Boya Badana

Antalya Boya Badana

Antalya Boya Badana

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1887 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Antalya Boya Badana Firmaları

Furkan UYAR

Boyama işini pistole tabancasıyla uapıyorum daha hızlı ve kaliteli oluyor. Pislenen yerleri temizley

feyim cihan

Vedat baykara

15 yıldır prefesyonel olarak Alçı ve Boya ustasıyım. Kendi ekibimle Antalya da hizmek vermekteyim .

kemal kaya

Sedat yavuz

Alçı boya mantolama izolasyon Kartonpiyer Alçıpan asma Tavan dekorasyon duvar kağıdı bütün işleriniz

yalcin bingul

Dogukan

Mustafa kalay

Erdi eren

İnşaat dekorasyon

Son gelen Antalya Boya Badana talepleri

yoğununumdur yoğununuoihugfjlhglkgjlhkfgulihgggmdur
İstanbul / Bağcılar
3+1daire boyanacak 8 oda kapisi boyanacak
Bursa / Kestel
Konuk kartonpiyer ve badana
Ankara / Sincan

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Boya Badana ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Boya Badana

Antalya Boya Badana

Boya badana işleri artık çok kolay. Ustala.com’a girin üyelik işlemlerini tamamlayın ve ilanınızı verin. Antalya boya badana ustaları size ulaşsın. Kapı kapı dolaşmaya gerek duymadan tecrübeli ustalara hızlıca ulaşın. Evinizi güzelleştiren boya badana işlerini emin ellere emanet edin. Antalya boya firmalarını ararken zaman kaybetmeyin.

Boya, evinizi güzelleştiren en önemli unsurlardandır. Antalya boya ustaları, evinizi özenle boyar ve sizlere teslim eder. Antalya boya badana uygulamalarını doğru yapmak oldukça önemlidir. Tavan, kapı, duvar ve pencere gibi yerler için ayrı ekipman kullanmak gerekebilir. Evinizin güzel gözükmesini istiyorsanız uzman boya ustalarıyla çalışmalısınız. Yaşam alanlarınıza renk katmanın yolu boya badanadan geçmektedir. Eviniz temizlenerek bambaşka bir havaya kavuşur. Ayrıca uzun vadeli bir yenilik yapmış olursunuz. Antalya boya ustası arayanların adresi Ustala.com olabilir. Boya badana nasıl yapılır hangi malzemeler kullanılır gelin beraber inceleyelim.

Boya Badana Nasıl Yapılır?

Antalya boya badana işlerine başlarken evin boş olması faydalı olacaktır. Eşyalarınız varsa ona göre plan yapabilirsiniz. Eşyalarınızı bir araya toplayarak üzerlerini örtebilirsiniz. Ayrıca zemini koruman içinde çeşitli örtüler kullanabilirsiniz. Bu eşyaları nalburlardan ve yapı marketlerden temin edebilirsiniz veya evi boyayacak ustaya söyleyerek bu önlemleri dikkatle almasını sağlayabilirsiniz. Boyama esnasında eşyalarınızın ve zeminin lekelenmesini istemezsiniz. Tavanla duvarın birleştiği noktalara, boyanması istenilmeyen pencere kenarlarına, kapı pervazlarına, sabit dolap ve benzeri yüzeylere koruyucu ince bant çekilmelidir. Bu önlemleri almanız temizlik açısından oldukça önemlidir. Antalya boya ustalarına daha rahat çalışma ortamı sağlayabilir ve güzel işler çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Boyama işleminden 2-3 saat sonra çekilen bantlar çıkarılabilir. Bantları söktüğünüz yerlerin ince fırça ile boyanmasına dikkat edin.

Boya Nasıl Hazırlanır?  

Boyanızı satın aldıktan sonra hazırlama işlemi büyük önem taşımaktadır. Ustala.com üzerinden Antalya boya ustaları ile iletişime geçerek duvar tipini tarif edebilir ve boyanızı seçerken destek alabilirsiniz. Boya markalarının kovasında bahsedildiği ölçüde inceltme işlemi yapılacaktır. Boyanın ayrı bir kovaya dökülüp belirtilen inceltici ile karıştırılması gerekir. Her boyanın ayrı özellikleri bulunmaktadır. Acele etmeden evinize en uygun boyayı seçmelisiniz. Yapı marketlerden, nalburlardan veya internetten, boyalara ulaşmanız mümkün. Ayrıca gelişen teknoloji ile beraber çeşitli uygulamalar ile duvarlarınızın nasıl görüneceğini önceden keşfedebilirsiniz.

Duvar Boyarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Antalya boya badana işlerinde yapılması gereken ilk işlem astar atmak olacaktır. Astar duvar ile boya arasında tampon görevi görmektedir. Su ve nem geçirgenliğini azaltarak duvarınızın daha dayanıklı olmasını sağlar. Antalya boya ustalarının önerdiği astarları evinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Astar inceltilmesi de oldukça önemli bir işlemdir. Astar kutusu üzerinde yazan işlemler eksiksiz uygulanmalıdır.

