Zemin Kaplama

Zemin Kaplama

Zemin Kaplama

Tüm Ustalar

Kayıtlı 508 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

Zemin Kaplama Firmaları

Ezgi makberoğlu

mesut uzun

mesut uzun

Epoksi zemin kaplama doğal beton kaplama teras Epoksi kaplama fabrika Epoksi zemin kaplama

FARUK AKTUNA

FİRMA OLARAK GENİŞ ÇAPLI İNŞAAT TEMİZLİK TEKSTİL PERSONEL MALZEME TEDARİĞİ GİBİ HİZMETLER VERMEKTEYİ

mert ozturk

aşkın doğan

AŞKIN DOĞAN

Ömer boz

Orhan İlhan

Son gelen Zemin Kaplama talepleri

Binamız 30 yıllık ve yerde terazi sorunumuz var. Fotoğraflarda gösterdiğim alana akvaryum koyacağım için terazi sorununa KALICI çözüm aramaktayım.
İstanbul / Kadıköy
evin önüne 30 metrekare kadar şap atılmış zemine mermer döşeme yapılacak
İstanbul / Büyükçekmece
1950 m2 alana epoksi uygulanacaktır
Bursa / İnegöl

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

141k

Kullanıcı

114.3k

İş talebi

95.5k

Mesajlaşma

95.5k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Zemin Kaplama ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Zemin Kaplama

Zemin Kaplama İşlemleri İçin Profesyonel Destek Alın! 

Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen zemin kaplama işlemleri, dekorasyonda son derece önemli bir işlem olarak değerlendirilmektedir. Her geçen gün artış gösteren talepler ile beraber sektör gelişme kaydederken, zemin kaplama işlemleri sayesinde son derece şık ve kullanışlı bir dekorasyon elde edebilmek mümkündür. Üstelik yaşam alanlarında dayanıklı ve uzun ömürlü bir zemin arayanlar için de ideal bir tercih olarak gösterilebilen zemin kaplama işlemleri, sahip olduğu pek çok farklı türü ile kullanım alanına ve dekorasyona göre tercih edilebilmektedir. Zemin kaplama çeşitleri de genellikle kaplama yapılacak olan alana ve dekorasyonun türüne göre değişiklik gösterirken her alanda kullanılabilecek olan zemin türleri de değişmektedir.  

Zemin Kaplama Çeşitleri Nelerdir?  

Zemin kaplama çeşitleri, gelişen teknoloji ile beraber her geçen yıl değişme ve gelişme kaydetmektedir. Zemin kaplama üreticileri genellikle ihtiyaç ve talepleri göz önünde bulundurarak her yıl yeni ürünler geliştirip üretmekte ve arz – talep dengesinin sağlamaktadır. Genel olarak zemin kaplama çeşitlerini 3 ana başlıkta inceleyebilmek mümkün olurken, bunlar epoksi zemin kaplama, doğal taş zemin kaplama ve endüstriyel zemin kaplama olarak örneklendirilebilmektedir. Bunların dışında vinil (PVC) zemin kaplama ya da ıslak zemin kaplama da yine zemin kaplama çeşitleri arasında yer almaktadır.  

Vinil (PVC) Zemin Kaplama Nedir? 

Vinil zemin kaplama, günümüzde en sık karşılaştığımız zemin kaplama çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. PVC zemin kaplama olarak da nitelendirilen bu zemin kaplama türü, sentetik bir plastik malzeme ile gerçekleştirilmektedir. Büyük ölçüde rağbet görmekte ve genellikle ticari alanda faaliyet gösteren alanlar için tercih edilmektedir.  

PVC zemin kaplama fiyat bakımından uygun, suya ve sıvı benzeri maddelere karşı dayanıklı, kabarmayan, küflenme, rutubet ve neme karşı direnç gösteren ve yanmayan bir maddenin kullanıldığı bir işlemdir. 

Islak Zemin Kaplama Nedir?  

Islak zemin kaplama genellikle banyo, tuvalet, mutfak, balkon, hastane, okul, havuz, su ile işlem yapılan fabrika, kamu kurumları, alışveriş merkezleri, bahçe ve bu gibi çeşitli alanlarda tercih edilen zemin kaplama işlemlerinden biridir. Mermer, fayans, granit gibi ıslandığında kayganlaşan tüm materyaller, ıslak zemin kaplama malzemesi olarak ifade edilebilmektedir. Suya, neme, rutubete ve ısıya dayanıklı olması, kir tutmaması, kolay temizlenebilmesi ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunması, ıslak zemin kaplama işlemlerinin sağlamış olduğu avantajlardandır.  

Doğal Taş Zemin Kaplama Nedir? 

Doğal taş zemin kaplama da zemin kaplama işlemlerinde sıklıkla tercih edilen uygulamalardan bir diğeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere doğal, şık, estetik ve dikkat çekici bir görünüm sunan doğal taş zemin kaplama uygulamaları, ısı, nem ve suya karşı dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Genellikle park, bahçe gibi açık alanlarda tercih edilebilen bu uygulama, bazen ticari alanda faaliyet gösteren restoran gibi kapalı alanlarda da tercih edilebilmektedir. Üstelik tercihe göre mat doğal taşların kullanıldığı bu uygulamada bazen parlak olan taşlar da kullanılabilmekte ya da taşların yüzeyleri cilalanabilmektedir. Bu sayede bahçe dekorasyonu ve bu gibi alanların dekorasyonunda iç açıcı, dikkat çeken bir dekorasyon elde edebilmek mümkündür.  

