Boya Badana

Ankara Boya Badana

Ankara Boya Badana

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1887 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ankara Boya Badana Firmaları

Resul Murat AYDIN

samet gündoğdu

Emre YÜRÜK

EMY GRUP TEMİZLİK DEKARASYON HAVALANDIRMA İLAÇLAMA LDT. ŞTİ

YAŞAR ATALAY

umut can

Mehmet çağlan

Mehmet yildirim

20 yillik tecrubemiz ile ankaranin heryerinde siz isteyin biz yapalim

Umut Umus

Umut Umus

Türkiye Ankara anahtar teslim ev tadilat dekorasyon işleriniz boya badana işleriniz uygun fiyata yap

Son gelen Ankara Boya Badana talepleri

Tavan ve duvar boyanacak sıfır dublex daire sadece rengini beğenmiyoruz diye
İzmir / Karabağlar
120 m2 daire. yer yer boyaları dökülüyor. sadece duvarlar boyanacak
Samsun / Atakum
3 oda 1 salon koridor mutfak tavan duvar boyanacak Tek renk olacak.Tamirat yok daire boş 1. Kalite silikonlu boya kullanılacak.
İzmir / Konak

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

62.5k

Kullanıcı

34.9k

İş talebi

48.1k

Mesajlaşma

82.8k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Boya Badana ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Boya Badana

Ankara Boyacı ve Boya Badana Hizmetleri

Evinizin ya da işyerinizin görünümü yenilemeye duvarından başlayın. İçinde yaşadığımız, çalıştığımız evlerimizin ve işyerlerinin düzenini ve görünüşünü belirleyen en temel unsur duvarlardır. Duvarlar mekân içinde yaşam alanlarının sınırlarını belirlerken aynı zamanda mekânın yerleşimini de etkilerler. Duvarları hesaba katmadan mekân içinde eşyalarınızı konumlandıramazsınız. Ve duvarlarla ilgili bir diğer önemli konu ise renkleridir.

Hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz işyerlerimiz ve evlerimizin sağlıklı, ferah ve göz zevkimize hitap etmesini isteriz. Bu noktada adeta mekânın fonu görünümünde olan duvarların rengi ve güzel boyalı olması önemlidir. Bu yüzden mekânın duvar rengini zaman zaman değiştirmek isteyebilir ya da özellikle bahar aylarında duvarlarınızın kirlendiğini düşündüğünüzde boya badana hizmeti almak isteyebilirsiniz. Evinizin ya da işyerinizin boyanması işi bu gibi zamanlarda gözünüzü korkutmasın. Çünkü alanında uzman bir boya ustası 2+1 ev büyüklüğündeki alanı bir gün içinde boyayabilir.

Boya işleri belirli periyotlarda yapılan, yapıldığında içinize sinmesi gereken işlerdendir. Çünkü duvarların rengi evinizin ve işyerinizin dekorasyonunda belirleyici bir unsurdur. Mekânın tüm ambiyansını değiştirme gücüne sahiptir. Günümüzde bunun farkında olan ev ve işyeri sahipleri odaları kullanım amacına ve dekorasyonuna uygun olarak farklı renklere boyatabilmektedirler. Buna benzer bir uygulamaya gitmek istediğinizde kendi zevkinize güvenmenin yanında doğru renk ve ışık bilgisi almak için bir iç mimardan da fikir alabilirsiniz. Aynı bilgiyi tecrübeli bir boya ustası da size sunabilir. Doğru yönlendirmelerle zevkinize uygun alanları yaratmanıza katkı sağlayabilir. Tecrübeli bir usta kaliteli boya markalarını, seçilen malzeme ve rengin mekânın duvar tipine uygunluğunu değerlendirebilecek bilgiye sahiptir.

Eğer siz de sayısız seçenek arasında kaybolmak istemiyorsanız Ustala.com sitesine giriş yapın ardından üyeliğinizi oluşturun, ilanınızı verin ardından ilanınıza gelen teklifler içinden size en uygun olan boya ustasını tercih ederek çalışmaya başlayın. Bu sayede uçsuz bucaksız bir telefon trafiğine girmenize gerek kalmadan boya badana işlerinizi halletmiş olun.

Neden Bir Boya Ustası Tercih Etmelisiniz?

Duvar boyamak görünüşte kolay görünse de aslında çok büyük incelikleri vardır. Boyadan önce duvarlarınız kötü durumdaysa sıva işlemi yapılmalı ve duvarlardaki hasarlar kapatılmalıdır. Ayrıca kaliteli boyalar seçmek önemlidir. Fakat ne kadar iyi boyalar seçerseniz iyi bir boya ustası olmadan iyi bir sonuç elde edemezsiniz. Tercih edeceğiniz boya ustası işini incelikle yapmalıdır. Duvarlarda dalgalanmalar ya da fırça izleri bırakmamalıdır. Eğer duvarlarınızı kendiniz boyamayı düşünüyorsanız bu gibi incelikleri yakalayamaz ve işin sonunda kötü bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle işini bilen bir boya ustası ile çalıştığınızda eviniz ve işyeriniz her zamankinden daha güzel görüneceğine emin olabilirsiniz.

