı olan temizlik hizmetini sunar. Kullanılan temizlik ürünlerinin sertifikalı ve patentli olması, yüzeyin ilerleyen dönemlerde zarar görmemesi için oldukça önemlidir.

  • Firma Referanslarını Kontrol Edin

Hizmet alacağınız temizlik firmasının kendi web sitesi olmasına rağmen, alacağınız hizmet kalitesini öğrenmek için firmanın önceki referanslarını gözden geçirebilirsiniz. Xxx.com’da temizlik hizmeti için açacağınız ilana gelen tüm firma tekliflerinde, firmaların kendi profillerini de inceleyebilirsiniz. Bu sayede firmanın daha önceki işlerinden aldıkları olumlu ve olumsuz tüm referansları bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayede daha önce hiç temizlik hizmeti almadığınız, tamamen yeni karşılaştığınız bir firma hakkında eski müşterilerinin yorumlarını inceleyebilir ve firmanın verdiği hizmet kalitesi hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Temizlik işlemlerine size en uygun fiyat avantajlarını sunmak yerine, size en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlara sunan firmalar ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Çok daha uygun fiyatlara alıp, fiyat avantajı sağladığınız temizlik hizmetlerinde, temizliğin istediğiniz gibi yapılamaması ya da temizlik sırasında kullanılan malzemelerin, mobilyalarınıza zarar vermesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle fiyat analizi yaparken önceliğinizin her zaman hizmet kalitesi olması gerekiyor.

Temizlik İlanları ile Kaliteli Hizmete Ulaşın

Özellikle İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde temizlik sektöründe hizmet veren farklı birçok firma bulunuyor. Bu nedenle alacağınız temizlik hizmetleri için farklı birçok firma arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak tüm firmalarla tek tek iletişime geçerek, hepsinden fiyat alma süreci kimi zaman yorucu olabiliyor.

Ustala.com’da siz de İzmir ev temizlik ilanları sayesinde çalışacağınız firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Temizlik kategorisinde açacağınız ilan sayesinde, sektörde hizmet veren firmalardan fiyat teklifi alabilir ve size en uygun hizmeti sunan firmalara birkaç saat içerisinde erişebilirsiniz.