Evdeneve Nakliyat

Konya Evdeneve Nakliyat

Konya Evdeneve Nakliyat

Tüm Ustalar

Kayıtlı 358 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Konya Evdeneve Nakliyat Firmaları

Vural atalay

Ambalaj montaj sigorta güvenceli tecrübeli elemanlarla hizmetimizdeyiz

Son gelen Konya Evdeneve Nakliyat talepleri

Tek kişilik 80x180 yatak ve yatak iskeleti taşınacak
Tekirdağ / Merkez
1 3lu 1 2 li 1 tek li koltuk yatak baza ve sehpa ufak tefek esya ve valiz
Kocaeli / Gölcük
127 m2 evimizdeki eşyalar 4 adet taşıyıcı arkadaş ile 1.kattan 1.kata taşınacak.
Ankara / Çankaya

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Evdeneve Nakliyat ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Evdeneve Nakliyat

Konya Evden Eve Nakliyat için Hızlı ve Güvenli Nakliyat

Taşınmak, stresli ve yorucu bir süreçtir. İşlerimizden dolayı, değişiklik yapma isteğinden dolayı veya çeşitli nedenlerle taşınmamız gerekebilir. Taşınmak için tecrübeli bir nakliye şirketi bulmak çoğu zaman sizleri strese sokabilir. Ustala.com’a üye olarak ilan verebilir ve Konya evden eve taşımacılık firmalarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğunuz ilana çevrenizde bulunan Konya evden eve taşımacılık şirketleri teklif verecektir. Uygun gördüğünüz firma ile anlaşarak taşınma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ustala.com nakliyat firması bulma sürecinden sizi kurtararak daha rahat bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Taşınma işlemleri nadiren gelişen olaylardır. Bu nedenle önceki tecrübelerinizi çoktan unutmuş olabilirsiniz. Günümüzde evden eve nakliyat büyük gelişim göstermiştir. Tecrübeli personel, asansörlü nakliyat ve taşıma teknolojileri, nakliyatın hızlı ve güvenli gerçekleşmesini sağlamaktadır. Taşınma sırasında iyi bir nakliye firması bulmak önemlidir. Ustala.com ile en iyi Konya evden eve taşımacılık firmalarına ulaşarak işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Gelen teklifleri değerlendirerek uygun gördüğünüz firma ile anlaşabilirsiniz.

Nakliyat öncesi anlaşılan firma ile detaylı bir görüşme yapılmalı ve Nakliyat stratejisi belirlenmelidir. Nakliyatın asansörlü mü yoksa normal mi olacağı kesinleştirilmelidir. Asansörlü nakliyat hakkında ilerleyen kısımlarda bilgi vermeye çalışacağız. Eşyaların büyüklükleri, sayısı, kaçıncı kattan indirileceği, kaçıncı kata çıkarılacağı ve nakliyatın gerçekleşeceği adresler hakkında detaylı bilgilendirme yapılmalıdır. Bunların yanında kapı genişlikleri, apartmanda ki merdivenlerin durumu gibi ince ayrıntılar üzerinde de konuşulmalıdır. Tüm ayrıntıları yazılı olarak raporlamak daha faydalı olabilir. Konya evden eve taşımacılık firmaları, yapılan görüşmeler sonrasında nakliyat planlamasını yaparak işe başlayacaktır. Sonrasında eşyalarınızı belirttiğiniz adreslere güvenle taşıyacaklardır.

Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir veya firmadan paketlemesini isteyebilirsiniz. Aksesuarlarınızı, küçük eşyalarınızı, mutfak araç gereçlerinizi kendiniz paketleyebilirsiniz. Bu durum nakliyat ücretinde bir miktar tasarruf etmenizi sağlayabilir. Ancak paketleme doğru yapılmazsa yol sırasında eşyalarınız zarar görebilir ve Konya evden eve taşımacılık firmaları kırılan veya yıpranan eşyalarınızdan sorumlu olmaz. Bunun yerine eşyalarınızın paketleme işlemini firma personeline bırakabilirsiniz. Konya evden eve taşımacılık firmaları tecrübeli personeli ile eşyalarınızı paketler ve belirtilen adrese güvenle taşır.  

Mobilyalarınızın sökülmesi gerekiyorsa mutlaka firmaya bilgilendirme yapmalısınız. Mobilyalarınızı kendinizin sökmesini önermeyiz. Tecrübeli firma personeline mobilyaları emanet etmeniz faydalı olacaktır. Mobilyalar kırılabilir veya kendi imkanlarınızla sökmek zor olabilir. Firma personelinin yapacağı paketleme işlemleri eşyalarınızın yol sırasında güvenliğini sağlayacaktır. Eşyalarınızın büyüklüğü, sayısı ve sökme işleri gibi konular hakkında detaylı bilgilendirme yapmak oldukça önemlidir.

Nakliyat Firması İş Tanımı Nedir?

Konya evden eve taşımacılık firmaları eşyalarınızı paketler, sökülecek mobilyalarınızı söker ve belirtilen adresler arasında nakliyatı gerçekleştirir. Nakliyat öncesi dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Eşyalarınızın eve evinizin durumları hakkında firmaya detaylı bilgilendirme yapmalısınız. Eşyalarınızın büyüklükleri ve sayısı hakkında bilgi vermelisiniz. Bunların yanında özel eşyalarınız hakkında bilgi vermeniz faydalı olacaktır. Bunlar Müzik aletleriniz, tablolarınız ve benzeri eşyalarınız olabilir. Özel eşyalar güvenlik amacıyla farklı yöntemlerle taşınabilir.

