Evdeneve Nakliyat

Kocaeli Evdeneve Nakliyat

Kocaeli Evdeneve Nakliyat

Tüm Ustalar

Kayıtlı 360 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Kocaeli Evdeneve Nakliyat Firmaları

Ferhat onat

herkese kolay gelsin. Doblo panelvan uzun şase aracımla evlere, isyerlerine dolap, kanepe vs tekli g

Ugur Dogenci

zafer gedik

evden eve ilden ile tasımacılık

Zafer

Evden eve montaj de montaj paketleme yapılarak garantili taşıma yapılır

Son gelen Kocaeli Evdeneve Nakliyat talepleri

Tek kişilik 80x180 yatak ve yatak iskeleti taşınacak
Tekirdağ / Merkez
1 3lu 1 2 li 1 tek li koltuk yatak baza ve sehpa ufak tefek esya ve valiz
Kocaeli / Gölcük
127 m2 evimizdeki eşyalar 4 adet taşıyıcı arkadaş ile 1.kattan 1.kata taşınacak.
Ankara / Çankaya

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Evdeneve Nakliyat ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Evdeneve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat dediğimizde hepimizin ilk olarak istediği ve beklediği güvenilir ve planlı bir şekilde eşyalarımızın taşınmasıdır. Kocaeli evden eve nakliyat firmaları bizlere bunu sağlıyor. Nakliye firmaları genelde bizlere üç farklı şekilde paketleme hizmetleri sunmaktadır. Bizler eşyalarımızı kolileme işleri ile uğraşırken Kocaeli evden eve taşıma firmaları da mobilya ve beyaz eşyaların paketleme ve demontaj işlerini yapar. Ya da tüm paketleme ve demontaj işlerini biz yaparız firmalar ise sadece taşıma işlerini yapar. Birde siz hiçbir şeye el sürmeden sadece çantanızı alıp yeni evinize geçebileceğiniz şekilde taşınabilirsiniz. Yani eski evden yeni eve tüm montaj, demontaj, taşıma ne varsa hepsini nakliye firması yapar ve tercihimize göre fiyatlandırma yaparlar. Tek tek Kocaeli evden eve nakliyat firmalarından fiyat almadan önce mutlaka Ustala.com’a üye olup, ilan vererek Kocaeli evden eve nakliyat firmalarının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Taleplere göre ekip gelerek tüm işleri hallederler. Hatta standart hizmetler dışında korniş takmadan, avize montaj işlerine kadar birçok işi kapsıyor. Ama bu hizmetlerden herhangi birini istiyorsak mutlaka nakliye firmasına bildirmemiz gerekmektedir.

Peki nedir bu standart olmayan hizmetler?

Korniş ve stor perde montaj işleri 

Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma

Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri

Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı

Hayvan, kasa ve piyano taşıma

Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, vb) taşınması

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taleplerinize göre teklif alarak firmaların fiyatlarını ve müşteri yorumlarını inceleyebilir diğer firmaların fiyatları ile karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Şehir içi evden eve nakliyat için en az üç günden önce firmayı bilgilendirmek gerekir. Taşınma için Kocaeli evden eve nakliyat firmaları ile görüştükten sonra taşınacak eşyaların resimlerini ve hatta kısa videolarını çekip atabilirsin.

Nakliye firması ile şu konuların açıkça detaylı olarak konuşulması gerekmekte. Örneğin, nakliyat kamyonu evimizin girişine yanaşabiliyor mu? Eğer site içinde ise araç oraya girebilir mi? Ve bunu site yönetimi ile görüşerek haber verilmesi gerekiyor, ya da çıkmaz sokakta oturuyorsak gibi bilgileri firma ile paylaşmalıyız. Taşınırken de nakliyat sigortasını yapmayı ihmal etmememiz gerekiyor aksi takdirde sigortasız olarak sayılır.

Nakliye Sırasında Çıkabilecek Ekstra Maliyetler

Eşyalarımız taşındı gitti ve artık nakliyat işi bitmek üzere ama karşımıza birden ekstra maliyetler içeren bir liste çıktı böyle kötü bir sürprizi kimse istemez değil mi? Bu yüzden bu tarz kötü sürprizler yaşamamak için bazı şeylere dikkat etmek gerekir, işte bunlardan bazılarını özetleyelim. Nakliye firmaları, taşınacak eşyanın hacmini ve yeni evin mesafesine bağlı bir nakliye fiyatı sunarlar. Ama, bazı durumlarda belirlenen fiyat artabiliyor ve planlanandan daha pahalı hale gelebiliyor. Bu yüzden tüm unsurları bilmek ve nakliye firması ile görüşmek gerekmektedir.

Yaklaşan taşınma işlemi için iyi bir finansal plan hazırlamak için nakliyeyi etkileyebilecek unsurları tam olarak bilmeniz gerekir. Nakliye fiyatını arttıran hizmetlerin başında taşıma işini yapacak işçilerin sayısı gelir. Taşıma işlemi eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre taşıma işçisi ile başlar. Ancak değişebilecek durumlarda daha fazla işçinin ilave edilmesi gerekebilir doğal olarak böyle Bir şey olduğunda da nakliyat fiyatı ilave edilen işçilerin alacağı ücret kadar artacaktır.  Ekstra işçi talebi kontrolümüz dışında gerçekleşse bile bu fiyat artacaktır.

