Asansörlü Taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma

Tüm Ustalar

Kayıtlı 27 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Asansörlü Taşıma Firmaları

Abbas abbasoğlu

tarık oguztimur

Hedef evden eve nakliyat 2000 yılında kurulduğu günden bu yana vizyonumuz müşteri memnuniyet odaklı

Diyar Miroğlu

mesut inalkaç

Dema nakliyat

20 yıldır işin içindeyim evden eve nakliyat işi bizim işimiz ekibimiz tam kadro mobilyacı elektırik

Irfan ayirkan

mehmet şahan

ibrahim çito

firmamız istanbul ve türkiye geneli hizmet vermeteyiz ev ofis ş arası

Mert uguz

Evden Eve Nakliyat İstanbul Hedef Ev Ofis Taşıma olarak Evden eve nakliyat hizmetini profesyonel ola

Son gelen İstanbul Asansörlü Taşıma talepleri

20 adet hava kanalini 9 katlı yurt çatısına bırakılacak toplam 1 saatlik bı iş Hacettepe beytepede
Ankara / Çankaya
Masaüstü bilgisayarım Samsun/Atakum'dan İstanbul/Ataşehir'e özenli bir şekilde taşınacak.
Samsun / Atakum
Yatak odası, mutfak ve birkaç süs eşyası taşınacak
Bursa / Nilüfer

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

120.5k

Kullanıcı

93.1k

İş talebi

79.8k

Mesajlaşma

91.3k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Asansörlü Taşıma ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Asansörlü Taşıma

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Konumu, mimarisi ve her açıdan ihtiyacınızı karşılayan yeni bir yere taşınmak fikri iyi hissettirir. Fakat  eşyaların transferi ve bütün taşınma işinin planlanmasını düşündüğünüzde, o zahmetli süreç hep zor gelmiştir. Özellikle binaların artan ve yükselen kat sayılarını da eklediğinizde bu güç durum daha da büyümektedir. Eşyaların insan gücüyle tek tek zor şartlar altında taşınması zahmetlidir. Günümüzde her alanda olduğu gibi gelişen teknoloji, taşıma ve nakliye sektöründe de birçok yenilikleri beraberinde getirmiştir. Nakliye  alanındaki gelişmeler taşınma işlerini zahmetli olmaktan çıkarıp hızlı ve kolay hale getirmiştir. Taşınma işlerinde kolaylık sağlayan araçlardan en önemli olanı asansörlü taşıma sistemleridir. İstanbul asansörlü taşımacılık, özel bir vinçli asansör aracılığı ile eşyaların balkon ya da pencerelerden taşınması işlemidir. Nakliyat firmaları özellikle son zamanlarda asansörlü taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Uygun maliyette olması ve taşıma işleminin daha hızlı yapılabilmesi sebebiyle çok kişi asansörlü taşımacılığı tercih etmektedir. Nakliyat sektöründe doğru ve güvenilir bir firma ile anlaşarak, sizde ev ya da ofisinizi asansörlü taşıma hizmeti ile kolayca taşıtabilirsiniz. 

İstanbul asansörlü nakliyat  bulma işleri büyük bir sorun olmaktan çıkıyor. Seçeneklerinizi kendiniz belirleyin boşuna zaman harcamayın. İstanbul asansörlü nakliyat işlerinizi yaptırmak için Ustala.com'a ilanınızı verin, konuyla ilgili en uzman kişiler en hızlı biçimde size ulaşsın. Üye girişinizi yapın, hangi hizmeti almak istediğinizi seçin, adresinizi girin, ilanı oluşturun ve alanında profesyonel İstanbul asansörlü nakliyat ustalarından gelen teklifler arasından size en uygun olanı seçin. Yapmanız gereken bu kadar kolay..

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Asansörlü nakliyat, eşyaların güvenli bir şekilde binanın dış kısmından evin en uygun penceresine ya da balkonuna asansör ile ulaştırılan taşıma şeklidir. Nakliye alanında kullanılan asansör sistemleri özellikle taşıma işleri yapması için tasarlanmıştır. Yüksek bina katlarına kadar yetişmeyi sağlayan asansör yerleştirilmiş özel araçlar ile yapılır. Burada  önemli olan, eski ev ve yeni evin balkonlarının ya da pencerelerinin asansörlü taşıma için uygun olmasıdır. Nakliye asansörü taşıma kamyonun arka kasasına yerleştirilmiştir. 20 katlı binaların en üst katına kadar çıkabilen, raylı kızak üstünde işleyen sisteme sahiptir. Raylı kızak sitemi binaların üst katlarına doğru çıktıkça açılarak yükselir. Her bir ray yerine oturduğunda ray uzunluğu da eşyaların taşınacağı kata kadar uzatılmaktadır. Rayın üstünde yer alan asansör kabini eşyaları tutabilecek kadar güçlü bir yapıya sahiptir. Asansör kabinin ortalama uzunluğu 2,5 metre genişliğindedir. Asansörlü taşıma işlemi sırasında eşyalar pencere ya da balkondan kafesli bir kabin içine konulur ve raylı kızak sistemi ile taşınır. Asansörlü nakliyat işlemi çabuk yapılması ile zamandan ve insan gücünden büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Yalnızca insan gücüyle yapılan taşıma işleri yaklaşık 5-6 saat gibi bir zamanda biterken, asansörlü taşıma ile bu süre 1-2 saate kadar düşmektedir. Asansörlü taşıma sistemi yardımıyla eşyalar çok daha güvenli biçimde taşınmaktadır. En güvenilir asansörlü taşımacılık hizmetini almak için Ustala.com’a ilan verebilirsiniz.

