Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 185 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Antalya Ev Temizliği Firmaları

Sultan Dalmaz

filiz kayhan

ömer yavuz mercan

Şerife Mavi

Aslı Karakurt

Figen GÜNAL

Adalya Temizlik Hizmetleri

can karalı

Eren Korkut

Süheyla Alanya

Son gelen Antalya Ev Temizliği talepleri

Ayrinti temizlik
İstanbul / Ümraniye
İki katlı ev Ulukentte( 9 Eylül mahallesi) haftada iki gün ev temizliği ve Ütü gerekiyor. Bir oda bir banyo salon ve mutfak temizlenecek( süpürmek, Yer silmek, toz almak, camlar silmek, çöpler atmak lazım olacak) arada çalışma odası eklenecek( haftada 1). + ütü
İzmir / Menemen
Yakın anlaşılabilir adresler olmasını istiyorum teşekkürler.
İstanbul / Üsküdar

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

120.5k

Kullanıcı

93.1k

İş talebi

79.8k

Mesajlaşma

91.3k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Özellikle çalışan çiftlerin ve bekârların izin günlerinde evde kalıp ev temizliğiyle uğraşmaları gerçekten yorucu bir durum. Ya da bir eve yeni taşınmak üzereyseniz taşınma telaşı içinde bir de evi temizlemeye vakit harcamak istemeyebilirsiniz. Peki, Antalya’da temizlik gibi temel bir ihtiyacı nasıl çözeceksiniz? Tabii ki bu konuda profesyonel hizmet veren, evinizi temizleyecek başka bir insan bularak. Fakat bu da sıkıntılı bir durum olabilir. Özellikle güvenilir insanı bulmak başlı başına bir problemdir. Bir diğer sıkıntı da evinizi temizlemeye gelen kişinin temizliği istediğiniz şekilde yapıp yapamayacağı. Evinizi temizleyecek doğru kişiyi bulmak için kurumsal firmalarla çalışmayı tercih edebilirsiniz. Kurumsal bir firmayla çalışmak daha güvenilir bir tercih olacaktır. Çünkü yaşanabilecek herhangi bir aksilikte kendinize muhatap alacak birilerini bulabilirsiniz. Kurumsal bir firmanın size göndereceği temizlik personeli sizden ek bir ücret talep edemez. Sabit bir fiyatla evinizi temizleme işini çözüme kavuşturmak istiyorsanız ister kurumsal, ister bireysel çalışan fiyatı sabitlemek için temizleyeceği yerleri düzgünce anlatın ve fiyatı netleştirin. Antalya’da profesyonel temizlik işini bireysel veya kurumsal olarak yapanlardan biriyle çalışarak evinizin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken Ustala.com’a üye olarak ayrıntılı ilan vermek. Antalya’da evinize en uygun Antalya ev temizliği ile ilgilenen kişi veya kurumlar en kısa sürede size fiyat teklifi gönderecektir. 

Antalya Evlere Temizlik

Antalya gibi hayat temposunun yoğun olduğu büyük şehirlerde evlere temizlik ihtiyacı artmaktadır. Yoğun iş temposu içinde evinizi temizlemeye vakit ayırmak istemeyebilirsiniz. Evinizi temizlemesi için güvenilir bir insan arıyorsanız Antalya’da bulunan evlere temizlik için eleman temin eden kurumsal firmalar veya bu işi bireysel olarak yapan temizlikçiler mevcut.  Firmaları araştırmak, bulduktan sonra da telefonla anlaşmak gibi işlerle uğraşmak istemiyorsanız Ustala.com’dan temizlik işinize en uygun kişi veya kurumu bulabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmeti ayrıntılarıyla belirten bir ilan verin.  Temizlik işleri için eleman temin eden firmalar veya ev temizliği yapan güvenilir kişier ilanınıza teklif göndersin. Sizde ilanınıza gelen teklifler arasından istediğiniz firmayla anlaşın. Böylece hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde eviniz tertemiz olsun.

Evine Temizlik Hizmeti Alacaklara Tavsiyeler

  • Öncelikle görüşmekte olduğunuz firmanın verdiği hizmetleri mutlaka sorun. Bazı firmalar derin leke çıkarma, küf temizliği, büyük balkon temizliği, dış cam temizliği gibi hizmetleri vermemektedir. Eğer bu hizmetlerden birine ihtiyacınız varsa bunu görüştüğünüz firmaya iletin. Firmalar veya temizlikçiler bu gibi hizmetler için ekstra ücret talep etmektedir. 
  • Evinizin büyüklüğüne göre fiyatın değiştiğini unutmayın. Sonrasında bir sürpriz yaşamamak adına evinizin metrekaresini, oda sayısını ve tam olarak neleri istediğinizi firma yetkililerine doğru söylediğinize emin olun.
  • Eğer temizlik esnasında evde olmayacaksınız değerli eşyalarınızı görünür noktalarda bırakmayın. Eşyalarınız gelen personel tarafından alınmaz fakat olur da kaybolursa aklınıza gelen ilk kişi olur. Bu tarz istenmeyen durumlara yol açmamak adına değerli eşyalarınızı görünür yerlerde bırakmamaya özen gösterin.
  • Temizlik işlemi yapılırken gelen temizlik personeline nereleri temizlemesi gerektiğini iyice anlatın.
  • Temizlik hizmetinden memnun kaldıysanız firmaya memnuniyetinizi belirten mesajlar ya da yorumlar gönderebilirsiniz.
  • Eğer genel bir temizlik yaptırmayacaksanız temizlenmesini istediğiniz odanın ortalama büyüklüğünü firma yetkililerine bildirmeyi unutmayın.
  • Mutfakta buzdolabı ve dolap içleri genel temizliğin dışında kalmaktadır. Aynı şekilde çamaşır yıkatmak, ütülemek gibi işlemler de. Evinize gelen kişi veya kişilere ütü yaptıracaksanız ekstradan bu hizmetler için fiyat almayı unutmayın. 

