Bu alanda 10 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Zemin kaplama İlanları
mutfak dolabının kapağını yenileme ve parke. mutfak 10 m2
14 gün önce
30 metrekare parke söküm ve takim
19 gün önce
30 metrekare eşyalı ev parke takılacak eski parkeleri var.sokulecek yenisi takılacak.Bu cumartesi yada pazar günü
19 gün önce
Parkeler yıpranmış silfirip cilalatmak istiyorum.
2 ay önce
mutfak üst dolap ve alt dolap tezgah değişecek yerler parke yapılacak duşakabin değişecek oda kapıları değişecek boya yapılacak.
2 ay önce
25-30 metrekarelik salonun parkelerinin sistre cila yapılması gereklidir. İş başlamadan önce salondaki eşyalar taşınıp parkeler hazır hale getirilecektir. Dairede oturulduğundan dolayı işlemin mümkün olduğunca tozsuz bir şekilde yapılması uygun olur. Yerli cila kullanılması yeterlidir. İşlem yapılır...
2 ay önce
Merhaba, yerler parke kaplanıcak mutfak dolabı değişecek boya yapılacak
2 ay önce
yeni aldığımız evin mutfak banyo ve laminat parke işleri ile ilgili fiyat bilgisi almak istyrm
2 ay önce
parke keresteciler sitesinden alınacak ücreti ödendi
3 ay önce
Tekliflerde duşa kabin ve fayans içinde teklif gelirse sevinirim 7metre kare bi banyo ve 75 metre kare eve boya yapılacak
3 ay önce
TADİLATA GİDECEK EV İÇİN TAHMİNİ 100M2 PARKE YAPTIRMAK İSTİYORUZ. UYGUN FİYAT VEREBİLECEKLER ULAŞSIN LÜTFEN. KEŞİF RANDEVUSU BELİRLEYELİM.
4 ay önce
22 metrekare alanı var en uygun ne kadar
4 ay önce
İki odaya laminant parke yaptırmak istiyoruz toplamı 35 m2
4 ay önce
110 metrekare masif parke cilalama.
4 ay önce
60 m2 ev yer degisimi renkten dolayi degisicek supurgeliklerde dahil olucak değişime
5 ay önce
2 oda için parke yapımı toplam 19 m2
5 ay önce
15 yıllık lamine parkeye sistre ve cila yapılması
6 ay önce
42 m2 parke montaji yapacak usta araniyor , tum malzemeler dairede hazir, yer icerenkoy mah. De
6 ay önce
60 m2 parke süpürgelik
bir yıl önce
Amerikan mutfak ve salona 30-50 m2 parke
2 yıl önce

Zemin Kaplama Ustaları

Rıdvan Ilkan

Teklif Al
Ahmet Korkmaz

Teklif Al
Emredurdu

Zemin kaplama

Teklif Al
Ömer Aydın

Laminat parke ustalık işleri yapıyorum.

Teklif Al
Mehmet Olcay

Duvar kagıdı fayans seramik epoksi kaplama boya badana

Teklif Al
Cemal Şahın

İşimizin ustasıyız

Teklif Al
Sinan Arslan

Tadilat işlerinizi itina ile yapıyoruz

Teklif Al
Sevgetullah Bayraklı

Teak, iroko, ipe, thermowood, çam ahşap, her türlü ahşaplardan zemin, cephe,pergola, korkuluk v.b. üretim satış ve uygulama faaliyetleriyle hizmetinizdeyiz.

Teklif Al
Özay Aşcı

15 senedir bu işi yapıyorum.her türlü sert zemin uygulaması yapıyorum

Teklif Al
İbrahim Azkanmaz
Teklif Al

Zemin Kaplama İşlemleri İçin Profesyonel Destek Alın! 

Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen zemin kaplama işlemleri, dekorasyonda son derece önemli bir işlem olarak değerlendirilmektedir. Her geçen gün artış gösteren talepler ile beraber sektör gelişme kaydederken, zemin kaplama işlemleri sayesinde son derece şık ve kullanışlı bir dekorasyon elde edebilmek mümkündür. Üstelik yaşam alanlarında dayanıklı ve uzun ömürlü bir zemin arayanlar için de ideal bir tercih olarak gösterilebilen zemin kaplama işlemleri, sahip olduğu pek çok farklı türü ile kullanım alanına ve dekorasyona göre tercih edilebilmektedir. Zemin kaplama çeşitleri de genellikle kaplama yapılacak olan alana ve dekorasyonun türüne göre değişiklik gösterirken her alanda kullanılabilecek olan zemin türleri de değişmektedir.  