Zemin Kaplama Ustalarının Görevleri Nelerdir?  

Zemin kaplama ustaları işinin ehli ve uzman kişiler olduğundan bu gibi uygulamalarda önemli görevler üstlenmektedir. Zemin kaplama ustalarının görevleri hakkında birkaç örnek göstermek gerekirse; 

  • Uygulama yapılacak olan mekân ve zeminin özellikleri hakkında bilgi sahibi olması, 
  • Uygulama yapacağı zemin için gerekli materyalleri hazırlaması ve ortamı uygulamaya hazır hale getirmesi, 
  • Uygulama için gerekli olan yapıştırıcı malzemeyi hazırlaması ve zemine uygulaması, 
  • Kaplama malzemelerini zeminin ölçüsüne uyarlaması,  
  • Gerektiğinde süpürge ve derzleri yapması,  
  • Uygulamayı tamamladığında kaplama üzerinde kalan fazlalık harcı temizlemesi, zemin kaplama ustasının görevleri arasında yer almaktadır.  

Zemin Kaplama İşlemleri İçin Profesyonel Destek Alın! 

Birçok dekorasyon işleminde olduğu üzere zemin kaplama uygulamaları da profesyonellik gerektiren uygulamalardan biridir. Yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında, devlet kurumlarında ya da bu gibi pek çok farklı yerde daha dayanıklı, kullanışlı ve uzun ömürlü bir zemin kullanmak isteyen insanların büyük çoğunluğu, ilerleyen süreçlerde herhangi bir problemle karşılaşmamak adına kesinlikle işinin ehli olan ustalardan yardım almalıdır. Ustala.com bünyesinde hizmet veren ustalarımız bu alanda sektörün öncü isimleri arasında yer alırken, ustalarımız gerçekleştirmiş oldukları tüm zemin kaplama uygulamaları ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir.  

Zemin kaplama ustalarımız bu alanda gerekli eğitimleri almış olan ve uzun yıllardır bu iş ile meşgul olan kişilerdir. İşini severek ve titizlikle yapan uzmanlarımız sayesinde müşterilerimiz uzun ömürlü, şık, rahat ve kullanışlı bir zemine sahip olabilmekte, yaşadıkları herhangi bir problemde de gerekli desteği alabilmektedir. Yaşam alanlarında ya da çalışma ortamlarında zemin kaplama uygulaması yaptırmak isteyen pek çok insanın sonradan pişman olmamak, gerektiğinde yardım almak ve herhangi bir problemle karşılaşmamak adına zemin kaplama ustası tercih ederken dikkatli olması önerilmektedir.  

Zemin Kaplama Fiyatları Hakkında İşin Ustası İle İletişime Geçin! 

Zemin kaplama uygulamaları ile alakalı olarak merak edilen pek çok farklı konu bulunurken, bunlardan biri de uygulama maliyetleridir. Zemin kaplama fiyatları çoğu zaman uygulamada kullanılan malzemelerin türüne, miktarına, uygulama yapılan alanın büyüklüğüne, zemin kaplama türüne ve hatta ustaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmalar genellikle zemin kaplama fiyatları belirlerken bu ve bunun gibi pek çok farklı durumu göz önünde bulundurmakta, çeşitli kriterler ile fiyat belirlemektedir. Kimi firmalar bu nedenlerle fiyatları yüksek tutabilirken, kimi firmalar ise hemen hemen herkesin bütçesine hitap ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmektedir.  

Genel olarak sektördeki zemin kaplama fiyatlarına bakılacak olursa, genellikle firmalar bu gibi durumlarda müşterilerine fiyat teklifi sunmaktadır. Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekirse; firmaların bünyesindeki zemin kaplama ustaları uygulama yapılacak olan mekâna giderek incelemelerde bulunmakta, uygulama yapılacak olan zeminin büyüklüğünü, uygulamada kullanılacak olan malzemenin türünü, doğal taş, PVC ya da ıslak zeminden hangisinin uygulanacağını ve bunun gibi çeşitli durumları dikkate alarak bir fiyat teklifi sunmaktadır. İnsanlar firma ve ustalardan aldıkları bu fiyat tekliflerinin kendi bütçesine göre değerlendirmekte ve buna göre bir tercihte bulunmaktadır.  

Zemin kaplama alanında uzun yıllardır hizmet veren, sektörün en başarılı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı isimlerinden biriyle iletişime geçmek için zaman kaybetmeden Ustala.com’a ilan verin. Size fiyat teklifi sunacak olan ustaların uzmanlığı ve birbirinden kusursuz uygulamaları ile müşterilerinin hem bütçesine hem de zevklerine hitap edebilmektedir. Her görenin hayran kalacağı bir dekorasyona sahip olabilmek için daha fazla beklemenize gerek yok. 

İşiniz İmzanız Olsun

Ustala.com ailesinde yerinizi alın, zemin kaplama işlemi yaptırmak isteyen müşterilere kolayca ulaşın. Yaptığınız hizmetin kalitesi ile müşterilerden yüksek puanlar alarak ön plana çıkın. Bu sayede müşterinin sadece size gelmesini beklemeden bu işlemi yaptırmak isteyenlere anında ulaşırsınız.