Ev Temizliği

Mersin Ev Temizliği

Mersin Ev Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 156 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Mersin Ev Temizliği Firmaları

online temizlik

Son gelen Mersin Ev Temizliği talepleri

5+1 ev temizligi. 3 banyo temizligi. cam silme ve genel temizlik. iki adet koltuk yikama (yikama makinemiz var).
İstanbul / Üsküdar
Yeni tanışnacağım eve, taşınmadan temizlik yaptırmak istiyorum
İstanbul / Kadıköy
ofis temizliği
İzmir / Bornova

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ev Temizliği

Mersin Ev Temizliği

Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimizin özellikle günümüz şartlarını düşündüğümüzde, temizliğine özen göstermemiz gerekiyor. Ancak yoğun geçen bir iş gününün ardından temizlik işlerini halletmek hem yorucu hem de dinlenme zamanından aldığı için stresli bir süreç olabilir. Bu nedenle ev temizliği için hizmet veren çeşitli firmalar ile iletişime geçerek siz de işte olduğunuz birkaç saat içerisinde evinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Ev temizliği düzgün şekilde yapılmayan evlerde sadece toz gibi görünen kirler değil aynı zamanda sağlığa zararlı birçok mikroorganizma da gelişebiliyor. Bu nedenle ev temizliğinin belirli aralıklarla detaylı şekilde gerçekleştirilmesi hem evinizin düzeni hem de sağlığınız için büyük önem taşıyor. Ev temizliğine ayıracak zamanınız yoksa, siz de yaşadığınız yerde hizmet veren ev temizlik firmaları ile iletişime geçerek evinizin kısa süre içerisinde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Mersin Ev Temizlik Firmaları

Özellikle büyük şehirlerde sadece çalışma şartları değil aynı zamanda ulaşım ve diğer sorunlar da daha yorucu hale gelebiliyor. Mersin ev temizliği firmaları da bu noktada yardımınıza koşuyor. Ev temizliğine ayıracak zamanınız yoksa siz de temizlik sektöründe hizmet veren firmalar ile iletişime geçebilir e almak istediğiniz hizmet detaylarına göre bir fiyat talep edebilirsiniz. Çok daha uygun fiyatlar ile temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, farklı birkaç firma ile iletişime geçerek tüm firmalardan aldığınız fiyatları karşılaştırmanız gerekiyor. Bu sayede size beklediğiniz kaliteyi en uygun fiyatlara sunan firmaları keşfedebilirsiniz. 

Temizlik Firmaları ile Anlaşırken Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

  • Güvenilir Şirketler ile Anlaşın

Temizlik hizmetlerinde firmaların güvenilirliği en önemli kriterlerden bir tanesidir. Özellikle temizlik sırasında evde olmayacaksanız evinizdeki değerli eşyalarınızın güvende olması için, kurumsal firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Sadece evinizdeki değerli eşyalar değil aynı zamanda siz evde yokken evinizde gerçekleşen temizliğin beklediğiniz gibi olacağından da emin olmanız gerekiyor. Bu nedenle evinizde gerçekleşecek temizlik işlemleri için her zaman ilk tercihinizin güvenilir firmalar olması gerekiyor. 

Temizlik hizmeti alacağınız firmanın güvenilir olup olmadığını anlamanın birkaç farklı yolu bulunuyor. Dikkat etmeniz gereken ilk kriter, hizmet alacağınız firmanın web sitesi olması gerektiğidir. Web sitesi olmayan firmalar genellikle kurumsal düzeyde hizmet vermeyen, daha uygun fiyatlı firmalardır. Web sitesine önem veren ve müşterilerine burada verdiği tüm hizmeti anlatan firmalar ise genellikle kurumsal ve işine değer veren firmalardır.

Güvenilirliği destekleyen bir diğer kriter ise firmanın web sitesinde, firma ile ilgili yer alan bilgilerdir. Kurumsal temizlik firmalarının web sitelerinde firmanın tüm güvenlik ve temizlik sertifikaları ile birlikte oda kaydı bilgileri yer almaktadır. Böylece hizmet alacağınız firmanın, güvenilir ve kurumsal bir firma olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Web sitesinde firmanın kendi hakkında verdiği bilgileri, firmanın müşteri ilişkileri görevlisi ile görüşerek teyit edebilirsiniz.

  • Firma ile İletişime Geçin

Kurumsal firmalar, müşterileri ile olan ilişkilerine önem verir. Mersin ev temizliği firmaları ile almak istediğiniz temizlik hizmeti üzerine iletişime geçerek hem fiyat alabilir hem de firmanın kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Firma yetkilisinin size karşı olan tutumu ve üslubu verilen hizmetin kalitesi hakkında yeterince detay verecektir. Sizinle iletişime geçen kişinin, işini ciddiye alan ve konuşma tarzına dikkat eden bir kişi olması firmanın verdiği hizmetlere önem veren bir firma olduğunu göstermektedir. Firma yetkilisi ile görüşmeniz sırasında, verilen tüm hizmetler ve personellerin gerçekleştireceği işlemler ile ilgili detaylı bilgiler de alabilirsiniz. 

Ev temizliği için farklı firmalar ile iletişime geçerek, aralarında fiyat ve kalite kıyaslaması yapabilirsiniz. Bu nedenle görüştüğünüz ilk firma ile anlaşmak yerine farklı tercihleri de değerlendirmeniz büyük önem taşıyor.

