Bu alanda 26 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Mimarlık & mühendislik İlanları
Çatı dubleksi dairemizin çatı tarafından bir yerin yükseltilip balkonun odaya katılması diğer balkonun açılır kapanır bir şemsiyelik yada benzeri birseyin takılması, alt kat ve ust katta 2 adet kapı yerleri yapılıp kapı takılacak, iki kat arası kapalı olduğu için merdiven yeri açılıp merdiven takıla...
2 ay önce
25 senelik evimin , komple tesisatının yenilenmesi, taban tavan ve duvarların onarılması ve parke , mutfak dolapları , dekorasyon .
3 ay önce
ev içinde düzenleme yapmak
3 ay önce
50+50 m2 tabanlı 2.5 kat bitişik dubleks ev proje çizimi mimari statik elektrik ve tesisat dahil ayrıca dış cephe 3 boyutlu paket halinde ödeme belediye onayından sonra yapılacaktır toplam inşaat alanı 300 metre
4 ay önce
Evimizin oturma odasını komple alçı sıca boya yaptırmak istiyoruz ayrıyetten dekorasyon yaparak farklılık yaratmak istiyoruz
5 ay önce

Mimarlık & Mühendislik Ustaları

Mert Yardimci

Teklif Al
Ayhan Yamakoğlu

Teklif Al
Ömer Dağlar

İnşaat Mühendisi

Teklif Al
Arti̇st Mi̇marlik Ve İç Mi̇marlik

Artist mimarlık olarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...

Teklif Al
Mert Şahin

Teklif Al
Plüton Mimarlık

Teklif Al
Hızır Mollaoğlu

kk

Teklif Al
Nilay Özden

Teklif Al
İbrahim Hakkı Gençtürk

Teklif Al
Archasia Mimarlık

İstanbul & Bodrum bölgelerinde mimarlık tasarım ve inşaat hizmeti vermekteyiz.

Teklif Al
Emir Osman Karaman

Teklif Al
Ilk Yapı Mimarlık

Teklif Al
Osman Erkmen

2005 yılında gerçek kişilik olarak kurulan firmamız 2013 yılında ortaklık yapısıyla gücüne güç katarak Anahtar teslim projeler kapsamında adından söz ettirmektedir .Birçok kurumsal firmaların taahhüt portföyünde olmasına karşın şahıs işlerinde anahtar teslim işleriyle projelendirme tasarım yenileme çalışmalarıyla kıymetli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir .

Teklif Al
Miğra Mimarlık

Teklif Al
Mehmet Zahid Uzun

Şirketimiz mimarlık mühendislik alanlarında hizmet vermektedir. Etüt proje, uygulama projeleri, belediye takip işleri, tamirat, tadilat, dekorasyon ve müteahhitlik konularında tecrübeli mühendis ve mimar kadrosundan oluşmaktadır.

Teklif Al

Mühendislik Hizmetleri Nedir? 

Kurumsal ve bireysel işleriniz için herhangi bir ürün, malzeme ve makine tasarımına ihtiyacınız olduğu durumlarda profesyonel mühendislik hizmetleri veren firmalarla çalışmanız büyük önem taşıyor. Almak istediğiniz mühendislik hizmetlerinde uzman kadrosu ile çalışan farklı birçok şirket bulunuyor. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarla siz de tasarlamak istediğiniz ürün ve cihaza uygun tasarımları yapabilecek şirketlere ulaşabilirsiniz. 

Mühendislik çok geniş kapsamlı düşünülmesi gereken meslek dallarından bir tanesidir. Genel olarak mühendislik işlemleri sayesinde firmanızda kullanmak istediğiniz ürünlerin tasarımını yaptırma imkânınız bulunuyor. Bu sayede firmanızda üretip, kullanacağınız ürünler direkt olarak size özel tasarlanmış olacak ve firmanız ile tam uyumlu halde çalışacaktır.  

Hizmet alacağınız mühendislik firmasının, yaptırmak istediğiniz işin kapsamına göre farklı sertifikalara sahip olması gerekiyor. Örneğin, bir makinenin tasarımı için anlaştığınız mühendislik firmasının CAD mühendislik araçları üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet veriyor olması gerekmektedir. Aynı zamanda üretilecek parça ya da direkt olarak makine üzerinde gerekli fizibilite ve analizlerin de yapılmış olması gerekiyor. Mühendislik hizmetleri sayesinde detaylı üretim hizmetine sahip olabilirsiniz. Üretim hizmetlerinin yanı sıra mühendislik şirketleri maliyet analizi ve ürün çeşitlendirme gibi konularda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. 

