Bu alanda 285 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Mobilya tamirat montaj İlanları
Şifonyer ve 140cm'lik gardolap yerinden sökülüp başka bir odaya kurulacak.
2 ay önce
1 adet gardirop demonte edilecek. 1 kucuk dolap montesi olacak
3 ay önce
Merhabalar, Var olan mutfağın üst kısmındaki dolap kapakları zımpara boya yapılacak, dalt dolaplar tamamen değiştirilecek. Evdeki 6 kapı zımpara boya yapılacak parkeler sistre yapılacak ve süpürgelikler değişecek
4 ay önce
Yemek odası sökülüp başka bir evde tekrar kurulacak. göktürkten kemerburgaza gidecek. 3-4 km.
5 ay önce
ahşap bebek beşiği sökülecek.bütçemiz 50tl dir.20dk da iş yapılabilir. alyanlı vidalar sökülecek.
6 ay önce
Konuma göre Mobilya Tamirat Montaj

İstanbul Mobilya Tamirat Montaj Ustaları

Tolga Öksüz

35 yillik tecrubemizle ve sizlerin istegi uzerine rahat ve konforlu yasam alanlari olusturmak bizi mutlu ediyor SİZ ISTEYIN BIZ YAPALIM HAYALLERIN SINIRI YOKTUR...

Teklif Al
Ahmet Alemin

Teklif Al
Arif Kaan Bayram

Teklif Al
Recep Çavdar

Ocaklı dolaplarınız ankastre dolaba dönüştürülür. Mutfak dolabı yatak odası çocuk odası kapı tamir tadilat işleriniz yapılır. Özel sipariş vererek kapı ve dolaplarınız yapılır. Pimapenleriniz sabit camlarınız açılır cama dönüştürülür sineklik yapılır. Çift açılım yapılır. Cam balkon yapılır. Anadolu yakası tuzladan Kadıköy'e aynı zamanda Gebze Darıca Çayırova civarı içinde işinizi yaparız. Bilgi almak için 7/24 bize ulaşmanız yeterlidir. İbrahim usta 0535 234 72 61 Recep usta 0534 593 28 64

Teklif Al
Muharrem Patır

Teklif Al
Mehmet Güneş

Teklif Al
Bülent Oruç

Teklif Al
Kamuran Inan

Teklif Al
Hüseyin Bilgiç

İtina ve titiz işçilik

Teklif Al
Durmuş Gülkaymak

Teklif Al
Hakan Yaman

mobilya dekorasyon tercubeli kadrosu ile 30 yılık deneymli

Teklif Al
Emre Demir

Teklif Al
Ismail Karaoğlu

Teklif Al
Vahit Yıldırım

Teklif Al
Serkan Somer
Teklif Al

Mobilya Tamiri ve Mobilya Montajı

Mobilyalar ev dekorasyonunun neredeyse ana parçalarıdır. Hem ev içinde minyatür, vazo gibi küçük eşyaları sergilemek hem de eşya kaldırmak için oldukça faydalıdırlar. Ev dekorasyonunda da etkisi büyük olan mobilyalar çeşitli model ve tasarımlarda satılmaktadır. Zevke göre istenilen tasarımda mobilya seçerek evimizin oturma ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Mobilya satın alırken işlevsellik ilk dikkat edilmesi gerekenlerden birisidir. Mobilyanın kullanışlı olması ihtiyaçlarımızın en iyi şekilde karşılanması açısından önemlidir. Seçilen mobilyaların aynı zamanda uzun süre kullanılacak şekilde dayanıklı olması da mobilya satın almada dikkat edilmesi gereken diğer önemli özelliklerden birisidir. Bu açıdan mobilya seçerken kaliteli malzemeden üretilen mobilyalar tercih etmemiz mobilyamızın uzun süre kullanımında bize yarar sağlayacaktır. Gözünüz gibi baktığınız mobilyanızda oluşabilecek hasarların tamiri için Ustala.com’un güvenilir ustalarından biriyle iletişime geçebilirsiniz. 

