Temizlik

İstanbul Temizlik

İstanbul Temizlik

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1051 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Temizlik Firmaları

levent özgür

Net tadilat tamirat

yasemin bodur

Yasemin Bodur

ercan arik

ercan arik

ayşenur parlak

rana b

elif sevim

nurdane Yıldırım

Son gelen İstanbul Temizlik talepleri

Eşyasız yeni bina temizliği olacak.İlk oturan biz olacağız.
İstanbul / Kartal
Mutfak iç dış temizliği
İstanbul / Bahçelievler
Her ayın belli tarihinde bilimum temizlik,banyo, tuvaletler mutfak dolapları iç dış, kapılar camlar balkonlar
Antalya / Kepez

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

104.4k

Kullanıcı

76.9k

İş talebi

71.4k

Mesajlaşma

87.4k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Temizlik ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Temizlik

Silivri Temizlikçi

Temizlik işlemi, ister günlük temizlik olsun ister bahar temizliği gibi detaylı iş isteyen bir temizlik, her durumda zaman alan ve yoran bir işlemdir. Ofis, işyeri, ev, daire, gibi mekânlara temizlik hizmeti veren güvenilir firmalarla çalışmak iş yükünü azaltarak daha rahat bir ortamda yaşamasına yardım eder. Temizlik işi yorucu olduğu kadar önemlidir de. Sürekli içinde yaşanılan mekânların doğru bir şekilde temizlenmiş olması hem sağlığı hem de konforu etkileyen önemli bir noktadır. Silivri temizlikçi ilanları kısmına siz de kendi ilanınızı ekleyebilir size en yakın temizlik hizmeti veren kişi ve kurumların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen Ustala’ya üye olup size en uygun Silivri temizlikçi çalışanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Silivri Bölgesinde Hizmet Veren Temizlik Şirketleri Nasıl Çalışır?

Öncelikle kaliteli bir hizmet alabilmek için temizlik şirketinden beklentinin ne olduğu firma ile ayrıntılı bir şekilde konuşulmalıdır. Temizlenilmesi istenilen alanın büyüklüğü, ne için kullanıldığı, te tarz bir temizlik istendiği gibi ayrıntılar firmalarla paylaşılarak isteklere en iyi cevap veren şirket seçilir ve temizlik işi için onlarla anlaşılır. Temizlik aşamaları ve kullanılacak malzemeler istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Özellikle; okul, hastane, fabrika, otel, işyeri, restoran gibi alanlarda yapılacak temizlik daha kapsamlı olduğundan daha fazla zaman alır. Ev, daire ya da küçük depo gibi alanların temizliği daha kısa sürede halledilebilmektedir.

Temizlik Firması ile Çalışmanın Avantajları

Günlük temizlik gibi işler her ne kadar kolay gibi gözükse de sürekli tekrarlandığı için zaman alan ve yorucu olabilen işlerdir. Okul, hastane gibi büyük alanların temizliği ise ekstra zaman ve donanım istemektedir. Bu nedenle ne için talep edilirse edilsin, temizlik işini profesyonel şirketlerle yapmanın birçok farklı avantajı vardır.

Temizlik firmaları verilecek hizmete göre planlama ve ücretlendirme yaparak alanında uzman kişilerle temizlik servisi veren firmalardır. Temizlik işinde profesyonel hizmet veren firmalarla çalışmanın çeşitli artıları vardır. 

 1. Zaman Tasarrufu Sağlar

İster küçük bir mekânın günlük rutin temizliği olsun ister daha büyük mekanların ayrıntılı temizliği, temizlik işlemi zaman alan bir iştir. Silivri temizlik firmaları bu işi profesyonel olarak yapan Silivri temizlikçi bayan ve bay elemanlarla çalıştıkları için temizliği daha kısa sürede ve daha kaliteli bir şekilde bitirerek zamandan tasarruf yapılmasına olanak tanır.

 1. Profesyonel Servis Sunar

Temizlik işleminin yapılacağı alana göre kullanılacak malzemeler ve dikkat edilmesi gereken noktalar değişiklik gösterir. Bir fabrika temizliğinde dikkat edilmesi gereken ayrıntılar ve kullanılacak temizlik malzemeleri ile bir dairenin temizliği ve bu temizlik için kullanılacak malzemelerin aynı olması beklenemez. Silivri temizlik firmaları ihtiyaç duyduğunuz hizmete göre en iyi servisi sağlayacak ekip ve ekipmanlara sahiptir. Ancak her temizlik firmasından her temizlik hizmetini vermeleri beklenemez. Bu nedenle istenilen hizmet firmalarla konuşulmalı ve bu doğrultuda bir karara varılmalıdır.

 1. Kaliteli Malzemeler Kullanılır

Bu işi profesyonel olarak yapan firmalar hangi mekânda hangi ürününü ne kadar kullanılması gerektiğini bilir. Firmanın düzenli olarak iş alabilmesi ve yapılan temizlik işlerinin doğru ve sağlıklı olması ancak kaliteli malzemelerin doğru yerlerde kullanılmasıyla mümkün olabilmektedir. Aynı şekilde küçük mekânlarda dahi temizlik yapmak için her zaman yeterli ekipmana sahip olmayabilir. Örneğin halının üstündeki inatçı lekeyi çıkarmak için gerekli temizlik malzemesi sürekli olarak kullanılmadığı için her evde mevcut olmayabilir. Temizlik firmaları bu noktada geniş ürün yelpazeleri ile kaliteli hizmet vadederek ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olur.

