Nakliye

Ankara Nakliye

Ankara Nakliye

Tüm Ustalar

Kayıtlı 839 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ankara Nakliye Firmaları

musa sarı

hakan kocabay

Döngü Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize uzman ve tecrübeli çalışanlarımızla ile her türlü

Ankara Hicret Nakliyat

Halil Ertan Helik

Damla Nakliyat

Bu sözü bir çok yerde duydunuz. Fakat içeriğinin özü ne, nedir, nasıl olur. Bunları hiç merak ettini

Ramazan Taşdemir

Doğukan yildiz

ilyas erdoğan

inşaat malzemeleri satışı dekarasyon tadilat işleri yapılmaktadır

Cukurova Evden Eve Nakliyat

Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankar

Son gelen Ankara Nakliye talepleri

Ankara’dan İstanbul’a 1 tek kişilik yatak, 1 katlanır masa 2 katlanır sandalye ve 10 koli taşınmasına ihtiyacımız var.
Ankara / Çankaya
Ankaradan istanbula öğrenci evi eşyası taşıma.
Ankara / Çankaya
Gaziosmanpaşa’dan kartala bir adet tekli Berjer taşınacak.
İstanbul / Kartal

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Nakliye ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Nakliye

Ankara Nakliye

Taşınmak her daim yorucu ve karmaşık bir olay olmuştur. Hele ki bir çılgınlık yapıp eşyalarınızı da kendiniz taşımayı düşünürseniz. Eşyaları kolilemek, mobilyaların sökülmesi ve yeni evde tekrar birleştirilmesi. Eşyaların aşağı indirilmesi, eşyaları yüklemek için doğru bir araç bulmak ve eşyaları araca doğru şekilde istif etmek. Eşyaların yeni eve taşınması ve daha nice zorluk ve meşakkat. Neyse ki bütün bu zorluğu ve sıkıntıyı sizin yerinize sırtlayacak birileri var. Ankara nakliye firmaları sizin için bütün bu işlemleri en profesyonel ve hızlı şekilde gerçekleştirebilir. Sizde neredeyse hiç yorulmadan yeni evinize ya da iş yerinize yerleşebilirsiniz. Ankara nakliye firmalarının hemen hepsinde paketleme hizmeti de vardır. Yani siz sadece evinizin adresini verin firma çalışanları gelsinler ve eşyalarınızı kolileyip taşısınlar.  Büyük zahmetler çekerek evinizi taşımak zorunda kalmayacaksınız. Yeni evinize en kısa sürede ve en kolay şekilde yerleşmiş olacaksınız. Sorunsuz bir şekilde çalışabileceğiniz, güvenli Ankara nakliye firmalarını Ustala.com üzerinden bulabilirsiniz. 

Ankara Nakliye Firmaları

Sizlerin bildiği gibi Ankara büyük bir şehir ve bundan dolayı her sektörde birden fazla seçenek mevcut. Öncelikli olarak Ankara nakliye firmalarından herhangi biriyle anlaşmadan önce bir araştırma yaparak fiyatlar hakkında aşağı yukarı bir fikir edinin. Ardından kendiniz için uygun olan fiyat aralığını belirledikten sonra. Siz hiç firma aramakla, araştırma yapmakla, sorular sormakla uğraşmayın. Hemen Ustala.com’a girin üye kaydınızı oluşturup, üye girişi yapın, ardından ilanınızı verin. Sonrasında ilanınıza teklif veren Ankara nakliye firmalarından taleplerinizi eksiksiz ve doğru yerine getireceğinizi düşündüğünüz firma ile çalışabilirsiniz.

Ankara Nakliye Firmaları Hangi Hizmetleri Vermez?

