Kombi & Radyatör Servisi

İstanbul Kombi & Radyatör Servisi

İstanbul Kombi & Radyatör Servisi

Tüm Ustalar

Kayıtlı 136 Hizmet Veren

Ustala'da kayıtlı hizmet verenler iş taleplerinize hızlı şekilde cevap verir, bütçenize uygun fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız

İstanbul Kombi & Radyatör Servisi Firmaları

metin yamac

özkan aydın

ömer memecan

kurumsal İstanbul içi servis hizmeti garantili işcilik parça tedariği

kartal akıncı

Cihat Coşkun

Ali Boztepe

barış silo

Yasin BİLDİK

İsmail kurt

Son gelen İstanbul Kombi & Radyatör Servisi talepleri

kombi bakımı
Ankara / Çankaya
Petek vanalarından bir kaç tanesinden su kaçağı var . Arızalı vanalarında tespit edilip değiştirilmesi gerekiyor. Sorunumu kısaca açıklamam gerekirse. Kombinin basınç ayarını akşam 1,5 bar civarına ayarlıyorum sabah 0,4 bar civarlarına kadar düşmüş oluyor. Bu sorunun giderilmesi gerekiyor.
Ankara / Yenimahalle
Kombi bakimi yogusmalu
Ankara / Mamak

Ustala kullanıcıları

Birçok alanda hizmet verenler ile hizmete ihtiyacı olan kişileri buluşturan ustala her geçen gün büyümeye devam ediyor

120.5k

Kullanıcı

93.1k

İş talebi

79.8k

Mesajlaşma

91.3k

Profesyonel

stats

Kolay Kullanım

Teklifler hızlıca cebine gelsin

Sağdan soldan usta aramak yerine vereceğin ücretsiz bir talep ile onlarcda profesyonel hızlıca teklif geçer

Cebine uygun profesyoneli kendin seç

Talebine gelen teklifleri ister profesyoneller ile direk iletişime geçerek ister direk geçmiş işlerine bakarak kendin seçersin

Zamandan kazan, işlerin yarıda kalmasın

Sen tek tek usta arayacağına ustalar sana gelir, bütün işlerin hızlıca ve ekonomik bir şekilde sonuçlanır, zamandan kazanırsın.

hero

Teklifler cepte

Ustala uygulamalarını akıllı telefonuna indirerek kolay ve hızlı talep oluştur gelen tekliflere anında bakıp teklif verenler ile iletişime geçersin

Tüm Apple ve Android telefonları için uyumludur

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını anlat

İlk adımda almak istediğiniz hizmeti seçiyorsunuz ve birkaç soruyu yanıtlıyorsunuz

Kombi & Radyatör Servisi ustalarından teklif al

Aynı gün içinde ihtiyacına uygun teklifler geliyor

SEÇimini yap

Gelen tekliflerden seçiminizi yapıyorsunuz ve süreç başlıyor

Konuma göre Kombi & Radyatör Servisi

İstanbul Kombi Servisleri 

Kombiler genel olarak alındıktan sonra uzun yıllar boyunca çalışması beklenen, uzun ömürlü cihazlardan biridir. Ancak kullandığınız kombilerin yıl içerisindeki dönemlik bakımlarının yapılmaması, ciddi maliyetler gerektiren sorunlara yol açabiliyor. Kombinizin uzun süre, sağlıklı bir şekilde çalışması için bakımını zamanında yaptırmayı ihmal etmeyin. İstanbul’da lokasyonunuza en yakın kombi servisi için Ustala.com’a ilan verin, alanında uzman olan firmalar en kısa sürede tekliflerini sunmaya başlayacaklar. Teklif arasında en uygun olanını seçerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. İstanbul kombi tamiri firmaları ile tek tek iletişime geçmek yerine kombinizin periyodik bakım işlemlerini Ustala sayesinde vakit kaybetmeden yaptırabilirsiniz. 