Mobilyalar ne kadar kaliteli olsa da zaman içinde eski işlevselliğini yitirebilir. Kullanıma bağlı olarak mobilyalarınızın renkleri solabilir, iskelet sistemlerinde sorunlar yaşanarak kırılabilir, koltukların oturmaktan kaynaklı süngerlerinde çökme yaşanabilir. Daha bunun gibi pek çok sorun mobilyalarınızda yaşanabilir. Mobilyanızdaki sorunları gidererek mobilyalarınız eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanmak için Ustala.com’un usta ellerinden yardım alarak mobilyanızı tamir edebilirsiniz. Mobilya tamiratı yapan uzman kişilere mobilyalarınızı teslim ederek mobilyanızı eskisi gibi sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Usta mobilya tamiri yapan ustalara mobilyanızı götürebilir ve mobilyalarınızı bu yerlerde güvenli şekilde tamir ettirebilirsiniz. Mobilyalarınızı tamir ettirerek bir süre daha dayanıklı bir şekilde mobilyanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mobilya Tamiri Nasıl Yapılır?

Severek aldığınız mobilyalarınız zaman içinde eski işlevselliğini yitirmeye mi başladı? Atmaya da kıyamıyorsanız üzülmeyin. Mobilyalarınızı tamir ettirerek eskisi gibi mobilyalarınızı bir süre daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Mobilya tamiratı konusunda deneyimli ve bilgili ustalar sayesinde eskiyen ve tamir işlemi gerektiren mobilyalarınızı tamir ettirebilir ve yeni gibi yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. Mobilya ustaları mobilyanın durumuna göre tamir işlemi uygulamaktadır. Örneğin mobilyanın rengi solduysa uygun şekilde mobilya boyama teknikleriyle mobilyalarınız boyanmakta ve eskisi gibi yepyeni olmaktadır. Mobilyalarınızı boyatmak için mobilyanızın eski rengini tercih edebileceğiniz gibi farklı renk seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ustala.com’un usta ismi ile önceden anlaşarak mobilyanızın istediğiniz renge boyanmasını sağlayarak değişiklik yapabilirsiniz. Yeni mobilya almaya gücü yetmeyen ya da eski mobilyalarından bir türlü vazgeçmeyen kişiler mobilyalarınızı boyatarak yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mobilyanızda kırıklar varsa mobilya ustaları bu işi de halletmektedir. Koltuk gibi mobilyaların kumaşı ve süngeri değişecekse mobilyanın iskelet sistemine kadar her şey çıkarılır. Mobilya da kırıklar varsa tamir edilir. Yeni sünger geçirilir ve sizin istediğiniz renk ve model ve kumaşta mobilya kumaşı ile mobilyanız yeniden kaplanır. Bu şekilde mobilyalarınız tıpkı eskisi gibi yeni hale getirilir. Mobilya tamiri usta eller aracılığı ile en iyi şekilde yapılır. Yeniden yapılandırılan ve tamiri yapılan mobilyalarınızı yeni haliyle uzun bir süre daha kullanmaya sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Mobilya Montaj Ustası Neler Yapar?

Mobilya tasarımları günümüzde sadece hazır mobilyalarda değil özel tasarım mobilyalarda da kendini göstermektedir. Banyo dolabı, mutfak dolabı, kitaplık, özel raf sistemleri, özel tasarım masalar gibi pek çok mobilya tasarımı özel tasarım mobilyalar arasında yer almaktadır. Bu özel tasarım mobilyalar tasarımı yapan ustalar tarafından kurulum ve montajları sağlanmaktadır. Mobilya montaj ustası olarak çalışan uzman mobilya ustaları mobilyalarının kurulum ve montaj aşamasına müşterilerine destek olmaktadır. Mobilyaların etkili ve sorunsuz şekilde kullanımı için montajının iyi bir şekilde yapılması gerekir. Montaj konusunda aksaklıkların mobilyaların kullanımını zorlaştıracaktır. Bu bakımdan mobilya montajı konusunda profesyonel usta kişilerden destek almanız çok önemlidir. 

Montaj ustaları mobilya montajını yapmak için bir bulmacanın şifresini çözer gibi adım adım yolları takip eder. Ölçüm ve çizimlere dikkat ederek dikkatli ve doğru bir şekilde parçaları yerine oturtarak vidalama işlemleriyle mobilyanın kurulum ve montajını yapar. Mobilya montajında her parçanın doğru yere yerleştirilmesi gerekir. Örneğin kapaklar ters takıldığında kapaklar açılıp kapanırken zorluk çıkaracaktır. Bunun dışında montaj sağlam bir şekilde yapılmalıdır ki parçalar yerinden oynamasın ya da çıkmasın. Vidalama işlemleri usta mobilyacılar tarafından dikkatli ve sağlam bir şekilde yapılır. Özellikle raylı sistemli mobilyalarda sürgü sorunlarının oluşmaması için montaj işlemlerinin daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Tüm bu işlemleri Ustala’nın usta mobilyacıları aracılığıyla dikkatli bir şekilde yaptırabilirsiniz. 

