Bu alanda 505 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Boya badana İlanları
1 yıl önce boyanmış bir ev.ufak tefek rutubetler oldu.yenilemek istiyorum
bir ay önce
duvardaki renge yakın bir renk vurulacak. evde eşya yok. boş ev. ev ümraniye-dudullu da.
2 ay önce
2+1 daire ve iki balkon duvarlar ve tavan boyancak, kapılar pencereler boyanmayacak. Boş ve temiz daire,
3 ay önce
3+1 ve çatı katı tavan ve duvar boyancak malzeme ustaya ait olacak temiz ve titiz yapılak mat silikonlu hava alabile boya olacak 2 oda farklı diğer tüm alanlar kırık beyaz ve açık kesekağıdı rengi yapılacak ayrıca yerlere derz atılacak
4 ay önce
3+1 evimizden çıkıyoruz, ev sahininden depozito alabilmemiz için boya yaparak teslim edeceğiz uygun fiyat olması lazım. Ev su yeşili renk yapılmış zamanında. Aynı renk olursa ne kadar olur bej olursa ne kadar olur diye iki fiyat lazım ona göre ev sahibi ile görüşücez (mutfak zaten beyaz tuvaletler ...
4 ay önce
2+1 evim net 100 metre kare civarındadır. Komple badana + 1 banyo tavanı 2 oda tavanı boyanacaktır
4 ay önce
60 m2 ev kucuk badana olucak acildir
5 ay önce
alci siva yapilacak üzerinede boya yapilacak n
6 ay önce
28m2 salonda bulunan Fransız Balkon'ların dış kenarından içeriye su girmaktedir, buranın dıştan yalıtımı yapılacak , içerideki kabaran yerler düzeltilecek. Pencerelerin kenarları içten alçı ile kapatılacak. Yangın merdivenine çıkan kapının kenarlarından yalıtımı yapılacak. Yeni takılan Salon borusu ...
bir yıl önce

Ümraniye Boya Badana Ustaları

Ekrem Demircan

Teklif Al
Tayyip Ataş

Teklif Al
Isa Başaran

Teklif Al
Irfan Karagöz

Teklif Al
Isa Başaran

ofisim şirketim yok

Teklif Al
Isa Başaran

Teklif Al
Servet Kaya
Teklif Al
Halit Kırk
Teklif Al
Hasan Elmas
Teklif Al
Burhan Akbay

Teklif Al
Akın Özmen

Teklif Al

BOYA BADANA İŞLERİ ARTIK ÇOK KOLAY 

Boya badana işleri artık büyük bir zahmet olmaktan çıkıyor. Yüzlerce seçenek arasında kaybolmanıza veya ekstra zaman kaybetmenize hiç gerek yok. Boya badana işlerini yaptırmak için ilanınızı verin, konuyla ilgili en doğru isimler en hızlı şekilde size ulaşsın. Üye girişinizi yapın, hangi hizmeti almak istediğinizi seçin, adresinizi girin, ilanı oluşturun ve alanında profesyonel ustalardan gelen teklifler arasında size en uygununu hemen seçin. Yapmanız gereken bu kadar kolay…  

Özellikle bahar ayları ile beraber başlayan yaz temizliğinde boya badana en yorucu ve düşündürücü işlerin başında gelmektedir. Mekanların temiz ve güzel görünmesinde etkili olan boya işlerinin güzel olması için mutlaka usta eller aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Boya badana işini boyacı ustasına vermeden önce bazı kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Bu kriterlere dikkat ettikten sonra doğru ve kaliteli boyacı ile anlaşarak siz de yaşam alanlarınızın boyasını en iyi şekilde yaptırabilirsiniz. Nezih ve ferah ortamlar oluşturmak adına iç ve dış mekanların bakımında tercih edebileceğiniz en iyi usta ve uzmanlarla çalışarak boya işlerini sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Dilerseniz tüm evinizi dilerseniz sadece salon, hol, yatak odası, yemek odası, balkon gibi sınırlı alanı istediğiniz renge dilediğiniz boya çeşidiyle boyanmasını sağlayabilirsiniz. Birlikte çalışacağınız boyacı ustası ile fikir alışverişi yapabilir, boya çeşitleri hakkında kendisinden bilgi alabilirsiniz. 

