Bu alanda 278 hizmet veren var. Talep oluştur, teklifler hemen gelsin

Son gelen Evdeneve Nakliyat talepleri

Eşya taşınması yüklenmesi eve çıkarılması. En az 2 kişi
İstanbul / Ümraniye
Herşey tüm eşyalar paketlenecek kurulum yapılacak.
İstanbul / Esenyurt
Batıkent uğur mumcu mahallesi müstakil evden Şentepe Pamuklar mahallesi 8. Kata 3+1 ev eşyası taşınacak.
Ankara / Yenimahalle

İzmir Evdeneve Nakliyat Ustaları

Ibrahim demir
Dündar dursun
Serhat yıldız
ferdi karadirek
ferdi karadirek
ömer aydın
Adem Demir
Uygun fiyat kaliteli hizmet sunmaktayiz
Adem Demir
Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla her siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz uygun fiyat kaliteli hizmet sunmaktayiz
Evimcan nakliyat
Şirketimiz 1995 ten bu yana Ege bölgesi ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Her gecen gün yenilikci ekipman ve malzemeler ile deneyim ve tecrübe sahibi calışanlarımız ile sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Evden eve nakliyat konusunda bütün hizmetleri veriyoruz. Sizin taşınma konusunda stresinize yok edip yeni evinizde oturur vaziyet teslim ediyoruz.
Yusuf Çelikaslan

İzmir Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınmak her zaman meşakkatli ve yorucu bir iş olmuştur. Koliler arasında kaybolmak, eşyalarınızı taşıyacak uygun bir araç bulmak. Nakliye firmasından yardım almadan taşınmayı düşünüyorsanız bir kaosla başbaşa kalabilirsiniz. Ağır eşyaları yanlış bir şekilde taşımaya kalkarsanız sağlığınıza zarar verebilirsiniz. Bütün bu aksilikleri yaşamadan ve çok da yorulmadan evinizi taşımak için İzmir evden eve nakliyat firmalarından bütçenize uygun olanla çalışmayı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için ve evinizi taşıma sürecini en kolay şekilde sonlandırmak için en doğru nakliyat firmasını seçmelisiniz. İzmir evden eve nakliyat hizmeti size biraz pahalı gelebilir fakat bu hizmeti hayatınız boyunca sayılı olarak alacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca düşük maliyetle evimi taşıtayım derken demirbaş eşyalarınıza gelen hasarla bu iş size daha pahalıya patlayabilir. Bu süreci sorunsuz atlatmanız için izlemeniz gereken adımlar vardır.

Evden Eve Taşınırken İzlenmesi Gereken Adımlar

  • Her şeyden önce bir eşya listesi hazırlamalısınız. Eşyalarınızın listesini yaparken yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaları da satın ya da bağışlayın. Böylece fazlalık eşyalar ayak altından kalkmış olacaktır. Aynı zaman da yaptığınız bu eşya listesi evden eve nakliyat firmasından fiyat alırken de işinize yarayacaktır.
  • Eşyalarınızı paketleyin, kırılabilecek eşyaları paketlerken dikkatli olun ve kırılabilecek eşyaları koyduğunuz kolilerin içinde kalan boşlukları gazete kâğıtlarıyla doldurun. Böylece koli taşınırken içindekiler hareket etmeyecektir. Kolilerin üzerine “kırılabilir eşya” ibaresini yazmayı unutmayın. Bunları yapmak istemiyorsanız nakliye firmasıyla anlaşırken eşya paketleme işlemi hakkında da fiyat alabilirsiniz. 
  • Bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşın.
  • Yeni evinizde önce aciliyeti olan eşyalarınızı yerleştirin.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmaya karar verdiniz. Herhangi bir firmayla anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz evden eve nakliyat firmasının güvenilir olması gerekmektedir. Eşyalarınıza zarar vermeden, istediğiniz zamanda eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşımalıdır. İzmir parça eşya taşıma firma araştırması yaparken firmaların aldıkları yorumlara ve puanlara bakmalısınız. Çünkü iyi yorumlar biriktirmek zordur. Memnun kalan her kullanıcı iyi yorum yapmayabilir fakat memnun kalmayan insanlar bunu dile getireceklerdir. Bu yüzden evden eve nakliyat firmaları için puan ve yorum skalası önemlidir. Ya da siz firmaları aramayın Ustala.com sitesine girin üye girişini yapıp ilanınızı verin size teklif gönderen firmalar arasından size en uygun olanını tercih edin. Böylece uzun bir araştırma sürecinden ve uçsuz bucaksız telefon trafiğinden kurtulmuş olacaksınız. Evden eve nakliyat hizmeti biraz pahalı bir hizmettir ve ucuz fiyata kaliteli bir hizmet alma ihtimaliniz düşüktür. Bu yüzden birden fazla firma seçeneğiniz olsun firmaların kurumsal olmasına dikkat edin. Ayrıca firma yetkililerin evinize gelip eşyalarınıza bakmaları gerekebilir. Çalışmayı seçtiğiniz firma ile mutlaka bir evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlayın. Ayrıca taşıma işi bitmeden ücretin tamamını ödemeyin. Aklınızdaki tüm soruları çalışacağınız nakliye firması ile paylaşıp cevaplarını almayı unutmayın. 

