Dış Cephe Boya

Dış Cephe Boya

Dış Cephe Boya

Tüm Ustalar

Kayıtlı 596 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Dış Cephe Boya Firmaları

Sinan GÜL

umut arslan

Ömer boz

özgür GÜROL

orhan özdemir

özyapı mimarlık

mehmet ali Gündüz

umut arslan

UMUT DEKARASYON OLARAK 25 SENEDİR BU SEKTORDE HİZMET VERMEKTEYİM SİZ SAYİN MUSTERİLERİMİZİN MEMUNİYE

mehmet mamay

yusuf malak

Son gelen Dış Cephe Boya talepleri

İş yerimiz bir oteldir. 5 kat iskele kurulacaktır. 2279 m2 alan boya yapılacak.
İstanbul / Üsküdar
126 m2 evin dış cephe boyası astar dahil
Muğla / Köyceğiz
2 katlı müstakil evin dış cephesi boyanacak. Dis cephe duvarın metrekaresi yaklaşık 200 metrekare.
İzmir / Urla

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Dış Cephe Boya ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Dış Cephe Boya

Dış Cephe Boyama Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Zaman içinde ev ve iş yerlerimizdeki boya ve sıvalar dökülmeye başlar. Eviniz rutubet oluyorsa boya badana işlerinin zamanı geldi demektir. Ev ya da iş yerlerinizin gerek görünümünü değiştirmek gerekse bulunduğunuz mekanların hijyen ve temizliği için boya ve badana işlerine zaman harcamanız gerekir. Dış cephe boyama işlerinde size yardımcı olacak profesyonel usta ve uzmanlarla çalışarak bu alanda istediğiniz sonucu en iyi şekilde elde etmeniz mümkündür. Yer yer sıvası dökülen, boyası aşınan mekanları iyileştirmek için boya ve badana konusunda yetkin kişilerden destek almak son derece önemlidir. Bu alanda uzman kişiler ya da şirketler sizlere en iyi şekilde destek vererek mekanlarınızın sorunsuz şekilde dış cephe boyasının yapılması konusunda yardımcı olacaktır.  

Dış Cephe Boyama İşlerinde Profesyonel Çözümler  

Binaların içinin olduğu kadar dışının da görünümü önemlidir. Dış etkenlerden dolayı yıpranan binaların dış kısımları zaman için aşınır, kirlenir ve sıvaları dökülür. Dış cephe boya ve badana işleri kesinlikle profesyonellik isteyen işlerdendir. Dış cepheler için ayrılan zaman ve emek haliyle daha büyük olacağı için bu alanda sıkı bir araştırma yapılması yararınıza olacaktır.  

Dış cephe boyası fiyatları konusunda uygun fiyat politikasıyla kaliteli hizmet sunan bu konuda profesyonelliği kanıtlanmış firmalarla anlaşabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren pek çok firma ya da şirket bulunmaktadır. Artan rekabet ortamında boyatmak istediğiniz binanın dış cephesini uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Dış cephe boyama konusunda tercih yapacağınız zaman tabii ki önceliğiniz kalite olmalıdır. Dış cephe boyama konusunda uzman olan ve bu alanda kullandığı gerek yöntemler gerekse malzeme açısında kaliteli ürün kullanan firmalardan yana tercihinizi kullanın. Aklınızda soru işaretleri bırakan firmalardan her alanda olduğu gibi bu alanda da uzak durmanız yararınıza olacaktır. 

Binaların dış cepheleri boyanmadan önce binaların dış kısımlarında olan mevcut sorunların giderilmesi gerekir. Sıva işlemi gibi boya öncesi işlemlerinde en iyi şekilde yapılması kaliteli firmaların işidir. Yaşadığınız binanın dışını boyama kararı verdiyseniz bu alanda mutlaka piyasa araştırması yapın. Hem kalite konusunda hem de fiyat konusunda size en iyi şekilde yardımcı olacak firmayı seçip anlaşmaya çalışın.  

Dış Cephe Boyama Nasıl Yapılır? 

Dış cephe boyama işlerinde öncelik çalışan güvenliğidir. Boyanacak olan dış cepheye kurulacak iskeletin kusursuz bir şekilde hazırlanması önem arz etmektedir.  

  • Boyaya başlamadan önce dış cephede varsa eğer çatlak, kırık gibi yerler tespit edilip onarılmalı. 
  • Sıvası dökülen yerler macunla sıvanarak pürüzsüz hale getirilmeli. 
  • Gerekli sıva tamiratları yapıldıktan sonra ilk iş astar boya yapılmalı. 
  • Astar boyayı tüm dış cepheye uyguladıktan sonra kuruması beklenmeli. 
  • Dış cephe boyama işlemine geçmeden önce bir gün astar boyanın kuruması beklenmeli. 
  • Seçtiğiniz dış cephe boyasının binanın tamamına en az iki kere uygulanması gerekir. 

