Bu alanda 252 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Fayans İlanları
MUTFAK DOLAPLA TEZGAH ARASI: 2,7 m2. 60X60 4 tane granit fayans aldım. Arkada fayans var. fayans Kırılmadan üstüne yapılacak. Silikonla veya kalemimle. BALKON FAYANSI: 14,20 m2. 33x66 fayans aldım. Eski fayansın üzerine yapılacak. Süpürgelikleri ben kırdım, montaja hazır.
10 gün önce
mutfak dolapları mermeri var koridor fayans banyo dolap be fayans değişimi fayansları bizde alabiliriz her iki şekilde teklif verirseniz sevinirim
20 gün önce
tüm ev isi tadilat
2 ay önce
Detayları yazıyorum 11 metrekare zemine Parke kaldırılıp yerine seramik fayans
4 ay önce
Teras fayansi doseme 42 m2 alan
4 ay önce
5+1daire alçı boya fayans..tamirat yapilacak..100 metre fayans
5 ay önce
Ankara
İstanbul

Fayans Ustaları

Metin Kuş

Teklif Al
Hamzakaya

Teklif Al
Ekrem Barış

Teklif Al
Fesih Baydar

Teklif Al
Fatih Akyel

Teklif Al
Mustafa Başoda

Mrm Dekor bunyesinde 30 yilik tecrube ile hizmet vermekteyim.

Teklif Al
Bekir Sonmez

Teklif Al
Salih Koçak

Teklif Al
Mehmet Fatih Irenci

Kalite ve tecrube li 15 yıl inşaat sektöründe titiz işcilik isterseniz tam yerindesiniz.

Teklif Al
Mehmet Fatih Irenci

Teknik mekanik inşaat hizmetleri

Teklif Al
Turgut Hendek

Teklif Al
Rifat Ahi

Teklif Al
Isa Başaran

Teklif Al
Mehmet Tokağ

Teklif Al
Yaşar Kıvılcım

Teklif Al

Fayans İşlerinde Uzman Desteği

Fayans işlerinde uzman desteği alarak mutfak banyo gibi yüzeyleri fayansla kaplatabilirsiniz. Fayans uygulamasını sadece banyo ve mutfakta değil balkon, kapı girişleri, apartman içleri gibi yerlerde de tercih edebilirsiniz. Mekanların etkili görünümünde kullanılan fayansların temizliği de diğer yüzey kaplama ürünlerine göre daha kolaydır. Fayans kaplama için fayans ustası ile çalışın. Fayans ustası olarak bilinen işin ehli çalışanlar yüzeylerin kusursuz görünmesi için fayans uygulaması yaparlar. Bunun için teknik bilgiye sahip olan ustalar fayans parçalarını uygulanacak olan ortama göre doğru şekilde ayarlayarak kusursuz görünüm elde ederler. Gerekli ölçümleri yaparak fayansların bulunulan ortamın boyutuna uygun şekilde uygulanması konusunda aktif rol oynarlar.

Fayans İşleri Nasıl Yapılır?

Ev, iş yeri ya da çeşitli mekanların fayans uygulamasında görev alan fayans ustalarının görevlerini şu şekilde sayabiliriz;

 • Teknik bilgi birikimi ile öncelikle fayans uygulayacak alanların hesap edilmesi,
 • Fayans cinsini hesaplama,
 • Fayans boyutu ve alanının doğru şekilde hesaplanması,
 • Fayans kırığı olmaması için dikkatli çalışma,
 • İhtiyaç duyulan durumlarda fayansların kesilmesi işlemi,
 • Fayansları istenilen yüzeye yapıştırmak için gerekli tutkalın hazırlanması,
 • Fayanslar arasında yer alan boşlukların doğru bir şekilde ayarlanması,
 • Görünüme de önem vererek fayansların estetik bir şekilde uygulanması,
 • Fayans döşeme işleminde kullanılacak olan ürünlerin doğru ve dikkatli bir şekilde kullanımı,
 • İstenilen işi zamanında yetiştirmek gibi görevler fayans ustalarının görevleri içerisinde yer almaktadır.

