Bu alanda 132 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Doğalgaz tesisatı İlanları
doğalgaz aboneliği yapıldı sayacın alınıp bağlanması gerekiyor
18 gün önce
proje cizimi yapilcak kombiyi servisi takacak malzeme.
23 gün önce
-MUTFAK BANYO (SIFIRDAN) -KOMBİNİN MUTFAKTAN DAHA UYGUN BİR YERE ALINMASI -BALKON DUVARI(ZEMİN VE DUVAR DAHİL SAĞLAM HALE GETİRİLMESİ-MANTOLAMA-BALKON KAPISI -CAM ÖNÜ KORKULUKLARININ YAPILMASI (AYRICA CAMLAR PİMAPEN YAPILACAK) -KARTONPİYER -BOYA BADANA
bir ay önce
Dogalgaz çekimi banyo Kırım mutfak Kırım
bir ay önce
mutfakta tesisat soldan saga cekildi 2 metre bunun cizilip igdasa onaylatilmasi gerekiyor
2 ay önce
tüm ev isi tadilat
2 ay önce
dogalgaz
3 ay önce
Yaklaşık 70 ile 80 M2 alan için peteklerin sökülüp, parkeler kaldırılacak, sap kirilarak yerden ısıtma sistemi kurulacak ve parke tekrar takılacak. Malzemeleri bende alabilirim, fiyat ve kalite olduğu sürece üstada alabilir.
4 ay önce
kombi yeri degişcek
5 ay önce
boru dosenecek
9 ay önce
Antalya
İstanbul

Doğalgaz Tesisatı Ustaları

Orhan Altınel

TeTa Tesisat Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Tesisat - Tadilat Arıza Bulma - Onarım, Kırmadan su kaçağı tespiti Maltepe, Kırmadan Tıkanıklık Açma Maltepe,

Teklif Al
Tutay Oklu

Teklif Al
Emre Yorulmaz

aysu dekorasyon mutfak banyo dekorasyon kombi tamir tadilat sihhi tesist dogalgaz tesisati

Teklif Al
Sabri Yilmaz

Mekanik ve Sıhhi tesisat alanında ki 15 yıllık tecrübemi sizlerle paylaşmak için buradayım

Teklif Al
Önder Öztürk

Teklif Al
Ahmet Gulec

Teklif Al
Suat Canbulatoğlu

Teklif Al
Mikail Ağırman

Teklif Al
Ramazan Dogruer
Teklif Al
Mehmet Göçoğlu

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız ABANT ISI hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız. Firmamız ABANT ISI 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı,çalışmalarımızdaki titizlik,müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak,müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen ABANT ISI, uzman kadrosu ile müşterilerin işlerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan ABANT ISI, faaliyette bulunduğu doğalgaz-tesisat hizmetlerinde,saygı ve hoşgörüden taviz vermeden,sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Farkımız; Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran,programlı hizmetler sunmak.

Teklif Al
Mahmut Uğur Demirtaş

Her türlü doğalgaz ve su tesisatı işleriniz yapılır.

Teklif Al
Muhammed Ayten

Öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak sonraki hedeflerimiz ise yaptırmak isteğiniz işlerinizin maliyetlerini minimuma indirebilmek ve en kaliteli ürünlerle birlikte kaliteli bir hizmet sunabilmek ayrıca iş tekliflerimizi takibe alıp akabinde taahhüt ettiğimiz işlerin planlaması yapılıp en kısa sürede sorunsuz bir şekilde teslim etmektir, ayrıca hizmet alanlarımız oldukça geniş çapda mekanik tesisat alanında endüstriyel borulama ve yangın hava kazan odaları hidrofor kontrol oda kurulumları ve benzeri bütün mekanik tesisat alanında hizmet vermekteyiz. Ayten mekanik ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Teklif Al
Şeref Sevimli

Teklif Al

Doğalgaz Tesisatınızı Güvenilir Ellere Teslim Edin

Doğalgaz, evimizde gerek ısınma gerekse mutfak ve banyoda kullandığımız, en temel enerji kaynaklarımız arasında yer alıyor. Doğalgazın kullanıcılara hem fiyat hem de kullanım kolaylığı sunması, bu kadar çok tercih edilmesinin temel nedenleri arasında yer alıyor. Ancak evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız doğalgaz tesisatında herhangi bir sorun çıkması halinde, sonuçlar size ya da çevrenize ciddi zararlar verebilir. Bu yüzden yeni doğalgaz tesisatı kurulumlarında güvenilir ve sertifikalı hizmet veren firmalar ile anlaşmanız büyük önem taşıyor.