Teklifleri Değerlendirin  

Ev dış cephe boyama konusunda verdiğiniz ilana gelen uygun fiyat teklifi sunan kaliteli firmaları bulmak için ilanınıza dönüş yapan firma veya kişilerin tekliflerini değerlendirin. Ustala.com üzerinden vereceğiniz ilana çok kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bu konuda ayırt ediciliğiniz öncelikle kalite olacağı için araştırmanızı iyi yapmanız önemlidir. Kaliteli firmaları ayırt etmek için firmaların referanslarına göz atabilirsiniz. Firmaların referansları daha önceki yapmış oldukları işler hakkında size bilgi verecektir. Geçmişte firmaları yapmış oldukları çalışmalarla adlarından söz ettirebiliyorlarsa iyi bir referansa sahip olduklarını söyleyebiliriz. Bu noktada müşteri yorumları yol gösterici olabildiği gibi en etkili ve doğru yöntem firmaların almış oldukları yetkinlik belgeleridir. Firmaların yetkinlik belgelerini kontrol ederek firmaların çalışma sistemi ve kalitesi hakkında en net ve doğru bilgiyi elde etmeniz mümkündür. Kaliteli firmalara ulaştığınız takdirde bundan sonraki süreçte ise uzman firmaların hizmet kalitesini değerlendirebilirsiniz. Firmaların fiyat tekliflerini tek tek inceleyerek size en uygun fiyat teklifini sunan uzman firma ile anlaşarak boya ve badana işlerinizi uygun fiyat politikası ile çalışan firmaya yaptırabilirsiniz. Merdiven altı çalışan ucuz maliyetli çalışacağını söyleyerek ucuz iş yapan firmalardan ise kesinlikle uzak durun. Dış cephe boyama konusunda size kaliteli ve ekonomik destek sunan firmalarla çalışın. Biraz araştırma ve inceleme sonucunda sizin için en uygun firmayı tercih edebilir ve çalışmalarınıza doğru firma aracılığı ile başlayabilirsiniz.  

Binalarınızın Dışı da İçi Gibi Göz Alıcı Olsun  

Bir binayı etkili gösteren içi olduğu kadar aynı zamanda dışıdır. Aynı bir ürünün dış ambalajı gibi ilk dikkat çeken dış kısımdır. Siz de binalarınızın tertemiz ve etkili bir görünümde olmasını istiyorsanız dış cephe boyama işlerine ağırlık verin. Binalarınızın dışını da içi gibi önemseyip boyatın. Dış cephe sıvacı olarak bu alanda uzman firma veya kişilerle anlaşarak uzman ve işbilir elemanlarla çalışın. Dış cephe boya işleri sürekli yapılan işlerden değildir. Masraflı ve emek isteyen ve ayrıca zaman ayırmak gerektiren bir iş olan dış cephe boya işleri için bir kere doğru karar verin ve binalarınızın dışını en doğru yöntemlerle boyatın. Sonuç olarak boyası çabuk geçen, sıvaları tekrar dökülmeye yüz tutan binalar ortaya çıkar. Bu alanda harcanan zaman ve masraf ayrıca heba olur. Dış cephe boya ve badana işlerinde kalite her şeyden önemli olduğu için bu alanda uzman kişi ve firmalarla çalışmaya önem vermek oldukça önemlidir. 

 Uzun Yıllar Dayanıklı Binalarınız Olsun  

Binaların dış kısımlarının boyanması ve badanasının yapılması konusunda uzman şirketlerden yardım almanın önemine uzun uzun değindik. Eleman kalifiyesi, malzeme kalitesi ile size en iyi şekilde destek verecek olan boya ve badana konusunda yıllarının deneyim ve birikimi ile profesyonel işlere imza atmış firmalarla anlaşmanız yararınıza olacaktır. Böylece binalarınız çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde temiz kalmaya devam edecektir. Ucuz yollu çalışan kalitesiz firmalar kısa süreli destek sağlasa da bir müddet sonra binalarda yine aşınmalar, sıvalarda dökülmeler başlayacak ve yeniden binanızın boyatmak durumunda kalabilirsiniz. Bu alanda tahmin edilen sorunları yaşamamak adına binalarınızın boya ve badana işlerini bu alanda lider, seçkin ve kaliteli firmalara teslim edin. Kaliteli firmalar aracılığı ile binalarınızın dış cepleri en uygun ve doğru yöntem ve tekniklerle boyansın ve yapılsın. Uzun süreli, estetik görünümlü binalar için kaliteli boya badana uzmanlarından destek alın. 

İşinizin Kalitesi Konuşulsun

Dış cephe boyama işleri için aranan kişi olmak istiyorsanız Ustala.com ailesinde yerinizi alın. Müşteri ihtiyaçlarına vereceğiniz uygun fiyatlı tekliflere ön plana çıkabilirsiniz. Hizmet kalitenizi yaptığınız işe yansıtarak müşterilerinizden yüksek puan alarak daha fazla müşteri kazanabilirsiniz.