Asansörlü Taşıma

İzmir Asansörlü Taşıma

İzmir Asansörlü Taşıma

Tüm Ustalar

Kayıtlı 24 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İzmir Asansörlü Taşıma Firmaları

Adem Demir

Uygun fiyat kaliteli hizmet sunmaktayiz

Evimcan nakliyat

Şirketimiz 1995 ten bu yana Ege bölgesi ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye de siz değerli müşter

Son gelen İzmir Asansörlü Taşıma talepleri

Masaüstü bilgisayarım Samsun/Atakum'dan İstanbul/Ataşehir'e özenli bir şekilde taşınacak.
Samsun / Atakum
Yatak odası, mutfak ve birkaç süs eşyası taşınacak
Bursa / Nilüfer
3+1 evdeki eşyaların 100 metre ilerideki binaya taşınması gerekiyor her iki ev de kottan 4. kattadır.
Ankara / Mamak

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Asansörlü Taşıma ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Asansörlü Taşıma

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir ve çevresinde nakliye hizmeti almak isteyen kişiler için İzmir asansörlü nakliye hizmeti sayesinde taşınma işlemini zahmetsiz bir hale getirebilirsiniz. Asansörlü nakliye hizmeti günümüzde firmaların en çok tercih ettiği hizmetlerden birisidir. En iyi İzmir asansörlü nakliye hizmetini almak istiyorsanız Ustala.com’a ilan verebilirsiniz. Artık günümüzde pek çok apartman yüksek katlı binalardan oluşmaktadır. Şehir dışında köylerde bile çok katlı binalara rastlanmaktadır. Yaşam kalitesinin artması, nüfusun çoğalması gibi pek çok etken çok katlı binalara yönelimi sağlamıştır. Özellikle büyük şehirlerde oluşan kaos ortamını ve çarpık kentleşmeyi önlemek için yüksek binalar yapılmaktadır. 

Yüksek binalara taşınmak için asansör sistemi gereklidir. Bina asansörlü genelde eşya taşımaya pek elverişli değildir. Daracık alana eşya sığdırmaya çalışmak oldukça zor ve risklidir. Eşyanın sıkışma, düşme tehlikesi olabilir, eşyayı taşıyan kişinin üzerine düşme riski de oluşturmaktadır. Ayrıca apartman asansörünün uzun süre meşgul edilmesi bina sakinlerini ve yöneticiyi de rahatsız etmektedir. Uzun süre asansör meşgul edildiği için binada yüksek katlarda oturan kişiler beklemek durumunda kalmaktadır. Bu da özellikle acelesi olan ve zamanı kısıtlı olan kişileri kızdırmaktadır. Apartman asansörünün eşya yoğunluğundan dolayı bozulma riski de bulunmaktadır.  Bunun gibi pek çok yönden apartman asansörünü kullanmanın olumsuz pek çok yönü bulunmaktadır. Bu nedenle nakliye firmaları asansörlü nakliye hizmeti ile müşterilerine destek olmaktadır. Asansörlü nakliye araçlarından bulunan geniş palet sistemi çok sayıda eşyayı rahatlıkla alabilecek kapasitedir. Böylece eşyalar güvenli bir şekilde bu palete doldurulur. Metrelerce uzun merdiven sistemi sayesinde de istenilen kata ulaşım kolayca olmaktadır. Eşyalarınız bu şekilde kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde katınıza taşınmaktadır. Asansörlü nakliye hizmetiyle kimse rahatsız edilmeden kısa sürede başarılı bir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır.

İzmir Asansörlü Nakliye Hizmetinde Eşyalar Nasıl Taşınır?

İzmir asansörlü taşıma ile bu bölgede eşyalarınızın taşınma işlemi uzman nakliye firmaları ile en iyi şekilde yapılmaktadır. Ustala’nın güvenilir ustalarına ulaşmak için hemen ilan verin. Asansörlü nakliye hizmeti veren uzman firmalar asansörlü nakliye aracı ile eşyalarınızın taşınması işlemini yapmaktadır. Eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemi yapıldıktan sonra eşyalarınız bu alanda uzman nakliye personeli tarafından dikkatli bir şekilde araçlara dizilir. Taşınma mahalline doğru nakliye aracı hareket eder. Asansörlü nakliye aracın evin bulunduğu yere yakın aracı park eder. Evde balkon ya da teras katında eşyaların en uygun şekilde gireceği yere nakliye aracı dayandırılır. Asansörlü nakliye aracındaki palete eşyalar dikkatli bir şekilde dizilir. Asansörlü nakliye aracındaki palet sistemi geniş olduğu için çok sayıda eşya buraya rahatlıkla sığar. Palete konulan eşyalar merdiven sistemi ile yükseltilerek evin balkon ya da teras kısmında taşınması sağlanır. Tüm eşyalar bu şekilde evin içine taşınır. Eşyaların taşınması işlemi bittikten sonra kurulum ve demonte işlemleri de uzman nakliye firmalarının yanında getirmiş olduğu montaj ustaları ile yapılır. Hiçbir eksik kalmayacak şekilde eşyaların taşınma ve montajı da tamamlanır. 