 1. Ekipman Desteği ile Daha Ayrıntılı Temizlik Sağlanır

Özellikle evlerde günlük hayatta kullanılan temizlik malzemeleri sınırlıdır. Bu işi profesyonel olarak yürüten temizlik firmalarının kullandıkları ekipmanlar ile daha kaliteli bir temizlik işlemi gerçekleşir.

 1. İstenilen Hizmetin Talep Edilen Zamanda Alınmasını Sağlar

Temizlik firmaları haftalık ya da aylık planlanabilen temizlik hizmetleri sunarak ev, işyeri, hastane gibi mekanların sürekli ve düzenli olarak temiz tutulmasına olanak sağlar.

Temizlik Hizmetleri

 1. Bina Temizliği

Binaların merdiven, kapı, cam, parke, mutfak dolapları, banyo, tuvalet gibi tüm hususi ve umumi kullanım alanlarının temizliği birçok temizlik firması tarafından sağlanmaktadır.

 1. Ev Temizliği

Antre, koridor, mutfak, lavabo, banyo, duşakabin, küvet, dolap, cam, duvar, parke, mermer, fayans, tavan, kapı, masa, sandalye, koltuk, bilgisayar gibi ev ve dairelerde olan her yerin ince temizliği temizlik firmaları tarafından sağlanmaktadır. Ev temizliğinde evin her odası için gerekli temizlik malzemeleri kullanılarak işlem gerçekleştirilir. Mutfak dolapları için özel kimyasal ve çözücülerle derinlemesine bir temizlik hizmeti verilir. Çift ve tek camlar, aynalar uygun malzemelerde temizlenerek parlatılır. Avizeler için özel solüsyonlar kullanılarak temizlikleri yapılır. Koltuk ve halı temizlemek için özel cihazlar kullanılarak detaylı temizlikleri sağlanır.  Bazı firmalar temizlik işlemiyle beraber dezenfeksiyon hizmeti de sunmaktadır. Bu tarz bir istek varsa bu durum öncesinde firmayla konuşularak bilgi alınmalıdır.

 1. İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik profesyonel destek alınmadan yapıldığında son derece yorucu ve uzun süren bir işlem olabilmektedir. İnşaat kalıntıları yüzünden pislenen camlar, parkeler, banyo, lavabo ve mutfak gibi alanların temizliği doğru ekipmanlarla profesyonel kişiler tarafından yapıldığında hem zamandan hem beden gücünden tasarruf sağlar. İnşaat sonrası temizlik işlerinde önce kaba temizlik yapılır ve ardından da ince temizliğe geçilir. Temizlik işi detaylı bir şekilde planlanıp hangi malzemelere ihtiyaç duyulacağı işe başlanmadan önce kararlaştırılmalıdır. Banyo ve tuvaletler inşaat sırasında en çok pislenen bölgeler olduğu için özellikle bu yerlerin temizliği daha zordur. Lavabo ve tuvalet taşının monte edilmesi sırasında etrafa saçılan harç ve silikonların doğru malzemelerde ve titizlikle temizlenmesi çok önemlidir. Yerlerdeki boyalar, camlardaki inşaat kalıntılarından oluşan lekeler dikkatli ve titiz bir çalışma gerektirmektedir.

 1. Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik

Yangın ve su baskını gibi doğal afetler sonrası oluşan hasar ve pislik zaten stresli olan bir durumu iyice içinden çıkılamaz bir hale getirebilmektedir. Bu nedenle bu işi profesyonellere bırakmak özellikle tavsiye edilmektedir. Yangın sonrası oluşan is gibi kirlilik sebebi olan durumları temizlemek için sıradan temizlik malzemeleri yeterli gelmez. Temizlik firmaların elinde bu gibi durumlarda kullanılan özel temizlik malzemeleri ve aletleri olmaktadır. Temizlik şirketleri uzman personelleri ve etkili malzemeleri ile temizliğin yapılacağı mekana gelerek titiz bir çalışma ile mekanı temizlemektedirler.

 1. Dış Cephe Cam Temizliği

Bina, otel, rezidans, hastane gibi yerlerin dış cephe temizliğini yapmak zordur. Dışarıdan temiz gözükmesi elzem olan bu yerlerin temizliğini profesyonel kişilere bırakmak daha etkili bir temizlik işleminin gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır. Dış cephe cam temizliğinde güvenilir alanında uzman kişilerle çalışmak daha iyi bir sonuç alınmasını sağlayarak ileride yaşanacak sorunların da önüne geçecektir.

 1. Hastane Temizliği

Hastanelerin düzenli ve doğru temizlenmesi büyük önem taşımaktadır. Günlük olarak kullanılan temizlik malzemeleri ve deterjanlar hastanelere gerekli temizliğin sağlanması için yeterli olmayabilir. Bu sebeple, profesyonel temizlik şirketleriyle anlaşmak hastanelerde daha sağlıklı bir ortam yaratılmasına yardımcı olacaktır. Hastane içindeki bölümlerin her biri ayrı metotlar ve malzemelerle, özenli bir şekilde temizlenmelidir. Hastane temizliğinde kullanılan temizlik malzemeleri TSE onaylı ve insan sağlığına zarar vermediği onaylanmış olmalıdır.

Temizlik Hizmeti Vermek İçin İlanları Takip Edin

 

Son yıllarda giderek artan ev ve işyeri hijyeni konusunda müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap vermek istiyorsanız Ustala.com’da yeriniz hazır. Onbinlerce temizlik hizmeti almak isteyen müşteri ilanlarına saniyeler içinde teklif verebilirsiniz. Kalite farkını ortaya koyarak en çok aranan firmalardan biri olabilirsiniz.