Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Tüm Ustalar

Kayıtlı 102 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Firmaları

hasan dilmen

ESTERGON NAKLİYAT ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK...

fırat inalkaç

CİHAN TRANS NAKLİYAT Cihan Trans Nakliyat İstanbul Şehirler Arası Nakliyat ve İstanbul Evden Eve Nak

tarık oguztimur

Hedef evden eve nakliyat 2000 yılında kurulduğu günden bu yana vizyonumuz müşteri memnuniyet odaklı

Hanifi Gür

Fatih İNALKAÇ

Eşya Depolama Ve Nakliyat Firması Sektörde 20 Yılı Aşkın Bir Tecrübeyle, Genç Ve Dinamik Ekibimiz So

Ferhat onat

herkese kolay gelsin. Doblo panelvan uzun şase aracımla evlere, isyerlerine dolap, kanepe vs tekli g

adnan bakar

POYRAZ EVDEN EVE NAKLİYAT ŞEHİRLER ARASI ŞEHİR İCİ AMBALAJLI STREÇLİ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK EVİNİZİ

tarık oguz

evden eve nakliyat ve şehiriçi ayrıca şehirlerarası ev eşyası taşımacılığı

Proekip Nakliyat

Son gelen Şehiriçi Evden Eve Nakliyat talepleri

Detaylı bilgi için aramanız yeterli olacaktır 0532 066 18 54 Tüm Taşımalarda %25 indirimli fiyatlar ve sigortalı taşıma
İstanbul / Kadıköy
Eşyalar toplandı. Sadece yatak odası dolabı sökülecek ve yeniden montelenecek. Eski ev yeni ev arası 500metre aynı mahalle içerisindedir.
İzmir / Karabağlar
Başka eve taşınacağız aynı ilçe içinden çift kişilik yatak yatak odası dolabı koltuk takımı ve beyaz eşya var evde çok eşya yok 4. Kat asansör var taşınacağımız kat ya 1 ya 2
Bursa / Nilüfer

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

110.2k

Kullanıcı

82.6k

İş talebi

73.7k

Mesajlaşma

88.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmak her zaman meşakkatli ve yorucu bir iş olmuştur. Koliler arasında kaybolmak, eşyalarınızı taşıyacak uygun bir araç bulmak... En sonunda da eşyaları taşımak, ağır eşyaları yanlış bir şekilde taşırsanız belinizi incitebilirsiniz. Eşyalarınıza kalıcı hasarlar verebilirsiniz, bu durumda da en az maliyetle çözüme kavuşturmak istediğiniz evden eve taşınma işi daha fazla bir maliyete denk gelebilir. Bütün bu aksilikleri yaşamadan ve çok da yorulmadan evinizi taşımak için bir şehir içi evden eve nakliyat firmasıyla çalışmayı tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için ve evinizi taşıma sürecini en kolay şekilde sonlandırmak için en doğru nakliyat firmasını seçmelisiniz. En güvenli ve zahmetsiz bir şekilde taşınma işlemini tamamlamak için Ustala.com bünyesindeki şehir içi evden eve nakliyat firmalarından biriyle anlaşabilirsiniz. 

Evden eve nakliyat hizmeti size biraz pahalı gelebilir fakat bu hizmeti hayatınız boyunca sayılı olarak alacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca düşük maliyetle evimi taşıtayım derken demirbaş eşyalarınıza gelen hasarla bu iş size daha pahalıya patlayabilir. Şehir içi evden eve nakliyat firmaları sizin için eşyalarınızı dahi paketlerler. Ardından verdiğiniz adresten eşyalarınızı alır yeni verdiğiniz adrese taşırlar. Taşınma sürecinin başında yaşanan sorunlardan bir tanesi hangi nakliyat firması ile çalışılacağıdır. Akraba ve dostlarınızdan tavsiyeler, internette bulunan sayısız seçenek arasında kaybolmanın yanı sıra Yoğun telefon görüşmeleri ile vaktinizi kaybetmeyin. Bütün bunlar sizi zihnen hayli yorabilir. Taşınma sürecinin başında taşınma işinden sizi soğutabilir. Fakat Ustala.com sizin imdadınıza yetişiyor. Hemen Ustala.com‘a girin üye kaydınızı oluşturup üye girişi yapın ardından ilanınızı verin, şartlarınızı kabul eden firmalar ilanınıza teklif versin. Sizde ilanınıza gelen teklifler arasından istediğiniz şehir içi evden eve nakliyat firmasıyla gönül rahatlığı ile çalışmaya başlayın. Bu sayede zamandan tasarruf ederek taşınma sürecinin en önemli adımı olan nakliyat firması bulma işini çözüme kavuşturmuş olacaksınız. Birden fazla firma ile görüşüp hepsinden fiyat almalısınız bu sayede nakliye piyasasına hâkim olarak uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Evden eve taşınma sürecini sorunsuz atlatmanız için izlemeniz gereken adımlar vardır.

