Bu alanda 5 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Uluslararası nakliyat İlanları
Sonuç bulunamadı

Uluslararası Nakliyat Ustaları

Mert Uguz

Teklif Al
Orkun Can

Teklif Al
Şefnak Nakliyat

Teklif Al
Fatih Koc

Slm hayırlı hafta fay nakliyat Olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı vermek isteriz

Teklif Al
Furkan

s

Teklif Al

Uluslararası Nakliye Nasıl Yapılır? 

Farklı bir ülkeye taşınacak kişiler ya da firmasını yurt dışına taşıyacak olanlar için en büyük sorunlardan bir tanesi güvenilir uluslararası nakliye firmaları ile iletişime geçmektir. Değer vererek, özenle seçtiğiniz eşyalarınızın taşıma sırasında hasar görmemesi için işinde profesyonel firmalar ile anlaşarak nakliye hizmeti almanız büyük önem taşıyor. Peki, uluslararası taşımacılık hizmetleri nelerdir, hizmet alırken nelere dikkat etmek gerekmektedir? 

Uluslararası Nakliye Hizmetleri 

Uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmalar genellikle uzun yılların verdiği deneyim ile çalışmaktadır. Bu nedenle alacağınız hizmetler için eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Uluslararası taşıma hizmeti alacağınız firma ile fiyat ve hizmetler hakkında görüşme sağladığınız sırada, firmanın çalışma prensipleri ile ilgili sorular sormanız büyük önem taşıyor. Öncelikle taşımacılık firması tarafından alacağınız hizmetlerde tüm eşyalarınızın firma sigortası altında olması gereklidir. Sigortalı nakliye firmaları yaşanabilecek her türlü olumsuzluklara karşı eşyalarınızın garantisini vermektedir. 

Uluslararası Nakliyatta Profesyonel Markalar 

Uluslararası nakliyat işlemleri tüm prosedürler izlenmediği takdirde can sıkıcı olabilecek bir konudur. Verilen hizmetlerde taşınan tüm eşyaların güvenle paketlenmesi ve araca yüklenmesi, eşyalarınızın yolda hasar görmesini engellemektedir. Bu nedenle çalıştığınız firmanın eşyalarınıza en az sizin gösterdiğiniz kadar özen göstermesi gerekiyor. 

Taşımacılık alanında tüm önlemler alınsa dahi, kötü hava koşulları gibi beklenmeyen aksilikler çıkabiliyor. Firma hatası ya da farklı sebeplerden kaynaklanan sorunlarda mağdur olmamak için her zaman eşyalarınızı sigorta kapsamına dahil ederek taşıma yapan uluslararası nakliye firmaları ile anlaşmanız gerekiyor.  

Uluslararası lojistik firmaları genellikle aynı hizmetler için birbirinden çok farklı fiyatlar verebiliyor. Fiyatlarda bu kadar farklılık olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi ise sunulan taşımacılık hizmetlerinde sunulan ek hizmetler ve alınan güvenlik prosedürleridir. Ancak taşımacılık işlemleriniz için farklı birkaç uluslararası nakliyat firmaları ile iletişime geçerek fiyat talep edebilirsiniz. Aldığınız fiyat ve hizmet detaylarını karşılaştırarak kendi bütçenize en uygun teklifi sunan firmalar ile anlaşabilirsiniz.  

Uluslararası Taşımacılık Nasıl Yapılır? 

Uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmalar, eşyaların nereden nereye taşınacağına göre farklı hizmetler vermektedir. Karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşılabilen ülkelere yapılacak mal ya da ürün transferlerinde karayolu kullanılırken, demiryolu ve havayolu da tercih edilebilmektedir. Kısa sürede yüklü mal taşınması gerekiyorsa, denizyolu da yaygın olarak tercih edilen taşıma yöntemlerinden bir tanesidir. Uluslararası taşımacılık işlemlerinde firma ile konuşmanız sırasında öncelikle hangi hizmeti alacağınızı, taşınacak ürünlerin içeriğini ve taşınması gereken ülkeyi ve şehri belirtmeniz gerekiyor. Bunun ardından firmadan fiyat alabilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz. Genellikle uluslararası lojistik firmaları ile anlaşmanız halinde, aynı gün içerisinde taşıma işlemleri başlatılmaktadır. 

Gelişmiş birçok uluslararası lojistik firmalarının özellikle komşu ülkelerde olmak üzere yurt dışında da birçok şubesi bulunuyor. Bu sayede taşıma sürecinde farklı ülkelerde yaşanabilecek sorunlar da direkt olarak taşıma firması tarafından çözülebiliyor. Uluslararası lojistik işlemlerinde, ürünleriniz ülke dışına çıktıktan sonra yaşanabilecek sorunları da halletme süreci oldukça zordur. Bu kapsamda yurtdışında şubesi olan uluslararası taşımacılık firmaları müşterilerine birçok avantaj sunuyor. 

Uluslararası Taşımacılık Firmaları Ülke İçinde Hizmet Veriyor mu? 

Çoğu uluslararası taşımacılık firması şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere ülke içerisinde de hizmet vermektedir. Bu sayede birkaç iş için yurtdışı merkezli olarak çalıştığınız taşımacılık firması ile iletişime geçerek ülke ya da şehir içerisindeki taşımacılık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.  

Uluslararası Taşımacılık Fiyatları Nasıl Belirleniyor? 

