Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 58 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Halı Yıkama Firmaları

kaan albayrak

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz kocaklar oto kuofor

TUTKU TEMİZLİK

emine gerger

mahmut ÇOBAN

Şemsettin Birdal

kadir gürsoy

EMRAH BEY

Ahmet Alan

GİZEM KARLI

Son gelen Halı Yıkama talepleri

2 kanepe ve 2 halı yıkatmak istiyorum. kanepe için fotoğraf paylaşabilirim..
İstanbul / Sarıyer
Hali yikama
İstanbul / Kartal
Halı yıkama
Ankara / Yenimahalle

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Halı Yıkama ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Halı Yıkama

Halı Yıkama İşleriniz Profesyonel Ellerde

Halı yıkama ev ya da iş yeri temizliğinde en çok yapılan işlerin başında gelir. Günlük yaşamda en çok kirlenen yerlerden birisi olan halıların belli zaman aralıklarında yıkanması gerekir. Halı yıkama işleri için kendinizi yormayın. Halı yıkamacı firmalarından biriyle çalışarak işinizi kolaylaştırır ve halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlarsınız. 

Halı temizliğinin yapılış aşamasına bakarsak bu konuda iki seçenek karşımıza çıkar; 

  • Birincisi eski usul diyebileceğimiz yöntemlerden birisi olan kendi çabalarımızla halıları yıkamaktır. 
  • Diğeri ise profesyonel halı yıkama şirketleri aracılığı ile halıların  yıkanmasıdır. 

Birinci işlem için en çok ihtiyaç duyulan şey halıları yıkamak ve kurutmak için büyük alanın olmasıdır. Su ve emek israfının en yüksek düzeyde olduğu halı yıkama işlemini uzman firmalara teslim etmek daha doğru olacaktır. Eskiden bahçeli evlerin bahçesinde halılar rahatça yıkanır ve yine avlu duvarlarının üzerine serilerek kuruması beklenirdi. Günümüzde ise apartman hayatının yaygınlaşmasıyla birlikte halıları kendi imkanlarımızla yıkamak neredeyse imkansız hale geldi. Apartmanda halı yıkamak için uygun büyüklükte alan olsa bile halı kurutmak için de yer gerekli olduğu için evde halı yıkama işlemi neredeyse imkansız olmaya başladı. Su tasarrufu kapsamında ülke genelinde neredeyse her belediye tarafından sokakta halı yıkamak da yasaklanmış durumda. Bu noktada halılarımızın pratik ve kolay bir şekilde yıkanması için etkili bir sistem kuruldu. Halı yıkama firmaları en etkili mecralar olarak halı yıkama işleri için destek olmaya başladı. Halıların rahatça yıkanması için evden teslim alınan halılar halı yıkama firmalarında özel makinelerde yıkanıp kurutulmaya başlandı. Böylece herkes için halı yıkama işlemi zahmetsiz olmaya başladı.

Profesyonel Halı Yıkama Şirketleri Nasıl Çalışır?

Halı yıkama konusunda profesyonel halı yıkama şirketleri bu alanda etki alanlarını ve çalışmalarını genişleterek halı yıkama konusunda pratik yöntem ve çözümlerle destek olmaya başladı. Evden teslim alınan halıların halı yıkama şirketlerindeki özel halı yıkama makinelerinde hijyenik şekilde yıkanıp yine özel halı kurutma makinelerinde kurutularak daha kısa sürede ve etkili bir şekilde derinlemesine temizliği sağlandı. Halı yıkamacı olarak bu alanda uzman kişiler halıların nasıl ve ne şekilde yıkanması gerektiğini en iyi şekilde öğrenerek bu alanda aldıkları eğitimler sayesinde güvenli halı yıkama işlemi gerçekleştiriyorlar. 

  • Kirlenen halılarınız evden teslim alındıktan sonra halı yıkama şirketlerine getirilir ve burada uzman elemanlar aracılığı ile türlerine ve dokusuna ayrılır. 
  • Sonrasında uygun deterjan ve yıkama teknikleriyle halılarınız yıkanmaya başlar. 
  • Halılarınız yıkanırken doğru yöntem ve tekniklerin uygulanması konusunda bu alanda çalışan elemanların iyi bir eğitim alması şarttır. 
  • Hangi halıyı hangi yöntem ve malzeme ile yıkaması gerektiğini çok iyi bilen elemanlar sayesinde halılarınız sorunsuz bir şekilde ve yıpranmadan yıkanır. 
  • Derinlemesine temizlenen halılar kurutulmaya bırakılır.
  • Kuruduktan sonra sarılıp, poşetlenerek eve geri dönmek üzere yola çıkar.

Bazı firmalar halı yıkama işlemine ek olarak bir de dezenfeksiyon işlemi yapmaktadır. Bu işlem özel ilaçlarla yapılırken halılarınızı mikrop ve bakterilerden arındırarak bir süre halılara yapışmalarını engeller. Bu işlemi genelde bebek ve hayvan sahipleri tercih ediyor. Halı temizliğinde en etkili sonuç için halılarınızın uzman firmalara teslim edin ve halı temizliğinde başarılı sonuçlar elde edin. 