Mekanları boyama konusunda çok önemli teknik ve bilinmesi gereken hususlar vardır. Hangi mekanlar için hangi boya uygundur, boyadan önce gerekli sıva ve tadilat işleri nasıl yapılmalıdır, boyacı ustası olarak hangi ustayla çalışılmalı, hangi tür boya hangi odanıza uyum sağlar, hangi renkler evimizi çok daha doğru bir alana dönüştürür gibi cevaplamanız gereken pek çok soru vardır. Kaliteli işçilik her işte olduğu gibi boya işlerinde de önemlidir. Boya işlerinin kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için belirtilen hususlara dikkat ederek hareket ederseniz her şey istediğiniz gibi olacaktır.  

Boya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Piyasada farklı özellikte birçok boya çeşitleri bulunmaktadır. Kalitesi ve teknik özelliklerine göre farklı boya çeşitleri arasında kalabilirsiniz. Boya seçerken tabi ki ilk olarak kaliteli olmasına önem vermelisiniz. Dış etkenlerden dolayı dayanıklılığını koruyan, silme işlemlerinde özelliğini kaybetmeyen boyalar tercih edilmesi çok önemlidir. Bir silmede hemen rengi giden boyalar kalitesiz boyalardır. Bu boyaları uzun süre kullanamazsınız ve yeniden mekanlarınızı boyatma ihtiyacı duyarsınız.  

Neden Boyacı Ustası ile Çalışılmalı? 

Kaliteli boya seçimi yaptıktan sonra boyanın yüzeylere düzgün bir şekilde sürülmesi için bu alanda usta boyacılar size çok yardımcı olacaktır. Seçeceğiniz boya ne kadar kaliteli olursa olsun iyi bir boyacı ile çalışmıyorsanız istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. İyi bir boyacı işini temiz yapar. Duvarların dalgasız ve pürüzsüz bir şekilde boyanmasını sağlar. Bu alanda işini en iyi şekilde yapan ustalar boya dahi damlatmadan işlerini temiz bir şekilde yaparlar. Bu bakımdan boya yaptırmadan önce boyacı konusunda da iyi bir araştırmacı olun. Boya işlerinde size destek olan uzman boyacı arayışında olun.  

Boyacı ustalarından destek alarak nasıl bir renk istediğinizi belirtebilirsiniz. İstediğiniz duvar rengini usta boyacılar gerçeğe dönüştürebilir. Hayallerinizin mekanlarınıza yansımasını usta eller aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Modern ve alışagelmiş tasarımların ötesinde bir bakış açısı ile yapılan boya badana sayesinde işyerinizin veya evinizin en güzel şekilde zengin bir görünüm yakalamasını sağlayabilirsiniz.   

Boya ve Boyacı Ücretleri Nasıl Belirlenir? 

Boyacı fiyatları çeşitli etkenlere göre değişebilmektedir. Bu konuda en çok yapılan yanlış kaliteli iş çıkaran boyacıların yüksek ücretle çalıştığıdır. Kaliteli iş için belli bir ücret elbette gereklidir ancak her kaliteli işin çok pahalı olacağı anlamı taşımamaktadır. Bu konuda piyasa araştırması yaparak sizin için en ekonomik ve kaliteli boyacıyı bulabilirsiniz. Boya işleri ile uğraşan uzman kişiler de birbirleriyle rekabet içinde oldukları için fiyat konusunda indirimler yaparak müşteri çekmeye çalışmaktadırlar. Bu alanda hem kaliteli hem de ekonomik iş yapan boyacılara ulaşmak için yapmanız gereken verilen teklifleri değerlendirmektir. Uzman boyacıların sunmuş olduğu teklifleri en iyi şekilde değerlendirerek hem uygun hem de kaliteli iş yapan boyacılara kolayca ulaşabilirsiniz.  

