Boya Badana

İzmir Boya Badana

İzmir Boya Badana

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1887 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İzmir Boya Badana Firmaları

tarkan dündar

hamit aslan

işitme engeilliyim hem boya badana yapabiliyorum iç cephesi tavan boya amerkıan kapı yağlı boya wha

sinan ulucan

mücahit akpinar

Genç ve kaliteli kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz

bülent sakci

sefa özkan

Ekrem imal

necati taşmaz

Suat Korkan

Son gelen İzmir Boya Badana talepleri

Tavan ve duvar boyanacak sıfır dublex daire sadece rengini beğenmiyoruz diye
İzmir / Karabağlar
120 m2 daire. yer yer boyaları dökülüyor. sadece duvarlar boyanacak
Samsun / Atakum
3 oda 1 salon koridor mutfak tavan duvar boyanacak Tek renk olacak.Tamirat yok daire boş 1. Kalite silikonlu boya kullanılacak.
İzmir / Konak

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Boya Badana ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Boya Badana

İzmir Boyacı Hizmetleri

Ev dekorasyonunun en büyük parçalarından bir tanesi de duvarlarınızdır. Her ne kadar ev dekorasyonunuzu yenilemiş olsanız da duvarınızın renk olarak dekorasyonunuza uyum sağlaması gerekiyor. Çeşitli ev yenileme işlemleri için duvarlarınızın da boyanması gerekiyorsa, profesyonel boyacılardan hizmet almanız en doğrusu olacaktır.

Her ne kadar boya işlemleri kolay görünüyor olsa da gerekli detaylara dikkat edilmediği takdirde duvar boyanızın çeşitli bölgelerinde akma ve çeşitli sorunlar görülebiliyor. Bu nedenle boya hizmetlerinin profesyonel boyacılar ya da boyacı firmaları tarafından yapılması gerekiyor. İzmir boyacı firmaları, İzmir’de yaşayan kişilere her türlü boya hizmeti sunuyor. Siz de evinizin boyanması için bu firmalardan hizmet alabilir, evinizin kısa süre içerisinde istediğiniz görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Boyacı Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evinizin boyanma sürecinde çalıştığınız boya ustasının önemi büyüktür. Duvarlarınızın istediğiniz görüntüye kavuşması için yapacağınız boya seçimi ne kadar önemliyse, boyayı uygulayacak ustanın kalitesi de o kadar önemlidir. Bu nedenle İzmir boya ustası seçimi yaparken her zaman referansları kuvvetli, profesyonel kişiler ile çalışmanız gerekiyor. Peki, doğru boya ustası seçimi nasıl yapılmalıdır, dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

  • Referansları Kontrol Edin

Boya hizmeti almak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken ilk detay profesyonel kişiler ile çalışmaktır. Özellikle İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde hizmet veren birçok boya ustası bulunuyor. Ancak kaliteli hizmet almak için, profesyonel boyacılar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. 

Boyacı seçimi yaparken mutlaka aynı iş için farklı ustalarla görüşmeniz gerekiyor. Aynı iş için farklı ustalarla görüşerek size en uygun avantajları sunan ustaları keşfedebilirsiniz. Fiyat avantajlarının yanı sıra çalıştığınız kişilerin önceki referansları da oldukça önemlidir. Kendinize kaliteli hizmet almak istiyorsanız, kurumsal boya firmaları ile anlaşmanız gerekiyor. Kurumsal firmalar normal ustalardan çok daha kaliteli hizmet vermektedir. Kurumsal boyacı firmaları genellikle boyanmasını istediğiniz duvara en uygun boya seçimi yapmanıza da yardımcı olmaktadır. Böylece alacağınız hizmetler sadece evinizin boyanmasını değil, evinize boya seçimi yapmayı da kapsar. 

Kurumsal firmalardan alacağınız boya hizmetleri için firmaların web sitelerini inceleyerek verilen tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz. Firmaların verdiği hizmetlerin yanı sıra web sitesinde firmaların geçmiş işlerine ait referansları da görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede firmanın çalışmalarını ne kadar titiz gerçekleştirdiği konusunda da fikir edinebilirsiniz.

  • Taleplerinizi Açıklamaktan Çekinmeyin

Boya hizmeti almak istediğiniz firma ya da boya ustası ile duvarınıza yapılmasını istediğiniz boya uygulamasını açıkça anlatmanız gerekiyor. Hayalinizdeki tüm boya uygulamalarının duvara uygulanabileceğini unutmayın. Bu nedenle size hayalinizdeki duvar boyasının uygulanmasının zor ya da imkansız olduğuna inandırmaya çalışan boya ustalarını tercih etmekten kaçının. Bunun yerine daha yüksek hizmet kalitesi sunan boya ustaları ile anlaşabilirsiniz.

Boyacı firması ile yapacağınız görüşmeler sırasında, karşınızdaki kişinin sizi ne kadar dinlediği ve taleplerinizi ne kadar anladığı alacağınız hizmeti gösteren en büyük etkenlerden biridir. Bu nedenle aklınızdaki duvar boyası tasarımını detaylı şekilde karşınızdaki ustaya anlatmanız ve işi yapamayacağına inandığınız kişiler ile çalışmamanız gerekiyor.