Konya evden eve taşımacılık firmaları, duvarlarınızı delme gibi işlemlere karışmazlar. Duvardan sökülecek mobilyalarınız hakkında bilgilendirme yapmalısınız. Bunun yanında aspiratör, klima gibi cihazlarınız mevcut servisleri ile iletişime geçerek sökme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik cihazların sökülmesi ve tekrar montajı firma personelinin sorumluluğunda değildir. Nakliyat öncesi ve sonrasında ortamın temizlik işleri de firma sorumluluğuna girmez. Temizlik işlerini kendiniz halledebilir veya ustala.com üzerinden tecrübeli temizlik personeline ulaşabilirsiniz. Firma personelinden ayakkabılarını çıkarmak gibi isteklerde bulunmamalısınız. Bunun yerine zeminlerin temiz kalması için galoş kullanabilirsiniz. Ustala.com ile en iyi Konya evden eve taşımacılık firmalarına ulaşabilir ve eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenli Nakliyat İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Hızlı ve güvenli nakliyat için bilinmesi gereken önemli noktalar vardır. Evinizin büyüklüğü, eşyaların büyüklüğü, sayısı, eşyaların kaçıncı kattan indirilip, kaçıncı kata taşınacağı ve evinizin kapı, pencere genişlikleri firmaya raporlanmalıdır. Tüm bunları yazılı bir şekilde firmaya bildirmek faydalı olacaktır. Bunların yanında nakliyat için kullanılacak kamyon sokağa girebilecek mi? Sorusu yanıtlanmalıdır ve buna göre araç seçimi yapılmalıdır.

Eşyaların listesini ve ayrıntıları firmaya raporladıktan sonra kısa bir nakliyat planlaması yapılır ve eşyalarınız hızlıca taşınır. Detayları atlamadan firmayı bilgilendirmek hızlı ve güvenli nakliyat için oldukça önemlidir.

Nakliyat Süresi Ne Kadardır?

Nakliyat süreleri, eşyaların boyutu, sayısı, kaçıncı kattan indirilip kaçıncı kata taşınacağı ve özel eşyaların varlığına göre değişiklik göstermektedir. Nakliyatın yapılacağı adresler arasındaki mesafe, nakliyat günü hava ve trafik koşulları da süreler üzerinde etkilidir. Aksilik olmaması durumunda nakliye işlemi bir gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Yeni evinizde gönül rahatlığı ile oturabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Gelişen teknoloji nakliyat işlerinde de faydasını göstermektedir. Asansörlü nakliyat ile iş gücünden ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Nakliyat süreçleri eşyaların paketlenmesinden, sökülmesine ve tekrar montajının yapılmasına kadar zorlu bir işlemdir. Asansörlü nakliyat, genellikle eşyaların ağır olması, binaların yüksek olması ve dar merdivenli olması durumlarında tercih edilmektedir. Elbette sadece işleri hızlandırmak amacıyla da tercih edilen bir nakliyat çeşididir. Bu sistem sayesinde eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Konya evden eve asansörlü nakliyat firmalarına ustala.com üzerinden ilan vererek ulaşabilirsiniz. 

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Yüksek ve dar merdivenli yapılarda eşyaları taşımak zor hatta imkansız olabilir. Gelişen teknoloji bu tip durumlarda asansörlü nakliyatın kullanımına imkan tanımaktadır. Evlerinizde, balkonlardan ve uygun pencerelerden asansörlü nakliyat yapılabilir. Bu işlem için özel olarak tasarlanmış araçlar bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat ile metrelerce yükseklikten eşyaların insan gücüyle indirilmesi derdinden kurtulabilirsiniz. Nakliyat için özel tasarlanmış asansörler araçların arkasına yerleştirilir. Asansörler yaklaşık 20 katlı binaların tepesine çıkabilecek kabiliyette olabilirler. Raylı sistem ihtiyaç durumlarında üst katlara kadar açılmaktadır.

Nakliyat sırasında, eşyalar balkon ve pencerelerden, kabine yerleştirilir. Kabinli sistem içerisine yerleştirilmiş eşyalar raylı sistem sayesinde taşınabilir. Asansörlü nakliyat hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca eşyalarınızın zarar görme riskini en aza indirebilirsiniz. Elbette asansörlü nakliyatın yapılacağı konumun özellikleri de önemlidir. Çarpık kentleşme bazı bölgelerde asansörlü nakliyata engel olabilir. Zamanla kentsel dönüşüm sayesinde asansörlü nakliyat işlemleri yaygınlaşacaktır. Ustala.com üzerinden tecrübeli Konya evden eve asansörlü nakliyat firmalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları   

Konya evden eve nakliyat fiyatları çeşitli parametrelere göre değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz taşıma yöntemi, eşyalarınızın sayısı, büyüklükleri, nakliyat yapılacak adresler arası mesafe gibi durumlar fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Firma eşyalarınızı güvenle b-paketleyerek belirttiğiniz adrese taşımaktadır. Ucuz ve dikkatsiz gerçekleştirilen taşıma işlemleri eşyalarınızın zarar görmesine ve kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Ustala.com’da yeni bir ilan vererek Konya evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi olabilirsiniz.

Konya evden eve taşımacılık firmaları, daha fazla müşteriye masrafsız bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ustala.com’a üye olarak müşteri ilanlarını inceleyebilir ve teklif verebilirsiniz. Ustala.com çevrenizdeki müşteri ilanlarını listeleyerek önünüze getirmektedir. Böylelikle nakliyata ihtiyaç duyan tüm müşterileri görebilir anında teklif vererek kazançlarınızı arttırabilirsiniz.