Boya Badana

Ankara Boya Badana

Ankara Boya Badana

Tüm Ustalar

Kayıtlı 2148 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Ankara Boya Badana Firmaları

emin Taşpınar

yaşar kervankıran

ANKARA BOYA BADANA

MEHMET AKİFYÜCESAN

Sinan GÜL

BURHAN ÜN

Ankara'nın her semtinde boya işleriniz : uzman , işinin ehli, profesyonel ,güler yüzlü ekibimizle öz

Burak Yanar

şahsi çalışanım. bireysel ustayım

orhan salmanlı

Oğuz Obuzhan

Son gelen Ankara Boya Badana talepleri

Banyo tavanı strafor ile kaplanacak. Toplam alan 5m2
İstanbul / Silivri
salonumun tamamı boyanacak
Denizli / Merkez
Duvarların bazi yerleri alçı ile kapanabilir
Antalya / Serik

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

146k

Kullanıcı

119.6k

İş talebi

96.6k

Mesajlaşma

97.1k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Kolay Arama ve Filtreleme Özelliği

Ustala, kullanıcıların aradığı hizmeti kolayca bulabilmeleri için gelişmiş arama ve filtreleme özellikleri sunar. Ana sayfada yer alan arama kutusuna hizmet kategorisini yazarak başlayabilirsiniz. Ardından, arama sonuçlarında sunulan filtreleme özellikleri sayesinde, hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumları gibi kriterlere göre ustaları daraltarak, ihtiyaçlarınıza en uygun ustaları hızlıca bulabilirsiniz. Bu sayede, kullanıcılar zaman kaybetmeden doğru hizmet sağlayıcılarıyla iletişime geçebilirler.

Kullanıcı Dostu Platform Tasarımı

Ustala.com, kullanıcı dostu bir platform tasarımına sahiptir ve ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Web sitesi, açık ve anlaşılır bir yapıya sahip olup, mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmiştir. Bu sayede, kullanıcılar herhangi bir cihazdan rahatlıkla ustala.com'u kullanabilir ve hizmet sürecini etkin bir şekilde yönetebilirler.

İletişim ve Destek Hizmetleri

Ustala, kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaştıklarında hızlı ve etkili destek alabilmeleri için kullanıcı dostu iletişim ve destek hizmetleri sunar. İletişim sayfası üzerinden e-posta, telefon veya canlı destek yoluyla platformun müşteri hizmetleri ekibine ulaşarak, sorularınızı sorabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ustala ekibi, kullanıcıların sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmak için her zaman yanınızdadır.

hero

Teklifler cepte

Ustala mobil uygulaması, Türkiye'nin en iyi ustalarını parmaklarınızın ucuna getiriyor! Ev, ofis ve dış mekanlar için profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda, ustala.com mobil uygulaması sayesinde her zaman ve her yerden ustaları keşfedebilir, teklif alabilir ve hizmet alabilirsiniz.

iOS ve Android cihazlar için optimize edilmiş ustala.com mobil uygulaması, güvendiğiniz ustaları her an yanınızda taşımanıza olanak tanır. Şimdi ücretsiz olarak indirin ve hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet deneyiminin keyfini çıkarın!

Nasıl Çalışır?

Hizmet Arama ve Usta Seçimi

Ustala üzerinden ihtiyacınız olan hizmet kategorisini arayarak, platformda bulunan profesyonel ustaları inceleyebilirsiniz. Hizmet kalitesi, fiyat, konum ve müşteri yorumlarına göre uygun olan ustayı seçin.

Boya Badana - Fiyat Teklifi ve Randevu Ayarlama

Seçtiğiniz ustalardan fiyat teklifi isteyin ve hizmet detayları hakkında bilgi alın. Teklifleri karşılaştırarak bütçenize ve beklentilerinize en uygun olan ustayla hizmetin gerçekleştirileceği gün ve saat için randevu oluşturun.

Hizmetin Gerçekleşmesi ve Ödeme

Belirlenen gün ve saatte, seçtiğiniz usta hizmeti gerçekleştirmek için belirttiğiniz adrese gelecektir. Hizmet tamamlandıktan sonra ödemenizi güvenli bir şekilde Ustala üzerinden gerçekleştirin.

