Bu alanda 22 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Cam temizliği İlanları
iki adet cam balkon camları silinecek. Salonda 4,5 metre ve 1,5 mt uzunluğunda 2 sürgülü kapılı cam, ve 1 oda ve 1 mutfakta birer adet 2 mt uzunluğunda sürgülü cam , 2 ader de 1mt uzunluğunda pencere camı var
2 gün önce
120 m2 lik ofiste cam silme toz alma supurme silme dolap kapi distan silinmesi tuvalet banyo temizligi istiyorum
7 gün önce
evin bütün camları silinecek . evde cam balkonda vardır. sadece camların temizlenmesini istiyorum.
8 gün önce
ofisimizin (daire) mutfak camı dahil 4 penceresinin temizliği
9 gün önce
evin sadece tüm camları silinecek balkonumda canlıdır
22 gün önce
ev hanımlarının dip köşe diye tarif ettiği dolap içlerine kadar yapılacak temizlik cam silme işlemi. iki gunde de işlem bitirilebilir.
2 ay önce
Yatakların temizliği, koltukların temizliği, mutfak dolapları detaylı iç temizliği, kapı ve kapı kolları, banyo temizliği, klima temizliği
2 ay önce
Kemerburgaz Mah. de inşaatı henüz bitmiş boş dairenin temizliği. camların ve duvarların silinmesi, montajı biten dolapların içinin yüzeyinin silinmesi dahil.
3 ay önce
3+1 dairem için detaylı cam temizliği ve işinin gerçekten ustası olmalı çünkü bulunduğum sitede dış cepheden cam silme yasak Camlar evin içerisinden silinecek ev eşyalıdır boş değil camlardan biri katlanır cam. Fotoda mevcut
4 ay önce
Ev dublex alt kalt kapı pencere ve temıLık yapılacak
5 ay önce
Sadece cam silinmesine ihtiyaç var.
6 ay önce
3 oda arti mutfak cami silinecek.
bir yıl önce
4+1 ters dubleks evimin camlar dahil temizliğinin yapılmasını istiyorum
bir yıl önce
İstanbul
Bursa
Mersin
Antalya
Gaziantep
Ankara

Cam Temizliği Ustaları

Ömer Yıldızoğlu Gurup

Teklif Al
Ömer Yıldız

Teklif Al
Berjer Temizlik

"Berjer Temizlik & Koltuk Yıkama, Burhaniye'de 2010 yılında kurulmuştur. Aradan geçen 10 yıl içerisinde kendisini geliştirmiş ve Körfez’e duyurmuştur Genelde halı yıkamacı ve temizlik firmalarının, amatörce ve ek iş olarak meslek edinmeye çalıştıkları koltuk yıkama, yatak yıkama, temizlik sektörünü diğerlerinden ayrı ele almıştır.Sayısız referans ve sayısız google yorumu ile kendisini kanıtlamıştır. 2010 yılından itibaren Körfez’de yaklaşık 10.000 müşterimize hizmet verdik. Bir müşterimizin bile kapısından çıkarken, hayal kırklığına uğradığını, yüzünü astığını yada memnun kalmadığını görmedik. Burhaniye’de sanayi tipi makineler ile buharlı ve bitkisel ürünler kullanarak, profesyonel temizlik, koltuk yıkama, yatak yıkama hizmeti veriyoruz.

Teklif Al
Onur Coşar

Teklif Al
Gizem Aydoğmuş

Teklif Al
Talip Karaman

Teklif Al
Arife Turgay

Teklif Al
Halil Gumus

Teklif Al
Çiğdem Tanır

Teklif Al
Veysel Birgin

Teklif Al
Aylin Canset Çelik

Teklif Al
Ramazan Akbulak

Teklif Al
Muharrem Aydoğan

Teklif Al
Yılmaz Yalpur
Teklif Al
Aysegul Özbek

Itinayla uygun Temizlik profesyonel sekilde Temizlik yapilir

Teklif Al

Ayna Gibi Camlar İçin Cam Nasıl Silinir? 

Özellikle iş yerlerinde müşteriler için dış görünüş oldukça önemlidir. İş yerinizin iç ve dış ortam temizliğinin zamanla aksatılması, müşterilerin gözünde kalitenizi düşürecek ve siz farkında olmasanız dahi müşteri potansiyelinize etki edecektir. Bu nedenle iş yeri ve ofis temizliğinin ön planda tutulması gerekiyor. Bununla birlikte artan bulaşıcı hastalıklar ile birlikte temizliğin detaylı şekilde gerçekleştirilmesi ve gerekli dezenfekte uygulamalarının yapılması gerekiyor. Peki, cam temizliği nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir? 