Mobilya Montajı İçin Neler Gerekli?

Mobilya montajı mobilyaların kurulumu için gerekli işlemler arasındadır. Mobilyanın kullanıma hazır hale gelmesi için montajının çok iyi bir şekilde yapılması gerekir. Mobilya montajı için mobilyanın durumuna göre çeşitli araç ve gereçler gereklidir. Vidalar, matkap, ölçüm yapmak için ölçü gereçleri gibi pek çok ürün montaj esnasında gerekli olan ürünler arasındadır. Montaj ustaları montaj için gerekli ürünlerle dikkatli bir şekilde montaj ve kurulum işlemlerini sırasıyla yapmalıdır. Mobilyaların sorunsuz kullanımı için doğru ve dikkatli bir şekilde montaj işleminin yapılması önemlidir. Uzman mobilyacılar bu konudaki bilgi ve tecrübelerini konuşturarak doğru bir şekilde mobilya montajlarını en iyi şekilde yapacaklardır.

Uzman Mobilyacılardan Destek Alın

Mobilya tamir ve montaj işlemlerinde sorunsuz hizmet kalitesi sağlamak için Ustala.com’dan bu alanda uzman mobilyacılardan destek alın. İşini en iyi şekilde yapan mobilya tamiri ve montajı konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip kişilerden destek almanız çok önemlidir. Kalitesiz iş yapan yerlerden destek aldığınız zaman mobilyalarınızın montaj ve tamiri istediğiniz gibi olmayacak ve mobilyalarınızı sağlıklı bir şekilde kullanamayacaksınız. Bu bakımdan bu işte usta olmuş, bu alanda yeterli derecede eğitime sahip kişilerden destek almanız en doğrusudur. Bunun için Ustala’yı tercih edebilirsiniz. İyi bir mobilya tamir ve montaj ustası bulmak için firmaların referanslarına göz atabilirsiniz. Bu alanda çalışan ustaların referansları size yol gösterecektir. Referans gösteremeyen, yetkinlik belgesi olmayan kişi ya da firmalardan uzak durun. Bu alanda çalışan ustaların daha önceki başarılarına göz atabilirsiniz. Müşteri memnuniyetlerini anlamak için müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz. Müşteri yorumlarından firma ya da ustanın iyi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Piyasa araştırması yaparak sizin için en doğru ve iyi ustayı bularak çalışmalara başlayabilirsiniz.

Mobilya Montaj Ustaları

Mobilya montaj ustaları olarak bu alanda çalışan ve görev yapan pek çok usta bulunmaktadır. Bunların bazıları işini iyi ve kaliteli bir şekilde yaparken kimisi de sırf para amaçlı çalışmaktadır. Müşterinin bunları ayırt etmesi için yeterlilik belgesi ve referanslar gereklidir. Bunlara bakarak müşteri firma ya da ustanın başarı ve kalitesini anlayabilir. Mobilya montaj ustası olarak en iyilerden olduğunuzu düşünüyorsanız tekliflerinizi müşterilere iletebilirsiniz. Müşteriye teklif göndermek için müşterilerin ilan sayfalarına göz atabilirsiniz. Ustala’nın ilan sayfalarında mobilya tamiri veya montaj ustası arayan müşterilerin ilanlarını  göreceksiniz. Buraya tıklayarak tekliflerinizi hemen verebilir ve teklifinizin değerlendirilmesini bekleyebilirsiniz. Teklifinizin hızlı bir şekilde kabul edilmesi ve müşterinin sizi tercih etmesi için referanslarınızı müşteriye çok iyi sunmalı ve aynı zamanda teklifinizi makul şekilde yapmalısınız. Müşteri her ne kadar kaliteye önem verse de işin ücret kısmını da hesaplamaktadır. Müşterilerin sizi tercih etmesi için fiyat tekliflerinizi uygun şekilde sunabilirsiniz. Böylece müşterinin sizi tercih etmesi daha kolay olacaktır. İyi bir referans ve uygun fiyat teklifiyle ilk önce müşteri tarafından siz değerlendirilebilirsiniz.İlgi Çeken Bölgesel Hizmetler
Popüler Hizmetler
İlgi Çeken Hizmetler
Bizi takip edin

© Telif Hakkı 2020 Zens Yazilim San. Ltd. Sti.

Çerez Politikası   KVKK   Aydınlatma metni   Gizlilik Şartları