Antalya Evlere Temizlik Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Eğer temizlik esnasında evde olma imkânınız varsa evi temizleyen kişi veya kişileri doğru yönlendirmek için evde kalın
  • Almak istediğiniz hizmetleri firma yetkilileriyle detaylı bir şekilde görüşün. Fiyatın net olması için bu çok önemlidir.

Temizlik Firmalarının Verdikleri Diğer Hizmetler

Antalya profesyonel temizlik hizmeti veren firmalar sadece evlere temizlik elemanı temin eden firmalar olmuyor. Ofis temizliği, merdiven temizliği, teras temizliği gibi hizmetleri de alabilirsiniz. Özellikle merdiven temizliği gibi periyodik hizmetler alacaksanız bir firmayla düzenli olarak çalışmanızda fayda var. Firmalar periyodik hizmet alan insanlara sürekli aynı temizlik elemanıyla çalışma imkânı sunuyor. Sürekli aynı personelle çalışmak size fayda sağlayacaktır. Çünkü hem aranızda bir güven ilişkisi olacaktır hem de personel nereleri nasıl temizleyeceğini zamanla daha iyi kavrayacak ve performansı da artmış olacaktır. Personel temizleyeceği alanlara da aşina olacağı için ortaya daha kaliteli bir iş çıkarabilir. Ayrıca firmaların düzenli olarak çalışmak isteyen müşterilerine indirimli kampanyalar yapmaktadır. Hem bu sayede her seferinde bir firma araştırıp bulmak ve yeni gelecek personele işini nasıl yapması gerektiğini anlatmak zorunda kalmayacaksınız.

Antalya Ev Temizliği Fiyatları

Antalya ev temizliği fiyatları, her yerde olduğu gibi evin boyutuna ve yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Fiyatı belirleyen belli başlı noktalar vardır. Almak istediğiniz hizmete göre fiyat değişebilir. Öncelikle fiyatı netleştirmek adına bölgesel mi yoksa bütün evinizi mi temizletmek istediğinizi belirleyin. Ardından evinizin oda sayısına göre size bir fiyat verilecektir. Evinizin temizleneceği temizlik malzemelerini siz mi alacaksınız yoksa firma çalışanı yanında getirsin mi? Eğer temizlik malzemelerini firma temin edecekse evinize zarar vermeyecek malzemeleri seçtiklerinden emin olun. Bu tarz aksiliklerin önüne geçmek için malzemelerin bilindik markalardan oluştuğuna emin olun. Antalya ev temizliği fiyatları kaba hatlarıyla şu şekildedir 1+1 evlerde 200 TL’den başlayan fiyatlar söz konusudur. 2+1 evlerde 300 TL’den başlayan fiyatlar söz konusudur. 3+1 evlerde 400 TL’den başlayan fiyatlar söz konusudur. Bütün fiyatlarda temizlik malzemelerinin firma tarafından karşılanması durumda ücretlere 30 TL ile 50 TL arasında ekleme yapılmaktadır. Ayrıca ortalama büyüklükteki bir ofisin temizlik fiyatı 200 TL den başlamaktadır. Villalar 600 TL den başlamakta hizmet içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Eğer sürekli olarak bir temizlik hizmetine ihtiyacınız olacaksa iyi bir firmayla anlaşabilirsiniz. Böylece daha az maliyetle aynı hizmeti alabilirsiniz. Üstelik evinize sürekli aynı kişi geleceğinden bir süre sonra karşılıklı güven ilişkisi oturacaktır. 

Daha Fazla İnsana Kolayca Ulaşın

Kurumsal olan ya da kurumsallaşmaya çalışan bir evlere temizlik firması için şüphesiz en önemli konu daha fazla insana ulaşabilmektir. Bunun yolu da iyi bir reklamdan geçmektedir. Kendinize ait bir web sitesi kurmak büyük bir adım olsa da tek başına yeterli olmayabilir. Daha fazla insana daha kolay bir şekilde ulaşabilmek için Ustala.com sitesine giriş yapın, üye kaydınızı oluşturun ardından verilen ilanlardan firmanıza uygun olanlarına teklif gönderin. Böylece daha az maliyetle daha fazla insana ulaşabilirsin. İşinizi iyi yaptığınız takdirde insanlar sizin hakkınızda olumlu yorumlar yapacak ve daha fazla insan sizi tercih etmeye başlayacaktır. Böylece firmanızın geliri de artacaktır. İnsanlara daha iyi bir hizmet verebilmek adına ilanların içinden sadece firmanıza uygun olanları tercih etmeye özen gösterin.