Ev Temizliği

Adana Ev Temizliği

Adana Ev Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 160 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Adana Ev Temizliği Firmaları

Ayşe kalaycı

Korkmaz Temizlik

bayram deniz

Son gelen Adana Ev Temizliği talepleri

Salonun camı temizlenmeli,evin perdeleri yıkanmalı,mutfak banyoyu güzel ovmalı
Kocaeli / Gebze
3+1 ev için camlar yerler ve dolaplar silinecektir. Banyo, tuvalet dahil
Bursa / İnegöl
Yalnızca cam,pencere temizliği
İzmir / Balçova

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ev Temizliği

Adana Ev Temizliği

Gününüzün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz evinizin hem konfor hem de sağlık açısından sürekli temiz olması gerekiyor. Ancak yoğun iş hayatı nedeniyle evinizi temizlemeye zamanınız yoksa, temizlik hizmetleri için bir firma ile anlaşmanız gerekiyor. Özellikle büyük şehirlerde, ev temizliği sektöründe hizmet veren firmaların çokluğunu da düşünecek olursak, kendinize hem uygun fiyatları hem de yüksek kaliteyi sunan firmaları tercih etmeniz oldukça zorlaşıyor. Adana ev temizliği firmaları da bu konuda içinizi rahatlatmak için hizmet veriyor.

Alacağınız ev temizliği hizmetleri için tercih edebileceğiniz firma sayısının yüzlerce olması, hangi firmanın ne kadar kaliteli hizmet vereceği konusunda akıllarda soru işareti bırakıyor. Evinizde yapılacak temizliğin istediğiniz kadar detaylı olmasının yanı sıra temizlik hizmetlerinin kalitesi, mobilyalarınıza ve değerli eşyalarınıza verilen önem konusunda da kendini gösteriyor. Daha uygun fiyatlara alacağınız temizlik hizmetleri başlangıçta size karlı görünse de evin detaylı temizlenmemesi gibi durumlarda firma tarafından temizlenmiş evinizi tekrardan temizlemeniz gerekebiliyor. Hal böyle olunca da temizlik için verilen ücret gereksiz bir masraf gibi kalıyor.

Kurumsal olmayan ya da daha özensiz hizmet veren firmalardan ev temizliği hizmeti almanın bir diğer dezavantajı ise mobilyalarınızda oluşabilecek çeşitli deformelerdir. Temizlik sırasında koltuk ve çeşitli mobilyalarınızın temizliğinde kumaşa uygun olmayan temizlik malzemelerinin kullanılması, mobilyalarınızın renginde bozulmalara ya da lekelerin tam çıkarılamamasına neden olabiliyor. Bu nedenle temizlik işlemlerinde her zaman yüksek kalite garantisi sunan, kurumsal firmalarla çalışmanız gerekiyor.

Temizlik Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev temizliği, genellikle haftada bir yapılmaktadır. Her gün yapılmayan bu temizliğin, bu nedenle daha detaylı gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kurumsal olmayan ya da şirket kaydı bulunmayan temizlikçiler ile yapacağınız temizlik işlemlerinde, temizliğin beklediğiniz kadar detaylı olmaması gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz de yüksektir. Bu nedenle ev temizliği firmaları ile anlaşırken öncelikle firmanın bir oda kaydının olmasına ve kurumsal hizmet vermesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Kurumsal düzeyde hizmet veren ev temizlik firmalarında çalışan tüm personeller, gerekli eğitimi almaktadır. Bu sayede alacağınız temizlik hizmetinden beklediğiniz performansı alabilirsiniz. Kurumsal firmalarla çalışmanın bir diğer avantajı ise evinize gelen personellerin hepsinin firmada kaydının bulunmasıdır. Günümüzde görülen hırsızlık vakalarının büyük bir bölümünün ev temizlik sektörünü kapsaması, bu açıdan kurumsal firmaların önemini artırıyor.

Kurumsal firmaların size sunacağı bir diğer avantaj ise kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesidir. Anlaştığınız Adana temizlikçi firması çok daha uygun fiyatlara hizmet veren ve kurumsal olmayan bir firma ise genellikle standart temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Ancak standart temizlik malzemeleri detaylı ev temizliklerinde beklediğiniz performansı sağlayamaz. Evinizin yer döşemelerine ve mobilyalarınızın kumaşına özel temizlik malzemeleri kullanılması her zaman daha doğru olacaktır. Uygun fiyat avantajları ile tercih ettiğiniz firmalar ile bu tarz sorunlar yaşamamak için her zaman için önceliğinizin kalite olması gerekiyor.

Temizlik Hizmetleri İçin Kurumsal Firmalar

Adana temizlikçi firmalar arasından kurumsal firmaları tercih etmeniz, alacağınız temizlik hizmetinin kalitesini belirleyen en temel noktalardan bir tanesidir. Kurumsal firmalar, eğitimli personel kadrosu ile temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte firmaların kullandığı tüm temizlik malzemeleri de lisanslı ve patentlidir. Evinizin farklı odalarında, farklı kumaş ya da malzemeden üretilmiş mobilyaların temizlenmesinde direkt olarak zeminin ihtiyacı olan temizlik malzemeleri tercih edilmektedir. Böylece temizlik işlemleri daha kalıcı ve detaylı şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Temizlik hizmeti alacağınız firmaların kurumsal düzeyde hizmet vermesi, firmanın daha önceki referanslarını da gözden geçirmeniz için büyük avantajlar sunuyor. Temizlik hizmeti alacağınız firmada dikkat etmeniz gereken ilk nokta, firmanın kendine ait bir web sitesi olmasıdır. Hizmet alacağınız firmanın web sitesi yoksa, büyük ihtimalle kurumsal bir firma değildir. Web sitesinde firmanın verdiği tüm hizmetleri ve hizmetlerin fiyatlarını görebilirsiniz. Böylece firmalar size o an istedikleri fiyatları değil, standart çalışma ücretlerini belirtirler.

