Banyo ve Mutfak Dekorasyon

Banyo ve Mutfak Dekorasyon

Banyo ve Mutfak Dekorasyon

Tüm Ustalar

Kayıtlı 1011 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Banyo ve Mutfak Dekorasyon Firmaları

Abduraman bilen

Muhammed Yılmaz

Mehmet Ali Çetindere

emin lezki

11 yıldır ankara sitelerde bulunan firmamız ile özel olcu mutfak tezgah imalatı yapmaktayız ankarani

sinan yurttapan

hizmette sınır % 100

Ragıp Bayram Ali AKSU

Sıhhi Tesisat, Kalorifer, Doğal Gaz tesisatı, Duşakabin, Banyo wc tadilatı, arıza su kaçağı ve Sinek

H.Hüseyin ÖZDEMİR

seramikcim rafet usta

H.Hüseyin ÖZDEMİR

Son gelen Banyo ve Mutfak Dekorasyon talepleri

Mutfak dolap mermer mutfak yer seramik veya seramik gorunumlu parke duvar niş, seramik gorunumlu parke, ev dekorasyonu. ACILLLLL.
İstanbul / Sancaktepe
Mutfak için: mevcutta olan dolaplarin sökülmesi, yeni dolap alt ust takilmasi ve tezgah değişimi. Ankastre ocak yerinin açılması. Boya badana: 3+1 120 m2 eşyasız daire, 7 adet kapi, tavan,duvar boya Banyo: 100*100 tekneli duşakabin,klozet,banyo dolabı Nakliyat:2+1 daireden 3+1 ara kat daireye
İstanbul / Esenyurt
Banyo dolabı montajı yapılacak
Ankara / Gölbaşı

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

120.5k

Kullanıcı

93.1k

İş talebi

79.8k

Mesajlaşma

91.3k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Banyo ve Mutfak Dekorasyon ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Banyo ve Mutfak Dekorasyon

Banyo Mutfak Dekorasyonu 

Evlerini yenilemeye karar vermiş olan kişilerin en çok üzerlerinde durdukları noktalardan biri banyo mutfak dekorasyonu konusudur. Diğer odalara göre daha komplike işlemlerin yapılması gerektiği banyo mutfak dekorasyonu en fazla özeni isteyen bölgelerdir. Oturma odası, salon veya yatak odası gibi yerler için birkaç mobilya ile işin içerisinden rahatlıkla sıyrılabilirsiniz. Ancak konu banyo mutfak dekorasyonu olduğunda işler zorlaşır. Seçilecek dolaplar, halılar, duşakabin, klozet ve daha pek çok şey birbiriyle uyumlu olmalı ve eğer banyo ve mutfak için ayrılan alan küçükse, iki yeri de daha büyük gösterecek dekorasyonlar yapılmalıdır.   

Ev tadilatı yaptırmak ve evi baştan aşağı yenilemek hem çok keyiflidir hem de inanılmaz zahmetlidir. Başlayıp bittiği zamana kadar yorucu bir süreç olan banyo mutfak dekorasyonu tamamlandığı zaman ise çok rahatlatır. 

  

Modern Banyo Dekorasyonu 

Ev tadilatıyla ilgili en çok araştırılan konuların başında modern banyo dekorasyonu gelir. Özellikle banyosu küçük olan evler için araştırma süreci biraz daha uzun sürebilir. Küçük banyoların hem modern hem de işlevsel olabilmeleri için her ayrıntısı ayrı ayrı ele alınmalıdır. Küçük taktikler ile banyolarda muhteşem bir yer açılabilir ve banyo olduğundan çok daha şık durabilir. Banyoların doğru dizaynı bu konuda önemlidir. Küçük banyolarda lavabo hacmi yüksek tutulmamalıdır. Lavabonun altında bir dolap olabilir fakat üst kısma dolap yerine bölme yapılabilir. Banyonun boyutuna göre açık raf sistemi de bir seçenek olarak tercih edilebilir. Küçük banyolar için banyoda kullanılan havlu, şampuan gibi eşyaların muhafazası için yapılan dolaplar olabildiğince küçük tutulmalı. Eğer çok ciddi bir ihtiyaç söz konusu değilse, lavabo dolapları ile yetinmekte fayda vardır. Ya da kısa dolaplar tercih edilerek üstleri değerlendirilebilir. Bunun dışında klozet için ayrılan yer iyi seçilmelidir. Kapı arkasında kalan bölüm iyi bir seçenektir. Klozet üzerinde herhangi bir klozet halısına yer verilmemelidir. Fayanslara yerleştirilmek üzere küçük renkli halılar tercih edilebilir. Fakat tüm eşyaları koyduktan sonra herhangi bir yer kalmamışsa, halı yerine banyo paspası tercih edilebilir.

  

Bu senenin modern banyo seçenekleri arasında damlacıklı duşa kabinlerden ziyade, desensiz duşakabinler tercih edilmektedir. Genellikle kahverengi ve gri olarak seçilen bu kabinler, kare kare ya da dikdörtgen olarak bölünmektedir. Çok şık tasarımları olan kabinler dikdörtgen şeklinde ya da dairesel tercih edilebilir. Yeterince genişlik mevcutsa küvet ya da jakuzi satın alınabilir.  

  

Bu yıl banyolara hâkim olan renk seçeneği gri ve kahverengidir. Beyaz ile harmanlanan bu renkler, banyoların olduğundan geniş ve şık görünmesini sağlayacaktır. Banyo dolapları kahve tonlarında, duşakabin gri renkte, banyo halıları da beyaz tercih edilmektedir. Kalabalık bırakmamak ve banyoda karışıklığa sebep olabilecek eşyaları dolaplara kaldırmak önemlidir. Bu şekilde ferah bir banyo görünümü elde edebilirsiniz. 