Asansörlü Taşınmanın Yararları Nelerdir?

Bina içindeki birçok olumsuzluklar sebebiyle, özellikle yüksek katlara eşyaları çıkarmak ya da indirmek çok zordur. Özellikle kapı, merdiven boşlukları gibi yerlerin dar olması nedeni ile eşyalar çarpma, çizilme, kırılma vs. zarar görebilir. Aynı zamanda bina içindeki duvarlar, korkuluklar, merdivenler de zarar görmektedir. Bina yönetimine, komşulara taşınma öncesi haber verilmiş olsa da, bütün gün devam eden gürültü ve apartmanın zarar görmesi gibi sebepler yüzünden ciddi sorunlar çıkabilir. Çevre binalardaki kişilerde rahatsız olabilirler. Ayrıca işlek bir sokağın taşıma işlemi için uzun süre kapatılması problem yaratabilir. Eşyaları taşırken, binaya iniş ve çıkış süreleri taşınma zamanını yavaşlatır. Bazı yüksek binalarda asansör olmaması veya yönetim tarafından asansörle eşya taşımaya izin verilmemesi durumu zorlaştırır. İstanbul asansörlü evden eve nakliyat sayesinde birçok zorluk ortadan kalktığından daha rahat ve kolay taşınma deneyimi yaşarsınız. Taşınma işlemi bina dışından yapılacağından eşyaların ve bina içinin zarar görme riski minimuma iner. Bina sakinleri, çevre komşular ve yönetimle gürültü, zarar konusunda daha az sorun yaşarsınız. Taşınma işleminiz daha hızlı olacağından sokağı kısa süre meşgul etmiş olursunuz. Taşıma personeli elde taşıma, merdiven iniş ve çıkışı az olduğundan daha dikkatli, aktif, verimli çalışır. Asansörle eşyalar direk evin içine taşındığından insan gücü ihtiyacı azalır, bu durum maliyeti düşürür. Bütün bu taşınma işleriniz daha çabuk ve daha kısa süreceği için zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Eşyalarınız daha güvenli ve sigortalı şekilde taşındığı için sizin de kafanız rahat olur.

Asansörlü Taşıma Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Asansörlü taşımacılığın yapılabilmesi için dikkat edilmesi gereken husus eşyaların yükleneceği ve boşaltılacağı binaların pencere, balkonları geniş asansörlü nakliyat için uygun olmasıdır. Bunun için nakliyat firması bir ön çalışma yapar. Ayrıca asansörlü evden eve nakliyat yapılması için binaların olduğu alanların, taşıma asansör sistemini kurmaya uygun olup olmadığına bakılır. Firmanın işinin ustası eksper binaların çevresinde ve cephesinde inceleme yaparak şartların uygunluğunu kontrol eder. Aracın binalara yanaşabilmesi ve sistemin kurulabilmesi için ayrıca ağaç ve elektrik telleri vs. durumu kontrol edilir. Bütün bu şartlar uygunsa asansörle taşıma işlemi yapılabilir.

Nakliyat için kullanılan asansörler çok fazla eşya taşırlar. Bütün bu eşyaları taşıyabilecek bir sistemle çalışmak çok önemlidir. Asansör sistemleri çok yüksek katlara ulaşım sağladığı için bu yükseklikten eşyaların düşmesi hem tehlike oluşturacak hem de maddi zarar verecektir. Bu sebeple asansörlü taşımada güvenli bir nakliyat firması ile anlaşmak çok önemlidir. Asansör ve araç sistemlerinin yeni ya da yenilenmiş, periyodik olarak bakım ve kontrollerinin yapılıyor olması gereklidir. Taşımadan önce vinç , halat, asansör ve diğer parçaların kontrolleri özenli ve düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Muhakkak kullanılacak asansörün bakımlarını kontrol etmelisiniz. Ayrıca taşınma günü tüm güvenlik önlemlerinin alındığına da emin olmalısınız.

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Ev ya da ofis binanıza önceden belirlendiği şekilde asansör sistemi kurulur. Profesyonel teknik ekip tarafından eşyalarınız ustalıkla demonte edilir. Paketleme ekibi korunaklı bir şekilde taşınması için uygun malzemelerle eşyalarınız ambalajlama yapılır. Teleskopik, yani yönü ve boy uzunluğu ayarlanabilir merdiven formundaki asansöre dikkatlice yüklenen eşyalarınız evinizden dışarı alınır. Aşağı inen eşyalarınız yere değmeden taşıma aracına yüklenir. Yeni adresinize eşyalar güvenli biçimde taşınır. Yeni binada önceden belirlendiği şekilde asansör sistemleri kurulumu yapılır. Alanında uzman personel eviniz kaçıncı katta olursa olsun, hiçbir hasar görmeden eşyalarınızın çıkarılması ve yerleştirilmesi işlerini yapar. Eşyalarınız sizin istediğiniz gibi odalara taşınır. Paketleri açılan eşyalar monte edilir. Bütün bu işler yapıldıktan sonra eviniz size teslim edilir.

İstanbul Asansörlü Taşıma İlanları Burada

Ustala.com üzerinden gelen ilanları inceleyerek İstanbul asansörlü nakliyat  hizmeti almak isteyen müşterilere ulaşın. İşin ustasıysanız yapmanız gereken çok basit! İstanbul asansörlü nakliyat kısmına giriş yapıp, size en uygun ilanlara teklif vererek hızlı şekilde aradığınız müşteriye ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem kolayca müşteri bulursunuz hem de kazancınıza kazanç katarsınız. Sayısız ilan arasında konum olarak size en yakın müşteriye kolayca ulaşabilir, bu şekilde müşteri bağlantılarınızı hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.