Kombinizde oluşan her türlü arıza ve diğer sorunlar için Ustala’da yer alan profesyonel hizmet veren firmaları tercih ederek bakım ve onarımların hem kısa sürede hem de detaylı şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Kombilerin sadece bakım ve onarım işlemlerinin değil, aynı zamanda kombi kurulumlarının da yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Yıllardan bu yana hizmet veren İstanbul kombi servisi firmaları ile çalışarak, kurulumu yapılacak kombinizin tüm işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bir firma ile ilk kez çalışıyorsanız, her ne kadar güvenilir bir firma olsa da aldığınız hizmetin detaylı şekilde gerçekleştirildiğinden emin olmak istersiniz. Kombi tamiri konusunda hizmet veren firmalar ile çalışırken, firmanın kombinize yapılacak işlemlerde tüm detayları dikkatli şekilde incelediğinden ve kombinizin ihtiyacı olan bakımı verdiğinden emin olmanız için dikkat edebileceğiniz birkaç nokta bulunuyor.

Bunlardan ilki, çalıştığınız servis firmasının yetki belgesini kontrol etmektir. Yetki sahibi olmayan kişiler tarafından yapılan bakım ve onarım işlemlerinde, kombiniz servis kapsamından çıkabilir. Bakım işlemlerinde her ne kadar düşük işgücü gerekiyor olsa da kombinizde parça değişimi ve benzer işlemler yapılması gerektiği zaman, tüm işlemlerin yetkili servisler aracılığı ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Size her ne kadar düşük maliyetli olarak geliyor olsa da kombinizde ilerleyen zamanlarda maliyetli parçaların değişmesi gereken sorunlar da görülebileceği ihtimalini aklınızdan çıkartmamanız gerekiyor. Bu parçaların değişmesi gereken durumlarda, kombiniz garanti kapsamından çıkmış ise bütçenizi oldukça zorlayacaktır. Bu nedenle kombinizin garanti kapsamından çıkmaması için her zaman yetkili servisler ile çalışmanız gerekiyor. Kombi tamir ya da bakım işlemi alacağınız firmadan, işlem öncesinde yetki belgesi talep etmeniz, ilerleyen dönemlerde karşılaşabileceğiniz büyük sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır. 

Bakım ve onarım işlemlerinde, herhangi bir sorun olmadığı halde parça değiştirilmemesi için kombinizde yaşanan tüm sorunları ve yapılması gereken işlemleri detaylı şekilde öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için kombinize işlem yapacak servis yetkilisinden işlem detaylarını öğrenebilirsiniz. 

Kombinizde herhangi bir arıza yok, ancak periyodik bakımının yapılması mı gerekiyor? Tüm işlemlerden önce kombi kapağı kapalı haldeyken sıcak su ve kalorifer tesisatının verimliliğini kontrol etmeniz, bakım işlemlerinin ne kadar titizlikle gerçekleştirildiğine dair fikir almanızı sağlayacaktır. Tüm kombi sisteminin ısıtma testinin gerçekleştirilmesi, bakım işlemlerinden sonra yapılan testler ile karşılaştırılarak kombiye yapılan bakımın ne kadar başarılı olduğunu size gösterecektir. 

Kombilerde kapak arkası ve benzeri bölgelerde genel bir temizlik yeterli olacaktır. Ancak kombinin kritik bölgelerinde yapılan bakım işlemlerinde tüm detaylara dikkat edilmesi gerekiyor. Bacalı kombilerin bakım işlemlerinde limit sensörü ve çekiş durumunun kontrol edilmesi uzun süreli kullanım için büyük önem taşıyor. Yoğuşmalı kombilerin bakım işlemlerinde ise kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtre temizliği ve su haznesi temizliği detaylı şekilde gerçekleştirilmelidir. Su haznesi ve filtrenin içerisinde biriken kir ve tortular, zamanla performansı azaltmakta ve kombinin aynı düzeyde ısı verebilmesi için daha çok doğalgaz harcaması gerekmektedir.

Kombi Bakımının Aksatılması Ne Gibi Sorunlara Neden Oluyor?

  • Bakım işlemleri aksatılan kombilerin ömrü ciddi şekilde kısalmaktadır.
  • Kombilerin çeşitli parçalarında yaşanan arızalar ya da performans düşüklüğü ile birlikte kombiler ilk günkü verimliliğin çok daha altında bir performans sergiler.
  • Kombi verimliliğinin azalması, ortamın aynı düzeyde ısıtılması için gereken enerji miktarını artırmaktadır. Buna bağlı olarak kombiyi aynı verimlilikte çalıştırmak için gereken ekonomik maliyet artmakta ve gün geçtikçe zarar edilmektedir. 
  • Kombi bakımlarının periyodik olarak gerçekleştirilmemesi, beklenmeyen zamanlarda kombinin bozulmasına neden olabiliyor. Bu sorunlar aynı gün içerisinde çözülebilecek ufak sorunlar olabileceği gibi yüksek maliyetlere neden olabilecek büyük parça sorunları da olabiliyor. 
  • Kombinin aynı verimlilikte ısıtmaya devam edebilmesi için harcaması gereken doğalgaz miktarının artması, kombinin yanma ayarının bozulmasına neden olacaktır. 
  • Kombinin gerekenden daha yüksek miktarlarda doğalgaz harcaması ilerleyen dönemlerde kombinin ayarlarında bozulmaya neden olacak ve evde yaşayan kişilerin can ve mal güvenliğini tehlike altına atacaktır. 