Mühendislik hizmetleri sadece ürün tasarımını değil aynı zamanda tesisat planlamasını da kapsıyor. Günümüzde doğalgaz kullanımının bu kadar artması ile birlikte mühendislik firmaları, doğalgaz tesisatı üzerine de hizmet veriyor. Evinize doğalgaz hattı çektirmek istiyorsanız, mühendislik firmaları ile iletişime geçerek doğalgaz tesisat fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ürün Çeşitliliği Hizmetleri 

Mühendislik firmaları sadece sıfırdan ürün ya da makine tasarımı yapmaz. Bununla birlikte hali hazırda firmanızda ya da fabrikanızda ürettiğiniz bir ürün için mühendislik firmalarından geliştirme talep edebilirsiniz. Bu sayede üretip, piyasaya sürdüğünüz ürün tasarımını geliştirebilir, ürün çeşitliliğini kısa sürede arttırabilirsiniz. 

Mühendislik firmalarında görev yapan tasarım mühendisleri, ürün tasarımının her alanında çalışmaktadır. Tasarım mühendisleri firmanızın geliştirilmesini istediğiniz ürünün tüm detayları ortaya çıktıktan sonra hayata geçirilebilir bir tasarım yapmakta görevlidir. Ortaya çıkan son ürün, üretime hazır hale getirilene kadar firma tarafından birçok kez revize edilir. Anlaştığınız teslim tarihine kadar tasarlanan ürün, teknik detayları ile tüm kalite standartları çerçevesinde üretilir ve mükemmel hali tarafınıza teslim edilir. 

Makine Mühendisliğinde Aradığınız Kalite 

Makine mühendisliğinde ürün tasarımının istenilen mekanik özellikleri karşılaması gerekmektedir. Tasarlanan projeye uygun malzeme seçimi ise iyi tasarlanarak yapılmalıdır. Aksi takdirde yanlış malzeme seçimine bağlı olarak üretilen üründe çeşitli deformeler ortaya çıkabiliyor. İnternet üzerinden alacağınız hizmet üzerine çalışan farklı birçok mühendislik firmasına ulaşabilirsiniz. Mühendis ilanları sayesinde firmalardan tasarlamak istediğiniz ürüne dair fiyat bilgisi de alabilirsiniz.  

Mühendislik, her yönü ile dikkat gerektiren bir meslektir. Bu nedenle ürünün tasarlanması, geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi gibi tüm aşamalarda son derece dikkatli olunmalıdır. Genelde mühendislerin sadece ürün tasarımı yaptığı düşünülse de mühendisler üretimin her aşamasında görevlidir. Tasarlanan bir makinenin torna, freze ve CNC gibi hangi üretim metotları kullanılarak üretilmesi gerektiğine de makine mühendisleri tarafından karar verilmektedir. Üretim yöntemleri, üretilecek parçaya ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle üretimi yapılacak makinenin iyi tasarlanması ve tasarımın her adımına özen gösterilmesi gerekmektedir. 

Üretim Hizmetleri Hangi Aşamalardan Oluşmaktadır? 

Mühendislik firmaları tarafından verilen üretim hizmetlerinin farklı birkaç aşaması bulunuyor. Bu aşamaların doğru şekilde takip edilmesi, üretilen ürünün kalitesini ciddi şekilde etkiliyor. Hizmet alacağınız mühendislik firmasının, üretim aşamasında tüm adımları dikkatlice atması ve ürün geliştirmesi ve üretiminde aceleci davranmaması gerekiyor. Peki, üretim hizmetleri aşamaları nelerdir, hangi adımlara dikkat edilmesi gerekiyor? 

  • Prototip Oluşturma; 

Üretim hizmetlerinin ilk aşaması olan prototip oluşturmada, mühendislik firmasından istediğiniz ürün geliştirmeleri genel olarak hesaplanır, ürün tasarımı yapılır ve hayata geçirilmesi için ilk adımlar atılır. Üretim hizmetleri sırasında ilk önce tasarlanan ürünün prototipi üretilir. Üretilen bu prototipin üretim kolaylığı, performansı, beklenen kaliteyi ne kadar karşıladığı ve görsel olarak göze hitap edip etmediği üzerinde tartışılır ve gerekli görüldüğü durumlarda ürün tekrar tasarlanır. Prototip üretilmeden direkt olarak hayata geçirilen tasarımlarda hatalı üretimin fark edilmeme olasılığı çok yüksektir.  

