Evdeneve Nakliyat

Bursa Evdeneve Nakliyat

Bursa Evdeneve Nakliyat

Tüm Ustalar

Kayıtlı 358 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Bursa Evdeneve Nakliyat Firmaları

Can Gündoğdu

gonca soydam

aşkın polat

- [ ] Evden Eve Nakliyat sektöründe profesyonel ekibi olan deneyimli bir firmayız. Önceliğimiz müşte

cuneyt tasyaran

GÜVENLE TAŞIYORUZ

şenol vatansever

cuneyt tasyaram

Ayhan Yıldırım

Ayhan Yıldırım

Son gelen Bursa Evdeneve Nakliyat talepleri

Tek kişilik 80x180 yatak ve yatak iskeleti taşınacak
Tekirdağ / Merkez
1 3lu 1 2 li 1 tek li koltuk yatak baza ve sehpa ufak tefek esya ve valiz
Kocaeli / Gölcük
127 m2 evimizdeki eşyalar 4 adet taşıyıcı arkadaş ile 1.kattan 1.kata taşınacak.
Ankara / Çankaya

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

96.6k

Kullanıcı

68.7k

İş talebi

66.2k

Mesajlaşma

86k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Evdeneve Nakliyat ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Evdeneve Nakliyat

Bursa Evden Eve Taşıma İle Eşyalarınızı Güvenle Taşıyın

Hayatınızın belirli süreçlerinde, çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Taşınma işlerinin gözünüzü korkuttuğunu biliyoruz. Ancak iyi bir nakliye şirketi ile eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ustala.com tecrübeli Bursa evden eve taşıma firmalarına ulaşmanıza imkan verir. Ustala.com üyelik işlemlerini tamamlayarak ilan verebilir ve çevrenizdeki Bursa evden eve taşıma firmalarından teklif alabilirsiniz. Böylece nakliye firmalarını gezerek sıkıntılı süreçte yorulmak yerine, oturduğunuz yerden teklifleri değerlendirebilir ve uygun teklifi veren firmayı tercih edebilirsiniz.

Taşınma süreçleri oldukça stresli olabilir. Evlerinizi çok sık değiştirmezsiniz ve geçmiş tecrübelerinizi çoktan unutmuş olabilirsiniz. Acilen taşınma durumunda dahi kalabilirsiniz. Taşınırken nakliye firması bulmanızda zor olacaktır. Ustala.com taşınma süreçlerinde tüm stresinizi alarak en iyi Bursa evden eve taşımacılık firmalarına ulaşmanızı sağlar. Üstelik sadece ilan vererek, firma tekliflerini beklemeniz yeterli olacaktır. Gelen teklifleri değerlendirebilir uygun gördüğünüz firma ile anlaşabilirsiniz.

Nakliyata başlamadan önce anlaşılan firma ile detaylı taşınma planı yapılmalıdır. Eşyaların listesi oluşturulmalı firmaya sunulmalıdır. Sonrasında firmalar nakliye planlamasını yapar ve sizi bilgilendirir. Eşyaların yerleri, ebatları, kaçıncı kattan indirilip kaçıncı kata taşınacağı, evinizin büyüklüğü ve özel eşyalarınızın varlığı hakkında firmayı bilgilendirmelisiniz. Ayrıca kapı genişlikleri ve sökülecek mobilyaların olup olmadığı hakkında da bilgilendirme yapmakta fayda vardır. Tüm bunları yazılı olarak raporlamak daha iyi olacaktır. Planlamayı düzgün yapmak nakliyat sürelerini kısaltarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Bursa evden eve taşıma firmaları eşyalarınızı paketler ve güvenle belirlediğiniz adrese taşır.