İstanbul Kombi Servisi Fiyatları 

Kombi servisleri tarafından aynı iş için genellikle farklı fiyatlar teklif edilmektedir. Bu nedenle almak istediğiniz hizmet için en iyi fiyatlar ile karşılaşmak istiyorsanız, farklı firmalardan gelecek olan fiyat tekliflerini beklemelisiniz. Ustala.com’a verdiğiniz ilana gelen fiyat teklifleri ile birlikte teklif gönderen firmanın hizmet puanına ve yorumlara bakarak önceden yaptığı işler konusunda bilgi alabilirsiniz.

İstanbul kombi servisi fiyatları genel olarak almak istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bakım işlemlerinde genel bir fiyat olmasa da firmalar tarafından teklif edilen fiyatlar birbiri ile benzerlik gösteriyor. Ancak kombinizde yaşanan arıza durumlarında, farklı firmalardan fiyat alarak değişmesi gereken parçalar ve işçilik bedelleri için en iyi fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Ustala.com sayesinde siz de İstanbul ve çevresinde kombi servis alanında hizmet veren yüzlerce farklı firmayı bir arada görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede farklı firmalar ile tek tek iletişime geçerek fiyat almaya uğraşmak yerine, kendi ilanınızı oluşturarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul kombi servisi ilanları kategorisinde oluşturacağınız ilan ile birlikte, sektörde hizmet veren tüm firmalar tarafından ilanınız görülebilir hale gelmektedir. Bunun üzerine hizmet almak istediğiniz sektörde hizmet veren tüm firmalar, ilanınıza teklif verecek ve bu ilan üzerinden tarafınıza ulaşacaktır. 

İlanınıza daha fazla firmanın teklif vermesini istiyorsanız, ilan açıklaması kısmında istediğiniz tüm hizmetleri detaylı şekilde belirtmeniz gerekiyor. Bunun ardından ilanınıza teklif veren tüm firmaların tekliflerini değerlendirebilir ve kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Firmaların kendi profillerini ziyaret ederek geçmiş işlerinden aldığı tüm olumlu ve olumsuz yorumları da gözden geçirerek, beklediğiniz hizmet kalitesini alabilirsiniz.

Müşteri Potansiyelini Artırmanın Kolay Yolu

Sadece İstanbul sınırları içerisinde bile kombi servisi üzerine hizmet veren binlerce farklı firma bulunuyor. Her ne kadar kurumsal düzeyde ve yetkili olarak hizmet veriyor olsanız da diğer firmalar arasından sıyrılarak, müşterilere ulaşmanız kimi zaman uzun bir süreç haline gelebiliyor. 

Ustala.com’da yer alan kombi servisi ilanları üzerinden, çeşitli bakım ve onarıma ihtiyacı olan tüm kişileri tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede farklı firmalar arasından müşterilerin sizi tercih ederek iletişime geçmesini beklemeden, hizmete ihtiyacı olan kişiler ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. 

Müşteriler tarafından açılan İstanbul kombi tamiri ve benzeri ilanlara, sektörde hizmet veren tüm firmalar tarafından fiyat teklifleri verilmektedir. Diğer firmalar arasından tercih edilme oranınızı arttırmak için ilanı açan kişiler ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede hem beklenen iş ile ilgili tüm detayları öğrenebilir hem de müşterilerin sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz. 

Platform üzerinden aldığınız işlerin sayısını arttırmak ve kısa sürede daha çok müşteriye hitap etmek için profilinde yer alan olumlu müşteri yorumlarını arttırmanız iyi bir seçenek olacaktır. Bu nedenle aldığın tüm işlerden olumlu geri dönüşler almaya ve müşterilerin yorumlarına profilinde yer vermeye önem vermeniz gerekiyor.