Halı Yıkamacı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı temizliğinde en etkin ve başarılı sonuçlar almak için halılarınızı teslim edeceğiniz firmanın güvenilir olması çok önemlidir. Bu alanda kendini kanıtlamış, seçkin ve lider halı yıkama firmaları ile çalışarak halı temizliği konusunda en doğru tercihi yapın. Merdiven altı diye tabir edilen halı yıkama konusunda yeterli deneyim ve birikime sahip olmaya kişi ve şirketlerle asla çalışmayın. Halı yıkama işlerinin gün geçtikçe artan ihtiyaçlardan dolayı talep edilmesiyle bu alanda çalışan  firma sayısı da artmaya başladı. İyi bir halı yıkamacı ile çalışmak için bu alanda hizmet eden firmanın yeterli deneyim ve bilgi birikimini elde etmesi gerekir. Aksi durumda halılarınızın güvenli bir şekilde yıkanmayacaktır. Merdiven altı firmalarla çalıştığınız takdirde başta fiyatı size uygun gelse de sonrasında firmanın vermiş olduğu kalitesiz hizmet neticesinde ödemiş olduğunuz paranın boşa gittiğini göreceksiniz. Kötü hizmet veren firmalar eğitimsiz ve yetersiz eleman çalıştırarak halınızı özensiz bir şekilde yıkayarak olması gereken temizliği sağlamadan size teslim edecektir. Ayrıca halı yıkama işlerinde kullandıkları malzeme de kalitesiz olacağı için gerçek ve hijyenik bir temizlikten de söz etmek imkansızdır. Kaliteli firmalar ise bu alanda gerekli tecrübe ve birikimi elde ettikleri için işlerini büyük bir titizlikle yaparlar. Hangi malzemenin nerede ve nasıl kullanılacağını iyi bilirler. Uzman elemanlarla çalışarak kaliteli bir şekilde halılarınızın temizliği konusunda yardımcı olurlar.

Halı Yıkama Firmalarının Verdiği Teklifleri Değerlendirin

Halı yıkama konusunda uzman firma arıyorsanız Ustala.com’a ilan verebilirsiniz. Halı yıkama konusunda alanında uzman halı yıkama firmalarının vermiş olduğu teklifleri detaylı inceleyebilirsiniz. Verdiğiniz ilana halı yıkama şirketlerinin sunmuş olduğu fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Halı yıkama ücretleri konusunda size en uygun fiyatı veren firmanın referanslarını incelemeyi unutmayın.

Referansları İyi İnceleyin

Halı yıkama konusunda uzman ve ekonomik fiyat politikasıyla çalışan bir firma arayışındaysanız bu alanda başarılı firmalarla tanışmak için firmaların referanslarını inceleyin. Başarılı bir firma her zaman için piyasada adını en iyi şekilde duyurur. Almış olduğu yetkinlik belgesi ve referanslarla iyi bir isim yapar. Siz de çalışmak istediğiniz firma hakkında bilgi edinmek istiyorsanız firmanın daha önce yapmış olduğu işler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Müşteri memnuniyetleri ve yorumları firmanın başarısını anlatan en iyi göstergelerdir. Kaliteli ve temiz bir iş için başarılı firmalarla çalışarak işinizi garanti altına alın.

Halı Yıkama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Halı yıkama işlerinin en çok merak konusu olan sorulardan birisi de halı yıkama fiyatlarıdır. Bu alanda hizmet veren pek çok firma vardır ve bu firmalar farklı fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Halı yıkama ücretleri metrekare hesabı üzerinden yapılır. Ortalama fiyatlar genelde metre başı 5 TL gibidir. Fiyatlar firmadan firmaya değişse de fiyatları belirleyen diğer hususlar halılarının türü ve sayısıdır. Halı yıkamacı şirketin yıkama işleminde kullandığı deterjan ve teknikler de fiyatı değiştiren nedenlerden biridir. El dokuma gibi hassas halılar daha pahalı fiyatlardan yıkanmaktadır. Bu halılar hassas olduğu için el dokuma halılarının yıkanması işlemi daha bir özen ve emek istemektedir. Bu açıdan halıların metrekare hesabı diğer halılara göre daha yüksek fiyattan olabilir. Ne kadar çok halınız var ve yıkatmak istiyorsanız o kadar çok halı yıkama ücreti de artacaktır. Halı yıkama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için tahmini konuşmamak gerekir. Çalışacağınız firma halılarınızı inceleyerek yaklaşık ne kadar fiyat tutacağını size söyleyecektir. Bu bakımdan fiyat konusunda net bilgi edinmek için ustala.com üzerinden verdiğiniz ilana teklif gönderen firmayla iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Gözünüz Ustala.com’da Olsun

Müşteri portföyünüzü arttırmak, yaz kış demeden çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmanızın hizmet kalitesini müşterilerinize gösterip daha çok müşteriye ulaşmak istiyorsanız gözünüz ilanlarda olsun. Hakkınızda gelecek olan olumlu yorumlar işlerinizi daha çok arttıracaktır.