Boya ve boyacı ücretleri belirlenirken mekanların metrekareleri hesaplanır ve ne kadar alanın boyanacağı hesaplanarak ona göre ücret belirlenir. Boya ve boyacı fiyatları konusunda net bilgi edinerek yapılan iş için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini önceden öğrenin. Kalite ve işçilik konusunda en iyi olan ve boya işlerinde uzman olan kişilerle ücret için enine boyuna konuşun. Sonrasında ek masraf çıkmaması ve sürpriz fiyatlarla karşılaşmamak adına bu konuyu netliğe kavuşturun. Sizin için fiyat politikası uygunsa çalışmalara başlayın. 

Referansları İnceleyin ve Doğru Boyacı ile Çalışın

Boyacı konusunda kararsız kaldıysanız ve sizin için uygun boyacıyı seçme konusunda zorlanıyorsanız doğru kararı vermek için yapmanız gereken bu alanda çalışan kişilerin referanslarını incelemektir. Boya konusunda uzman kişilerin referansları onların bu alanda ne kadar başarılı olduğunun kalitesidir. İçinizin rahat etmesi ve doğru karar verdiğinizi anlamak için çalışmayı düşündüğünüz boyacıların referanslarına bakarak daha önce yapmış oldukları işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Referansı en iyi olan uzman boyacılarla anlaşarak boya işlerine başlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan, sektörde uzun yıllar hizmet etmiş işin ustalarından bütçenize en uygun boyacı ustası ile vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın, işiniz yarım kalmasın. Seçeceğiniz boyacı ustası hakkında yapılan yorumları okuyabilir, içiniz rahat bir şekilde eviniz, işyeriniz veya dilediğiniz herhangi bir yeri boyatabilirsiniz. Boyatmak istediğiniz yeri kaliteli malzemelerle boyanmış, zamanında ve temiz bir şekilde teslim alırsınız.   

Boya badana işini bırakın boyacı ustası yapsın. Güvenle hizmet alabileceğiniz profesyonel boyacı ustasını ustala.com’da tek tıkla bulabilirsiniz. Nerede olursanız olun boyacı ilanları üzerinden size en uygun ilanı bulabilir ve evinizi dilediğiniz gibi boyatabilirsiniz. Bütçenize uygun boyacı fiyatları ile kaliteli hizmet almanın rahatlığını yaşayın. Önceliği müşteri memnuniyeti olan profesyonel kadrolarla çalışın, gözünüz arkada kalmasın. Temiz ve titiz bir şekilde çalışan işin ehli ustalar evinizi tam zamanında, temiz ve eskisinden daha güzel olarak size teslim etsin. Nerede olursanız olun ilanınızı yayınlayabilir, ilanınıza gelen detaylı teklifleri kolayca inceleyebilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde yapmak istediğiniz boya badana işleri için devasa büyüklükte bütçeler harcamanıza gerek yok. Ustaların ilanınıza vereceği rekabetçi boyacı fiyatları arasında cebinize en uygun olanı kolayca seçeceksiniz.   

Müşterilere Tek Tıkla Ulaşın 

Ustala.com üzerinden gelen ilanları inceleyerek boya badana hizmeti almak isteyen müşterilere kolayca ulaşın. İşin ustasıysanız yapmanız gereken çok basit! Boya badana ilanları kısmına giriş yapıp, size uygun ilanlara hemen teklif vererek hızlı şekilde aradığınız müşteriye ulaşmak. Bu sayede hem kolayca müşteri bulursunuz hem de kazancınıza kazanç eklersiniz. Sayısız ilan arasında konum olarak size en yakın müşteriye kolayca ulaşabilir bu şekilde müşteri bağlantılarınızı hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.