  • Üretim Yönetimi 

Prototip oluşturulduktan sonra geliştirilir ve ürünün son hali alıcıya iletilir. Prototip üzerinde yapılan tüm geliştirmeler üretim yönetimini kapsamaktadır. Bu evrede ilk tasarımın üzerine çeşitli geliştirmeler uygulanır ve prototip çeşitlendirilir. Üretim yönetiminde ürünün performans analizi yapılarak olabilecek en iyi ürün üzerine geliştirmelere devam edilir. Bu evrede ürün hakkında olabilecek tüm geliştirmeler üzerine mühendis kadrosu ile birlikte fikirler ortaya atılır ve en mantıklı seçenekler değerlendirilir. 

Mühendislik Hizmetleri İçin Uygun Firma Tercihi 

Almak istediğiniz çeşitli mühendislik hizmetleri için farklı birçok firmayı tercih etme şansınız bulunuyor. Bu firmalar arasından projeniz için yüksek kaliteyi en uygun fiyatlara sunan firmaları tercih ederek hem aklınızdaki ürün tasarımını hayata geçirebilir hem de bu sırada kar edebilirsiniz. Mühendislik firmaları farklı ürün tasarımları için farklı fiyat vermektedir. Bu nedenle yaptıracağınız ürün tasarımı için farklı mühendis ilanları arasından seçim yapabilir ya da birkaç firma ile fiyat anlaşması yapabilirsiniz. 

İnternet üzerinde çeşitli ürün tasarımı, ürün geliştirme ve diğer mühendislik hizmetleri için çalışan firmalar yer alıyor. Bu firmalardan verdikleri tüm hizmet detaylarını ve bu hizmetin ücreti konusunda iletişime geçebilirsiniz. Tasarlanması gereken ürün ile ilgili zaman sorununuz varsa, çok daha kalabalık bir mühendis kadrosuna sahip firmalar ile anlaşabilirsiniz. Bu sayede ürününüzün tasarım, prototip oluşturma, geliştirme ve sonuçlandırma süreci çok daha hızlı ilerleyecektir. 

Mühendislik Firmanızın Müşteri Potansiyelini Arttırın 

Mühendislik firmaları, diğer şirketlere kıyasla daha spesifik ürün ve hizmet üzerine hizmet vermektedir. Bu nedenle müşteri kitlesi diğer sektörlere göre daha düşüktür. Firmanın piyasada tutunabilmesi için müşterilerin kendilerine ulaşabilmesi ya da firmanın müşteriler ile yakın ilişkiler kurarak sürekli piyasayı takip etmesi gereklidir. Ustala.com’da birbirinden farklı onlarca kategoride açılan müşteri ilanlarını kontrol edebilirsiniz. Mühendis ilanları sayfasında, mühendislik hizmeti almak isteyen kişilerin açtığı ilanları görüntüleyebilir, bu ilanlara fiyat ve hizmet teklifi vererek müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık müşterilerin size ulaşmasını beklemek yerine siz müşterilerinize ulaşabilirsiniz. 

Mühendislik Hizmetlerinde Doğru Firma Seçimi 

Mühendislik firmalarının gerçekleştirebileceği bir projeniz mi var? Kendinize uygun mühendislik firmasını internet üzerinden aramak yerine, tüm mühendislik firmalarını tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede tüm firmaların önceki işlerinden aldıkları olumlu ve olumsuz yorumları karşılaştırabilir, firmalardan alacağınız hizmetin kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 

Mühendislik ilanları sayesinde siz de almak istediğiniz hizmet detaylarını anlatan bir ilan açarak firmaların size fiyat teklifi vermesini sağlayabilirsiniz. Ustala.com sayesinde açacağınız mühendislik ilanları yüzlerce farklı firmaya ulaşmaktadır. Bu sayede ilanınıza gelen tüm fiyat tekliflerini karşılaştırabilir ve size en uygun fiyat avantajları sunan firmaları keşfedebilirsiniz.

İlanınıza teklif veren firmaların, daha önceki mühendislik işlerinden aldığı olumlu ve olumsuz tüm yorumları da firma sayfasında bulabilirsiniz. Böylece daha önce birlikte hiç iş yapmadığınız firmaların daha önceki işlerine gösterdiği önemi öğrenebilirsiniz.