Bu alanda 130 hizmet veren var

Talep oluştur, teklifler hemen gelmeye başlasın

Teklif Al
Mobilya ve döşeme İlanları
tv ünitesi masa ve duvar rafı krem rengi ve kahverengi boyama
16 gün önce
özel tasarım sandalye için ahşap iskelet yapımı....
bir ay önce
Şifonyer ve 140cm'lik gardolap yerinden sökülüp başka bir odaya kurulacak.
bir ay önce
İki adet berjerim var.İskelet halinde.Alt oturma yeri sabit fakat çıkardım yani şu an ayrı koltuktan.Arka kısım tamamen ayrı sırt minderi şeklinde.Kuması kendim de temin edebilirim.İyi işçilik istiyorum.
bir ay önce
Çatı dubleksi dairemizin çatı tarafından bir yerin yükseltilip balkonun odaya katılması diğer balkonun açılır kapanır bir şemsiyelik yada benzeri birseyin takılması, alt kat ve ust katta 2 adet kapı yerleri yapılıp kapı takılacak, iki kat arası kapalı olduğu için merdiven yeri açılıp merdiven takıla...
2 ay önce
aşırı kirli baya lekeler var pis kokuyor rengi soluk
2 ay önce
1 adet gardirop demonte edilecek. 1 kucuk dolap montesi olacak
2 ay önce
Merhabalar, Var olan mutfağın üst kısmındaki dolap kapakları zımpara boya yapılacak, dalt dolaplar tamamen değiştirilecek. Evdeki 6 kapı zımpara boya yapılacak parkeler sistre yapılacak ve süpürgelikler değişecek
3 ay önce
Evimde bulunan sürgülü dolap kapağının açılıp kapanmasında sorun yaşıyorum tamirat için birini arıyorum
3 ay önce
Masif Meşeden İki tek kişilik yatak, meşe kaplama şifonyer ve beyaz tv ünitesi
4 ay önce
1 vitrin, 1 yemek masası, 1 orta sehpa ve zigon antika sehpa boyama
4 ay önce
Kum torbasu aldım ama takamıyorum matkap da lazım.
4 ay önce
Yemek odası sökülüp başka bir evde tekrar kurulacak. göktürkten kemerburgaza gidecek. 3-4 km.
4 ay önce
sürgülü gömme dolap yaptıracağım. bir kaç odaya.
5 ay önce
ahşap bebek beşiği sökülecek.bütçemiz 50tl dir.20dk da iş yapılabilir. alyanlı vidalar sökülecek.
5 ay önce
Yemek odası takımı bir odadan diğerine geçicek montajı yapılacak
5 ay önce
Mevcutta lake krem olan gardrobumu beyqza boyatmak istiyorum. Gördelleri ektedir.
5 ay önce
Sivas

Mobilya Ve Döşeme Ustaları

Samed Delimehmetoğlu

Çünkü; Herşeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Bahane değil çözüm üretiyoruz. *Yatak odası *Yemek odası *Koltuk takımı *Ofis takımı Renginden sıkıldığınız ahşap ürünlerinizi istediğiniz renk ve eskitme seçeneklerinde boya yaparak adresinize teslim ediyoruz. İsteğe göre Sıfırdan mobilya üretimi ve döşeme işlemleri de yapılmaktadır.

Teklif Al
Hüseyin Yaşar

Yaşar ahşap mobilya desıgn dekorasyon ve restorasyon

Teklif Al
Dilaver Sakarya

Teklif Al
H.koray Durşen

ahşap masa sandalye üretimi cafe,Restaurant,otel,ev,ofis mobilyaları İmalatı boya ,döşeme ,kumaş

Teklif Al
Elif Özyurt

H&M Mobilya, Tasarım Ve İç Mimarlık Uzman kadromuz, uygun fiyatlarımız yenilikçi tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz... Kesif Ve Proje Ücretsizdir.

Teklif Al
Dursun Mete

Teklif Al
Musa Özdemir

Teklif Al
Onur Durmazoğlu

Teklif Al
Ahmet Arslan

Teklif Al
Kamuran Inan

Teklif Al
Al Kan Sedat

Teklif Al
Arif Doğan

Teklif Al
Erkan Çelik

2015 yılından beri aslan koltuk gerek tamir gerek özel köşe salon takim üretiminde öncelik memnuniyet ile çalışmaya devam etmektedir

Teklif Al
Samet Kılınç

Teklif Al

Mobilya İşlerinde Doğru Tercihler

Ev ve iş yerlerinde konforlu yaşam için gerekli olan mobilyalar hayatımızı kolaylaştırmakta yardımcı olur. Mobilya tercihi yapılırken pek çok faktör ele alınır. Mobilyanın kullanılacağı alan, mobilyanın kalitesi, görünüm ve ihtiyacı gidermesi gibi pek çok faktör mobilya alımında dikkat edilen kriterlerdendir. Mobilya seçerken seçtiğimiz mobilya modelinden, mobilya rengine kadar her şey aslında zevklerimizle ilgilidir. Mobilya seçerken sadece beğenilere takılı kalmak doğru mobilya seçimi için yeterli değildir. Her ne kadar tarzımız mobilya seçimi için önemli olsa da doğru mobilya seçerken farklı faktörler de önemlidir.

