Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Tüm Ustalar

Kayıtlı 22 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ofis Taşıma Firmaları

Ersel IRMAK

Zeynep Asena YILDIRIM

şehir içi veya şehirler arası 4.4m3 ve 1 ton istihap haddi olan kapalı panelvan aracımla taşımacılı

mesut inalkaç

Uygur Evden Eve Nakliyat

Gerek şehir içi gerek şehirler arası ev taşımacılığı, villa taşımacılığı, ofis-büro taşımacılığı, fu

Dema nakliyat

20 yıldır işin içindeyim evden eve nakliyat işi bizim işimiz ekibimiz tam kadro mobilyacı elektırik

Mehmet KARABUDAK

Cukurova Evden Eve Nakliyat

Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankar

Ibrahim demir

Vadikent Nakliyat

Evden eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ofis Taşıma Parça Eşya Taşıma Kurumsal Firma Taşıma

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Ofis Taşıma ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

İş dünyasında çalışan firmalar için en değerli husus zamandır. İş hayatında zaman gündelik hayattan daha fazla anlam taşımaktadır. İşlerin zamanında ve düzenli yapılması gereklidir. Firmalar için kaybedilen zaman maddi kayıp, görünürlük ve saygınlık kaybına neden olmaktadır. Bu yüzden iş akışını engelleyen durumları en aza indirmek, böyle durumların vakit kaybı yaratmasını önleyecektir. Ofis veya büronun taşınması da zaman kaybına sebep olacağı için hızlı ve planlı  bir şekilde yapılması önemlidir. Firmalar için taşınma süreci çok zorlu geçmektedir. Ofis eşyalarının çoğunluğu mobilya türü eşyalardır. Mobilyaların hasarsız ve titizlikle taşınmalıdır. Evrak, belge, dosya ve arşiv gibi en önemli eşyaların eski düzeni bozulmadan ve kaybolmadan emniyetli şekilde dikkatlice taşınmalıdır. Gereken özen gösterilmediğinde bu durum firmaya daha büyük sıkıntı yaşatabilir. Bu türlü problemler yaşanmaması ve işinizin hızlıca yeni yerinizde devam etmesi için profesyonel, Ustala.com’un taşıma işinde öncü ofis taşımacılığı ustalarına başvurmak en akıllı seçim olacaktır.

Ofis taşıma ustalarını hızlıca bulabilir ve çok daha kolay fikir alabilirsiniz. Ofis taşıma ihtiyacınıza göre Ustala.com'da ilanınızı oluşturun, ustalar size ulaşsın. Üye olun, almak istediğiniz hizmeti seçin, adres bilgilerinizi girin, ilanı oluşturun ve işinin uzmanı ahşap boyama ustalarının tekliflerini görün, durumu değerlendirin, size en uygun seçimi yapın.

Ofis Taşınmada Ön Hazırlıklar

Ofis ya da büronuzu taşımadan önce yapacağınız hazırlıklar işlerin daha kolay ve sorunsuz olmasını sağlar. Bu hazırlık eşyaların zarar görmemesi, eksiksiz ve çabuk taşınmasına faydalı olacaktır. Eski ofisinizle yeni ofisiniz arasındaki büyüklük farkına göre öncelik eşyalara karar vermelisiniz. Yeni ofisiniz daha küçük ise kullanmadığınız eşyaları elden çıkarabilirsiniz. Eşya listesi yapmanız nakliye firmasının işini kolaylaştırır. Böylece listeye göre benzer eşyalar gruplanarak paketlenebilir. Taşınma esnasında olabilecek karışıklık ve sorunun önüne geçmiş olursunuz. Yeni yerinize taşındığınızda listeden eşyaları eksiksiz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Nakliyat firmasının iyice araştırılıp referanslı firmaların tercih edilmesi gereklidir. Güncel büro taşıma fiyatlarını incelemelisiniz. Yaptığınız eşya listesi doğru fiyat teklifi almanıza yardımcı olacaktır. Taşınma işlerinde en çok sorun çıkma nedeni işin planlanmadan yapılmasıdır. Doğru taşıma firması seçimi için Ustala.com’a ilan verin işin uzmanı size ulaşsın. Taşınma günü, saati, iş yeri adresleri, bina bilgileri  vs. belirlenmeli ve firma ile süreç planlanmalıdır. Planın işlemesi, her şeyin zamanında ve eksiksiz olması için firma ile yazılı bir anlaşma yapmanız sorunları önceden çözmeniz açısından iyi olacaktır. Eşya yerleşim planı hangi eşya nereye konacak konusunda kolaylık sağlayacaktır. Eşyaların fotoğraflarını çekerseniz ileride olabilecek sorunlarda kanıt olarak kullanabilirsiniz. Eşya fotoğraflarını anlaştığınız firmaya gönderebilirsiniz. Değerli ya da sizin için önemli eşyalarınızı kendiniz taşımalı veya nakliyat firmasına özellikle bildirmelisiniz. Böylece yeni yerinizde aradığınız eşyayı hemen bulur ve işinize devam edebilirsiniz. Nakliyat firmalarının bazıları paketleme işlerini yapmaktadır. Anlaşma yaparken firma ile bu konuyu konuşmalısınız. Paketlemeyi kendiniz yapacaksanız, bu iş çok iyi yapılmalıdır. Aksi takdirde olabilecek zararları firma kabul etmeyecektir. Paketlerin üzerine ne oldukları, nereye yerleştiklerini yazmanız taşımanın daha dikkatli ve yerleşimin kolay olmasını sağlayacaktır.

