Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Tüm Ustalar

Kayıtlı 23 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Asansörlü Taşıma Firmaları

Diyar Miroğlu

Doğukan yildiz

mesut inalkaç

Dema nakliyat

20 yıldır işin içindeyim evden eve nakliyat işi bizim işimiz ekibimiz tam kadro mobilyacı elektırik

Şemsettin Demirkol

Gaziantep Z1 evden eve taşımacılık 05443514104

Cukurova Evden Eve Nakliyat

Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankar

Irfan ayirkan

gonca soydam

Vural atalay

Ambalaj montaj sigorta güvenceli tecrübeli elemanlarla hizmetimizdeyiz

Son gelen Asansörlü Taşıma talepleri

3+ 1 ev tam eşyalı
Ankara / Keçiören
İzmirden samsun bafraya nakliyat olacak. İzmirdeki ev 7. Katta samsundaki daire 3. Katta. Ev 3+1. Oturma grubu yalnızca izmirde aşağı indirelecek samsuna taşınmayacak. Beyaz eşyalar ve iki yatak odası taşınacaktır. GarDolapların samsunda monte edilmesi gerekiyor
İzmir / Konak

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Asansörlü Taşıma ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Asansörlü Taşıma

Asansörlü Nakliyat İşlerinizi Hızlandırsın

Asansörlü nakliye, günümüzde oldukça popülerdir. Taşıma işleri artık profesyonel vasıtalarla yapılıyor. Ustala.com’a hemen ilan verin profesyonel ekipler sizi bulsun. Tüm ihtiyaçlarınızı belirleyin, ilanınızda belirtin, alanında profesyonel ekipler ve en iyi ekipmanlar ile taşıma sorunlarınız çözülsün. Taşıma işleri gibi zorlu işler profesyonel ekiplere emanet edilmelidir. Asansörlü nakliyat fiyatlarını hemen öğrenin. Gelen teklifleri inceleyin sizin için en uygun teklifi onaylayın. Hemen asansörlü nakliye firmaları ile iletişime geçin.

Geçmişten günümüze gelişen teknoloji ile nakliye işlerinde büyük bir gelişme kaydetti. Eskiden insan gücüyle yapılan evden eve nakliye işlemleri, artık çok kolay ve güvenilir hale geldi. Nakliye işlerinde eşyaların paketlenmesinden, araçlara yüklenmesine, demontaj ve montaj işlerine kadar pek çok zorlu iş vardır. Asansörlü nakliye hizmeti de bunlardan biridir. Asansörlü nakliye genellikle yüksek binalarda, dar merdivenlerde ve eşyaların ağır olması durumunda tercih edilmektedir. Asansörlü nakliye taşımayı kolaylaştırır. Bu sistem sayesinde eşyalarınızı kısa sürede ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Firmalar bu nedenle asansörlü nakliye işlerini tercih eder. Hem müşteriye hem kendilerine zaman kazandırırlar.  

Asansörlü Nakliye Nedir?

Asansörlü nakliye, eşyalarınızın bina dışından güvenli bir şekilde evinizin balkonuna veya bir pencereye taşınması işlemidir. Kullanılan asansörler özellikle asansörlü nakliye işleri için tasarlanmış profesyonel makinelerdir. Bu asansörler özel araçlara yerleştirilmektedir. Bu şekilde asansörlü nakliye yapılır. Dikkat edilecek nokta asansörlü nakliye uygulanacak evlerde bu işleme uygun balkon veya pencereler olmasıdır. Asansörlü taşıma araçları metrelerce yüksekliğe ulaşabilen bir sisteme ve eşyaların kolayca taşınmasını sağlayacak bir palet sistemine sahiptir. Zamandan, insan gücünden ve maliyetten tasarruf için asansörlü nakliye oldukça önemlidir. Hatıralarınızın güvenle taşınmasını sağlayan bu sistemi birçok insan tercih etmektedir. Böylece taşınırsak eşyalarımızı nasıl indireceğiz veya çıkaracağız derdi ortadan kalkmıştır. Asansörlü nakliye hizmetinin en iyisini almak için Ustala.com’a ilan verebilirsiniz. 