Cam Temizliği Nasıl Yapılır? 

Cam temizlik hizmetleri, temizlik firmaları tarafından çok yüksek katlı ofislere bile kolaylıkla verilebiliyor. Temizlik firmaları, son teknoloji ekipman ve özel temizleyiciler sayesinde cam temizlik hizmeti veriyor.  

Toplum tarafından genellikle sadece evler için uygun görülen cam temizliği aslında ofis ve iş yerlerinde daha sık tercih ediliyor. Oto galeri gibi vitrini ile dikkat çekmesi gereken işyerlerinde cam temizliğinin aksatılması, farkında olunmasa da müşterilerin gözünde ciddi sorunlara neden olabiliyor. Müşteri ile direkt olarak ilişkili olmayan ofislerde bile çok katlı binaların dışarıdan görünüşünü bozduğu için camların iç ve dış temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Cam temizliği için profesyonel firmalar ile anlaşarak düzenli ya da tek seferlik hizmetler alabilirsiniz.  

Cam temizliği fiyatları ise hizmet alacağınız firmaya ve almak istediğiniz hizmetin kapsamına göre değişiklik gösterebiliyor. Firmalar genellikle fiyatlandırmayı temizlenmesi gereken cam ve binanın kat sayısına göre belirlemektedir. Temizlenmesi gereken cam sayısı ne kadar artarsa, maliyetler de o kadar artacaktır. Bununla birlikte gökdelen tarzında yüksek katlı ofis binalarının cam temizliğinde birden fazla çalışan gerekeceği için temizlik masraflarında artış görülebilir. Cam temizlik şirketi ile iletişime geçerek hizmet fiyatları ile ilgili detayları öğrenebilir, bütçenize ve almak istediğiniz hizmete göre farklı firma fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

Cam Temizliğinde Güvenilir Firmalar 

Cam temizliği çok gerekli görülmeyen hizmetler arasında yer alsa da düzenli cam temizliği sadece müşterilerin gözünde firmanızın kalitesini artırmakla kalmaz, aynı zamanda ofis çalışanlarının kendini daha değerli hissetmesini sağlar. Ofis ortamında, çalışanları direkt olarak etkilemese de çalışanların iş ortamının temizliğine verilen önem arttıkça çalışanların iş ortamındaki mutluluk düzeyi ve verimliliği artmaktadır. Bu yüzden cam temizliğinin yüksek katlı binalar ve ofislerde aksatılmaması da büyük önem taşıyor. 

Ofis camları içten temizlense de dış bölümüne erişim zor olduğu için camların dış bölümü genellikle aksatılır. Ancak temizliğin sık yapılmaması gibi durumlarda camın iç kısmı temiz olsa da dışında biriken kir katmanlaşarak temizliği günden güne zor hale gelmektedir. Cam temizliği hizmetleri için firmalar ile düzenli periyotlar halinde temizlik için anlaşabilirsiniz. Bu sayede ofis camları sizin aklına gelmese dahi temizliği cam temizlik şirketi tarafından takip edilmekte, temizlik işlemleri aksatılmadan gerçekleştirilmektedir.  

Temizlik işi için anlaştığınız cam temizlik firmasında A tipi iş sağlığı ve güvenliği sertifikası olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her ne kadar hizmeti veren kişi olmasanız dahi ofisiniz temizlenirken yaşanacak bir kazada alınması gereken tedbirlerin alınmamış olması sizi de etkileyecektir. Bu yüzden sizinle birlikte çalışan firmanın alınması gereken tüm önlemlere dikkat ettiğinden emin olmanız gerekiyor. Yüksek katlı binaların temizliğinde kullanılacak operatör ve dış cephe vinçlerinin ise güvenlik sertifikaları, kullanan personelin ise operatör belgesi olması gerekiyor.  

Cam Temizliği Fiyatları 

Cam temizlik şirketleri genellikle birbirinden bağımsız fiyatlar vermektedir. Bu yüzden alacağınız hizmetler için belirlenmiş fiyatlar yoktur. Kendi bütçenize ve almak istediğiniz hizmetin kapsamına göre farklı firmalar ile iletişime geçerek fiyat alabilir, size en uygun hizmeti sunan firmaların fiyatlarını gözden geçirebilirsiniz. İnternet üzerinden cam temizliği için hizmet veren farklı birçok firma bulunuyor. Bu nedenle firmalardan fiyat almak için firmaları ziyaret etmek yerine Ustala.con üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 

Cam Temizlik Fiyatları Nasıl Belirleniyor? 