Evden Eve Taşınırken İzlenmesi Gereken Adımlar

  • Her şeyden önce bir eşya listesi hazırlamalısınız. Eşyalarınızın listesini yaparken yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaları da satın ya da bağışlayın. Böylece fazlalık eşyalar ayak altından kalkmış olacaktır. Aynı zaman da yaptığınız bu eşya listesi evden eve nakliyat firmasından fiyat alırken de işinize yarayacaktır.
  • Eşya listesini tam ve eksiksiz hazırladığınızdan emin olun, çünkü bu liste sizin nakliyat firmasından doğru ve net bir fiyat almanızda gerekli olacaktır.
  • Eğer nakliyat firmasından paketleme hizmeti almayacaksanız. Eşyalarınızı paketleyin, kırılabilecek eşyaları paketlerken dikkatli olun ve kırılabilecek eşyaları koyduğunuz kolilerin içinde kalan boşlukları gazete kâğıtlarıyla doldurun. Böylece koli taşınırken içindekiler hareket etmeyecektir. Kolilerin üzerine “kırılabilir eşya” ibaresini yazmayı unutmayın.
  • Bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşın.
  • Eğer ilk gecenizi yeni evinizde geçirmeyecekseniz kendinize kalacak bir yer ayarlayın.(Bir otel ya da akrabanız olabilir)
  • Elektronik eşyaların sökülüp, takılmasıyla alakalı ilgili yetkili servislerden randevu alın. Çünkü şehir içi evden eve nakliyat firmaları böyle bir hizmet vermemekte.
  • Yeni evinizde önce aciliyeti olan eşyalarınızı yerleştirin.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Çalışırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir şehir içi evden eve nakliyat firmasıyla çalışmaya başlamadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bu hususların başında fiyat konusu gelir. Fiyat konusunu iş başlamadan önce kesin ve net olarak belirlemelisiniz. Sonradan oluşacak fiyat artışları canınızı sıkabilir. Bütün bunların önüne geçmek adına fiyat konusunu henüz yolun başında halletmeniz gerekir. Fiyat konusunu hallettikten sonra nakliyat firmasıyla bir nakliyat sözleşmesi veya sigortası yapabilirsiniz. Bu sizin güvenceniz olacaktır. Yeni adresinizi doğru ve net verdiğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde eşyalarınızı bir yan binanın önüne ya da bir arka sokağa indirebilirler. Ücreti iki taksit şeklinde ödemeye çalışın bir yarısını taşıma işi başlarken diğer yarısını taşınma işi sonlandıktan sonra. Bu şekilde oluşabilecek herhangi bir aksilikte kendinizi güvence altına almış olacaksınız. Firma yetkilisiyle konuşurken size net ve kesin cevaplar verdiğinden emin olun eğer üstü kapalı ve kendinden emin cevap vermiyorsa o firmayla çalışmayın. Çünkü şehir içi evden eve nakliyat işinde en önemli şey karşılıklı güven ilişkisidir.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi evden eve nakliyat fiyatları size biraz pahalı gelebilir. Fakat ömrünüzde bir ya da birkaç kere taşınacağınızı göz önünde bulundurursanız bu fiyatlar makul gelecektir. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetinin fiyatlandırmasını etkileyen pek çok etken vardır. Bu etkenlerin en başında mesafe gelir. Evinizi taşıyacak araç ne kadar çok yakıt harcarsa aldığınız hizmetin maliyeti de o kadar artacaktır. Şehir içi evden eve nakliyat firmasının yetkilisiyle konuşurken fiyat konusunu netleştirmeye çalışın. Daha sonra fiyatın artması gibi aksilikler karşılaşmamak adına firmadan almak istediğiniz hizmetleri iyi belirleyin ve firma yetkilisine net bir şekilde anlatın. Mesela eşyalarınızın tamamının nakliye firması tarafından paketlenmesini isterseniz bu da fiyata yansıyacaktır. Almayı düşündüğünüz hizmetleri net olarak belirledikten sonra. Bu hizmetlerle ilgili bir fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun hizmeti satın alın. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinin fiyatlandırması için bir örnek olacak olursak. İstanbul Kadıköy de bulunan 2 + 1 büyüklüğünde, asansörü müsait, eşyaların gideceği adres Çamlıca’da 2. Katta asansörü müsait bir daire için 700 TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösterebilir.  Küçük şehirler de şehir içi evden eve nakliyat fiyatları daha uygundur. Bunun en büyük sebebi mesafedir. Eşyaların aşağı indirileceği ve tekrar çıkarılacağı katlar da önemlidir. Eski evinizin kaçıncı katta olduğunu yeni evinizin kaçıncı katta olduğunu, asansörleri olup olmadığını şehir içi evden eve nakliyat firmaları yetkilisine net olarak söylemelisiniz. O da bütün çevresel faktörler doğrultusunda size bir fiyat tablosu çıkaracaktır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pek çok farklı şehirde birden fazla seçenek bulunmaktadır. Fakat büyük şehirlerde seçenek sayısı artacağı için herhangi bir şehir içi evden eve nakliyat firması bulmak hayli uğraştırıcı bir iş oluyor. Hangi şehirde olursanız olun doğru nakliyat firmasını bulmak artık çok kolay. Saatler hatta günler süren araştırma devri sona eriyor. Hemen Ustala.com‘a girin, üye kaydı oluşturup, üye girişinizi yapın sonrasında ilanınızı verin. İlanınıza gelen teklifler içinden size en uygun şehir içi evden eve nakliyat firmasını seçebilirsiniz. Bu sayede zamandan büyük ölçüde tasarruf ederek en uygun ve kaliteli firma ile çalışacaksınız.

Müşteri Bulmanın En Pratik Yolu

Ustala.com sayesinde sinek avlama devri kapanıyor. Müşteri bulmak artık çok daha kolay ve pratik hale geliyor. Hemen ustala.com’a üye olarak üye girişi yapın ve verilmiş sayısız ilan içinde size uygun olanlarına teklif verin. Müşterilerle daha hızlı anlaşabilir kısa sürede daha fazla iş yapabilirisiniz. Nakliye hizmeti almak isteyen insanlara ulaşmaya çalışırken reklam verme zahmetinden ve masrafından da kurtulmuş olacaksınız.