Asansörlü Nakliye Nasıl Yapılır?

Ev taşıma esnasında dar merdivenli ve yüksek katlı binalarda taşıma işlemi oldukça zor hatta imkansız olabilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde böyle durumlarda asansörlü nakliye tercih edilmektedir. Evinizin balkonundan, uygun pencerelerden ve çatı katından nakliye yapılabilir. Bunun için özel olarak tasarlanmış araçlar bulunmaktadır.

Eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde kısa zamanda taşınması için gerçekleştirilen asansörlü nakliye için özel bir araç tahsis edilmelidir. Bu işlem için ilan verebilir en uygun firmalara ve asansörlü nakliye araçlarına hemen ulaşabilirsiniz. Asansörün sağladığı avantajlar, metrelerce yüksekliğe eşyaların insan gücüyle taşınmaması, zamandan tasarruf ve güvenli taşıma işlemidir. Nakliyat asansörü taşıma aracının arka kasasına yerleştirilmiş, yaklaşık 20 katlı binaların tepesine çıkabilecek uzunlukta, raylı  sisteme sahiptir. Raylı sistem ihtiyaca göre üst katlara doğru açılmakta ve eşyaların güvenli taşınmasını sağlamaktadır. Üzerinde bulunan asansör kabini eşyaları taşıyabilecek kadar güçlü bir sisteme sahiptir. Asansör kabininin boyutları ortalama 2,5 m2 dir.

Asansörlü nakliye işlemi sırasında eşyalar alınacak balkon veya pencereden kafesli bir kabin içerisine yerleştirilir ve raylı sistem yardımıyla taşınır. Asansörlü nakliye hem zamandan hem iş gücünden tasarruf sağlar. Aynı zamanda çalışanların sağlığı ve eşyalar  için oldukça güvenlidir. İnsan gücüyle yapılan taşıma işlemleri 4-6 saat sürerken asansörlü nakliye ile işlerinizi 1-2 saatte halledebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederken, eşyalarım zarar görecek endişesi taşımazsınız. Bazı şehirlerde çarpık yerleşme yüzünde asansör kullanımı zordur. Zamanla kentsel dönüşüm sayesinde şehirler düzelecek ve gelişen teknoloji hemen hemen tüm şehirlerimizde asansörlü nakliye işleminin kullanılmasını yaygınlaştıracaktır. Bu sayede maliyetler düşecektir.

Asansörlü Nakliye Fiyatları Nedir?

Asansörlü nakliyat fiyatları, birçok değişkene bağlıdır. Taşıma yapılacak evin kaçıncı katta olduğu ve kaçıncı kata taşınacağı kullanılacak asansör seçiminde etkili olacağı için fiyatları etkilemektedir. Ayrıca kullanılacak insan gücü ve eşya miktarı da asansörlü nakliyat fiyatlarını etkilemektedir. Ancak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilecek en etkili yöntem asansörlü nakliyedir. 

Asansörlü Nakliyat için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Asansörlü nakliye için en önemli etken, taşıma yapılacak binaların asansörlü nakliye taşımasına elverişli olmasıdır. Taşımaya uygunluk nasıl anlaşılır? Öncelikle asansörlü nakliyat için evinizin bulunduğu bölgenin, asansör kurulumuna uygun olup olmadığı incelenir. Bunun için alanında uzman ekipler bina çevresinde keşif yapar ve cephe şartlarının uygunluğunu kontrol eder. Aracın binaya veya eve yaklaşabilmesi için çevrede ağaç ve elektrik tellerinin varlığı kontrol edilir. Buna göre taşıma planlaması yapılır. Tüm şartlar sağlanırsa asansörlü nakliye işlemine başlanır. Asansörlü nakliye özellikle büyük şehirlerimizde yaygın olarak kullanılmaktadır. İstanbul’da yoğun yerleşme nedeniyle çeşitli nakliye sorunlarına rastlanmaktadır. Yine de profesyonel ekipler bu sorunlara çözüm bulabilmektedir. Özellikle İzmir, Adana ve Mersin illerimizde asansörlü nakliye oldukça gelişmiştir. Neredeyse tüm firmalarda asansörlü nakliye araçları bulunmaktadır. Bu durum maliyetleri düşürmektedir. Birçok binadaki olumsuzluklar, özellike üst katlara eşya çıkarmayı ve indirmeyi etkilemektedir. Taşıma öncesinde özellikle bina yönetimleri ve komşular haberdar edilmelidir. Asansörlü nakliye sırasında bu işlerle uğraşmak istemezsiniz. Tüm koşulların uyması durumunda, taşınma gününde asansör sistemi kurularak hızlı bir şekilde taşıma gerçekleştirilir.