Zemin Kaplama Çeşitleri Nelerdir?  

Zemin kaplama çeşitleri, gelişen teknoloji ile beraber her geçen yıl değişme ve gelişme kaydetmektedir. Zemin kaplama üreticileri genellikle ihtiyaç ve talepleri göz önünde bulundurarak her yıl yeni ürünler geliştirip üretmekte ve arz – talep dengesinin sağlamaktadır. Genel olarak zemin kaplama çeşitlerini 3 ana başlıkta inceleyebilmek mümkün olurken, bunlar epoksi zemin kaplama, doğal taş zemin kaplama ve endüstriyel zemin kaplama olarak örneklendirilebilmektedir. Bunların dışında vinil (PVC) zemin kaplama ya da ıslak zemin kaplama da yine zemin kaplama çeşitleri arasında yer almaktadır.  

Vinil (PVC) Zemin Kaplama Nedir? 

Vinil zemin kaplama, günümüzde en sık karşılaştığımız zemin kaplama çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. PVC zemin kaplama olarak da nitelendirilen bu zemin kaplama türü, sentetik bir plastik malzeme ile gerçekleştirilmektedir. Büyük ölçüde rağbet görmekte ve genellikle ticari alanda faaliyet gösteren alanlar için tercih edilmektedir.  

PVC zemin kaplama fiyat bakımından uygun, suya ve sıvı benzeri maddelere karşı dayanıklı, kabarmayan, küflenme, rutubet ve neme karşı direnç gösteren ve yanmayan bir maddenin kullanıldığı bir işlemdir. 

Islak Zemin Kaplama Nedir?  

Islak zemin kaplama genellikle banyo, tuvalet, mutfak, balkon, hastane, okul, havuz, su ile işlem yapılan fabrika, kamu kurumları, alışveriş merkezleri, bahçe ve bu gibi çeşitli alanlarda tercih edilen zemin kaplama işlemlerinden biridir. Mermer, fayans, granit gibi ıslandığında kayganlaşan tüm materyaller, ıslak zemin kaplama malzemesi olarak ifade edilebilmektedir. Suya, neme, rutubete ve ısıya dayanıklı olması, kir tutmaması, kolay temizlenebilmesi ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunması, ıslak zemin kaplama işlemlerinin sağlamış olduğu avantajlardandır.  

Doğal Taş Zemin Kaplama Nedir? 

Doğal taş zemin kaplama da zemin kaplama işlemlerinde sıklıkla tercih edilen uygulamalardan bir diğeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere doğal, şık, estetik ve dikkat çekici bir görünüm sunan doğal taş zemin kaplama uygulamaları, ısı, nem ve suya karşı dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Genellikle park, bahçe gibi açık alanlarda tercih edilebilen bu uygulama, bazen ticari alanda faaliyet gösteren restoran gibi kapalı alanlarda da tercih edilebilmektedir. Üstelik tercihe göre mat doğal taşların kullanıldığı bu uygulamada bazen parlak olan taşlar da kullanılabilmekte ya da taşların yüzeyleri cilalanabilmektedir. Bu sayede bahçe dekorasyonu ve bu gibi alanların dekorasyonunda iç açıcı, dikkat çeken bir dekorasyon elde edebilmek mümkündür.  

Zemin Kaplama Ustalarının Görevleri Nelerdir?  

Zemin kaplama ustaları işinin ehli ve uzman kişiler olduğundan bu gibi uygulamalarda önemli görevler üstlenmektedir. Zemin kaplama ustalarının görevleri hakkında birkaç örnek göstermek gerekirse; 

  • Uygulama yapılacak olan mekân ve zeminin özellikleri hakkında bilgi sahibi olması, 
  • Uygulama yapacağı zemin için gerekli materyalleri hazırlaması ve ortamı uygulamaya hazır hale getirmesi, 
  • Uygulama için gerekli olan yapıştırıcı malzemeyi hazırlaması ve zemine uygulaması, 
  • Kaplama malzemelerini zeminin ölçüsüne uyarlaması,  
  • Gerektiğinde süpürge ve derzleri yapması,  
  • Uygulamayı tamamladığında kaplama üzerinde kalan fazlalık harcı temizlemesi, zemin kaplama ustasının görevleri arasında yer almaktadır.  