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mobilya seçimi yapılırken her şeyde olduğu gibi mobilya tercihinde de kalite ilk sırada gelir. Kullanacağımız mobilyaların uzun süre bozulmadan kullanımı için kaliteli işçilik ve malzeme çok önemlidir. Kaliteli mobilyalar uzun süre sorun yaşamadan sizinle birlikte yaşamaya devam eder. 

Mobilya Yapımında Kullanılan Kaliteli Ağaçlar Hangileridir?

Meşe ve ceviz ağacı gibi ağaçlardan yapılan mobilyalar diğerlerine göre daha uzun ömürlüdür. Ülkemizde en çok kullanılan ağaçlar ise şunlardır;

  • Karaağaç
  • Meşe
  • Ceviz
  • Doğu Kayını
  • Kızılağaç
  • Dışbudak
  • Kestane

Mobilyada kullanılan süngerin kalitesi de çok önemlidir. Çökme yapmayan uzun süre dayanıklı olabilecek özellikte kaliteli süngerlerden yapılmış mobilyalar tercih edilmelidir. Mobilyanın kumaşı da mobilyanın kalitesini ölçen etkenler arasındadır. Kaliteli mobilya kumaşları kolay kolay yıpranmaz. Leke tutmaz özellikte olan kumaşlar da oldukça kullanışlıdır. Temizliği kolay olan, solmayan kaliteli kumaştan dekore edilen mobilyaları tercih etmeniz mobilyanın uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

Mobilya Seçiminde Uyum

Mobilya uyumu, mobilya seçiminde önemli faktörler arasında yer alır. Kaliteden sonra mobilya uyumuna çok dikkat edilir. Mobilya ne kadar kaliteli ve pahalı olursa olsun eğer odanız ya da diğer eşyalarınızla uyum içinde değilse ortamda ister istemez gözü yoran bir hava oluşur. Mobilyada uyum aranırken mobilyanın halı, perde gibi diğer eşyalarla uyumu, duvar rengi ile uyumu gibi faktörlere dikkat edilmelidir. Seçeceğiniz mobilyalar uyumlu bir şekilde seçildiği takdirde eviniz ya da iş yeriniz estetik ve şık bir görünüme kavuşacaktır. Uyum sayesinde yaşanabilir keyifli ortamlar sağlanacaktır. Huzur dolu ve keyifli anlar yaşamanız adına seçeceğiniz mobilya uyumuna dikkat etmeye çalışın. Mümkünse mobilya ve diğer eşyaları bütün içerisinde inceleyerek hepsinin uyumuna dikkat ederek seçiminizi yapın. Renk ve dekor uyumuna dikkat ederek birbiri ile uyumlu renkler ve modeller seçmeye özen gösterin. 

Mekana Göre Mobilya Seçiminin Önemi

Mobilya tercihi yapılırken dikkat edilmesi gereken faktörlerden birisi mekanın genişliğidir. Mekanın boyutu mobilya seçimini ister istemez etkileyecektir. Örneğin salon takımı seçerken salonunuzun genişliği önemlidir. Büyük salonlar için çoğu mobilya uyum sağlarken daha küçük salonlar için mobilyalar tekrar gözden geçirilmelidir. Eviniz çok küçükse L şeklindeki mobilyalar genelde kurtarıcı niteliğindedir. Odaları fazla dar ya da küçük olanlar geniş ve büyük mobilyaları tercih etmemelidir. Bu konuda akıllı mobilyalar oldukça işinize yarayacaktır. Fonksiyonel olarak rahatlık sağlayan akıllı mobilyalar sayesinde evinizde dar olan alanı daha da daraltmamış olursunuz. Örneğin duvara monte yatak odaları ya da çocuk odaları sayesinde odanızda daha çok yer açılacaktır. Ranzalı çocuk odası modelleri de kurtarıcı niteliğindedir. Küçük salonlar için tercihinizi mümkün olduğunca az eşyadan yana kullanın. Açılıp kapanabilen yemek masaları alanı daraltmamak adına tercih edilebilir. Diğer odalar için de tercihinizi mekanı daraltmayan, işlevsel olarak size yardımcı olan kullanışlı mobilyalardan yana kullanmaya çalışın.