Konuma göre Boya Badana

Ankara Boyacı ve Boya Badana Hizmetleri

Evinizin ya da işyerinizin görünümü yenilemeye duvarından başlayın. İçinde yaşadığımız, çalıştığımız evlerimizin ve işyerlerinin düzenini ve görünüşünü belirleyen en temel unsur duvarlardır. Duvarlar mekân içinde yaşam alanlarının sınırlarını belirlerken aynı zamanda mekânın yerleşimini de etkilerler. Duvarları hesaba katmadan mekân içinde eşyalarınızı konumlandıramazsınız. Ve duvarlarla ilgili bir diğer önemli konu ise renkleridir.

Hayatımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz işyerlerimiz ve evlerimizin sağlıklı, ferah ve göz zevkimize hitap etmesini isteriz. Bu noktada adeta mekânın fonu görünümünde olan duvarların rengi ve güzel boyalı olması önemlidir. Bu yüzden mekânın duvar rengini zaman zaman değiştirmek isteyebilir ya da özellikle bahar aylarında duvarlarınızın kirlendiğini düşündüğünüzde boya badana hizmeti almak isteyebilirsiniz. Evinizin ya da işyerinizin boyanması işi bu gibi zamanlarda gözünüzü korkutmasın. Çünkü alanında uzman bir boya ustası 2+1 ev büyüklüğündeki alanı bir gün içinde boyayabilir.

Boya işleri belirli periyotlarda yapılan, yapıldığında içinize sinmesi gereken işlerdendir. Çünkü duvarların rengi evinizin ve işyerinizin dekorasyonunda belirleyici bir unsurdur. Mekânın tüm ambiyansını değiştirme gücüne sahiptir. Günümüzde bunun farkında olan ev ve işyeri sahipleri odaları kullanım amacına ve dekorasyonuna uygun olarak farklı renklere boyatabilmektedirler. Buna benzer bir uygulamaya gitmek istediğinizde kendi zevkinize güvenmenin yanında doğru renk ve ışık bilgisi almak için bir iç mimardan da fikir alabilirsiniz. Aynı bilgiyi tecrübeli bir boya ustası da size sunabilir. Doğru yönlendirmelerle zevkinize uygun alanları yaratmanıza katkı sağlayabilir. Tecrübeli bir usta kaliteli boya markalarını, seçilen malzeme ve rengin mekânın duvar tipine uygunluğunu değerlendirebilecek bilgiye sahiptir.

Eğer siz de sayısız seçenek arasında kaybolmak istemiyorsanız Ustala.com sitesine giriş yapın ardından üyeliğinizi oluşturun, ilanınızı verin ardından ilanınıza gelen teklifler içinden size en uygun olan boya ustasını tercih ederek çalışmaya başlayın. Bu sayede uçsuz bucaksız bir telefon trafiğine girmenize gerek kalmadan boya badana işlerinizi halletmiş olun.

Neden Bir Boya Ustası Tercih Etmelisiniz?

Duvar boyamak görünüşte kolay görünse de aslında çok büyük incelikleri vardır. Boyadan önce duvarlarınız kötü durumdaysa sıva işlemi yapılmalı ve duvarlardaki hasarlar kapatılmalıdır. Ayrıca kaliteli boyalar seçmek önemlidir. Fakat ne kadar iyi boyalar seçerseniz iyi bir boya ustası olmadan iyi bir sonuç elde edemezsiniz. Tercih edeceğiniz boya ustası işini incelikle yapmalıdır. Duvarlarda dalgalanmalar ya da fırça izleri bırakmamalıdır. Eğer duvarlarınızı kendiniz boyamayı düşünüyorsanız bu gibi incelikleri yakalayamaz ve işin sonunda kötü bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle işini bilen bir boya ustası ile çalıştığınızda eviniz ve işyeriniz her zamankinden daha güzel görüneceğine emin olabilirsiniz.

