Bu alanda 162 hizmet veren var. Talep oluştur, teklifler hemen gelsin

Son gelen Mimarlık & Mühendislik talepleri

Zemin altı kapalı garajı olan 2 katlı müstakil ev için mimari çizim, statik, elektrik ve tesisat gibi ruhsat için gerekli bütün projeleri oluşturacak gerekli yetkileri olan mimar ya da mimarlık ofisi arıyorum. Teklif verecek kişi/firmaların Ankara'da olması tercih sebebidir. Teklifin hangi hizmetleri içereceği belirtirseniz kıyaslama açısından olumlu olur.
Ankara / Çankaya

İstanbul Mimarlık & Mühendislik Ustaları

karyafuar
Siyar Yildirim
fatih yavuz
Tugrul Öztaş
Tecrübeli bir mimar ve iç mimar ortaklığında kurulan genç bir firma. Tadilat ve Dekorasyon işleri, 3D tasarım ve render işleri, mobilya tasarım ve imalat, iç mimarlık ve mimarlık hizmetleri.
Oktay Gündüz
GÜNDÜZ YAPI inşaat ve mobilya sektöründe zengin ürün gamı ve kreasyonlarıyla faaliyet göstermektedir. Tasarımdan uygulamaya kadar olan süreçte, deneyimli kadrosuyla estetiğe ve ergonomik ihtiyaçlara uygun üretim gerçekleştirir.Her aşamada ekonomik çözümler sunar.Tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, iç mekan tasarımında aradığı estetik ve kaliteyi son kullanıcı için büyük titizlikle üretir. -GÜNDÜZ YAPI, sizin için düşünür, araştırır, enforme eder, konseptlerin ve ihtiyaçların belirlenmesine yardımcı olur. Talep olmaksızın, yaşam alanınızdaki zafiyetleri tespit ve tedarik eder, çözümler sunar. Zengin modül, yüzey ve aksesuar seçeneklerinin yanı sıra, özel tasarımlarla mekanınızı sizinle bütünler. Tüm mekanlarda, hayalinizi uzman kadrosuyla tasarım yaparak projeye dönüştürüp uygular.Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı tüm ürünler, konfor ve kullanım kolaylığı üzerine kurulmuştur.
basak decor
Hasan Kürtür
Burak İnşaat Dekorasyon
ARTİST MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK
Artist mimarlık olarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...
uğur sağlam
istanbul Bahçelievler den bütün istanbul'a hizmet vermekteyiz. anahtar teslim tadilat, 3 boyutlu çizim ve tasarım hizmeti vermekmekteyiz. gününde teslimi garanti fiyati sözleşme ile belirtiyoruz.