Doğalgaz tesisatlarında, kurulum aşamasında en küçük noktalara bile dikkat edilmesi büyük önem taşıyor. Evinizin tüm tesisatı içerisinde ufak bir gaz kaçağı olması halinde bile sonuçlar ölümcül olabileceği için tesisat kurulum ve bakım işlemleri profesyonel firmalar aracılığı ile yapılmalıdır. Doğalgaz tesisat fiyat belirlenmesinde firmanın sunduğu hizmetin yanı sıra tesisat kurulumunda kullandığı malzemelerin kalitesi de belirleyicidir.

Doğalgaz Tesisat Kurulumlarında Nelere Dikkat Edilir?

  • Doğalgaz tesisatı sırasında kullanılan malzemelerin her birinin sızdırmazlık özelliği olması gerekiyor. Kullanılan parçaların hepsinin plastik esaslı sızdırmazlık malzemeleri ile kaplanmış olması ve sızdırmazlık macunu ile birbirine monte edilmesi gerekiyor. Aksi durumlarda kurulumu yapılan doğalgaz tesisatında kaçaklar meydana gelebilir ve doğalgaz zehirlenmesi ya da patlama gibi durumlara sebebiyet verebilir.
  • Doğalgaz kurulumu sırasında kullanılan tüm tesisat elemanlarının TS EN 751-2 standardına uygun şekilde üretilmiş olması gerekiyor.
  • Kurulumu yapılan doğalgaz tesisatı ilk kez kullanılmadan önce kurulum yapan doğalgaz firması tarafından kontrol edilmelidir. Test edilmeden bağlanan ve teslim edilen doğalgaz tesisatında kaçak ihtimali olacağı için kullanılması güvenli değildir.
  • Doğalgaz tesisatında kullanılan tüm boruların gaz kaçaklarına karşı korumalı olması gerekiyor. Bununla birlikte tesisatın dışarıdan görülen boru kısımlarının çelikten üretilmiş, dışarıdan gelen tüm darbelere karşı korumalı olması gerekiyor.
  • Doğalgaz borularının kolayca erişilebilecek konumlardan geçmesi büyük önem taşıyor. Doğalgaz tesisatının binanın duvarları arasından geçmesi halinde gaz kaçağı gibi durumlar çok daha geç tespit edilebilir. Tespit zorluğunun yanı sıra tesisatın onarım işlemlerinde de borulara erişim, büyük sorunlar yaşatmaktadır.
  • Doğalgaz borularının erişim için kolay noktalarda olması gerekirken, doğalgazın ana gaz borusu ve vanası darbe görmeyecek bir şekilde konumlandırılmalıdır. Ana boru ve vana bölümü, koruyucu bir kap içerisinde muhafaza edilmelidir.
  • Kullanılan doğalgaz borularının sertlik düzeyleri standartlarda belirlenen aralıklarda olmalıdır. Çok sert çelikten yapılan doğalgaz borularında kırılma ve çatlamalar daha rahat gerçekleşirken, çok yumuşak çelikten yapılan borularda ise hafif darbelerde bile eğilme görülebilmektedir.

Doğalgaz Borularının Gözle Görülebilir Bir Noktada Konumlandırılması

Evinizde henüz doğalgaz kullanmıyor olmasanız bile doğalgaz borularının ev içerisinde ve bina çevresinde görülebilen noktalarda olduğunu fark etmişsinizdir. Bunun en büyük nedeni, doğalgaz borularının hem darbelere hem de sızdırmaya karşı korunaklı olmasıdır. Bu nedenle boruların dışarıda olmasının kullanım açısından bir dezavantajı yoktur. Ancak borularda oluşabilecek herhangi bir gaz kaçağı durumunda boruya acilen müdahale edilmesi gerekebilir. Bu durumlarda boruların bina duvarlarının içinden geçmek yerine evin kolay erişilebilir noktalarından geçmesi büyük önem taşıyor.

Doğalgaz borularının, boru çapı ve sertlik düzeyi göz önünde bulundurularak standartlara uygun aralıklarla döşenmiş olması gerekiyor. Çok sık ya da birbirinden çok uzak borularda zamanla sorunlar çıkmaktadır. Doğalgaz boruları uygun konumlandırma ile döşendikten sonra çelik destekler ile konuma sabitlenmelidir.

Doğalgaz borularının konumlandırması, olası kazalara karşı alınan önlemlerde büyük öneme sahiptir. Doğalgaz tesisatı, kendi başına bir tesisat olarak görülse de binadaki diğer tesisatlar göz önünde bulundurularak konumlandırılmalıdır. Binanın elektrik hattı ile çok yakın döşenen doğalgaz tesisatı ilerleyen dönemlerde elektrik tesisatında çıkacak problemlerle reaksiyon göstererek patlamalara neden olabilir. Doğalgaz borularının yangına karşı korunaklı olması gereklidir.