Duvarlarınızı Boyayacak Boya Ustasında Aramanız Gereken Kriterler

Boya badana işlerini kendiniz yapmak yerine bir boyacı ustasıyla anlaşmak hem size zaman kazandıracak hem ortaya daha güzel bir sonuç çıkmasını sağlayacaktır. Fakat boya badana işi de her kişinin harcı değildir. İyi bir boyacı ustasına verilmelidir. Boyacı ustası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ustanın referanslarıdır. Daha önce kendisiyle çalışan insanlar ondan memnun mu bilmek önemlidir.  Aradığınız iş yapma özelliklerine sahip bir boyacı ustası bulmak isterseniz Ustala.com sitesine girin üye kaydınızı oluşturun. Kriterlerinizi belirleyin ve ilanınızı verin, ilanınıza gelen tekliflerin arasından en uygun boyacı ustasıyla çalışmaya başlayın.

İyi bir boyacı ustasında olması gereken kriterler;

  •         İsteklerinizi karşılayabilecek renk bilgisine sahip olmalıdır.
  •         Çalıştığı malzemeleri ve duvar tiplerini iyi biliyor olmalıdır.
  •         Boya yaparken küçük ayrıntılara dikkat etmeli. Priz, lamba anahtarı gibi duvar da bulunan küçük ayrıntıları boyama işlemine başlamadan önce ya sökmeli ya da üzerini kapatmalıdır.
  •         Eşya içerideyken yapılan işlerde eşyaları koruyan önlemler alıyor olmalıdır.

Bir boyacı ustasında olması gereken nitelikler bu şekildedir. Fakat duvarların rengi mekanın temel argümanıdır bu yüzden bu işi en kısa sürede ve en doğru şekilde yapacak boyacı ustasıyla anlaşmalısınız.

Ankara Boya Badana

Ankara büyük ve canlı hayatı olan bir kenttir. Başkent olması dolayısıyla bürokrasi işlerinde çalışanların yoğun olduğu kentte memur sayısı çok fazladır. Üniversitelerin de öğrenci yoğunluğu ile kiralık ev talebi oldukça fazladır. Bu kiracı sirkülasyonu sebebiyle de boya ve badana işlerine sıklıkla gerek duyulmaktadır. Evler insanların yaşam ve konfor alanlarıdır. Evlerde daha ferah ve huzurlu zaman geçirebilmek adına yılda iki defa boyanması önerilmektedir. Ankara boya ustaları bakımından her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek durumdadır. Böylesi büyük bir kentte zamandan tasarruf edebilmek adına bulunduğunuz ilçeden bir boyacı ustası ile anlaşmaya gayret etmeniz önem taşımaktadır.

 

Ankara Boya Badana Fiyatları

Boya badana işlerinde fiyatı etkileyen belli başlı faktörler vardır. Mekânın büyüklüğü en başta gelir. Yapılacak işin fazladan işleri de beraberinde getiriyor olup olmadığı da bir diğer belirleyici faktördür. Örneğin; Sadece duvarınız kirlendiği için renk değiştirmeden sadece renk tazelemek istiyorsanız bu boyama işlemi daha az maliyetli olacaktır. Fakat nem ya da rutubetten dolayı duvarlarınız yıpranmışsa duvarda hasarlar meydana gelmişse yapılacak boyama işleminden önce alçı ve sıva da gerekeceği için boya badana işinin maliyeti de artacaktır. Bütün bunların yanında evinizin ya da işyerinizin oda sayısı da fiyatı etkileyen en önemli unsurdur. Ankara’da 3+1 büyüklüğünde ve içinde eşyalarıyla beraber boyanacak bir mekânın boyama işlemi için gerekecek malzemeler ve işçilik ücreti toplamda 1200 TL ile 1500 TL arasında maliyete sahip olmaktadır. Bu fiyatın başlangıç fiyatı olduğunu ve değişkenlik gösterebileceğini belirtmek isteriz.

Daha Fazla İşe Her Yerden Ulaş

Boya badana ihtiyacına cevap verebilecek işini genişletmek isteyen ustalar, siz de Ustala.com sitesine girin, üye kaydınızı oluşturun ardından verilen ilanlar içinden size en uygun olanlarına teklif gönderin. Daha çok iş yapın, kazancınıza kazanç ekleyin.