Bir nakliyat firmasından çok şey bekleyebilirsiniz ama her şeyi bekleyemezsiniz. Nakliyat firmaları sadece demirbaş eşyaları taşır. Eğer bir zarar geleceğinden endişe ediyorsanız ve nakliyat sözleşmesi imzalamadıysanız beyaz eşyalarınızı yetkili servis aracılığı ile taşımalısınız. Bu durumda oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda nakliyat sözleşmeniz ya da sigortanız yoksa firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Nakliyat firmaları montaj işi yapmazlar. Özellikle özel yapım mobilyaları hem sökmez hem de takmazlar. Bunun yanı sıra televizyon, fırın, bulaşık makinesi gibi eşyaların montajına da karışmazlar. Bu ürünlerin taşınması ve doğru şekilde monte edilip çalışması için yetkili servislerine başvurabilirsiniz. Yeni evinizde bu aletlerin yokluğundan doğabilecek zorluklar yaşamamak için yetkili servislerden erkenden, taşınacağınız güne randevu almanız da fayda var. Bütün bunların yanı sıra Ankara nakliye firmaları evcil hayvanların taşınması gibi hassas durumlar içerisine girmez. Bu şekilde özel durumlarınız varsa taşınma günü evde olmanızda fayda var.  Sanat eserleri veya metal kasaların taşınması gibi ayrıca özen gerektiren durumlar için parça eşya taşıma veya özel eşya taşıma gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Aşırı ucuz bir fiyata herhangi bir nakliyat firması bulmak neredeyse imkânsızdır. Siz düşük fiyat istedikçe firmada bu talebinizi yerine getirmek için kalitesiz ambalaj kullanıp daha az sayıda işçi çalıştıracaktır. Bu durumda da aldığınız hizmetin kalitesi düşecektir.
  • Bu işi hayatınız da sadece bir ya da birkaç kez yapacağınızı göz önünde bulundurarak. Hem maddi hem manevi en az hasarla bu işi çözmeye çalışın.
  • Anlaştığınız nakliyat firması ile bir evden eve nakliyat sözleşmesi imzalamalısınız. Bu sözleşme sizin güvenceniz olacaktır. Sözleşme konusu sanıldığı kadar karmaşık değildir. İnternet ortamından hazır bir sözleşmeyi yazıcıdan çıkartarak firma ismi ve araç plakası kısımlarını doldurun.
  • Ankara’dan başka bir şehre taşınıyorsanız mutlaka “evden eve nakliyat sigortası” yaptırmanızı tavsiye ederiz. Fakat bu sigorta taşınma esnasında işçilerin eşyalara verdiği çizik, küçük kırılmalar gibi zararları karşılamıyor. Sadece eşyalarınızı taşıyan kamyonun bir kazaya karışması sonucunda eşyalarınıza gelen zararı karşılıyor.
  • Şehirlerarası bir taşınma işlemi söz konusu ise nakliyat sigortası yaptırabilirsiniz. Eşyalarınızı taşıyan aracın yanması veya bir kazaya karışması sonucunda sigorta şirketi uğradığınız zararı karşılayacaktır.
  • Herhangi nakliyat firması tercih etmeden yakın zamanlar da evini taşımış bir tanıdığınıza da danışabilirsiniz.
  • İnternet ortamından bir nakliyat firmasıyla anlaşmayı düşünüyorsanız puan ve yorumlara göz atmanızda fayda var insanlar mağdur oldukları zaman buralardan seslerini duyurmaya çalışacaktır.

Ankara Nakliye Fiyatları

Hepimiz ucuz fiyata kaliteli hizmet almak isteriz fakat nakliye sektöründe durum pek de öyle işleyemiyor maalesef. Çünkü karşınızda ki firmada sizin verdiğiniz ücretle eşyalarınızı paketlemek için ambalaj alıyor. Bünyesinde barındırdığı işçilere ödeme yapıyor. Bütün bunları göz önünde bulundurunca piyasanın çok altında bir fiyata anlaştığınız nakliye firması kâr edebilmek için işçiden ve malzemeden kısacaktır. Bunlar olduğunda sizin aldığınız hizmetin kalitesi düşecektir. Peki, Ankara Nakliye Fiyatları ortalama olarak ne kadar olmalı? Hemen bir örnekle açıklayalım. Ankara da bir şehir içi taşınma işlemi için evinizin büyüklüğü 3+1 eşyaların kamyona yükleneceği ev (eski eviniz) yük asansörlü ve yeni taşınacağınız evde üç ya da daha fazla yükseklikte bir merdivene sahipse evden eve nakliyat sigortası yaptırmadan ortalama olarak 1500-2500 TL gibi bir fiyata taşınabilirsiniz. Tabi ki ücreti etkileyen birçok faktör var bunların başında mesafe geliyor. Nakliye firmaları işçi ve ambalaj masrafları dışında yakıt masraflarını da çıkarmaya çalışıyor. Bütün bu faktörler birleşince fiyat biraz artabiliyor fakat daha önce de belirttiğimiz gibi insan hayat boyu kaç kere taşınıyor ki? Bütün bu sancılı sürecin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi ve nihayete ermesi için kesenin ağzını biraz açmak gerekebilir. Bu sayede başta çok fazla gibi görünen ücret sizi daha büyük zararlardan kurtarabilir.

Taşınma İşlemi Sonlandıktan Sonra

Eşyalarınız doğru ve hasarsız bir şekilde yeni evinize veya ofisinize taşındı. Bu aşamadan sonra da yapmanız gereken işler vardır. Öncelikle beyaz eşya veya elektronik eşyalarınızı nakliye firması çalışanları taşındıysa mutlaka çalışıp çalışmadıklarını kontrol edin. Eğer bir problem yaşarsanız nakliye firmasının ilgili birimini arayarak şikâyetinizi dile getirin.  Çalıştığınız nakliye firmasının hizmetinden memnun kaldıysanız. Nakliye firmasının çalışanlarına bahşiş verebilirsiniz. Çalışanların sizden böyle bir talebi olamaz fakat siz vatandaşlık görevi olarak böyle bir jest yapabilirsiniz. Yine eğer hizmetten memnun kaldıysanız ilgili platformlardan memnuniyetinizi dile getirebilirsiniz. İnternet ortamında olumlu yorum ve iyi puan toplamak oldukça zor bir iştir. Sizin için çok basit bir işlem firma için yeni işler demek olabilir

Artık Müşteri Beklemek Yok

Nakliye sektörü zaten yapısı gereği fazla hareketli bir sektör değildir. Bir de kış ayları gelip havalar iyiden iyiye soğuyunca kimse yerinden kolay kolay kımıldamıyor. Yerinden kımıldayan insanlardan hemen haberdar olmak ve müşteri bekleme durumundan kurtulmak için. Hemen Ustala.com’a giriş yapın ardından üye kaydı oluşturun, üye girişi yapın insanların verdikleri ilanlara teklif vermeye başlayın. Aldığınız olumlu geri dönüşler sayesinde senenin tüm ayları faaliyette olun.