Evden Eve Nakliyat Firmalarıyla Çalışırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat hizmeti alan insanların yaşadığı genel problem hizmeti alırken yaşanan fiyat artışlarıdır. Böyle tatsız sürprizler yaşamamak adına fiyatı firma yetkilisiyle önceden net bir şekilde konuşun. Fiyatın sabitlenmesi için firmadan almak istediğiniz hizmetleri önceden kendiniz belirleyin ve firma yetkilisiyle konuşurken bunları net bir şekilde belirtin. Mesela eşyalarınızın paketlenmesi işlemini kendiniz mi yapacaksınız yoksa firma çalışanları mı yapacak? Paketleme hizmetini almaya sonradan karar verirseniz bu ek hizmet taşınma günü hizmet bedeline mali olarak yansıyacaktır. Evden eve nakliyat firmalarıyla görüşürken sorularınıza net bir şekilde cevap verip vermediklerini gözlemleyin. Eğer firma tereddüt ediyorsa siz de tereddüt etmelisiniz. Mutlaka bir evden eve nakliyat sözleşmesi imzalayın. Kullanıcıların çoğu buna önem göstermez fakat evden eve nakliyat sözleşmesi sizin güvencenizdir. Ayrıca şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde nakliyat sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sigorta eşyalar taşınırken işçiler tarafından çarpma sürtme sonucu oluşan ufak tefek çizikleri kapsamaz. Nakliyat sigortasının kapsam alanı; eşyalarınızı taşıyan kamyonun herhangi bir kazaya karışması sonucunda eşyalarınıza gelecek hasarlardır.

İzmir Eşya Taşıma

İzmir ilçeleri arası mesafe fazla olan bir şehrimizdir. Bir örnek verecek olursak Bergama, Ödemiş arası 209 kilometredir. Ayrıca 209 km bu iki ilçenin merkezlerine olan mesafeleridir. Bir de bu ilçelerin mahallelerine taşıma hizmeti aldığınızı düşünülürse gidiş/geliş mesafe olarak 500 kilometreyi geçer. Zaten evden eve nakliyat işlerinde maliyeti eşyalardan sonra mesafe belirlemektedir. Eşyaların alınacağı ve bırakılacağı noktalar birbirine ne kadar uzaksa eşyaları taşıyan araç o kadar fazla yakıt harcayacak demektir. Bu maliyet, siz kullanıcılara yansımaktadır. İzmir’de evden eve nakliyat hizmeti alırken ilçe değiştiriyorsanız diğer şehirlere kıyasla biraz daha fazla bir ücret ödeyebilirsiniz. Fakat maliyeti düşürmek adına eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir. Ya da sadece demirbaş eşyalarınızı parça taşıma hizmetiyle taşıtabilir. Kalan diğer eşyaları tanıdıklarınızın yardımıyla taşıyabilirsiniz. Böylece tam bir evden eve nakliyat ücreti vermezsiniz.

İzmir Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti yine evden eve nakliyat firmalarının sunduğu bir hizmettir. Eğer çok fazla eşyanız yoksa parça eşya taşıma hizmetini tercih edebilirsiniz. Hem daha hızlı olacaktır hem de daha az maliyetli. İstanbul, İzmir gibi metropol şehirlerde şehir içi taşınma işlemleri daha sık gerçekleşmektedir.  İzmir evden eve nakliyat hizmeti almak isterseniz ve öyle çok da eşyanız yoksa parça eşya taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Evinizde bulunan eşyaların bir kısmını evden eve nakliyat firmasıyla taşıtabilirsiniz. Diğer ıvır zıvır ve taşınması kolay eşyalarınızı kendiniz taşıyabilirsiniz. Böylece daha ucuza taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmeti komple bir ev taşımayacağınız durumlarda da işinize yarayabilir. Örneğin bir buzdolabı, çamaşır makinesi ve bir çekyatı bir yerden başka bir yere taşımanız gerekiyor. Bu gibi durumlar da parça eşya taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

İzmir Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma hizmetinin fiyatları alacağınız hizmete göre değişmektedir. Eğer nakliyat firmasından sadece araç talep ediyorsanız, eşyaları araca kendiniz yükleyecek ve aracı kendiniz boşaltacaksanız aynı zamanda seçtiğiniz araç kamyonet ise 200 TL ve üzeri bir fiyat sizi bekliyor olacaktır. Eğer siz hiçbir şeye karışmayacaksanız ve eşyaların taşınma işleminin tamamını firma çalışanları yapacaksa mesafe, eşya ve evin durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. Nakliyeci aramaya zamanınız yoksa Ustala.com sitesine üye girişinizi yapıp ilanınızı verin işin ustaları size en kısa sürede teklif versin. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Artık İşler Durgun Olmayacak

Her işin belli başlı zamanlar da sakinleştiği dönemler vardır. Evden eve nakliyat işi de bu işlerden birisi. İnsanlar taşınmak için okulların tatil olduğu yaz aylarını bekliyor ve sektör yazın hareketli oluyor fakat kış geldiğinde işler durgunlaşıyor. Daha fazla insana ulaşmak adına Ustala.com ailesine katıl ve şehrinizde bulunan evden eve nakliyat ilanlarına teklif ver. Böylece müşteri bulmak için bir imkân daha elde etmiş olacaksınız.