Zemin Kaplama İşlemleri İçin Profesyonel Destek Alın! 

Birçok dekorasyon işleminde olduğu üzere zemin kaplama uygulamaları da profesyonellik gerektiren uygulamalardan biridir. Yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında, devlet kurumlarında ya da bu gibi pek çok farklı yerde daha dayanıklı, kullanışlı ve uzun ömürlü bir zemin kullanmak isteyen insanların büyük çoğunluğu, ilerleyen süreçlerde herhangi bir problemle karşılaşmamak adına kesinlikle işinin ehli olan ustalardan yardım almalıdır. Ustala.com bünyesinde hizmet veren ustalarımız bu alanda sektörün öncü isimleri arasında yer alırken, ustalarımız gerçekleştirmiş oldukları tüm zemin kaplama uygulamaları ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir.  

Zemin kaplama ustalarımız bu alanda gerekli eğitimleri almış olan ve uzun yıllardır bu iş ile meşgul olan kişilerdir. İşini severek ve titizlikle yapan uzmanlarımız sayesinde müşterilerimiz uzun ömürlü, şık, rahat ve kullanışlı bir zemine sahip olabilmekte, yaşadıkları herhangi bir problemde de gerekli desteği alabilmektedir. Yaşam alanlarında ya da çalışma ortamlarında zemin kaplama uygulaması yaptırmak isteyen pek çok insanın sonradan pişman olmamak, gerektiğinde yardım almak ve herhangi bir problemle karşılaşmamak adına zemin kaplama ustası tercih ederken dikkatli olması önerilmektedir.  

Zemin Kaplama Fiyatları Hakkında İşin Ustası İle İletişime Geçin! 

Zemin kaplama uygulamaları ile alakalı olarak merak edilen pek çok farklı konu bulunurken, bunlardan biri de uygulama maliyetleridir. Zemin kaplama fiyatları çoğu zaman uygulamada kullanılan malzemelerin türüne, miktarına, uygulama yapılan alanın büyüklüğüne, zemin kaplama türüne ve hatta ustaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmalar genellikle zemin kaplama fiyatları belirlerken bu ve bunun gibi pek çok farklı durumu göz önünde bulundurmakta, çeşitli kriterler ile fiyat belirlemektedir. Kimi firmalar bu nedenlerle fiyatları yüksek tutabilirken, kimi firmalar ise hemen hemen herkesin bütçesine hitap ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmektedir.  

Genel olarak sektördeki zemin kaplama fiyatlarına bakılacak olursa, genellikle firmalar bu gibi durumlarda müşterilerine fiyat teklifi sunmaktadır. Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekirse; firmaların bünyesindeki zemin kaplama ustaları uygulama yapılacak olan mekâna giderek incelemelerde bulunmakta, uygulama yapılacak olan zeminin büyüklüğünü, uygulamada kullanılacak olan malzemenin türünü, doğal taş, PVC ya da ıslak zeminden hangisinin uygulanacağını ve bunun gibi çeşitli durumları dikkate alarak bir fiyat teklifi sunmaktadır. İnsanlar firma ve ustalardan aldıkları bu fiyat tekliflerinin kendi bütçesine göre değerlendirmekte ve buna göre bir tercihte bulunmaktadır.  

Zemin kaplama alanında uzun yıllardır hizmet veren, sektörün en başarılı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı isimlerinden biriyle iletişime geçmek için zaman kaybetmeden Ustala.com’a ilan verin. Size fiyat teklifi sunacak olan ustaların uzmanlığı ve birbirinden kusursuz uygulamaları ile müşterilerinin hem bütçesine hem de zevklerine hitap edebilmektedir. Her görenin hayran kalacağı bir dekorasyona sahip olabilmek için daha fazla beklemenize gerek yok. 

İşiniz İmzanız Olsun

Ustala.com ailesinde yerinizi alın, zemin kaplama işlemi yaptırmak isteyen müşterilere kolayca ulaşın. Yaptığınız hizmetin kalitesi ile müşterilerden yüksek puanlar alarak ön plana çıkın. Bu sayede müşterinin sadece size gelmesini beklemeden bu işlemi yaptırmak isteyenlere anında ulaşırsınız.