  • Farklı Boyacılarla Görüşmekten Çekinmeyin

Alacağınız boya hizmetleri için yapmanız gereken en önemli hareketlerden bir tanesi de alacağınız hizmetler için farklı birkaç firma ile görüşmenizdir. Boya ve badana sektöründe genellikle sabit fiyatlar uygulanmaz. Bu nedenle aynı hizmet için farklı firmalardan birbiri ile alakası olmayan fiyat teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle boya ustalarına göre daha yüksek fiyatlar teklif etmektedir. Ancak kurumsal firmalar, son teknoloji cihazlar ve duvarınızda istediğiniz tasarıma göre en iyi boya seçimini yapmaktadır. Böylece ödediğiniz yüksek fiyatların karşılığını alma garantiniz vardır. Ancak yapacağınız boya işleri için ilk kriteriniz uygun fiyatlar ise bireysel olarak hizmet veren İzmir boyacı ustaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bireysel boya ustaları genellikle diğer firmalara kıyasla daha uygun fiyatlara aynı işlemleri gerçekleştirmektedir.

  • Mesleki Sertifikaya Önem Gösterin

Her sektörde olduğu gibi boyacılık sektöründe de hizmet veren firma ve kişilerin sayısı günden güne artmaya devam ediyor. Boyacıların birçoğu gerekli sertifika programlarına katılmış ve başarı ile tamamlamış kişilerdir. Ancak alacağınız hizmetin kaliteli olacağını doğrulamak için boya hizmeti aldığınız kişinin gerekli sertifikalara sahip olmasına önem vermeniz gerekiyor. Boyacılık sertifikasına sahip olmayan kişilerden hizmet almamaya özen göstermeniz, hayalinizdeki tasarımın gerçeğe dönüşmesini sağlayacaktır.

İzmir Boyacı Fiyatları

Boyacılık hizmetlerinde net bir fiyatlandırma olmaması, farklı boya firmalarının aynı iş için farklı fiyat teklifleri yapmasını sağlıyor. Bu nedenle İzmir boyacı fiyatları da firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Bütçenize uygun boyacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, farklı firmalar ile görüşerek her birinden fiyat almanız en doğrusu olacaktır.

Boya firmalarından alacağınız fiyatları karşılaştırarak kendinize en uygun hizmete ulaşabilirsiniz. Ancak fiyatları değerlendirirken dikkate almanız gereken bir diğer kriter ise verilen fiyatlara karşı sunulan hizmetin kalitesidir. Boya ustaları genellikle yapacakları boya işlemlerini klasik rulo fırçalar ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle hayalinizdeki tasarım daha kompleks detaylar içeriyorsa kurumsal firmalardan hizmet almanız daha doğru olacaktır. 

Hizmet Alacağınız Boyacılara Kolaylıkla Ulaşın

Evinizin tüm boya işleri için farklı boyacılarla fiyat ve hizmet için görüşmek oldukça yorucu olabiliyor. Günümüz iş hayatını ve günün yorgunluğunu da düşünürsek uygun boyacıları aramak oldukça zaman alıyor. Ustala.com sayesinde artık hizmet alacağınız boyacılara sizin ulaşmanıza gerek kalmıyor.

İzmir boyacı ilanları kategorisinde, almak istediğiniz hizmetin tüm detaylarını içeren bir ilan oluşturabilirsiniz. Bu sayede oluşturduğunuz ilan üzerinden, boya yapılacak konumda hizmet veren firmaların her birine ulaşabilirsiniz. Firmalar, vermiş olduğunuz ilanı görüntüleyerek talep ettiğiniz boyacılık işine uygun fiyat tekliflerini belirtecektir. Bu sayede hiçbir firma ile bireysel olarak görüşmeye çalışmadan, farklı birçok firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz.

İlanınıza teklif veren boya firmalarının iş için verdiği fiyatları karşılaştırarak kendinize en uygun fiyat avantajları ile boya hizmeti alabilirsiniz. Ustala.com’da sadece fiyat tekliflerine değil aynı zamanda ilanınıza teklif veren tüm firmaların, bireysel profillerine de ulaşabilirsiniz. Bu sayede firmaların verdiği tüm hizmetleri görüntüleyebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle profilinde verdiği hizmetleri açıklama konusuna özen göstermektedir. Firmaların profilinde, daha önce tamamladıkları boya hizmetlerinden gelen müşteri yorumlarına da göz atabilirsiniz. Bu sayede firmanın sunduğu hizmet kalitesi hakkında direkt olarak olumlu ve olumsuz yorumları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Müşteri Potansiyelini Arttırmak İsteyenlerin İlk Tercihi

Ustala.com sadece müşterilere değil, aynı zamanda müşteri potansiyelini arttırmak isteyen firmalara da büyük avantajlar sunuyor. İzmir’de boya sektöründe hizmet veren yüzlerce farklı firma ve boya ustası bulunuyor. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte, müşterilerin size ulaşmasını sağlamak için arama motorlarında üst sıralarda yer alan bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız vardır. 

İzmir boyacı ilanları kategorisinde, boyacıya ihtiyacı olan müşterilerin açtığı ilanları görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede müşterilerin size ulaşmasını beklemek yerine hizmet bekleyen müşterilere direkt olarak siz ulaşabilirsiniz. 

Müşterilerin verdiğiniz teklifleri olumlu değerlendirmesi için verdiğiniz hizmet kalitesine de önem vermeniz gerekiyor. Her firmanın bir profili olduğunu ve profilinizdeki müşteri yorumlarını diğer müşterilerin de görebileceğini unutmamanız gerekiyor. Müşteri potansiyelini artırma konusunda, profilinizde yer alan olumlu yorumların önemi oldukça büyüktür.