Temizlik firmalarının web sitelerinde, firmanın verdiği tüm hizmetleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Genellikle önceki temizlik hizmetlerinden gelen müşteri yorumlarını da burada referans olarak alabilirsiniz. 

Kurumsal firmaların kendi web sitelerinin olmasının bir diğer avantajı ise firmanın tüm iletişim ve adres bilgilerine ulaşma imkanlarıdır. Bu sayede siz de temizlik hizmeti alacağınız firmanın oda kaydına ve sahip olduğu sertifikalara erişebilir, firmanın size sunacağı hizmetin kalitesi hakkında genel bir bilgi edinebilirsiniz.

Temizlik Hizmeti Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Alacağınız ev temizliği hizmetinin fiyatlandırmasında farklı birçok kritere dikkat edilmektedir. Öncelikle ev temizliğini gerçekleştirecek kişinin, temizlikçi mi yoksa kurumsal bir firma olduğunu gözden geçirmeniz gerekiyor. Ev temizlikçileri genellikle evin sadece boyutuna göre fiyat vermektedir ve evin sadece temel temizlik işlerini yapmaktadır. Ancak yatak odası temizliği, çamaşırlar ve bulaşıklar ek hizmetlere girmektedir.

Kurumsal firmaların fiyatlandırmasında ise çok daha detaylı prosedürler görülmektedir. Sadece ev temizliği değil aynı zamanda apartman ve ofis temizliği hizmeti de veren bu firmalar bu nedenle öncelikle temizlik işinde gerekecek iş gücünü ve buna bağlı olarak kaç personel çalışması gerektiğini hesaplar. 

Ev temizlik fiyatlarında dikkat edilen ilk kriter, temizliği yapılacak evin kaç odalı olduğudur. Küçük bir eviniz varsa, evinizin temizliği normalden daha kısa süreceği için fiyatlar da azalmaktadır. Ancak eviniz normalden daha büyükse, temizlik fiyatlarında da artış görülmektedir. Ev temizlik fiyatları hesaplanırken dikkat edilen bir diğer kriter ise verilecek hizmetin detaylarıdır. Ev temizliğinde sadece odaların zemininin temizlenmesi ve genel toz alma işlemleri yapılacaksa, daha uygun fiyatlara temizlik işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yapılacak temizlik evin tüm mobilya ve odalarını kapsayan, mutfak tezgahlarından banyoya kadar evin her köşesinin temizlenmesini gerektiren bir hizmet ise fiyatlarda artış görülmektedir. Bunun gibi temizlik işlerinde, işin 1 günde tamamlanması için çalışması gereken işçi sayısı genellikle birden fazladır. İş gücü artacağı için fiyatlar da artmaktadır. 

Temizlik Hizmetleri İçin Fiyatları Karşılaştırın

Alacağınız ev temizliği hizmeti için direkt olarak ilk karşılaştığınız firma ile anlaşmak yerine farklı firmaların fiyat tekliflerini gözden geçirmeniz daha doğru olacaktır. İnternet üzerinde yapacağınız birkaç saatlik arama ile Adana ve diğer büyük şehirlerde hizmet veren yüzlerce farklı firmaya ulaşabilirsiniz. Firmalar ile direkt olarak telefonla iletişime geçerek, almak istediğiniz temizlik hizmetinin detaylarını belirtebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Evinizin temizlik işlemleri için firmalar ile tek tek iletişime geçmek zorunda kalmak istemiyorsanız, firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ustala.com sayesinde siz de alacağınız temizlik hizmetleri için sektörde hizmet veren tüm firmaları bir arada görüntüleyebilir ve çalışmak istediğiniz firma ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. 

Adana ev temizliği ilanları sayesinde sadece almak istediğiniz temizlik hizmetine özel bir ilan oluşturarak, firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Açacağınız temizlik ilanında, almak istediğiniz hizmetin detaylarını belirterek daha net fiyatlar alabilirsiniz. İlanınıza firmalar tarafından gelen teklifleri karşılaştırarak kendi bütçenize uygun ev temizlik hizmetini birkaç dakika içerisinde alabilirsiniz. 

Ev temizliği için size teklif veren firmaların profilini ziyaret ederek, firmanın önceki işlerinden gelen referansları da inceleyebilirsiniz. Bu sayede temizlik hizmeti alacağınız firmanın daha önceki müşterilerinden gelen olumlu ve olumsuz tüm yorumları bir arada görüntüleyebilir, firmanın hizmet kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Müşteri Potansiyelinizi Arttırın

Ustala.com sadece temizlik hizmeti almak isteyen kişilere değil aynı zamanda temizlik firmalarına da çeşitli avantajlar sunuyor. Temizlik firmanızın müşteri potansiyelini arttırmak için, Adana’da temizlik işine ihtiyaç duyan tüm müşterilerin açtığı ilanları tek bir platform üzerinden görüntüleyebilir ve bu sayede müşterilerin size ulaşmasını beklemeden siz müşterilerinize ulaşabilirsiniz. 

Aldığınız sipariş sayısını arttırmak için tek yapmanız gereken ise aldığınız işlerden olumlu yorumlar alarak firma profilinizin güçlenmesini sağlamak. Profilinizde olumlu yorumlar arttıkça, kişilerin de sizi tercih etme oranı artış gösterecektir.