Doğru Malzeme Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Tavan, kapı ve pencereler boyanırken farklı tip rulo veya fırçalar kullanılmaktadır. Özellikle son kat boya uygulamasını yaparken rulo seçimi çok önemlidir. Yüzey ve boyanın özelliklerine göre rulo seçimi yapılmalıdır. Basitçe inceleyecek olursak, genellikle siyah kıllı fırçalar sentetik boyalar için beyaz kıllı fırçalar ise su bazlı boyalar için tasarlanmıştır. Evinizi boyatırken tecrübeli Antalya boya ustaları ile çalışmanız önemlidir. Malzemeyi siz alabilir veya ustanın getirmesini isteyebilirsiniz. Antalya boya ustası arayanlar böyle dertlerle uğraşmak yerine Ustala.com’a verecekleri ilan ile tüm adımları ustalara bırakabilirler. Elbette Antalya boya ustaları işlemi gerçekleştirirken konu hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Fırçaların boya veya duvarlara uygun olduğuna bakmalısınız. Macun veya saten alçı tarzdaki düz yüzeylerde boya cinsine bakılmaksızın saten rulo, sıvalı ve tekstürlü yüzeylerde ise plastik boya rulosu tercih edilmelidir. Duvar büyüklüğü veya tavan büyüklüğü de fırça ve rulo seçiminde önemlidir. Boyanacak alan küçükse ince fırça ve rulolar seçilmeli, alan büyükse kalın rulo ve fırçalar seçilmelidir. Boyanması istenmeyen alanların kesim noktaları daha ince fırçalar ile geçilebilir. Tecrübeli bir usta tüm bu detayları göz önünde bulunduracaktır. Bileşim noktaları kestirme fırçası olarak tabir edilen ince fırçalar ile boyanmalıdır. Kenarları boyarken ince uçlu fırçalar tercih edilmezse hatalı boyama işlemi gerçekleşebilir. Fırça rulosu ve fırça ile duvarlar ve tavanlar boyanabilir. Kapı ve pencereler içinde ince fırçalar kullanmalısınız.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Antalya boya badana işlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli detay, fırça ve rulo kullanımıdır. Boyamanın rahat bir şekilde yapılması için fırça ve ruloya fazla boya alıp etrafa damlatılmaması için mutlaka boya eleği kullanılmalıdır. Boya eleği boya kovasına daldırıldıktan sonra fırça ve rulo elek üzerinde gezdirilerek istenilen miktarda boya alınması sağlanır. Rulo yüzeye değdirdikten sonra geniş bir “v” hareketi ile boya yüzeye dağıtılır. Sonrasında eşit şekilde yüzeye sürülür. Boyanın son işlemi mutlaka yukarıdan aşağıya yapılmalıdır ki dalgalanma yaşanmasın. Ustala.com’dan tecrübeli ustaları bularak rahatlıkla Antalya boya badana işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Antalya boya firmalarına ulaşarak teknik destek ve personel desteği talep edebilirsiniz. Devam edecek olursak, dalgalı bir görüntü ile karşılaşmamak için boya her zaman aynı yönde sürülmelidir. Kenar bantları mutlaka çekilmelidir. Evi temizlemek zorunda kalmamak için bantları çekmeli veya Antalya boya ustalarına hatırlatmalısınız. Fırça boya kutusuna fazla daldırılmamalıdır. İnce fırça ile kenarlar geçilmeli ve ince detaylar boyanmalıdır.

Boya badana işleri uygulanırken bahsettiğimiz detaylara dikkat edilmelidir. Temiz ve kesin bir boyama işlemi için profesyonel destek almak çok önemlidir. Tecrübeli ustalara bir tık ile ulaşmanız mümkün. Ustala.com tüm imkanları size sağlayacaktır.

İyi Bir Ustadan Beklenenler Nelerdir?

Antalya boya ustalarından beklenen özelliklerden bahsedeceğiz. İyi bir boya ustası titiz ve dikkatli çalışmalıdır. Sizler tarafından istenen yenilikleri doğru bir şekilde yapmalıdır. Evin işlerini belirlenen süre içerisinde tamamlamalıdır. Evi yenilemek için yapılan boya badana işlerinin evi daha kötü bir duruma getirmesini istemezsiniz. Bu nedenle boya ustası ve ekibin evi temiz bir şekilde boyaması beklenir. Çalışırken ortaya çıkan çöpler düzenli olarak temizlenmelidir. Boyama bittiğinde etraf toplu ve temiz bir şekilde müşteriye teslim edilmelidir. Antalya boya badana işlemlerinin düzgün yapılması renklerin istenilen şekilde elde edilmesi de önemli hususlardandır. Ev sahibinin istekleri dikkatlice yerine getirilmelidir.

Boya ustasının boyama öncesinde müşteri ile iyi iletişim kurması gerekir. Yapılacak iş doğru bir şekilde anlaşılmalı ve uygulanmalıdır. Talepler iyi dinlenmeli, yapılacak her işin uygulamalarının açıklaması, yapılacak ve yapılabilecek her şeyin detaylıca anlatılması gerekmektedir. Teslim tarihi konusunda açık sözlü ve dürüst davranılmalıdır. Verilen sözler tutularak müşteriye teslim edilmelidir.

Antalya Boya Ustaları Müşterilerinize Hızlıca Ulaşın

Antalya boya ustaları artık iş bulmakta zorlanmayacaksınız. Antalya boyacı iş ilanlarını saatlerce hatta günlerce karıştırmak zorunda kalmayacaksınız. Tüm müşteriler bir tık uzağınızda, Ustala.com’a girerek üyelik şartlarını okuyun ve yeni bir üyelik oluşturun. Antalya boya ustası arayan müşterilerin ilanlarını inceleyin size uygun ilanlara teklif verin. Müşteri portfolyonuzu genişletin. Büyük bir zahmetten kurtularak işinizi kolaylıkla halledin. Uzun vade de yeni müşteriler kazanmaya devam edin. Mesleğinizi Ustala.com ile profesyonel bir şekilde yürütün.