Asansörlü Nakliye Hizmetinin Faydaları

Asansörlü nakliye hizmeti firmaların günümüzde en çok tercih ettiği işlerden birisidir. Bu hizmet hem firmalara hem de müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Firmalar çok kısa süre içinde eşyaları başarılı bir şekilde taşımaktadır. Çok sayıda eşya asansörlü nakliye aracındaki palet sistemine sığdığı için kısa sürede aynı eşyayı taşıma ayrıcalığı sağlanır. Asansörlü nakliye ile eşya taşımak çok daha güvenlidir. Eşyalar karga tulumba apartman asansörlerindeki gibi zorlukla taşınmaz. Geniş paletlerde çok daha rahat ve güvenli taşınır. Bu hizmet sayesinde diğer apartman sakinleri de rahat olurlar. Apartman asansörü gereksiz yere meşgul edilmemiş olur. Taşınma sırasında olası risk durumları da en aza indirilir. Böylece çok daha sağlıklı bir taşınma işlemi gerçekleşir.

Asansörlü Nakliye Aracının Bakım ve Onarımı

Asansörlü nakliye aracının bakım ve onarımı bu alanda dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılardan birisidir. Nakliye aracından yaşanan olumsuzluklar olası kaza riskleri arttırabileceği ve bunun sonucunda mal ve can kaybı gibi çok kötü sonuçlara yol açabileceği için nakliye aracının yola çıkmadan önce bakım ve onarımının mutlaka yapılmış olması gerekir. Periyodik olarak aracın düzenli olarak bakım ve onarım işlemlerinin tamamlanmış olması gerekmektedir.Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçlar sorun çıkarmayacaktır. Araçta herhangi bir sorun varsa bunun mutlaka yola çıkmadan önce giderilmesi gerekir. Sağlıklı bir taşınma işlemi için araçlarının hijyenik bakımlarının da önceden yapılmış olması gerekir. Bu şekilde araç içi ve dışı her türlü bakım ve onarım işleri tamamlandıktan sonra güvenli bir şekilde yola çıkılabilir. 

İzmir Asansörlü Taşıma İçin Fiyat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir asansörlü ev taşıma fiyatları müşterilerin araştırdıkları konular içindedir. Eşyalarınızı taşıtmak isteyen müşteriler İzmir bölgesinde asansörlü ev taşıma fiyatlarını incelemektedir. Asansörlü taşıma fiyatları hesaplanırken bazı noktalara dikkat edilir. Eşyalar çoksa büyük asansörlü nakliye aracı seçilir. Az olan eşyalar için daha küçük nakliye araçları tercih edilir. Bu alanda çalışan nakliye personeli de hesaba katılarak ortalama fiyat hesaplanır. Gidilecek yerin mesafesi ve katın yüksekliği de fiyatı ayrıca etkilemektedir. Bu şekilde tüm bu etkenler göz önünde bulundurularak fiyat hesaplaması yapılır.

Asansörlü nakliye hizmeti alırken hizmet kapsamında giren çalışmaları göz önünde bulundurarak fiyatta anlaşmaya çalışmak gerekir. Örneğin eşyaların paketleme ve ambalajından siz sorumlu olacaksanız firmadan bu hizmet bedelini düşmesini isteyin. Eşyalarınızın durumuna göre küçük mü yoksa büyük nakliye aracının mı bu alanda kullanıldığına bakarak ona fiyat teklifi alabilirsiniz. Nakliye firması seçiminde de piyasa araştırması yaparak tek bir firmanın teklifine bakarak çalışmayı hemen kabul etmeyin. Bu alanda hizmet veren kaliteli nakliye firmalarının fiyat tekliflerini inceleyerek size en yakın yerde bulunan uygun fiyat politikasıyla hizmet verecek firmayı bulun ve o firmayla çalışın. Firmalar fiyat konusunda birbirinden bağımsız çalıştığı için farklı fiyatlandırmalarda bulunabilirler. Bu konuda hemen akla kaliteli firmaların daha pahalı iş yaptığı anlayışını bizde oluşturur. Aslında bu çok da doğru bir düşünce değildir. Uygun fiyat aralıklarında çalışan kaliteli pek çok firma bulmanız mümkündür. Bu alanda araştırmacı olarak sizin için en uygun ve doğru firmayı bularak doğru ve isabetli bir karar verebilirsiniz. 

İzmir Asansörlü Taşıma Firmaları

İzmir asansörlü taşıma firmaları olarak İzmir ve bölgesinde bu alanda çalışan pek çok asansörlü nakliye firması bulabilirsiniz. Asansörlü nakliye firması seçerken firmanın kaliteli iş yapması, size yakın çevrede olması ve uygun fiyat politikasıyla çalışması firma seçiminde dikkat edilecek özelliklerdendir. Tüm bu özelliklere dikkat ederek müşteriler bu konuda doğru tercihte bulunabilirler. 

İzmir ilinde asansörlü taşıma hizmetinde en iyi firmalar içerisinde olduğunuzu düşünüyorsanız bu alandaki tekliflerinizi iletmek için müşterilere bir tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Online ilan sayfalarından müşterilerin ilanlarına göz atarak müşteriye teklifte bulunabilirsiniz. Teklifinizi gören müşteriler sizi değerlendirmeye alacaktır. Müşteri tarafından tercih sırasında ilk sıralardan olmak istiyorsanız tanıtımınızı çok iyi yapmanız ve fiyat teklifinde de makul ölçülerde teklifte bulunmanız gerekir. Piyasada pek çok firma sizin gibi teklif göndereceği için bu firmalar içinde sizin seçilmesi için müşterinin taleplerine göre teklifte bulunmanı size yardımcı olacaktır.