Bu alanda 142 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Tüm İlanlar
banyo tamamen değişecek banyo dolabi klozet lavabo fayns olmak üzre ayni zamanda banyo ile koridor ayni fayansdan olmasini istiyoruz koridorda fayyans değişimi gereklidir.
3 ay önce
Ebeveyn banyosu açık raf ve askı sistemi yapılacak
3 ay önce
Dogalgaz çekimi banyo Kırım mutfak Kırım
4 ay önce
Hassas duş zemini yapımı Eğim verilecek
6 ay önce
60cm lavabo ve sol tarafında duvara dayalı 65cm çamaşır makinesi var. lavabo altı dolaplı olanla değiştirilecek, makinenin üstüne de üst dolap yapılacak (dolap köşe dolabı veya store kapak olursa daha iyi olur). lavabo tezgahlı da olabilir, çamaşır makinasının üstünü örtecek şekilde. İhtiyacımızı anlatan işler eklediğim resimlerdekine benziyor
7 ay önce
Konuma göre Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu Ustaları

Gökhan Erol

Teklif Al
Can Türküstün

Teklif Al
İsmail özalp
İsmail Özalp

Özalp Yapı Group \ FiArt Mimarlık & İç Mimarlık

Teklif Al
BURAK ŞAKAR
Burak Şakar

BURAK ŞAKAR İç Mimarlık olarak 3 yıldır yurt içinde ve yurt dışında bir çok konut dekorasyonu, villa dekorasyonu, ev tadilatı, sosyal alan projeleri, satış ofisi dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, hastane dekorasyonu, endüstriyel mimari tasarımlarla faaliyet vermekteyiz. BURAK ŞAKAR İç Mimarlık – Proje Tasarım, çözüm ortağı olarak birlikte yol aldığı inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile birlikte rezidans, toplu konut ve ofis projeleri başta olmak üzere bir çok iç mimari çalışmayı, karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektedir. Tasarladığımız mekanlarda yaşayacak kişilerin zevkleri, yaşam tarzları ve ihtiyaçları doğrultusunda başladığımız projeleri, işverenin verilerine uygun olarak hazırladığımız konsept sunumu, fiyat analizleri, uygulama projelerinin hazırlanması, proje imalat takibi, kalite kontrol süreci ve iş programı ile zamanında teslim etmenin önemini bilerek gerçekleştiriyoruz.

Teklif Al
Onur Baran
Onur Baran

2003 yılından beri faaliyet gösteren OB DİZAYN, genişleyen iş hacmi ve çeşitliliği ile mimari, iç mimari proje üretimi ve müteahhitlik uygulama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız fonksiyonellik ve estetiğin tecrübe ile harmanlanması sonucu ortaya çıkan tasarımlarını yaşam biçimlerine entegre eden çalışmalar orta koymaktadır. Kurulduğu günden bu yana tecrübeli tasarım, üretim ve uygulama kadrosu ile beraber küçük bir mekândan, çok katlı bir yapıya kadar pek çok alanda çalışmalar gerçekleştirmiştir. Ayrıca danışmanı olduğu kişi veya kurumlar ile sürekli iletişim halinde olarak, sadece istekleri değil farkında olunmayan ihtiyaçları yenilikçi çözümler ile karşılamayı ilke edinmiş bir tasarım anlayışına sahiptir. Çağımızın teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek, yaşamın bir çok alanındaki sorunlara mimari cevaplar arayarak , “sıra dışı” ve “modern” mekân algısı yaratma konusundaki araştırmalarına aralıksız devam etmektedir. Ekibi ile bir arada, sürekli iletişim halinde ve aynı cevaplara ulaşma gayretinde olup, profesyonel bilgi birikimini optimum fonksiyonel gereklilikler, konfor şartları ve doğal ihtiyaçlar ile harmanlayarak uzun çalışmalar sonucunda ortaya çıkardığı hizmeti markalaştırmayı hedef edinmiştir. Mimari ve iç mimari alanda tasarımdan projelendirmeye, üretimden uygulamaya, proje yönetiminden inşaata kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan; OB DİZAYN arkasındaki 10 yıllık tecrübe, genç ve fark yaratmayı hedefleyen bir ekip ile birleşmesi sonucu kurulmuştur.

Teklif Al
şahin gül
Şahin Gül

Teklif Al
Ümit  tekeş
Ümit Tekeş

Teklif Al
İLGİ MOBİLYA
İlgi̇ Mobi̇lya

Mobilya dekorasyon üzerine bütün işler kendi imalathanemizde temiz bir işçilik ile istediğiniz Ürünler siparişler özel olarak ürertimi yapılmaktadır. HER BİR MÜŞTERİMİZİN MEMNİYYEYİ BİZİM İÇİN ÖMEMLİDİR.

Teklif Al
Ramazan cengiz
Ramazan Cengiz

25024110870

Teklif Al
Cenk Bi̇çer

Teklif Al
fazl ulupınar
Fazl Ulupınar

25 yılı aşkın tecrübemizi son teknoloji cihazlarla erbaaya taşıdık su kaçağı tespiti tıkanıklık açma petek temizleme su arıtma cihazları su tesisatı inşaat tesisatı kat kaloriferi kalebodur fayans çatı dere oluk komple tadilat ve tamirat

Teklif Al
Musa Kiraz

Teklif Al
Ali Pecen

Teklif Al
Emre Karatay

Emre Sıhhi tesisat

Teklif Al
İlgi Çeken Bölgesel Hizmetler
Popüler Hizmetler
İlgi Çeken Hizmetler
Bizi takip edin

© Telif Hakkı 2020 Zens Yazilim San. Ltd. Sti.

Çerez Politikası   KVKK   Aydınlatma metni   Gizlilik Şartları