Nakliyat Öncesi Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Nakliyat öncesinde eşyalarınızı kendiniz paketleyebilir veya firmaya bu sorumluluğu verebilirsiniz. Mutfak eşyalarınızı, küçük mobilyalarınızı, aksesuarlarınızı ve benzeri eşyalarınızı kendiniz paketleyebilirsiniz. Bu şekilde nakliyat ücretinden bir miktar tasarruf etmeniz mümkündür. Ancak paketleme düzgün yapılmaz ise taşıma esnasında zarar görebilir. Eşyalarınız zarar görürse bu durumdan firma sorumlu tutulamaz. Bursa evden eve taşıma firmaları tecrübeli personeli ile eşyalarınızı güvenle paketler. Bu sebeple eşyalarınızın paketlenme işlemini firma personeline bırakmanızı öneririz.

Özellikle mobilyaların sökülmesi gibi işleri kendiniz yapmamalısınız. Zahmetli bir işlem olması ile beraber geri dönüşü zor hasarlara neden olabilirsiniz. Mobilya gibi kırılabilir ve sökülmesi zor eşyaları firma personeline emanet etmelisiniz. Tecrübeli ellerle yapılan paketleme işlemleri stresinizi azaltacaktır. Eşyalarınızın büyüklüğü ve sayısı çok önemlidir. Nakliyat öncesi firma, personel sayısını, kullanılacak aracı ve malzemeleri buna göre belirler. Yani firmaya doğru raporlama yapılmalıdır. Nakliye süreçlerinin stressiz geçmesi için bu durum oldukça önemlidir.

Nakliyat İçin En Uygun Günler

Bursa evden eve taşıma firmaları için en uygun günler hafta içi Salı, Çarşamba ve Perşembe günleridir. Vakit konusunda esnekseniz bu günleri tercih etmenizi öneririz. Bunun sebebi hafta sonu nakliyat yoğunluğunun fazla olmasıdır. Hafta içini tercih ederseniz nakliyat araçları bulunduğunuz sokaklara rahatlıkla girebilir ve eşyalarınızı daha hızlı taşıyabilir. Stressiz ve güvenli bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Nakliyat Firmasının Sorumlulukları Nelerdir?

Bursa evden eve taşıma firmaları eşyalarınızı paketler, sökülecek eşyalarınızı söker ve istediğiniz adrese nakliyesini gerçekleştirir. Nakliyat öncesi firmaya eşyalarınız hakkında detaylı bilgilendirme yapmalısınız. Eşyalarınızın sayısı ve büyüklükleri hakkında bilgi vermelisiniz. Bunun yanında taşınmasını istediğiniz müzik aleti gibi özel eşyalarınız var ise mutlaka belirtmelisiniz. Bu eşyalar güvenlik amacıyla daha farklı yöntemlerle taşınabilir. Elbette tüm bunlar fiyatlandırmayı belirleyecektir.

Bursa evden eve taşıma firmaları, duvar delme gibi işlemlere karışmazlar. Duvardan sökülecek ve tekrar monte edilecek mobilyalarınız veya aksesuarlarınız hakkında bilgilendirme yapmalısınız. Klima gibi cihazların sökülmesi için servisleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu tip eşyaların sökme işlemleri Bursa evden eve taşıma firmalarının sorumluluğunda değildir. Nakliyat öncesi ve sonrası temizlik işleri de firma personelinin sorumluluğunda değildir. Taşınma işleminden sonra temizlik işlerini kendiniz halletmelisiniz. Ustala.com üzerinden deneyimli temizlik firma ve personellerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firma personelinden ayakkabılarını çıkarmalarını istemeniz işleri yavaşlatmak ile beraber tuhaf görünebilir. Bu neden zeminin kirlenmesini engellemek için galoş gibi malzemeleri tercih edebilirsiniz. Ustala.com adresinden en iyi hizmeti veren Bursa evden eve taşımacılık firmalarına ulaşabilirsiniz.

Nakliyat Ne Kadar Sürer?

