Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği

Tüm Ustalar

Kayıtlı 160 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ankara Ev Temizliği Firmaları

HAYAT ORGANİZASYON TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK BİNA OFİS EV TEMİZLİĞİ DÜĞÜN KINA NİŞAN SÖZ TOPLANTI ORGANİZASYONU

İrfan Sarılmış

güvenilir ve kaliteli temizliğin tek adresi 2011 yılından bu yana siz müşterilerimize en uygun Fiyat

Birgül çimli

Hamide yavuz

Melike Koçak

Merhabalar ben ve bayan arkadaşım geliyoruz temizliğe duruma göre sizden ne sizi mağdur edecek ne de

Hilal Şahin

Zehra umus

Abdullah Varlık

SETA TEMİZLİK

hatice çelik

Son gelen Ankara Ev Temizliği talepleri

5+1 ev temizligi. 3 banyo temizligi. cam silme ve genel temizlik. iki adet koltuk yikama (yikama makinemiz var).
İstanbul / Üsküdar
Yeni tanışnacağım eve, taşınmadan temizlik yaptırmak istiyorum
İstanbul / Kadıköy
ofis temizliği
İzmir / Bornova

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ev Temizliği ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği İçin Aradığınız Destek Burada

Ev temizliği için harcadığınız zamanı kendinize ayırın. Ev temizliğine önem veren bir toplumuz. Şöyle bir düşünüldüğünde temizlik için harcanan zaman ve çaba oldukça büyüktür. Üstelik bunu gündelik hayatın koşuşturmacası içerisinde aksatmadan yapabilmek sanıldığından çok daha zordur. Ev temizliği bir ailenin, bekar çalışanların, öğrencilerin ya da yaşlı aile büyüklerinin temel ihtiyaçlarındandır. Evlerimiz istediğimiz gibi temiz olmadığında öncelikle psikolojik olarak bundan rahatsızlık duyarız. Bunun yanında evlerin düzenli temizliği sağlık açısından zaten olmazsa olmazlardandır. Fakat ev temizliği oldukça yorucu, zaman alan meşakkatli bir iştir. Özellikle hijyenin ekstra önemli olduğu koronavirüs salgınının yaşandığı şu günlerde kişisel temizlik ile beraber yaşam alanlarımızın temizliği de çok önemlidir. 

Tüm evin tepeden tırnağa içinize sinecek şekilde temizlenmesi için bir hatta bazen birden fazla gününüzü feda etmeniz gerekebilir. Temizliğin ardından yaşadığınız yorgunluk ise işin cabası… Bu durumda ev temizliği için ayırdığınız zamanı kendiniz için geri kazanmaya ne dersiniz? Bunu ancak sizin temizlik anlayışınıza uygun bir profesyonelden yardım alarak yapabilirsiniz. Kriterlerinize uygun olarak evinizi temizleyecek doğru firmayı ya da insanı bulmak için ve aynı zamanda araştırma safhasını hızlı ve kolay bir şekilde geçirmek için Ustala.com sitesine giriş yapın, üye kaydınızı oluşturun, ilanınızı verin. Ardından verdiğiniz ilana gelen teklifler arasından size en uygunu tercih edin. Firma ya da bireysel olarak temizlik işi ile ilgilenen profesyoneller verdiğiniz ilan doğrultusunda anında sizinle iletişime geçer. 

Ankara Ev Temizliği Tavsiyeleri

Ankara’nın hayat temposu yüksektir bu yoğun hayat temposunun içinde evinizi temizlemeye vaktiniz olmayabilir veya evinizi temiz görmek istiyor fakat bu iş için enerji harcamak istemiyor olabilirsiniz. Böylesi durumlar da bir ev temizliği hizmeti alabilirsiniz. Peki, nasıl alacaksınız bu hizmeti? Evinizin tam olarak sizin istediğiniz şekilde temizlenip pırıl pırıl olması, istediğiniz kriter içinde temizliğin yapılıyor olması önemli. Kısaca bu iş görülürken içinizin rahat etmesi gerekir. Temizlik işini güven veren referanslarla bireysel olarak yapanlar olduğu gibi bu işi kurumsal olarak yapan firmalar da bulmak mümkündür. Temizlik işini bireysel olarak yapan çalışanlarla girilecek işler güven esasına dayanır. Beşerî ilişkiler iş boyunca ön plana çıkar. Kurumsal olarak ev temizliği hizmeti veren firmalarla yapılacak işlerde ise hukuk ön planda gelir. Yapılacak iş, koşullar ve ücretlendirme hizmet alım sözleşmeleri çerçevesindedir. Bunun doğal bir sonucu olarak kurumsal muhataplarınız olur. Alınan hizmet faturalandırılabilir. Ankara ev temizliği şirketleri açısından hizmet almakta zorlanmayacağınız bir kenttir. Peki, ev temizliği konusunda kurumsal bir firmayla çalışırken sizi neler bekliyor?