Eski Mobilyalarınızı Değerlendirin

Mobilyalarınızı uzun süreden beri kullanıyorsanız ve artık değişim zamanı geldi diyorsanız bunun için size bazı önerilerimiz olacaktır. Kısıtlı bir bütçeye sahipseniz ekonomik tercihler yaparak mobilyanızı yenileyebilirsiniz. Örneğin mobilyalarınız eskidi ve yenisini almak için de pahalı mobilyalara para vermek istemiyorsanız eskiyen mobilyalarınızı yardım alabileceğiniz bir mobilyacı ile tamir ettirebilir ve kaplatabilirsiniz. Mobilyacı ustası bu konuda size yardımcı olacaktır. Kumaşı solmuş, süngeri çökmüş mobilyalarınızı yeniden kullanmak istiyorsanız usta mobilyacılara mobilyalarınızı teslim edebilirsiniz. Bu alanda uzman mobilyacılar mobilyalarınızı alarak eskisinden daha iyi bir hale getirmektedir. Yeni gibi olan mobilyalarınızı bu sayede çok daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Üstelik çok daha ekonomik fiyata. Yeni bir mobilya almaya kalktığınızda iki katı kadar para ödemek durumunda kalabilirsiniz. Mobilyalarınızı kaplattığınızda bu fiyat yarı yarıya düşer. İyi bir kaplama ustası ile yenilenen mobilyalarınızın yeni model mobilyalardan pek bir farkı kalmayacaktır. İşin uzmanı kişilerle çalıştığınızda eski mobilyanızı siz bile tanımayacaksınız. Mobilya işi ile uğraşan ve bu alanda uzman olan ustalar mobilyalarınızı alır ve sizin istediğiniz kumaş ile mobilyalarınızı en iyi şekilde kaplar. Süngeri çöken mobilyalarınız sıfırdan başlanarak tamir edilir. Boya işlemleri de istediğiniz şekilde yapılır. Dilerseniz mobilyalarınızı farklı bir renge boyatabilirsiniz. Bu şekilde evinizdeki eşyaları geri dönüşüme kazandırarak ekonomik bir şekilde evinizi yenileyebilirsiniz.

Profesyonel Mobilyacılarla Çalışın

Mobilya ustası arıyorsanız Ustala.com üzerinden ücretsiz olarak verebileceğiniz bir ilanla aradığınız mobilya ustasının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Piyasanın en seçkin ve uzman mobilyacılarından aldığınız teklifleri değerlendirerek siz de profesyonellerle çalışıp evinizi ya da işyerinizi istediğiniz gibi yenileyebilirsiniz. Eskiyen eşyalarınızın yine eskisi gibi kaliteli ve uzun ömürlü olması için mobilya yenileme alanında uzman kişilerden destek alabilirsiniz. En iyi usta mobilyacıların fiyat tekliflerini değerlendirerek en uygun mobilyacı ile anlaşabilir ve eşyalarınızı ekonomik fiyata yenileyebilirsiniz. Mobilya işlerinde konusunda uzman kişi ve kişilerle çalışın.

Teklifleri Değerlendirin

Mobilyacı ustası arayanlar olarak ihtiyacınıza göre ilan verebilir ve aradığınız uzman kişiyi kolayca bulabilirsiniz. İlanınıza gelen çok sayıda teklif arasında size en uygun olanını değerlendirerek tercihinizi yapabilirsiniz. Sizin bulunduğunuz konuma en yakın olan uzman mobilyacıların sunmuş oldukları fiyat tekliflerini değerlendirebilir ve bulunduğunuz yerde en uygun fiyatla çalışan usta mobilyacı ile anlaşabilirsiniz. Mobilyalarınızı yenileme konusunda size yardımcı olacak ve en uygun fiyat politikasını sunan uzman mobilyacılarla anlaşarak ekonomik yoldan mobilyalarınızın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Referansları Mutlaka İnceleyin

Konusunda uzman bir mobilya ustası arıyorsanız değerlendirmenizi yaparken çalışmayı düşündüğünüz kişilerin referanslarını incelemeniz de çok önemlidir. Referanslara bakarak çalışacağınız kişinin ya da firmanın başarısı hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri yorumlarına bakarak daha önceki yapılan işlerin kalitesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Mobilyalarınızı En İyi Şekilde Yeniletin

Usta mobilyacılarla çalışarak mobilyanızı en iyi şekilde yenileyebilirsiniz. Mobilyalarınızın eskisi gibi sıfır ayarında ve sağlam bir şekilde yapılması için bu alanda usta ellerle çalışın. Referansı iyi olan, kaliteye önem veren, yaptığı işin arkasında duran ve titiz çalışan profesyonel kişilere mobilyalarınızı gönül rahatlığıyla teslim edin. Bu alanda en iyilerle çalışmak için piyasadaki uzman mobilyacıları araştırın. İçlerinde referansı en iyi olan ve size ekonomik açıdan en iyi şekilde destek olan usta mobilyacılarla anlaşıp çalışarak mobilyalarınızı en doğru ve ekonomik yoldan yenilemenin hazzını yaşayın.

Sıradaki İşiniz İlanlarda Sizi Bekliyor

Mobilya yapımı ve tamiratı sektörlerinde aktif olarak çalışıyorsanız yeni müşterilerinizle ustala.com üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz. Binlerce ilan arasından yaptığınız işe ve bulunduğunuz lokasyona en uygun olanına hemen teklif vererek işe koyulabilirsiniz. İş yerinizin yakınındaki mobilya tamirat tadilat işini siz yapın, kazancınızı ikiye katlayın. Üstelik müşteri portföyünüzü geliştirerek, firmanızın adını daha fazla duyurabilirsiniz.