Ofis Taşıma Firmalarının Hizmetleri

Ekspertiz hizmeti: Ofis ya da büronuzu taşınması için bir firma ile görüştüğünüzde ilk olarak ekspertiz hizmeti verilir. çoğu firma bunu ücretsiz olarak karşılamaktadır. Ekspertiz ve ekibi ofisinizi ziyaret ederek ofis içi incelemelerini yapar. Bu ziyaret esnasında ne kadar mobilya olduğu, küçük ve dosya, evrak, arşiv, kırtasiye malzemeleri, elektronik eşyalar, para kasaları vs. bütün eşyalar görülür ve listelenir. Eşyalara göre koli ve paketleme malzemeleri çeşitleri belirlenir. Ayrıca eski ve yeni ofisinizin kat sayıları, adresleri, konumu belirlenir. Bütün bu inceleme sonucu eşya miktarına göre hangi büyüklükte araca gerek duyulduğu, kaç personele ihtiyaç olduğu tespiti yapılır. Taşınma günü, saati belirlendikten sonra taşınma planı ortaya çıkmış olur. Yapılmış olan araştırma ve plan taşıma ücretini gösterir. Her konuda anlaşma sağlandığında sözleşme yapılır. 

Sigorta hizmeti: Eşyaların garantili ve güvenli taşınması açısından sigorta yapılması önemlidir. Taşınma esnasında firma ve elemanları tarafından olabilecek kaza, kırılma ve arıza gibi zararları ofis taşıma şirketi karşılar. Böylece siz rahat olursunuz, firma ve elemanları daha titizlikle çalışırlar. 

Tecrübeli personel: Belirlenen nakliye günü firma personeli taşınacak olan ofis adresine gider. Ofisin bölümlere ayrılarak taşınması işleri daha çabuk ve kısa sürede bitmesini sağlar. Koltuk, masa kitaplık ve arşiv dolapları gibi mobilyalar son sistem vidalama makinaları tarafından marangozlar tarafından sökülür. Buzdolabı, bulaşık makinası gibi beyaz eşyalar tesisatçılar tarafından sökülür. Personel eşyalara uygun özel streç ve balonlu naylonlu, kraftlı ambalaj malzemesi kullanarak paketleme yapar. Arşiv bölümündeki dosya, belge, evrak, kırtasiye malzemeleri gibi eşyalar numaralandırılır ve sınıflandırılır. Su ve toz geçirmez poşetlere konularak, kolilere yerleştirilir. Daha büyük olan skyscanner tarayıcılar, fotokopi makinaları gibi elektronik eşyalar özel ahşap kutulara yerleştirilir. Ağır para kasaları etrafa zarar vermeden özel araçlarla taşınır. Bütün eşyalar paketlendikten sonra üzerlerine bilgilendirici etiketler yapıştırılır. Bu etiketler sayesinde neyin nerede bulunacağını ve ona göre özenle taşınmasını sağlar. Bütün eşyalar birer birer nakliye aracına titiz ve temkinli biçimde taşınır. Eşyaların araç içi düzenlemesi ve yerleştirmesi çok önemlidir. Yol boyunca sarsıntıdan dolayı eşyalar hasar görebilir. Olabilecek hasarlara karşı araç içi yumuşak zemin kenarlıklar kullanılır. Yeni ofisinize eşyalar birer birer titizlikle taşınır. Personel tarafından bütün eşyaların paket ve kolileri açılır. Marangoz ve tesisatçılar tüm mobilya, beyaz eşyaların kurulumunu yaparlar. Eşyalar sizin istediğiniz şekilde yerleştirilir. Taşımanın tamamı bittikten sonra hasar kontrolü yapılır. Hasar varsa zabıt tutularak sigorta şirketine bildirilir. Yeni ofisiniz size teslim edilir. 

Asansörlü taşımacılık hizmeti: Özel bir vinçli asansör yardımıyla eşyaların balkon ya da pencereden taşınma işlemidir. Son yıllarda birçok nakliyat firması asansörlü taşıma hizmetini sunmaktadır. Maliyet ve zararı daha aza indirmesi, taşıma işlerinin daha hızlı yapılabilmesi sayesinde birçok insan bu hizmeti tercih etmektedir. Asansörlü taşıma yüksek katlı binalarda ve dar merdivenli binalarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Elle taşımaya göre eşyalar hiç hasar görmemekte ve daha kısa sürede taşıma zaman tasarrufu sağlamaktadır. Taşıma işi ofisten araca ve araçtan ofise yapılacağından iş gücü azalmakta, bu durum asansör maliyetini karşılamaktadır. Nakliyat firmaları asansörlü taşıma sisteminin bakımlarını periyodik olarak yaptırması önemlidir. Taşınma işleminden önce firma eksperi eşyaların durumu, gerekli personel ve malzeme ihtiyaçlarının tespitini yapar. Daha sonra asansör işleminin doğru yapılabilmesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapar. Taşınma günü bu bilgilerle personel asansörün balkon ya da pencereye kurulumu yapılır. Paketleme işi bitince eşyalar hızlı şekilde asansörle indirilmesi ve araca yüklenmesi işlemi tamamlanır. Eşyalar araçla yeni ofise taşınır ve aynı şekilde asansörle  iş yerinize taşınır. Kurulum ve yerleştirme işleri yapılır.

Ofis Taşıma İş İlanlarını Kaçırma

Ustala.com üzerinden gelen ilanları inceleyerek ofis taşıma hizmeti almak isteyen müşterilere ulaşın. İşin ustasıysanız yapmanız gereken çok basit! Ofis taşıma ilanları kısmına giriş yapıp, size en uygun ilanlara teklif vererek hızlı şekilde aradığınız müşteriye ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem kolayca müşteri bulursunuz hem de kazancınıza kazanç katarsınız. Sayısız ilan arasında konum olarak size en yakın müşteriye kolayca ulaşabilir, bu şekilde müşteri bağlantılarınızı hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.