  •         Öncelikle görüşmekte olduğunuz firmanın verdiği hizmetleri mutlaka sorun. Bazı firmalar derin leke çıkarma, küf temizliği, büyük balkon temizliği, dış cam temizliği gibi hizmetleri vermemektedir. Veriyorsa bile bu hizmetler için ayrı bir ücretlendirme yapmaktadır. Eğer bu hizmetlerden birine ihtiyacınız varsa bunu görüştüğünüz firmaya iletin.
  •         Evinizin büyüklüğüne göre fiyatın değiştiğini unutmayın. Sonrasında bir sürpriz yaşamamak adına evinizin metrekaresini firma yetkililerine doğru söylediğinize emin olun.
  •         Kullanılan temizlik malzemelerinin tercih ettiğiniz kriterlere uygun olduğundan emin olun. Bazı temizlik malzemelerinin içerikleri bebeklerin ve ev hayvanlarının sağlığına zararlı olabilir. 
  •         Hizmet veren temizlik personeline nereleri temizlemesi gerektiğini anlatın. Girilmesini istemediğiniz ya da dokunulmasını istemediğiniz eşyalarınız konusunda bilgilendirici olun. 
  •         İşin yapılacağı gün ve saatler konusunda teyit alın. Gündelik hayatınızda aksamalar yaşamadan temizlik işlerinin yürüdüğünden emin olun.
  •         Düzenli hizmet alımlarında memnun kaldığınız temizlik ekibi ile çalışmak isteyebilirsiniz. Bu olanağın size sağlanmasını firmadan talep etmekten çekinmeyin. 

Ankara Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliğinde fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Fiyatı belirleyen belli başlı noktalar vardır. Almak istediğiniz hizmete göre fiyat değişebilir. Öncelikle fiyatı netleştirmek adına bölgesel mi yoksa bütün evinizi mi temizletmek istediğinizi belirleyin. Ardından evinizin oda sayısına göre size bir fiyat verilecektir. Evinizin temizleneceği temizlik malzemelerini siz mi alacaksınız yoksa firma çalışanı firmanın kullandığı ürünlerle mi temizliği yapacak? Temizlik hizmetinin fiyatını belirleyen durumlardan biri de budur. Eğer temizlik malzemelerini firma temin edecekse tercih ettiğiniz kimyasal içeriğe sahip malzemeleri kullandıklarından emin olun. Hem sağlık hem eşyaların yıpratılmaması için bu tercihlerinizi belirttiğinizden emin olun ve bunun fiyata olabilecek yansımaları varsa iş öncesinde konuyu açıklığa kavuşturun. 

Ankara ev temizliği fiyatları kaba hatlarıyla şu şekildedir 1+1 evler için 150 TL’den başlayan fiyatlar söz konusudur. 2+1 evler için 250 TL’den başlayan fiyatlar söz konusudur. 3+1 evler için ise 350 TL’den başlayan fiyatlar söz konusudur. Ayrıca ortalama büyüklükte ki bir ofisin temizlik fiyatı 200 TL’den başlayabilir. Villalar için 600 TL’den başlayan fiyatlar hizmet içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Temizlik malzemelerinin firma tarafından karşılanması durumda ücretlere ek yansıtmasının yapılabileceğinizi de aklınızdan çıkarmayın. Yeni müşteriler ve düzenli müşteriler için sunulan kampanyalar da fiyat konusunda size avantaj sağlayacaktır. Firmaların kampanyalarını takip etmenizde düzenli müşteriler için sunulan avantajlardan faydalanmanızda yarar olacaktır. Böylece daha az maliyetle aynı hizmeti alabilirsiniz.

Temiz Bir Evin Keyfini Çıkarın

Belirttiğiniz kriterlerde anlaştıktan sonra temizlenmesi için evinizin kapılarını gönül rahatlığıyla açabilirsiniz. Ankara ev temizlik şirketleri ve genel olarak tüm temizlik şirketleri ev temizliği yaparken mutfak dolap içleri, buzdolabı temizliği ve ütü gibi hizmetleri standart temizlik hizmeti içinde tutmazlar. Bu tarz işlemler yaptırmak istiyorsanız ilanınızda belirtmeye özen gösterin. 

Ankara ev temizliği tavsiyesi için arkadaş ve komşularınıza kişi ve firma sormanıza hiç gerek yok. Bunun için Ustala.com’a üye olup, ilan vererek evinizin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. 

Ev Temizlik İşleri İçin Yeni Müşterilere Ulaşın

Siz de bu işin ustasıyım diyorsanız ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız. Ustala.com sitesine giriş yapın, üye kaydınızı oluşturun ardından verilen ilanlardan firmanıza uygun olanlara teklifinizi gönderin. Ustala.com sayesinde siz de iş hacminizi ve kazancınızı arttırın.