Cam temizlik şirketleri genel olarak yapılacak işin kapsamı, zorluğu ve kullanılması gereken malzemelere göre fiyat belirlemektedir. Temizlenmesi gereken cam miktarına göre fiyatlar artıp azalabilmektedir. Bununla birlikte temizlik sırasında kullanılması gereken temizlik malzemesi miktarı da temizlik maliyetlerini arttırmaktadır.  

Özellikle yüksek katlı ofislerde, cam temizlik işlemleri ofisin içinden değil, dışından yapılmaktadır. Bu temizlik yöntemi diğerlerine göre daha pratik olmakla birlikte riskleri de daha fazladır. Cam temizlik şirketi personelleri camın dış tarafından, camı çizmeyen malzemeler kullanarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Güvenlik riskleri daha yüksek olduğu için yüksek katlı ofis ve binaların cam temizlik uygulamalarında fiyatlar artmaktadır.  

Cam temizlik fiyatları yapılması gereken iş için çalışması gereken personel sayısına ve işin ne kadar süreceğine bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Yapılacak iş için birden fazla temizlik personeli gerekiyorsa fiyatlar da buna bağlı olarak artış gösterirken, tek kişinin yapabileceği temizlik işleri daha uygun fiyatlara gelmektedir. Cam temizliği işlemleri genel olarak bir günde bitecek şekilde ayarlanmaktadır. Ancak çok geniş çaplı çalışmalar yapılacaksa, personel sayısı ne kadar fazla olursa olsun işin birkaç günde tamamlanma ihtimali de bulunuyor. Bunun gibi yüksek iş gücü ve süre isteyen işlerde, maliyetler de artmaktadır. 

Cam Temizlik İşlerinde Maliyetler Nasıl Azaltılır? 

Cam temizliği şirketleri genel olarak harcadığı iş gücü, süre ve maliyete göre ücretlendirme yapmaktadır. Bu yüzden maliyetleri azaltmak istiyorsanız farklı birkaç adım ile daha uygun iş anlaşmaları yapabilirsiniz. 

  • Cam temizliği şirketi ile yapacağınız temizlik anlaşmasında, temizlik malzemelerini kendiniz karşılayacağınızı belirtebilirsiniz. Firmalar genellikle temizlik ürünlerini, hizmetlerinde kendisi temin eder. Ancak bu durumda maliyetler istenmeyen düzeyde artış gösterebiliyor. Cam temizlik maliyetleri bütçenizi aşıyorsa, daha uygun maliyetli temizlik ürünleri satın alabilir ve firmadan temizlik için ek ürün talep etmeyebilirsiniz. Böylece alacağınız hizmetin maliyetleri de düşebilir.  
  • Temizlik firmaları, verilecek temizlik hizmetinin süresine bağlı olarak fiyatlar vermektedir. Bu yüzden alacağınız cam temizleme hizmetinden önce camların içi kısmını kendiniz temizleyebilirsiniz. Böylece firma tarafından gelen personeller sadece camın dışını temizlemek için zaman harcayacaktır. 
  • Cam temizlik şirketi ile anlaşmadan önce farklı firmalardan aynı hizmet için fiyat almanız, fiyatları düşürmek açısından büyük önem taşıyor. Farklı firmalar tarafından verilen fiyat tekliflerini karşılaştırarak kendinize en uygun maliyeti öneren firma ile çalışabilirsiniz. 

Cam Temizlik İlanları ile Şirketlere Kolayca Ulaşın 

Cam temizliği için ulaşabileceğiniz binlerce farklı firma bulunuyor. Tüm firmalardan tek tek fiyat almak ise çok uzun bir süreci kapsayarak zaman kayıplarına neden olabiliyor. Alacağınız hizmetler için Ustala.com’da sunulan cam temizlik bölümüne ilan vererek firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece cam temizliği için farklı firmalarla iletişime geçip, fiyat almak zorunda kalmadan istediğiniz hizmete rahatça erişebilirsiniz. Ustala.com’da birbirinden farklı yüzlerce firmayı aynı platformda bulmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.  

Gözünüz İlanlarda Olsun 

Cam temizliği konusunda gelen ilanlara hızlı bir şekilde teklif vererek çok sayıda müşterinin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teklifinizi verebilir ve sizinle iletişime geçmek isteyenlerle sayfanız üzerinden tanışabilirsiniz. İlan sayfalarında yer alan geçerlilik süresi dahilinde müşteri ve uzmanların tanışarak ve karşılıklı anlaşarak her iki tarafı memnun edecek fiyatlarla çalışmalara başlayabilirsiniz. Sayısız ilan içerisinde size en yakın olan müşteriye kolayca ulaşabilir, başarı çıtanızı ve gelirinizi böylece arttırabilirsiniz.