İyi Bir Fayans Ustası İle Çalışın

Ev ya da iş yerlerinde fayans kaplama işleri yaptıracaksanız bu konuda işin uzmanı iyi bir fayans ustası ile çalışın. İç veya dış mekanda uygulanacak olan fayansların doğru ve zamanında yapılması için bu alanda uzman yetkili kişilerden destek alabilirsiniz. İşin ehli olmuş, deneyim ve bilgi birikimi kazanmış, iyi sertifika ve yetkinlik belgesine sahip fayans uzmanıyla çalışarak bu alanda ihtiyacınız olan desteği en iyi şekilde alabilirsiniz. İyi bir fayans ustası iş konusunda deneyimli ve bilgili olduğu için gerekli donanıma sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip usta gerekli ayarlamaları ve planı en iyi şekilde yapar. Titiz ve dikkatli bir çalışma neticesinde sorunsuz bir şekilde mekanlarınızda fayans uygulaması yapar. Özveri ile çalışan uzman fayans ustaları iş ahlakı gereği müşterilerinin memnuniyetini önemser ve işi zamanında teslim etmek için elinden geleni yapar. Zamanında teslimat ile müşterisinin güvenini kazanır.

Fayans Ustası Nasıl Olunur?

Fayansçı ustası olmak için bu alanda gerekli bilgi ve deneyime sahip olmak gerekir. Sertifika alabilmek içim temel inşaat, mozaik, kaplama, hasar onarım gibi pek çok teknik konu hakkında bilgi verilir. Bunlar dışında iş teslimatı, sözleşme, hakediş gibi çeşitli konularda da bilgi ve eğitim verilir. Fayans ustası olabilmek için okuma yazma bilmek, T.C vatandaşı olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak gerekir. İşi yapabilecek şekilde yeterli fiziksel ve bedensel özelliklere de sahip olmak fayans ustası olabilmek için gerekli şartlar arasında yer almaktadır.

Aradığın Fayans Ustasına Kolayca Ulaş

Fayans ustası arayışında olanlar ve bu konuda kaliteli hizmet almak isteyen kişiler Ustala.com üzerinden ilan vererek işin fayans uzmanı ustaların size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güvenli şekilde karar verebilmek için ilan sayfalarında ustalar hakkında yapılan müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz. Müşteri yorumlarından yola çıkarak istediğin iyi bir uzmana ulaşabilirsiniz. Çok sayıda iş verenler arasında senin için en uygun teklifi veren ve referansı en iyi olan ustaya ulaşarak fayans işlerini dilediğiniz gibi yaptırabilirsin.

Aradığınız kriterlerde fayans uzmanına kolayca ulaşmanız mümkündür. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde istediğiniz ustanın kolayca size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kapı kapı usta aramak zorunda kalmadan, bir değil birden fazla çok sayıda uzman fayans ustalarına anında ulaşabilmeniz mümkün.

İlan sayfalarına girdikten sonra yapmanız gereken sayfalarda yer alan soruları cevaplamak ve uygun ustayı bulmaktır. İşle ilgili sorulan soruların cevaplayarak ihtiyacınız olan işi detaylı olarak anlatabilir ve sonucunda teklif alarak ve tüm teklifleri değerlendirerek size uygun olan teklifi değerlendirebilir ve çalışmalara vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Deneyimli Ustalarda Destek Al

Fayansçı ustası olarak sizin için en ideal ustayı seçmek ve bulmak için öncelikle teklifleri değerlendirebiliriz. Çok sayıda uzman kişi arasından sizin için en uygun fiyat politikası ile çalışan ve referansı en iyi olan ustaları seçebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli ustalar sayesinde fayans işlerinde kaliteli hizmet alabilirsiniz. İstediğiniz mekanda fayans uygulamasını en iyi şekilde yapabilmek için bu alanda uzman ve deneyimli fayans ustalarından gerekli desteği en iyi şekilde alabilirsiniz. Mekanlarınızın sorunsuz ve güvenli bir şekilde döşenmesi için yetenekli, işinin ehli fayans ustalarından hemen destek almaya başlayabilirsiniz.