Asansörlü Nakliye Firması Seçimi Nasıl Yapılır?

Asansörlü nakliye için kullanılacak araçlar ve asansörler çeşitlilik gösterir. Taşınacak eşya miktarına ve bina yüksekliğine göre seçimler yapılmaktadır. Nakliye firmasının elinde bina yüksekliğine ve eşyalarınızın ağırlığına uygun bir asansör bulunmalıdır. Ayrıca nakliye firmasının, asansörü kullanacak operatörünün ve taşıma yapacak personelin uzman kişiler olmasına dikkat edilmelidir. Bunun için Ustala.com’a ilan vermeli en iyi nakliye firmalarına hızlı bir şekilde ulaşmalısınız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için yorumları okuyabilir en doğru firmayı seçebilirsiniz.

Türkiye’de bir zamanlar sadece fabrikalarda kullanılan asansörlü taşıma işlemi, günümüzde neredeyse tüm nakliye firmalarının kullandığı bir sisteme dönüşmüştür. Taşıma esnasında gerçekleşen tüm zorluklar asansörlü nakliye sayesinde minimuma indirilmiştir. Zamanla yük asansörlerinin yükseklikleri artmış gelişen teknoloji sayesinde daha pratik ve güvenli hale gelmiştir. Sadece evlerinizin taşınması sırasında değil, işletmelerde de büyük kolaylıklar sağlamıştır. Bir asansör birçok işçinin yapacağı işi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmektedir. Evden eve nakliyat işlerinde asansör vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Gökdelenlerin yükselmeye başladığı günümüzde asansörlü nakliye dışında bir seçenek kalmamıştır. Asansörlerin kurulumu için özellikle kapalı kasa araçlar tercih edilmektedir. Eşya ağırlıkları arttıkça kırkayak ve tır gibi araçlarda kullanılmaktadır. Kısacası evden eve nakliyat için işinin ehli firmalar seçilmelidir. Bu son derece önemlidir.

Müşterilerinize Ulaşın Eşyaları Güvenle Taşıyın

Günümüzde insanlar sürekli eşyalarını taşıma ihtiyacı duymaktadır. Birçok müşteri Ustala.com’da sizleri beklemektedir. Site yeni müşteriler bulmanızı sağlarken bir müşteri portfolyosu oluşturmanızı da sağlayacaktır. Her boyutta firma için müşteriler mevcuttur. Firma elinde bulundurduğu asansörlerin niteliğine uygun müşteri taleplerini rahatlıkla karşılayabilir. Üyelik işlemlerini gerçekleştirebilir müşterilerinize teklif verebilirsiniz. Artık uzun ve maliyetli reklamlar ile uğraşmanıza gerek yok Ustala.com sizleri bekliyor. Firmanızı yükseklere taşımak bulunduğunuz bölgede en iyisi olmak için ne bekliyorsunuz. Asansör nakliyat fiyatları ve teknikleri hakkında müşterilerinizi bilgilendirin. Fırsatlar bir tık uzağınızda hemen kayıt yaptırın ve bu serüvene müşterilerinizi bularak devam edin.