  • Firmanın Hizmet Kalitesi ile İlgili Bilgiler Alın

Ev temizliği sektöründe gelişen teknoloji ile birlikte seçebileceğiniz farklı birçok firma seçeneği bulunuyor. Ancak genellikle bu firmaların temizlik sırasında kullandığı teknolojik cihazlar ve temizlik malzemeleri birbirinden farklıdır. 

Bu nedenle alacağınız ev temizliği hizmetinden önce firma yetkilisi ile görüşerek kullanılan cihazlar ve temizlik malzemeleri ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Firma yetkilisinden, temizlik personellerinin izlediği tüm prosedürler ve diğer detaylar hakkında bilgi alarak, firmadan alacağınız temizlik hizmetinin kalitesini gözünüzde canlandırabilirsiniz. Kurumsal ve kaliteli firmalarda, firma yetkilisine soracağınız tüm sorular anlayışla karşılanmakta ve detaylı şekilde cevaplanmaktadır. Buna göre karşınızdaki firmanın hizmet kalitesini de öğrenebilirsiniz. 

  • Doğru Temizlik Malzemelerinin Kullanımı

Klasik ev temizleme hizmetlerinde genellikle tek tip temizleyiciler kullanılmaktadır. Evinizi kendiniz temizleyecekseniz genellikle kullandığınız en detaylı temizlik ürünleri, parkeleri silerken çamaşır suyu yerine ahşap temizleyici kullanmaktır.

Ancak temizlik firmalarının temizlik işinin detaylarına göre hem zemin hem de mobilyaların temizliğinde kullanması gereken farklı temizlik malzemeleri bulunuyor. Mersin ev temizliği firmaları genellikle tüm koltuk kumaşlarına uygun temizlik ürünleri kullanarak temizlik sırasında mobilyalarınızın yıpranmasını da engellemektedir. 

Temizlik hizmeti alacağınız firma ile görüşmeleriniz sırasında, temizlikte kullanılacak tüm malzemelerin isimlerini ve içeriklerini isteyebilirsiniz. Kurumsal ve yüksek kalite hizmet sunan firmalar genellikle sertifikalı ve patentli temizlik ürünlerini tercih etmektedir. Kullanılan tüm temizlik ürünleri ve firmanın sahip olduğu diğer sertifikalar ise web sitesinde yer almaktadır.

  • Firmanın Referanslarını Gözden Geçirin

Alacağınız temizlik hizmeti hakkında fikir edinmek için en güzel yöntemlerden bir tanesi firmanın önceki işlerinden gelen referansları kontrol etmektir. Genellikle firmanın kendi web sitesinde, önceki işlerinden kalan olumlu ve olumsuz yorumlar yer almaktadır. Firmanın kendi web sitesindeki referansların güvenilir bir kaynak olmadığını düşünüyorsanız farklı platformda kurumsal firmalar hakkında yapılan yorumları gözden geçirebilirsiniz.

Ev Temizlik Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Ev temizlik hizmetlerinde fiyatlandırma genellikle yapılacak işin detaylarına göre değişmektedir. Sadece evin genel temizliği ya da inşaat sonrası temizlik gibi yüzeysel temizlikler yapılacaksa ev temizliği fiyatları daha düşük seviyelerde olabiliyor. Ancak yaptıracağınız temizlik evin mutfak ve banyo tezgahları dahil evin tüm detaylarını içeriyorsa, buna göre fiyatlar da artacaktır.

Her ne kadar firmalar farklı fiyatlar verse de ev temizliğinde kullanılan temizlik malzemeleri ve iş gücü değişmez. Bu nedenle firmaların masrafları birbiri ile aynıdır. Diğer firmalardan çok daha uygun fiyatlar sunan firmalar, genellikle kurumsal olmayan ve düşük kalite hizmet veren firmalardır. Bu nedenle firmalardan fiyat alırken ilk önceliğinizin uygun fiyatlar değil, yüksek kalite olması gerekiyor.

Ev Temizlik İlanları

Mersin temizlikçi firmaları ile alacağınız temizlik hizmetleri için tek tek iletişime geçmeye çalışmak yerine Ustala.com’da firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Ustala.com’da yer alan temizlik ilanları sayesinde siz de almak istediğiniz temizlik hizmeti için ilan oluşturabilirsiniz. Mersin temizlikçi ilanları sayesinde, siz firmalarla iletişime geçmeye çalışmadan firmalar ilanınız üzerinden sizinle iletişime geçecektir. İlanınıza gelen farklı firmaların fiyat teklifleri arasından, kendinize uygun teklifleri veren firmaları tespit ederek uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Temizlik ilanınıza teklif veren firmaların her birinin profilini ziyaret ederek, bu firmaların önceki işlerinden gelen referansları da detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Böylece firmadan hizmet aldığına emin olduğunuz kişilerin olumlu ve olumsuz yorumlarına göre firma hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Ev Temizliğinde Firma Popülerliğinizi Arttırın

Ev temizliği üzerine hizmet veren bir firmanız mı var? Hizmet kalitenizi yükseltmek ve müşteri potansiyelini arttırmak için Ustala.com’da yer alan ev temizliği ilanlarını inceleyebilir ve firmanızın hizmet verdiği bölgede yer alan ilanlara teklif verebilirsiniz. Bu sayede müşterilerin, yüzlerce firma arasından sizi tercih etmesini beklemek yerine direkt olarak firmanız adına müşteriler ile iletişime geçebilir, aldığınız iş sayısını kısa süre içerisinde birkaç katına çıkarabilirsiniz.