En Yakınındaki Fayans Ustasından Destek Al

Hızlı iş akışı için beraber çalışacağınız fayans ustasının size yakınlığı avantaj yaratacaktır. En yakın fayansçı olarak adresine en yakın yerde bulunan fayans ustasından destek alabilirsiniz. Yakında buluna usta fayansçılara ulaşmak için bulunduğunuz bölgeyi belirtmeyi unutmayın. Size en yakın uzman fayans ustalarının kısa zamanda size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Teklifleri İnceleyin Sizin İçin En Uygun Teklifi Değerlendir

Fayans ustası olarak yakınında olan uzman fayans ustalarının tekliflerini incele ve senin için en uygun teklifi değerlendir. Böylece en uygun fiyat politikası ile çalışan usta fayansçıyı bularak çalışmalara başla. Böylece hem kaliteli hem de uygun fiyat politikası sunan ustalarla çalışma ayrıcalığı deneyimle.

Uzman Fayansçı Ustaları İle Mükemmel Hizmet Al

Fayansçı ustası olarak bu alanda işin ehli uzmanlarla çalışmak size pek çok ayrıcalık katacaktır. İyi bir fayans uzmanın sağlamış olduğu ayrıcalıkları sayacak olursak;

 • İstediğin alanlarda doğru fayans uygulaması alırsınız. Ölçümleri iyi yapılan, titiz ve dikkatli plan ve proje çerçevesinde yapılan işler sayesinde sorunsuz bir fayans döşeme hizmeti alırsınız.
 • İyi ve deneyimli uzmanlar aracılığı ile temiz bir iş çıkar ve alanlarınız istediğiniz gibi sorunsuz şekilde döşenir.
 • Estetik görünüme önem veren uzman fayans ustaları sayesinde istediğiniz görünümde ideal alanlarınız olur.
 • İşi zamanında teslim alarak tam zamanında işiniz tamamlanır ve hızlı bir şekilde mekanlarınız tamamlanır.

Müşteri Memnuniyetine Dikkat Edilir

Fayans döşeme konusunda destek almak isteyen müşterilere uzman fayans ustaları en iyi şekilde yardımcı olur. Müşteri memnuniyetine son derece dikkat eden usta fayansçılar işlerini müşterilerinin taleplerine göre yaparlar. Çalışmalarını yaparken müşterilerin fikir ve taleplerini önemserler. Müşterilerin memnuniyet için gerekli çalışmaları titiz ve dikkatli bir şekilde yaptıkları gibi aynı zamanda istenilen işi söz verilen sürede teslim etmek için de gerekli performans ve çabayı azami ölçüde harcarlar. Böylece müşterinin istediği zamanda iş teslimi yapılarak müşteri memnuniyeti kazanılır.

Müşterilerini memnun etmek isteyen fayans ustaları fiyat politikası konusunda da gerekli olan desteği müşterilerine sunmaya çalışırlar. Böylece kalitenin yanı sıra ekonomik olarak da müşterilerin ayrıcalıklı hizmet alması sağlanır. Müşteri ve usta ilişkisi en iyi derecede tutularak istenilen iş tam zamanında ve en iyi şekilde işin uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Siz de fayans işlerinde aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde sağlamak istiyorsanız bu alanda uzman ve kaliteli fayans ustalarında mutlaka destek alın.

Müşterilere Tek Tıkla Ulaşın  

Ustala.com üzerinden gelen ilanları inceleyerek en yakın fayansçı ilanı vererek hizmet almak isteyen müşterilere kolayca ulaşın. İşin ustasıysanız yapmanız gereken çok basit! Fayans ustası ilanları kısmına giriş yapıp, size uygun ilanlara hemen teklif vererek hızlı şekilde aradığınız müşteriye ulaşmak. Bu sayede hem kolayca müşteri bulursunuz hem de kazancınıza kazanç eklersiniz. Sayısız ilan arasında konum olarak size en yakın müşteriye kolayca ulaşabilir bu şekilde müşteri bağlantılarınızı hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.