Doğalgaz tesisatı yetişkin birinin girmesi zor olan bölgelerden geçirilmemelidir. Doğalgaz tesisatı asansör boşluğunda her ne kadar imkan olsa dahi geçirilmez. Davlumbaz, asma tavan ve baca içerisinden de doğalgaz borularının geçirilmemesi gereklidir.

Doğalgaz Tesisatında Firma Seçiminin Önemi

Doğalgaz tesisatı, kurulum aşamasında birçok detaya dikkat edilmesi gereken tesisatlardan bir tanesidir. Doğalgaz tesisat ustası bu konuda büyük önem taşıyor. Tesisat kurulumu için anlaştığınız firmanın kurulum için gerekli sertifikalara sahip olması gerekiyor. Sertifikasız çalışan kişiler tarafından yapılan doğalgaz tesisat kurulumlarında ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Doğalgaz tesisatı fiyat listesi de sektörde hizmet veren firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Firmalar genellikle doğalgaz tesisat işlemlerinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Bu sayede binanıza ya da müstakil evinize kurulumu yapılacak doğalgaz tesisatının hangi bölgelerden geçeceği, boruların hangi odaları kapsayacağı ve kombinin nereye yerleştireceği gibi detayların keşfi için ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Evinize kurulumu yapılacak doğalgaz sistemi için sektörde hizmet veren farklı birçok firmadan fiyat alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte neredeyse tüm firmalar internet üzerinden erişilebilir duruma geldi. Bu sayede siz de doğalgaz tesisatı için anlaşma yapacağınız firmalara internet üzerinden erişebilirsiniz. Bu tarz erişim kolaylıkları sayesinden firmalardan, doğalgaz kurulumu yapılacak daire ve alınacak kombi sayısına göre genel bir doğalgaz tesisatı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Doğalgaz Tesisat Fiyatları için Firmalardan Teklif Alın

Yaptıracağınız doğalgaz kurulumu için tek bir firma ile konuştuktan sonra direkt anlaşmak yerine farklı firmalardan fiyat alarak, fiyat analizi yapmanız her zaman daha uygundur. Doğalgaz tesisatı için hizmet veren firmaların birçoğu çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşteri kitlesini arttırmayı hedefliyor. Bu yüzden alacağınız hizmetlerin yanı sıra firmaların kurulum sırasındaki ücretsiz hizmetlerini de kontrol etmeniz gerekiyor. Başlangıçta daha uygun fiyatlar sunan bir firmanın, kurulum sırasında ek hizmet kapsamında birçok hizmetten ek ücretler alması, genel maliyeti arttırmaktadır.

Evinize kurulumunu yapacağınız tesisat için xxx.com üzerinde yer alan doğalgaz tesisatı ilanları bölümünü kontrol edebilirsiniz. Bu sayede sektörde hizmet veren tüm firmaların hizmetlerini bir arada görüntüleyebilir, tüm firmaların fiyatlarını aynı anda gözden geçirebilirsiniz.

Firmalar ile tek tek görüşerek fiyat almak istemiyorsanız, doğalgaz tesisat ustası için xxx’de ilan oluşturabilirsiniz. Bu sayede siz firmalarla iletişime geçmek yerine firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Açacağınız ilanda istediğiniz hizmetin tüm detaylarını belirtmeniz halinde firmaların tekliflerini alabilirsiniz. Bu sayede firmaların ilanınıza vereceği teklifler doğrultusunda kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapabilir, kendi bütçenize uygun firmaları kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Doğalgaz firmaları tarafından ilanınıza verilen doğalgaz tesisatı fiyat tekliflerinin yanı sıra firmaların bu hizmetlerle birlikte vereceği ücretsiz hizmetleri de görüntüleme şansınız bulunuyor. İlanınıza hizmet veren tüm firmalar, sektöründe yılların verdiği deneyim ile çalışmaktadır. Bu sayede hizmet alacağınız firmaların kurulum yaptığı tesisatlar bütün güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde planlanmaktadır.

Doğalgaz tesisat kurulumu yapan firmalar genellikle keşif hizmetlerini ücretsiz sunmaktadır. Bununla birlikte kurulum hizmetlerine evinizde kullanılacak doğalgaz kombisi ve diğer hizmetlerin dahil olup olmadığı konusunda da firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. İlanınıza gelen fiyat tekliflerinin hangi hizmetleri kapsadığına bu noktada dikkat etmeniz büyük önem taşıyor. Doğalgaz kurulum firmalarında çalışan personellerin tümünde iş sağlığı ve güvenliği sertifikası bulunmaktadır. Bu sayede yapılan kurulum çalışmaları sırasında oluşabilecek tüm iş kazalarına karşı da profesyonel önlemler alınmaktadır.