Modern Mutfak Dekorasyonu 

Başlı başına bir iş olan mutfak dekorasyonu için çok ciddi bir çalışma yapılmalıdır. Modern mutfak dekorasyonu konusunda gerçekten iyi fikirlere ihtiyaç vardır. Banyo mutfak dekorasyonu araştırma gereken ve en iyi seçenekler tercih edildikten sonra, ortaya konması şart olan tasarımlardır. Aksi takdirde yetersiz mutfak tasarımlarının oluşması ve eşyaların bir kısmının dışarıda kalarak dağınıklık yaratması an meselesidir. Modern mutfak dekorasyonu ile ilgili pek çok detay vardır. 

  • İhtiyaç duyduğunuz mutfak dolabı sayısı mutfağa sığıyor mu? 
  • Mutfak dolaplarının içlerinin genişliği yeterli mi? 
  • Yemek yemek için masa yerleştirilebilir mi? 
  • Yoksa duvara monte portatif masa mı yapılmalı? 

Bunlar sadece akla gelen bazı sorulardır. İhtiyacınıza göre şekillenecek olan yeni mutfağınız için dekorasyon öncesi çok iyi keşif çalışması yapılmalıdır. Bu yıl mutfakta öne çıkan renkler gri ve kahve tonlarıdır. Mutfak eşyaları düşünülürken küçük ev aletlerinin yerleri de hesaba katılmalıdır. Su ısıtıcı nerede duracak? Tost makinesi ve bulaşık makinesi için yeterli elektrik bağlantısı var mı? Kombiniz mutfakta ise eğer bir dolapla gizlemek ister misiniz? Bu soruların hepsini mutfağınızı emanet edeceğiniz usta ile enine boyuna hesaplamalı ve kırma işlemine ondan sonra başlamalısınız.  

Banyo Dekorasyonu Fiyatları 

Farklı banyo dekorasyonları farklı fiyatlara satılmaktadır. Banyo dekorasyonu fiyatları pek çok şey tarafından etkilenmektedir. Kaliteli ve modern bir banyo için ayrılması gereken ücret daha yüksek olacaktır. Fakat eşyaların az olması fiyatı düşürecektir. Yapılacak olan işlem sayısının azlığı da fiyatta etkilidir. Kişiler banyo dekorasyonu fiyatları konusunu iyi araştırmalı ve pek çok yerden fiyat seçeneği almalıdır. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyata işlem yapan pek çok yer bulunmaktadır. Banyo konusu yabana atılmayacak kadar önemlidir, bir kere en iyi şekilde dekore edilmiş olan bir banyo, uzun süre etkisini kaybetmeyecek ve bozulma göstermeyecektir. Şıklığını yıllar boyu koruyacak, iyi bakıldığı takdirde en az 15-20 yıl kullanılabilme potansiyelini devam ettirecektir.  

Banyo yaptırırken aceleci davranmamak önemlidir. Banyo dekorasyon işlemi için kalem kalem ne yaptırmak istediklerinizin bir listesini çıkararak ilerleyin. Bu şekilde planınızdan sapmayacak, gerekli yerlere nokta atışı yaparak tam olarak istediğini dekorasyonu yapabileceksiniz. 

Mutfak Dekorasyonu Fiyatları 

Mutfak dekorasyonu banyoya kıyasla daha özen gerektiren ve daha çok malzemeye ihtiyaç duyulan bir iştir. Daha çok işçilik gerektirmesi dolayısıyla mutfak dekorasyonu fiyatları daha yüksektir. Mutfak dekorasyonu yaptırıp, uzun süre aynı dekorasyonu kullanmayı düşünüyorsanız pratik ve işlevsel bir çalışma yapmalısınız. Dolayısıyla kaliteli malzeme kullanımı tavsiye edilmektedir. Sağlam bir mutfak dekorasyonu yaptırmadan önce, dekorasyon seçenekleri iyi değerlendirilmeli renkler iyi seçilmelidir. Yıllar sonra bile bir değişiklik yapmak istediğinizde bugün yaptıracağınız değişiklik sizin önünüze engel olmamalı. Musluk, tezgâh ve lavabo gibi ürünlerin tercihlerini zamansız ve kullanışlı modellerden yana yaparsanız uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Tüm bu meşakkatli ama sonunda yüzünüzü güldürecek işlemleri Ustala.com üzerinden yaptırabilirsiniz. Vereceğiniz ilana gelen teklifleri değerlendirerek tam olarak istediğiniz banyo mutfak dekorasyonunu yapabilecek kaliteli firmalardan biriyle el sıkışarak anlaşabilirsiniz. Yaptıracağınız banyo mutfak dekorasyonunun yıllarca sizinle birlikte yaşayacağını unutmayın. Dolayısıyla iyi bir seçim yapmak çok önemlidir. Kaliteli ürün kullanımı, gelecekte boya atması, kapak yamulması veya düşmesi gibi sorunlar yaşamamak açısından büyük önem arz etmektedir. Doğru seçilmiş ustalar ile doğru seçilmiş mutfak dekorasyonları yaptırmak ve bu iş için iyice düşünmek çok önemlidir.  

Sıradaki İşiniz İlanlarda Sizi Bekliyor

Mutfak ve banyo dekorasyonu sektörlerinde aktif olarak çalışıyorsanız yeni müşterilerinizle ustala.com üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz. Binlerce ilan arasından yaptığınız işe ve bulunduğunuz lokasyona en uygun olanına hemen teklif vererek işe koyulabilirsiniz. İş yerinizin yakınındaki mutfak ve banyo dekorasyonu işini siz yapın, kazancınızı ikiye katlayın. Üstelik müşteri portföyünüzü geliştirerek, firmanızın adını daha fazla duyurabilirsiniz.