Hangi Durumlarda Daha Fazla İşçinin Çalışması Gerekebilir?

1- Evinizin bulunduğu yol dar ise eşyaların taşınmasını zorlaştırıyor olabilir. Fiziksel kısıtlamalar doğuruyor evdeki eşyaları başka araçlar ile aktarma yapmak gerekebiliyor yani örneğin bazı eşyalar önce küçük araçlara oradan da nakliyat kamyonuna yükleme yapılabiliyor bu durumda hizmet  standardını değiştirdiğinden dolayı yapılan aktarma içinde ekstra bir ücret alınmaktadır. Özellikle İstanbul’da bu durum bazı semtlerde sıklıkla yaşanmaktadır.

2- Eğer evinizi önü nakliyat kamyonun evinize 30’mt den az yanaşamayacağı bir konumda ise taşınacak mesafe arttığından dolayı nakliyat firmaları fazla mesafe için ödeme talep ederler. Yani ortalama 25 mt’lik araç ev arası mesafe artar ise nakliyecilerin buna hakkı vardır. Bu gibi durumlar daha çok sitelerde yaşanmaktadır. 5.6 blokluk sitenin girişine park edilen taşıma kamyonuna sitenin en sonundaki evden eşya taşıma durumu evden eve nakliyat fiyatını  arttırmaktadır.

3- Çok yüksek bloklarda oturuyorsanız ve eşyalar Asansör ile eşya taşınırken asansörün bozulması yada kullanmanıza izin verilmemesi gibi durumlarda da nakliyat firmaları istemsizce değişen bu hizmet  için ekstra ücret talep etmektedirler.

4- Nakliyat firmasına evin kaçıncı katta olduğunu yanlış söylerseniz de fiyat artar yani evim 3. katta dediniz ancak yeni eve gittiniz ev 5. kattaymış bu durum içinde nakliyat firması fiyatın değişmesini talep eder.

5- Özellikle eski yapıların apartmanlarında ki merdivenler dar olur ve bu durum birçok eşyanın taşınmasında zorluk yaşatır hatta bazıları hiç geçmez işte böyle durumlarda modüler asansör kiralamanız gerekebilir buda taşınacak ev sahibi için ekstra masraf demektir. Mesela çift kapılı buzdolapları yada yeni çıkan geniş koltuklar gibi eşyaları buna örnek gösterebiliriz. Ve nakliyat aracı sadece bir evden diğerine değil başka bir yere daha uğrarsa fiyat artacaktır.

Ya da mesela yeni eve taşınıyorsunuz size göre yeni evde tüm işler bitti sadece eşyalar taşınacak, ama tam eşyalar yeni evin kapısına geldi ve içerideki usta tadilatta ufak bir sorun olduğunu ancak yarına bitebileceğini söyledi bu gibi durumlarda eşyalar nakliyat kamyonunda bir gün bekler ve bu da ekstra maliyet getirir. Çünkü nakliye aracını bir gün çalıştırmadan bekletmiş ve firmanın diğer işlerin aksamasına sebep olmuş oluyoruz.

Taşınma Zamanlaması Fiyat Atışında Önemli Rol Oynuyor

Taşınmak için seçtiğiniz zaman dilimi bile taşınma fiyatını doğrudan etkiler. Eğer çok yoğun bir dönemde arar ve taşınma için baskı kurarsak fazla ödeme yapmak zorunda kalırız. Çünkü nakliye firması taşıma işçilerini paylaştırmak ve daha çok çalıştırmak gerekebilir bu yüzden de fiyat artar. Sektörün yoğun olduğu zamanlar genelde Yaz aylarıdır. Gün seçimi yaparken de hafta içini seçerseniz Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini daha az ödersiniz. Hafta sonları her zaman daha fazla talep olur çünkü aile bireylerinin tamamı hafta sonu evde olur ve işleri birlikte yapmak istediklerinden dolayı talep artar.

Bir diğer etken de kış aylarında taşınma tarihi seçerken hava durumunu mutlaka kontrol etmek gerekir eğer kar yağışlı bir güne denk gelirse bu durum her iki taraf içinde zorlu bir durum olur ve hatta ertelenebilir bu yüzden de ekstra maliyet çıkabilir. Taşınma tarihini belirlerken her detayı göz önünde bulundurmak gerekir hava şartları da çok fazla etkilemektedir.

Taşınan Eşyanın İçeriği

Taşınan eşyanın ne olduğu da fiyatların değişkenlik göstermesine neden olur mesela tarihi eser yada kıymetli eşyalar taşınacaksa üstlenen sorumluluktan dolayı vede taşıma tipinden dolayı bu eşyalar farklı fiyatlandırılır. Bu gibi eşyalar için de kıymet sigortası yaptırılır ve bu sigortanın maliyeti de yine eşyanın sahibi üstlenir. Eğer böyle kıymetli eşya taşıtacaksanız mutlaka bunu nakliye firması ile görüşüp sigorta talebinde bulunmanız gerek. Örneğin büyük, küçük kasalar ve piyano gibi eşyalar taşınacak ise firma tarafından ayrı olarak fiyatlandırılır.

Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları adres, gün, taşıma şekli ve eşyaların miktarına göre değişkenlik gösterir. Bulduğunuz nakliye şirketi ile tüm taşıma detaylarını konuşup fiyat alabilirsiniz.