Duvarlarınızı Boyayacak Boya Ustasında Aramanız Gereken Kriterler

Boya badana işlerini kendiniz yapmak yerine bir boyacı ustasıyla anlaşmak hem size zaman kazandıracak hem ortaya daha güzel bir sonuç çıkmasını sağlayacaktır. Fakat boya badana işi de her kişinin harcı değildir. İyi bir boyacı ustasına verilmelidir. Boyacı ustası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ustanın referanslarıdır. Daha önce kendisiyle çalışan insanlar ondan memnun mu bilmek önemlidir.  Aradığınız iş yapma özelliklerine sahip bir boyacı ustası bulmak isterseniz Ustala.com sitesine girin üye kaydınızı oluşturun. Kriterlerinizi belirleyin ve ilanınızı verin, ilanınıza gelen tekliflerin arasından en uygun boyacı ustasıyla çalışmaya başlayın.

İyi bir boyacı ustasında olması gereken kriterler;

  •         İsteklerinizi karşılayabilecek renk bilgisine sahip olmalıdır.
  •         Çalıştığı malzemeleri ve duvar tiplerini iyi biliyor olmalıdır.
  •         Boya yaparken küçük ayrıntılara dikkat etmeli. Priz, lamba anahtarı gibi duvar da bulunan küçük ayrıntıları boyama işlemine başlamadan önce ya sökmeli ya da üzerini kapatmalıdır.
  •         Eşya içerideyken yapılan işlerde eşyaları koruyan önlemler alıyor olmalıdır.

Bir boyacı ustasında olması gereken nitelikler bu şekildedir. Fakat duvarların rengi mekanın temel argümanıdır bu yüzden bu işi en kısa sürede ve en doğru şekilde yapacak boyacı ustasıyla anlaşmalısınız.

Ankara Boya Badana

Ankara büyük ve canlı hayatı olan bir kenttir. Başkent olması dolayısıyla bürokrasi işlerinde çalışanların yoğun olduğu kentte memur sayısı çok fazladır. Üniversitelerin de öğrenci yoğunluğu ile kiralık ev talebi oldukça fazladır. Bu kiracı sirkülasyonu sebebiyle de boya ve badana işlerine sıklıkla gerek duyulmaktadır. Evler insanların yaşam ve konfor alanlarıdır. Evlerde daha ferah ve huzurlu zaman geçirebilmek adına yılda iki defa boyanması önerilmektedir. Ankara boya ustaları bakımından her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek durumdadır. Böylesi büyük bir kentte zamandan tasarruf edebilmek adına bulunduğunuz ilçeden bir boyacı ustası ile anlaşmaya gayret etmeniz önem taşımaktadır.

 

Ankara Boya Badana Fiyatları

Boya badana işlerinde fiyatı etkileyen belli başlı faktörler vardır. Mekânın büyüklüğü en başta gelir. Yapılacak işin fazladan işleri de beraberinde getiriyor olup olmadığı da bir diğer belirleyici faktördür. Örneğin; Sadece duvarınız kirlendiği için renk değiştirmeden sadece renk tazelemek istiyorsanız bu boyama işlemi daha az maliyetli olacaktır. Fakat nem ya da rutubetten dolayı duvarlarınız yıpranmışsa duvarda hasarlar meydana gelmişse yapılacak boyama işleminden önce alçı ve sıva da gerekeceği için boya badana işinin maliyeti de artacaktır. Bütün bunların yanında evinizin ya da işyerinizin oda sayısı da fiyatı etkileyen en önemli unsurdur. Ankara’da 3+1 büyüklüğünde ve içinde eşyalarıyla beraber boyanacak bir mekânın boyama işlemi için gerekecek malzemeler ve işçilik ücreti toplamda 1200 TL ile 1500 TL arasında maliyete sahip olmaktadır. Bu fiyatın başlangıç fiyatı olduğunu ve değişkenlik gösterebileceğini belirtmek isteriz.

Daha Fazla İşe Her Yerden Ulaş

Boya badana ihtiyacına cevap verebilecek işini genişletmek isteyen ustalar, siz de Ustala.com sitesine girin, üye kaydınızı oluşturun ardından verilen ilanlar içinden size en uygun olanlarına teklif gönderin. Daha çok iş yapın, kazancınıza kazanç ekleyin.