Uluslararası nakliyat fiyatları genel olarak almak istediğiniz hizmete göre şekillenmektedir. Alacağınız hizmetler ülke içi ya da uluslararası taşımacılık olarak kategorilere ayrılmaktadır. Fiyatları etkileyen en büyük etkenlerden bir tanesi taşınacak ürünün içeriği, diğeri ise taşınması gereken mesafedir.  

Taşımacılığı yapılacak ürünün, kolayca kırılabilen hassas ürünler olması halinde taşıma sırasında bu ürünlere daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Alacağınız hizmetlerde ürüne ne kadar dikkat edilmesi gerektiğini belirterek firmanın taşıma sırasında daha hassas davranmasını sağlayabilirsiniz. Taşınmasında daha hassas davranılması gereken ürünlerin taşıma maliyetleri de buna göre değişmektedir. 

Uluslararası lojistik hizmetlerinde fiyatların belirlenmesindeki bir diğer kriter ise alınacak hizmetin toplam mesafesidir. Ülke içi yapılan taşımacılık hizmetleri, uluslararası taşımacılıktan çok daha uygun fiyatlara gerçekleştirilmektedir. Buna bağlı olarak uluslararası taşımacılığın ne kadar uzağa yapılacağına bağlı olarak da maliyetler artmaktadır. 

Uluslararası Lojistik Hizmetleri İçin Profesyonel Firmalar ile Çalışın 

Uluslararası taşımacılık hizmetleri, yılların deneyimi ve profesyonelliği ile verilmesi gereken hizmetlerden bir tanesidir. Bu nedenle anlaşma yaptığınız firmanın daha önceki referanslarını incelemeniz alacağınız hizmetin kalitesi hakkında bilgiye sahip olmanızı sağlar. Ustala.com’da uluslararası lojistik hizmeti veren yüzlerce farklı firmayı bir arada bulabilirsiniz. Firma profillerinde, daha önce yapılan işlerin referanslarına ulaşabilir, firma ile çalışan diğer müşterilerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu sayede çalışmak istediğiniz firmanın önceki siparişlerinde müşterilerini ne kadar memnun edebildiğini öğrenebilirsiniz. 

Alacağınız lojistik hizmetleriniz için firmalardan fiyat ve hizmet detayı almak için uğraşmaya zaman harcamak istemiyorsanız, sitemizde almak istediğiniz hizmet için ilan oluşturabilirsiniz. Bu sayede siz firmalara ulaşmaya çalışmak yerine firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Platformda oluşturacağınız ilanların açıklama bölümünde, almak istediğiniz lojistik hizmetinin tüm detaylarını belirterek firmaların size en doğru fiyatları sunmasını sağlayabilirsiniz. Firmalar ile direkt olarak iletişime geçip, hizmet detayları ve fiyat bilgisi istemek yerine açacağınız ilanlara gelen geri dönüşleri değerlendirebilirsiniz. Bu sayede farklı firmaların size sunduğu hizmetleri birkaç saat içerisinde karşılaştırabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.  

Lojistik Firmanızda Müşteri ile İletişim Kolaylıkları Sunuyoruz 

Gelişen teknoloji, imkanlara erişim kolaylıkları ve sanayileşmenin etkisi ile uluslararası lojistik sektöründe hizmet veren firmaların sayısı da günden güne artmaya devam ediyor. Sektörde artan rekabet ile birlikte neredeyse tüm firmalar internet üzerinden de müşterilerine erişmek için kendi internet sitelerini düzenliyor. 

Siz de Ustala.com ile birlikte çalışan binlerce firma arasına katılarak hizmet ağınızı genişletebilirsiniz. Sistem içerisinde hem firma hem de müşterilerin bir arada bulunması, tüm sektörlerde hizmet veren firmaların, müşterilerine çok daha kısa sürede erişmesine imkân sağlıyor. Uluslararası taşımacılık alanında müşterilerin size erişmesini beklemek yerine, hizmet bekleyen müşteriler ile direkt olarak iletişime geçebilir ve müşteri kapasitenizi birkaç kata kadar arttırabilirsiniz. 

Sistem içerisinde, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık hizmeti isteyen müşteriler ihtiyacı olan hizmet detaylarını belirten ilanlar açarak firmaların kendilerine fiyat teklifleri yapmasını sağlıyor. Böylece müşteriler sizin iletişim bilgilerinizi bulup firmanıza ulaşmaya çalışmıyor, aksine siz taşımacılık hizmetine ihtiyacı olan müşterilerinize fiyat teklifi yaparak iletişime geçebiliyorsunuz. 

Olumlu Geri Dönüşler ile Müşteri Potansiyelinizi Arttırın 

Açacağınız firma profili ile uluslararası taşımacılık sektöründe açılan tüm ilanlara teklif verebilir, müşteri sayınızı hiç olmadığı kadar arttırabilirsiniz. Ustala.com’da müşteri ile anlaştıktan sonra tamamladığınız ilanlar için müşterilerin aldığı hizmeti değerlendireceği bir bölüm bulunmaktadır. Müşterilerden olumlu geri dönüş alan firmaların ise yeni iş alma ihtimali diğerlerine göre çok daha fazladır. Sisteme yeni kayıt olan firma ve bireysel kişilerin, bu nedenle yüksek kalite hizmet vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, gelecekte daha rahat şekilde işlerini arttırmasına olanak sağlıyor.