Nakliyat süreleri çeşitli parametrelere göre değişiklik göstermektedir. Eşyalarınızın boyutu, sayısı, nakliyatın gerçekleşeceği noktalar arası mesafe,  nakliyat sırasında ki trafik yoğunluğu, hava durumu ve benzeri parametreler süreyi belirlemektedir. Ayrıca firmaya doğru bilgilendirme yapılması nakliye sürelerinde belirleyici bir faktördür. İdeal koşullarda Bursa evden eve taşıma firmaları, eşyalarınızın nakliyesini bir gün içerisinde gerçekleştirecektir. Güvenli ve hasar görmeden taşınmış eşyalarınızı yeni evinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Güvenli Nakliyat İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Evden eve taşıma Bursa’da olduğu gibi birçok şehirde kullanılmaktadır. Güvenli ve hatasız nakliyat işlemleri için bilinmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Evinizin büyüklüğünü, eşyaların büyüklüğünü, sayısını, evinizin kaçıncı katta olduğunu ve eşyaların kaçıncı kata taşınacağını firmaya detaylı bir şekilde raporlamalısınız. Tüm bunları yazılı bir şekilde raporlamak faydalı olabilir. Kamyon ve nakliyat sırasında kullanılacak araçlar sokağa girebilecek mi? Sorusuna cevap aranmalıdır. Eşyalarınızı kendini mi yoksa firma mı paketleyecek karar vermelisiniz.

Eşyaların detaylı listesini ve adresleri firmaya raporladıktan sonra firma nakliye planlaması yapacaktır. Planlama sonrası eşyalarınızın nakliyesi en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Tüm detayları atlamadan planlama yapmak güvenli ve hızlı nakliyat için önemlidir. Eski evinizdeki anıları güvenli bir şekilde yeni evinize taşıyabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Ülkemizde son yıllarda oldukça popüler hale gelen asansörlü nakliyat, zamandan ve işçilikten tasarruf edilmesine imkan vermektedir. Asansörlü nakliyat, uygun pencere ve balkonlardan çıkarılan eşyaların, özel tasarlanmış asansörlü araçlar yardımıyla aşağıya indirilmesi prensibine dayanmaktadır. Asansörlü nakliyat öncesinde çevre koşullarının uygunluğu kontrol edilmelidir. Asansörlü nakliyat ile tüm eşyalar rahatlıkla taşınabilir. Asansörlü nakliyat ile zamandan ve işçilikten tasarruf ederek eşyalarınızın hızlı ve güvenli taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bursa evden eve taşımacılık firmalarından asansörlü nakliyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?

Nakliyat fiyatları, seçtiğiniz taşıma yöntemine, eşyalarınızın ebatlarına, sayılarına, çalışacak personel sayısına ve nakliyenin gerçekleşeceği adresler arasındaki mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Firmalar eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyerek belirtilen adreslere nakliyesini gerçekleştirir. Eşyalarınızın güvenli taşınması için küçük miktarlardan kaçınmamalısınız. Ucuz ve dikkatsiz nakliye işlemleri eşyalarınızın zarar görmesine hatta kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Tüm bu koşulları göz önünde bulundurarak Bursa evden eve taşıma firmaları arasından birini seçebilirsiniz. Ustala.com ile tecrübeli personele sahip Bursa evden eve taşımacılık firmalarından teklif alabilirsiniz.

Bursa evden eve taşımacılık firmaları, daha fazla müşteriye kolaylıkla ulaşmanız mümkün! Ustala.com’da üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra çevrenizdeki müşteri ilanlarını inceleyerek teklif verebilirsiniz. Verdiğiniz teklifleri uygun gören müşteriler ile anlaşarak nakliye işlemlerini gerçekleştirebilir, daha fazla müşteriye daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Böylece kazançlarınızı arttırabilir ve firmanızın işlerini büyütebilirsiniz. Güvenli ve hızlı taşıma hizmetlerini gerçekleştirdikçe müşterileriniz giderek artacaktır. Ustala.com ile farklı bir müşteri ve firma deneyimine hazır olun!